Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (gr. IV)
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS IV Gliwice 18 34 131:49
2. LKS Młodość Rudno 18 33 138:42
3. LKS Strażak Mikołów 18 28 125:55
4. UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska 18 18 94:86
5. UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 18 16 90:90
6. KTS V Gliwice 18 15 92:88
7. LKS Naprzód Świbie 18 14 74:106
8. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 18 10 62:118
9. TTS Polonia III Bytom 18 10 53:127
10. ULKS Ruch Pniów 18 2 41:139
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-01
g. 19:00
W: pozytywna
1
3LMIV 1
KTS IV Gliwice KTS V Gliwice 7:3 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2021-09-29
g. 18:00
W: pozytywna
2
3LMIV 1
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze ULKS Ruch Pniów 4:6 Szczegóły
SG: Edward Wojciechowski
2021-09-29
g. 19:00
W: pozytywna
3
3LMIV 1
LKS Młodość Rudno TTS Polonia III Bytom 10:0 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2021-09-29
g. 18:00
W: pozytywna
4
3LMIV 1
LKS Strażak Mikołów LKS Naprzód Świbie 10:0 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2021-09-29
g. 19:00
W: pozytywna
5
3LMIV 1
UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 6:4 Szczegóły
SG: Michał Wolny
2021-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
10
3LMIV 2
ULKS Ruch Pniów KTS IV Gliwice 2:8 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2021-10-06
g. 19:00
W: pozytywna
6
3LMIV 2
UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska KTS V Gliwice 3:7 Szczegóły
SG: Grażyna Wolny
2021-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
7
3LMIV 2
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka LKS Strażak Mikołów 3:7 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2021-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
8
3LMIV 2
LKS Naprzód Świbie LKS Młodość Rudno 3:7 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2021-10-07
g. 18:00
W: pozytywna
9
3LMIV 2
TTS Polonia III Bytom UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 3:7 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2021-10-15
g. 19:00
W: pozytywna
11
3LMIV 3
KTS V Gliwice ULKS Ruch Pniów 10:0 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2021-10-15
g. 19:00
W: pozytywna
12
3LMIV 3
KTS IV Gliwice TTS Polonia III Bytom 9:1 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2021-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
13
3LMIV 3
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze LKS Naprzód Świbie 7:3 Szczegóły
SG: Edward Wojciechowski
2021-10-13
g. 19:00
W: pozytywna
14
3LMIV 3
LKS Młodość Rudno ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 9:1 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2021-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
15
3LMIV 3
LKS Strażak Mikołów UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska 6:4 Szczegóły
SG: Dominik Rzepka
2021-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
16
3LMIV 4
LKS Strażak Mikołów KTS V Gliwice 8:2 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2021-10-20
g. 19:00
W: pozytywna
17
3LMIV 4
UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska LKS Młodość Rudno 3:7 Szczegóły
SG: Marek Wolny
2021-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
18
3LMIV 4
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 4:6 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2021-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
19
3LMIV 4
LKS Naprzód Świbie KTS IV Gliwice 2:8 Szczegóły
SG: Rafał Kobiński
2021-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
20
3LMIV 4
TTS Polonia III Bytom ULKS Ruch Pniów 6:4 Szczegóły
SG: Mieczysław Jeweczko
2021-10-29
g. 19:00
W: pozytywna
21
3LMIV 5
KTS V Gliwice TTS Polonia III Bytom 9:1 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2021-10-28
g. 19:00
W: pozytywna
22
3LMIV 5
ULKS Ruch Pniów LKS Naprzód Świbie 4:6 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2021-10-29
g. 19:00
W: pozytywna
23
3LMIV 5
KTS IV Gliwice ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 8:2 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2021-10-27
g. 18:00
W: pozytywna
24
3LMIV 5
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska 4:6 Szczegóły
SG: Edward Wojciechowski
2021-10-27
g. 19:00
W: pozytywna
25
3LMIV 5
LKS Młodość Rudno LKS Strażak Mikołów 6:4 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2021-11-03
g. 19:00
W: pozytywna
26
3LMIV 6
LKS Młodość Rudno KTS V Gliwice 6:4 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2021-11-03
g. 18:00
W: pozytywna
27
3LMIV 6
LKS Strażak Mikołów UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 9:1 Szczegóły
