Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (gr. III)
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Energia Siewierz 18 30 121:59
2. LKS Grom Złota Dama Poczesna 18 27 109:71
3. KTS I Lędziny 18 23 103:77
4. MCKS Czeladź 18 22 92:88
5. KS Viret CMC Zawiercie II 18 18 87:93
6. KS Unia Kalety 18 17 83:97
7. UKS Ikar I Mierzęcice 18 16 87:93
8. AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice 18 11 79:101
9. KTS II Lędziny 18 9 72:108
10. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 18 7 67:113
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-09-29
g. 18:00
W: pozytywna
1
3LMIII 1
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza UKS Ikar I Mierzęcice 5:5 Szczegóły
SG: Leszek Starzyński
2021-09-29
g. 18:00
W: pozytywna
2
3LMIII 1
MCKS Czeladź LKS Grom Złota Dama Poczesna 6:4 Szczegóły
SG: Janusz Sokołowski
2021-09-28
g. 19:00
W: pozytywna
3
3LMIII 1
KS Unia Kalety AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras
2021-09-29
g. 17:30
W: pozytywna
4
3LMIII 1
UKS Energia Siewierz KS Viret CMC Zawiercie II 6:4 Szczegóły
SG: Adam Duch
2021-09-30
g. 18:30
W: pozytywna
5
3LMIII 1
KTS II Lędziny KTS I Lędziny 2:8 Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2021-10-08
g. 17:30
W: pozytywna
10
3LMIII 2
UKS Ikar I Mierzęcice KTS II Lędziny 7:3 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2021-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
6
3LMIII 2
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza LKS Grom Złota Dama Poczesna 2:8 Szczegóły
SG: Leszek Starzyński
2021-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
7
3LMIII 2
MCKS Czeladź KS Unia Kalety 4:6 Szczegóły
SG: Krzysztof Pęciak
2021-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
8
3LMIII 2
AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice KS Viret CMC Zawiercie II 3:7 Szczegóły
SG:
2021-10-13
g. 17:30
W: pozytywna
9
3LMIII 2
UKS Energia Siewierz KTS I Lędziny 6:4 Szczegóły
SG: Adam Duch
2021-10-14
g. 19:00
W: pozytywna
11
3LMIII 3
KS Unia Kalety UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras
2021-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
12
3LMIII 3
KS Viret CMC Zawiercie II MCKS Czeladź 7:3 Szczegóły
SG: Tadeusz Piotrowski
2021-10-11
g. 17:30
W: pozytywna
13
3LMIII 3
KTS I Lędziny AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice 6:4 Szczegóły
SG: Roman Długajczyk
2021-10-14
g. 18:30
W: pozytywna
14
3LMIII 3
KTS II Lędziny UKS Energia Siewierz 2:8 Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2021-10-13
g. 18:30
W: pozytywna
15
3LMIII 3
LKS Grom Złota Dama Poczesna UKS Ikar I Mierzęcice 7:3 Szczegóły
SG: Dariusz Molenda
2021-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
16
3LMIII 4
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza KS Viret CMC Zawiercie II 2:8 Szczegóły
SG: Leszek Starzyński
2021-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
17
3LMIII 4
MCKS Czeladź KTS I Lędziny 5:5 Szczegóły
SG: Waldemar Kozak
2021-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
18
3LMIII 4
AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice KTS II Lędziny 7:3 Szczegóły
SG:
2021-10-20
g. 17:30
W: pozytywna
19
3LMIII 4
UKS Energia Siewierz UKS Ikar I Mierzęcice 7:3 Szczegóły
SG: Adam Duch
2021-11-08
g. 18:30
W: pozytywna
20
3LMIII 4
LKS Grom Złota Dama Poczesna KS Unia Kalety 6:4 Szczegóły
SG: Henryk Pałasz
2021-10-25
g. 17:30
W: pozytywna
21
3LMIII 5
KTS I Lędziny UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 8:2 Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2021-10-28
g. 18:30
W: pozytywna
22
3LMIII 5
KTS II Lędziny MCKS Czeladź 1:9 Szczegóły
SG: Roman Długajczyk
2021-11-05
g. 17:30
W: pozytywna
23
3LMIII 5
UKS Energia Siewierz AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice 7:3 Szczegóły
SG: Adam Duch
2021-10-27
g. 18:00
W: pozytywna
24
3LMIII 5
KS Viret CMC Zawiercie II LKS Grom Złota Dama Poczesna 4:6 Szczegóły
SG: Tadeusz Piotrowski
2021-10-29
g. 17:30
W: pozytywna
25
3LMIII 5
UKS Ikar I Mierzęcice KS Unia Kalety 8:2 Szczegóły
SG: Tomasz Nieszporek
2021-11-03
g. 18:00
W: pozytywna
26
3LMIII 6
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza KTS II Lędziny 5:5 Szczegóły
SG: Leszek Starzyński
2021-11-03
g. 18:00
W: pozytywna
27
3LMIII 6
MCKS Czeladź UKS Energia Siewierz 5:5 Szczegóły
SG: Krzysztof Pęciak
2021-11-03
g. 18:00
W: pozytywna
28
3LMIII 6
AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice UKS Ikar I Mierzęcice 6:4 Szczegóły
SG:
2021-11-10
g. 18:30
W: pozytywna
29
3LMIII 6
LKS Grom Złota Dama Poczesna KTS I Lędziny 5:5 Szczegóły
SG: Dariusz Molenda
2021-11-04
g. 19:00
W: pozytywna
30
3LMIII 6
KS Unia Kalety KS Viret CMC Zawiercie II 3:7 Szczegóły
SG: Adam Drzyzga
2021-11-17
g. 17:30
W: pozytywna
31
3LMIII 7
UKS Energia Siewierz UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 7:3 Szczegóły
SG: Adam Duch
2021-11-17
g. 18:00
W: pozytywna
32
3LMIII 7
AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice MCKS Czeladź 4:6 Szczegóły
SG:
2021-11-18
g. 18:30
W: pozytywna
33
3LMIII 7
KTS II Lędziny LKS Grom Złota Dama Poczesna 4:6 Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2021-11-15
g. 17:30
W: pozytywna
34
3LMIII 7
KTS I Lędziny KS Unia Kalety 8:2 Szczegóły
SG: Roman Długajczyk
2021-11-19
g. 17:30
W: pozytywna
35
3LMIII 7
UKS Ikar I Mierzęcice KS Viret CMC Zawiercie II 7:3 Szczegóły
SG: Janusz Sokołowski
2021-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
36
3LMIII 8
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice 5:5 Szczegóły
SG: Leszek Starzyński
2021-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
37
3LMIII 8
MCKS Czeladź UKS Ikar I Mierzęcice 7:3 Szczegóły
SG: Janusz Sokołowski
2021-11-24
g. 18:30
W: pozytywna
38
3LMIII 8
LKS Grom Złota Dama Poczesna UKS Energia Siewierz 4:6 Szczegóły
SG: Henryk Pałasz
2021-11-25
g. 19:00
W: pozytywna
39
3LMIII 8
KS Unia Kalety KTS II Lędziny 6:4 Szczegóły
SG: Adam Drzyzga
2021-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
40
3LMIII 8
KS Viret CMC Zawiercie II KTS I Lędziny 7:3 Szczegóły
SG: Tadeusz Piotrowski
2021-12-08
g. 18:00
W: pozytywna
41
3LMIII 9
MCKS Czeladź UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 6:4 Szczegóły
SG: Waldemar Kozak
2021-12-08
g. 18:00
W: pozytywna
42
3LMIII 9
AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice LKS Grom Złota Dama Poczesna 5:5 Szczegóły
SG:
2021-12-08
g. 17:30
W: pozytywna
43
3LMIII 9
UKS Energia Siewierz KS Unia Kalety 8:2 Szczegóły
SG: Adam Duch
2021-12-09
g. 18:30
W: negatywna
44
3LMIII 9
KTS II Lędziny KS Viret CMC Zawiercie II 10:0 Szczegóły
SG: Sławomir Długajczyk
2021-12-07
g. 17:30
W: pozytywna
45
3LMIII 9
UKS Ikar I Mierzęcice KTS I Lędziny 4:6 Szczegóły
SG: Tomasz Nieszporek
2022-02-11
g. 17:30
W: pozytywna
1
3LMIII 10
UKS Energia Siewierz KTS II Lędziny 9:1 Szczegóły
SG: Adam Duch
2022-01-26
g. 18:00
W: negatywna
2
3LMIII 10
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza MCKS Czeladź 10:0 Szczegóły
SG: Leszek Starzyński
2022-01-27
g. 19:00
W: pozytywna
3
3LMIII 10
KS Unia Kalety KTS I Lędziny 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras
2022-02-04
g. 17:30
W: pozytywna
4
3LMIII 10
UKS Ikar I Mierzęcice LKS Grom Złota Dama Poczesna 6:4 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2022-01-26
g. 18:00
W: pozytywna
5
3LMIII 10
KS Viret CMC Zawiercie II AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice 7:3 Szczegóły
SG: Tadeusz Piotrowski
2022-02-10
g. 18:00
W: pozytywna
10
3LMIII 11
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza UKS Energia Siewierz 3:7 Szczegóły
SG: Leszek Starzyński
2022-02-09
g. 18:00
W: pozytywna
6
3LMIII 11
KS Viret CMC Zawiercie II KTS II Lędziny 7:3 Szczegóły
SG: Tadeusz Piotrowski
2022-02-09
g. 18:30
W: pozytywna
7
3LMIII 11
LKS Grom Złota Dama Poczesna AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice 5:5 Szczegóły
SG: Henryk Pałasz
2022-02-07
g. 17:30
W: pozytywna
8
3LMIII 11
KTS I Lędziny UKS Ikar I Mierzęcice 5:5 Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2022-02-10
g. 19:00
W: pozytywna
9
3LMIII 11
KS Unia Kalety MCKS Czeladź 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras
2022-03-03
g. 18:00
W: pozytywna
11
3LMIII 12
KTS II Lędziny UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 6:4 Szczegóły
SG: Roman Długajczyk
2022-03-03
g. 19:00
W: pozytywna
12
3LMIII 12
KS Unia Kalety UKS Energia Siewierz 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras
2022-03-04
g. 17:30
W: pozytywna
13
3LMIII 12
UKS Ikar I Mierzęcice MCKS Czeladź 5:5 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2022-03-02
g. 18:00
W: pozytywna
14
3LMIII 12
AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice KTS I Lędziny 3:7 Szczegóły
SG: Marta Nowak
2022-03-02
g. 18:30
W: pozytywna
15
3LMIII 12
LKS Grom Złota Dama Poczesna KS Viret CMC Zawiercie II 7:3 Szczegóły
SG: Dariusz Molenda
2022-03-24
g. 18:30
W: pozytywna
16
3LMIII 13
LKS Grom Złota Dama Poczesna KTS II Lędziny 7:3 Szczegóły
SG: Henryk Pałasz
2022-03-10
g. 17:30
W: pozytywna
17
3LMIII 13
KTS I Lędziny KS Viret CMC Zawiercie II 6:4 Szczegóły
SG: Roman Długajczyk
2022-03-09
g. 18:00
W: pozytywna
18
3LMIII 13
MCKS Czeladź AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice 5:5 Szczegóły
SG: Janusz Sokołowski
2022-03-11
g. 17:30
W: pozytywna
19
3LMIII 13
UKS Ikar I Mierzęcice UKS Energia Siewierz 2:8 Szczegóły
SG: Dorota Gajos
2022-03-09
g. 18:00
W: pozytywna
20
3LMIII 13
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza KS Unia Kalety 3:7 Szczegóły
SG: Leszek Starzyński
2022-03-17
g. 18:00
W: pozytywna
21
3LMIII 14
KTS II Lędziny KS Unia Kalety 4:6 Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2022-03-18
g. 17:30
W: pozytywna
22
3LMIII 14
UKS Ikar I Mierzęcice UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 5:5 Szczegóły
SG: Dorota Gajos
2022-03-14
g. 18:00
W: pozytywna
23
3LMIII 14
AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice UKS Energia Siewierz 3:7 Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak
2022-03-16
g. 18:00
W: pozytywna
24
3LMIII 14
MCKS Czeladź KS Viret CMC Zawiercie II 7:3 Szczegóły
SG: Waldemar Kozak
2022-03-21
g. 17:30
W: pozytywna
25
3LMIII 14
KTS I Lędziny LKS Grom Złota Dama Poczesna 4:6 Szczegóły
SG: Sławomir Długajczyk
2022-03-28
g. 17:30
W: pozytywna
26
3LMIII 15
KTS I Lędziny KTS II Lędziny 4:6 Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2022-03-30
g. 18:30
W: pozytywna
27
3LMIII 15
LKS Grom Złota Dama Poczesna MCKS Czeladź 8:2 Szczegóły
SG: Dariusz Molenda
2022-04-26
g. 18:00
W: negatywna
28
3LMIII 15
KS Viret CMC Zawiercie II UKS Energia Siewierz 0:10 Szczegóły
SG: Tadeusz Piotrowski
2022-03-30
g. 18:00
W: pozytywna
29
3LMIII 15
AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 7:3 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2022-03-31
g. 19:00
W: pozytywna
30
3LMIII 15
KS Unia Kalety UKS Ikar I Mierzęcice 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras
2022-04-07
g. 18:00
W: pozytywna
31
3LMIII 16
KTS II Lędziny UKS Ikar I Mierzęcice 4:6 Szczegóły
SG: Roman Długajczyk
2022-04-06
g. 18:00
W: pozytywna
32
3LMIII 16
AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice KS Unia Kalety 4:6 Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak
2022-04-06
g. 18:00
W: pozytywna
33
3LMIII 16
KS Viret CMC Zawiercie II UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 5:5 Szczegóły
SG: Tadeusz Piotrowski
2022-04-06
g. 17:30
W: pozytywna
34
3LMIII 16
UKS Energia Siewierz LKS Grom Złota Dama Poczesna 4:6 Szczegóły
SG: Adam Duch
2022-04-04
g. 17:30
W: pozytywna
35
3LMIII 16
KTS I Lędziny MCKS Czeladź 6:4 Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2022-04-20
g. 18:00
W: pozytywna
36
3LMIII 17
MCKS Czeladź KTS II Lędziny 6:4 Szczegóły
SG: Krzysztof Pęciak
2022-04-25
g. 17:30
W: pozytywna
37
3LMIII 17
KTS I Lędziny UKS Energia Siewierz 5:5 Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2022-05-05
g. 18:30
W: pozytywna
38
3LMIII 17
LKS Grom Złota Dama Poczesna UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 9:1 Szczegóły
SG: Henryk Pałasz
2022-04-20
g. 18:00
W: pozytywna
39
3LMIII 17
KS Viret CMC Zawiercie II KS Unia Kalety 5:5 Szczegóły
SG: Tadeusz Piotrowski
2022-04-22
g. 17:30
W: pozytywna
40
3LMIII 17
UKS Ikar I Mierzęcice AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice 6:4 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2022-04-28
g. 18:00
W: pozytywna
41
3LMIII 18
KTS II Lędziny AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice 7:3 Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2022-04-27
g. 18:00
W: pozytywna
42
3LMIII 18
KS Viret CMC Zawiercie II UKS Ikar I Mierzęcice 6:4 Szczegóły
SG: Tadeusz Piotrowski
2022-04-28
g. 19:00
W: pozytywna
43
3LMIII 18
KS Unia Kalety LKS Grom Złota Dama Poczesna 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras
2022-04-27
g. 18:00
W: pozytywna
44
3LMIII 18
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza KTS I Lędziny 2:8 Szczegóły
SG: Leszek Starzyński
2022-04-27
g. 17:30
W: pozytywna
45
3LMIII 18
UKS Energia Siewierz MCKS Czeladź 4:6 Szczegóły
SG: Adam Duch