SG: Dominik Rzepka
2021-11-03
g. 19:00
W: pozytywna
28
3LMIV 6
UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska KTS IV Gliwice 4:6 Szczegóły
SG: Grażyna Wolny
2021-12-06
g. 18:00
W: pozytywna
29
3LMIV 6
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka ULKS Ruch Pniów 6:4 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2021-11-03
g. 18:00
W: pozytywna
30
3LMIV 6
LKS Naprzód Świbie TTS Polonia III Bytom 7:3 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2021-11-19
g. 19:00
W: pozytywna
31
3LMIV 7
KTS V Gliwice LKS Naprzód Świbie 9:1 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2021-11-18
g. 18:00
W: pozytywna
32
3LMIV 7
TTS Polonia III Bytom ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 7:3 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2021-12-02
g. 19:00
W: pozytywna
33
3LMIV 7
ULKS Ruch Pniów UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska 2:8 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2021-12-13
g. 19:00
W: pozytywna
34
3LMIV 7
KTS IV Gliwice LKS Strażak Mikołów 7:3 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2021-11-10
g. 18:00
W: pozytywna
35
3LMIV 7
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze LKS Młodość Rudno 1:9 Szczegóły
SG: Edward Wojciechowski
2021-12-15
g. 18:00
W: pozytywna
36
3LMIV 8
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze KTS V Gliwice 4:6 Szczegóły
SG: Edward Wojciechowski
2022-01-19
g. 19:00
W: pozytywna
37
3LMIV 8
LKS Młodość Rudno KTS IV Gliwice 4:6 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2021-11-29
g. 19:00
W: pozytywna
38
3LMIV 8
LKS Strażak Mikołów ULKS Ruch Pniów 10:0 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2021-11-24
g. 19:00
W: pozytywna
39
3LMIV 8
UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska TTS Polonia III Bytom 8:2 Szczegóły
SG: Michał Wolny
2021-11-22
g. 18:00
W: pozytywna
40
3LMIV 8
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka LKS Naprzód Świbie 4:6 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2021-12-08
g. 19:00
W: pozytywna
41
3LMIV 9
KTS V Gliwice ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 8:2 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2021-12-08
g. 18:00
W: pozytywna
42
3LMIV 9
LKS Naprzód Świbie UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska 7:3 Szczegóły
SG: Rafał Kobiński
2021-12-08
g. 18:00
W: pozytywna
43
3LMIV 9
TTS Polonia III Bytom LKS Strażak Mikołów 1:9 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2021-12-09
g. 19:00
W: pozytywna
44
3LMIV 9
ULKS Ruch Pniów LKS Młodość Rudno 2:8 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2021-12-17
g. 19:00
W: pozytywna
45
3LMIV 9
KTS IV Gliwice UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 8:2 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2022-03-23
g. 19:00
W: pozytywna
1
3LMIV 10
LKS Młodość Rudno ULKS Ruch Pniów 9:1 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2022-01-24
g. 18:00
W: pozytywna
2
3LMIV 10
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka KTS IV Gliwice 0:10 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2022-01-25
g. 18:00
W: pozytywna
3
3LMIV 10
LKS Strażak Mikołów TTS Polonia III Bytom 10:0 Szczegóły
SG: Dominik Rzepka
2022-04-25
g. 19:00
W: pozytywna
4
3LMIV 10
KTS V Gliwice UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 3:7 Szczegóły
SG: Edward Ciesielski
2022-01-26
g. 19:00
W: pozytywna
5
3LMIV 10
UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska LKS Naprzód Świbie 9:1 Szczegóły
SG: Marek Wolny
2022-02-07
g. 18:00
W: pozytywna
10
3LMIV 11
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka LKS Młodość Rudno 1:9 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2022-02-09
g. 18:00
W: pozytywna
6
3LMIV 11
LKS Naprzód Świbie ULKS Ruch Pniów 7:3 Szczegóły
SG: Rafał Kobiński
2022-02-11
g. 19:00
W: pozytywna
7
3LMIV 11
KTS V Gliwice UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska 4:6 Szczegóły
SG: Marek Sajdak
2022-02-23
g. 18:00
W: pozytywna
8
3LMIV 11
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze LKS Strażak Mikołów 4:6 Szczegóły
SG: Edward Wojciechowski
2022-02-24
g. 18:00
W: pozytywna
9
3LMIV 11
TTS Polonia III Bytom KTS IV Gliwice 3:7 Szczegóły
SG: Mieczysław Jeweczko
2022-03-03
g. 19:00
W: pozytywna
11
3LMIV 12
ULKS Ruch Pniów ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 2:8 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2022-03-03
g. 18:00
W: pozytywna
12
3LMIV 12
TTS Polonia III Bytom LKS Młodość Rudno 1:9 Szczegóły
SG: Mieczysław Jeweczko
2022-04-13
g. 18:00
W: pozytywna
13
3LMIV 12
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze KTS IV Gliwice 4:6 Szczegóły
SG: Edward Wojciechowski
2022-03-02
g. 19:00
W: pozytywna
14
3LMIV 12
UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska LKS Strażak Mikołów 4:6 Szczegóły
SG: Grażyna Wolny
2022-03-02
g. 18:00
W: negatywna
15
3LMIV 12
LKS Naprzód Świbie KTS V Gliwice 10:0 Szczegóły
SG: Rafał Kobiński
2022-03-10
g. 19:00
W: pozytywna
16
3LMIV 13
ULKS Ruch Pniów KTS V Gliwice 1:9 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2022-03-09
g. 18:00
W: pozytywna
17
3LMIV 13
LKS Naprzód Świbie LKS Strażak Mikołów 2:8 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2022-03-11
g. 19:00
W: pozytywna
18
3LMIV 13
KTS IV Gliwice UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska 6:4 Szczegóły
SG: Kazimierz Paszkowski
2022-03-09
g. 19:00
W: pozytywna
19
3LMIV 13
LKS Młodość Rudno UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 8:2 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2022-03-07
g. 18:00
W: pozytywna
20
3LMIV 13
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka TTS Polonia III Bytom 8:2 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2022-03-17
g. 19:00
W: pozytywna
21
3LMIV 14
ULKS Ruch Pniów TTS Polonia III Bytom 4:6 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2022-03-16
g. 18:00
W: pozytywna
22
3LMIV 14
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 10:0 Szczegóły
SG: Edward Wojciechowski
2022-03-16
g. 19:00
W: pozytywna
23
3LMIV 14
LKS Młodość Rudno UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska 8:2 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2022-03-18
g. 19:00
W: pozytywna
24
3LMIV 14
KTS IV Gliwice LKS Naprzód Świbie 8:2 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2022-03-25
g. 19:00
W: pozytywna
25
3LMIV 14
KTS V Gliwice LKS Strażak Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Edward Ciesielski
2022-03-31
g. 19:00
W: pozytywna
26
3LMIV 15
ULKS Ruch Pniów LKS Strażak Mikołów 2:8 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2022-04-01
g. 19:00
W: pozytywna
27
3LMIV 15
KTS V Gliwice KTS IV Gliwice 3:7 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2022-03-30
g. 19:00
W: pozytywna
28
3LMIV 15
LKS Młodość Rudno LKS Naprzód Świbie 9:1 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2022-03-28
g. 18:00
W: pozytywna
29
3LMIV 15
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska 7:3 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2022-03-30
g. 18:00
W: pozytywna
30
3LMIV 15
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze TTS Polonia III Bytom 10:0 Szczegóły
SG: Edward Wojciechowski
2022-04-07
g. 19:00
W: pozytywna
31
3LMIV 16
ULKS Ruch Pniów UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 3:7 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2022-04-07
g. 18:00
W: pozytywna
32
3LMIV 16
TTS Polonia III Bytom UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska 4:6 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2022-04-06
g. 18:00
W: pozytywna
33
3LMIV 16
LKS Naprzód Świbie ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 9:1 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2022-04-08
g. 19:00
W: pozytywna
34
3LMIV 16
KTS V Gliwice LKS Młodość Rudno 3:7 Szczegóły
SG: Marek Sajdak
2022-04-06
g. 18:00
W: pozytywna
35
3LMIV 16
LKS Strażak Mikołów KTS IV Gliwice 5:5 Szczegóły
SG: Dominik Rzepka
2022-04-08
g. 19:00
W: pozytywna
36
3LMIV 17
KTS IV Gliwice ULKS Ruch Pniów 10:0 Szczegóły
SG: Kazimierz Paszkowski
2022-04-20
g. 19:30
W: pozytywna
37
3LMIV 17
LKS Strażak Mikołów LKS Młodość Rudno 2:8 Szczegóły
SG: Dominik Rzepka
2022-04-18
g. 18:00
W: pozytywna
38
3LMIV 17
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka KTS V Gliwice 7:3 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2022-04-21
g. 18:00
W: pozytywna
39
3LMIV 17
TTS Polonia III Bytom LKS Naprzód Świbie 7:3 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2022-04-20
g. 19:00
W: pozytywna
40
3LMIV 17
UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 6:4 Szczegóły
SG: Michał Wolny
2022-04-27
g. 19:00
W: pozytywna
41
3LMIV 18
UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska ULKS Ruch Pniów 9:1 Szczegóły
SG: Grażyna Wolny
2022-04-27
g. 18:00
W: pozytywna
42
3LMIV 18
LKS Naprzód Świbie UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 4:6 Szczegóły
SG: Rafał Kobiński
2022-04-28
g. 18:00
W: pozytywna
43
3LMIV 18
TTS Polonia III Bytom KTS V Gliwice 6:4 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2022-04-27
g. 18:00
W: pozytywna
44
3LMIV 18
LKS Strażak Mikołów ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 9:1 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2022-04-29
g. 19:00
W: pozytywna
45
3LMIV 18
KTS IV Gliwice LKS Młodość Rudno 5:5 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer