Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (gr. II)
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. Naprzód II Borucin 18 31 121:59
2. KS Bojanów 18 29 117:63
3. KS Ogniwo Rogoźna Żory 18 24 98:82
4. GUKS Lider Piece 18 20 92:88
5. GKS Gwarek Ornontowice 18 19 94:86
6. UKTS Sokół II Orzesze 18 14 86:94
7. LKS Wilki I Wilcza 18 12 77:103
8. MUKS II Jedynka Pszów 18 12 77:103
9. LKS Rój Żory 18 10 70:110
10. KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 18 9 68:112

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-11
g. 19:00
W: pozytywna
1
3LMII 1
UKTS Sokół II Orzesze Naprzód II Borucin 4:6 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2021-10-01
g. 18:00
W: pozytywna
2
3LMII 1
KS Bojanów MUKS II Jedynka Pszów 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2021-09-29
g. 18:00
W: pozytywna
3
3LMII 1
KS Ogniwo Rogoźna Żory GUKS Lider Piece 7:3 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2021-09-29
g. 18:00
W: pozytywna
4
3LMII 1
LKS Rój Żory LKS Wilki I Wilcza 7:3 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2021-09-29
g. 18:00
W: pozytywna
5
3LMII 1
GKS Gwarek Ornontowice KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 5:5 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2021-10-07
g. 18:00
W: pozytywna
10
3LMII 2
Naprzód II Borucin GKS Gwarek Ornontowice 6:4 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2021-10-07
g. 17:30
W: pozytywna
6
3LMII 2
MUKS II Jedynka Pszów UKTS Sokół II Orzesze 9:1 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2021-12-02
g. 18:00
W: pozytywna
7
3LMII 2
GUKS Lider Piece KS Bojanów 6:4 Szczegóły
SG: Marcelina Wystyrk
2021-10-05
g. 17:30
W: pozytywna
8
3LMII 2
LKS Wilki I Wilcza KS Ogniwo Rogoźna Żory 3:7 Szczegóły
SG: Piotr Wiciok
2021-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
9
3LMII 2
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski LKS Rój Żory 6:4 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2021-10-20
g. 19:00
W: pozytywna
11
3LMII 3
UKTS Sokół II Orzesze GUKS Lider Piece 6:4 Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2021-10-15
g. 18:00
W: pozytywna
12
3LMII 3
KS Bojanów LKS Wilki I Wilcza 7:3 Szczegóły
SG: Michał Stos
2021-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
13
3LMII 3
KS Ogniwo Rogoźna Żory KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 6:4 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2021-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
14
3LMII 3
LKS Rój Żory GKS Gwarek Ornontowice 3:7 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2021-10-14
g. 17:30
W: pozytywna
15
3LMII 3
MUKS II Jedynka Pszów Naprzód II Borucin 4:6 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2021-10-26
g. 17:30
W: pozytywna
16
3LMII 4
LKS Wilki I Wilcza UKTS Sokół II Orzesze 5:5 Szczegóły
SG: Jarosław Krasowski
2021-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
17
3LMII 4
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski KS Bojanów 2:8 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2021-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
18
3LMII 4
GKS Gwarek Ornontowice KS Ogniwo Rogoźna Żory 5:5 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2021-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
19
3LMII 4
Naprzód II Borucin LKS Rój Żory 7:3 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2021-10-22
g. 18:00
W: pozytywna
20
3LMII 4
GUKS Lider Piece MUKS II Jedynka Pszów 3:7 Szczegóły
SG: Marta Gawliczek
2021-10-29
g. 19:00
W: pozytywna
21
3LMII 5
UKTS Sokół II Orzesze KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 9:1 Szczegóły
SG: Zbigniew Fijałkowski
2021-10-27
g. 18:00
W: pozytywna
22
3LMII 5
KS Bojanów GKS Gwarek Ornontowice 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2021-10-27
g. 18:00
W: pozytywna
23
3LMII 5
KS Ogniwo Rogoźna Żory LKS Rój Żory 6:4 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2021-10-28
g. 17:30
W: pozytywna
24
3LMII 5
MUKS II Jedynka Pszów LKS Wilki I Wilcza 6:4 Szczegóły
SG: Łukasz Borek
2021-11-11
g. 18:00
W: pozytywna
25
3LMII 5
Naprzód II Borucin GUKS Lider Piece 5:5 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2021-11-05
g. 19:00
W: pozytywna
26
3LMII 6
UKTS Sokół II Orzesze GKS Gwarek Ornontowice 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2021-11-03
g. 18:00
W: pozytywna
27
3LMII 6
LKS Rój Żory KS Bojanów 0:10 Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2021-11-09
g. 18:00
W: pozytywna
28
3LMII 6
Naprzód II Borucin KS Ogniwo Rogoźna Żory 9:1 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2021-11-04
g. 17:30
W: pozytywna
29
3LMII 6
MUKS II Jedynka Pszów KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 7:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2021-11-02
g. 17:30
W: pozytywna
30
3LMII 6
LKS Wilki I Wilcza GUKS Lider Piece 6:4 Szczegóły
SG: Ryszard Stawiarz
2021-12-15
g. 19:00
W: pozytywna
31
3LMII 7
UKTS Sokół II Orzesze LKS Rój Żory 7:3 Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2021-11-17
g. 18:00
W: pozytywna
32
3LMII 7
KS Bojanów KS Ogniwo Rogoźna Żory 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2021-11-18
g. 17:30
W: pozytywna
33
3LMII 7
MUKS II Jedynka Pszów GKS Gwarek Ornontowice 2:8 Szczegóły
SG: Marek Kowol
2021-11-17
g. 18:00
W: pozytywna
34
3LMII 7
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski GUKS Lider Piece 3:7 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2021-11-18
g. 18:00
W: pozytywna
35
3LMII 7
Naprzód II Borucin LKS Wilki I Wilcza 6:4 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2021-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
36
3LMII 8
KS Ogniwo Rogoźna Żory UKTS Sokół II Orzesze 7:3 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2021-11-25
g. 18:00
W: pozytywna
37
3LMII 8
Naprzód II Borucin KS Bojanów 4:6 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2021-11-25
g. 17:30
W: pozytywna
38
3LMII 8
MUKS II Jedynka Pszów LKS Rój Żory 1:9 Szczegóły
SG: Łukasz Borek
2021-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
39
3LMII 8
GKS Gwarek Ornontowice GUKS Lider Piece 4:6 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2021-11-23
g. 17:30
W: pozytywna
40
3LMII 8
LKS Wilki I Wilcza KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 5:5 Szczegóły
SG: Piotr Wiciok
2021-12-21
g. 19:00
W: pozytywna
41
3LMII 9
UKTS Sokół II Orzesze KS Bojanów 3:7 Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2021-12-09
g. 17:30
W: pozytywna
42
3LMII 9
MUKS II Jedynka Pszów KS Ogniwo Rogoźna Żory 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2021-12-08
g. 18:00
W: pozytywna
43
3LMII 9
LKS Rój Żory GUKS Lider Piece 3:7 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2021-12-07
g. 17:30
W: pozytywna
44
3LMII 9
LKS Wilki I Wilcza GKS Gwarek Ornontowice 6:4 Szczegóły
SG: Ryszard Stawiarz
2021-12-08
g. 18:00
W: pozytywna
45
3LMII 9
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski Naprzód II Borucin 4:6 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2022-03-25
g. 18:00
W: pozytywna
1
3LMII 10
KS Bojanów LKS Rój Żory 9:1 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2022-01-27
g. 18:00
W: pozytywna
2
3LMII 10
Naprzód II Borucin KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 9:1 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2022-01-26
g. 18:00
W: pozytywna
3
3LMII 10
KS Ogniwo Rogoźna Żory LKS Wilki I Wilcza 5:5 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2022-03-02
g. 19:00
W: pozytywna
4
3LMII 10
UKTS Sokół II Orzesze MUKS II Jedynka Pszów 9:1 Szczegóły
SG: Patrycja Loewe
2022-02-04
g. 18:00
W: pozytywna
5
3LMII 10
GUKS Lider Piece GKS Gwarek Ornontowice 3:7 Szczegóły
SG: Marcelina Wystyrk
2022-03-04
g. 18:00
W: pozytywna
10
3LMII 11
KS Bojanów KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2022-02-11
g. 18:00
W: pozytywna
6
3LMII 11
GUKS Lider Piece LKS Rój Żory 6:4 Szczegóły
SG: Marta Gawliczek
2022-02-09
g. 18:00
W: pozytywna
7
3LMII 11
GKS Gwarek Ornontowice MUKS II Jedynka Pszów 6:4 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2022-02-11
g. 19:00
W: pozytywna
8
3LMII 11
UKTS Sokół II Orzesze KS Ogniwo Rogoźna Żory 4:6 Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2022-02-08
g. 17:30
W: pozytywna
9
3LMII 11
LKS Wilki I Wilcza Naprzód II Borucin 2:8 Szczegóły
SG: Jarosław Krasowski
2022-03-02
g. 18:00
W: pozytywna
11
3LMII 12
LKS Rój Żory KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 5:5 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2022-03-01
g. 17:30
W: pozytywna
12
3LMII 12
LKS Wilki I Wilcza KS Bojanów 4:6 Szczegóły
SG: Ryszard Stawiarz
2022-03-07
g. 18:00
W: pozytywna
13
3LMII 12
Naprzód II Borucin UKTS Sokół II Orzesze 9:1 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2022-03-02
g. 18:00
W: pozytywna
14
3LMII 12
KS Ogniwo Rogoźna Żory GKS Gwarek Ornontowice 5:5 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2022-03-03
g. 17:30
W: pozytywna
15
3LMII 12
MUKS II Jedynka Pszów GUKS Lider Piece 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2022-03-09
g. 18:00
W: pozytywna
16
3LMII 13
LKS Rój Żory MUKS II Jedynka Pszów 6:4 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2022-03-11
g. 18:00
W: pozytywna
17
3LMII 13
GUKS Lider Piece KS Ogniwo Rogoźna Żory 5:5 Szczegóły
SG: Marcelina Wystyrk
2022-03-09
g. 18:00
W: pozytywna
18
3LMII 13
GKS Gwarek Ornontowice Naprzód II Borucin 5:5 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2022-03-11
g. 18:00
W: pozytywna
19
3LMII 13
KS Bojanów UKTS Sokół II Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2022-03-09
g. 18:00
W: pozytywna
20
3LMII 13
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski LKS Wilki I Wilcza 8:2 Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2022-03-15
g. 17:30
W: pozytywna
21
3LMII 14
LKS Wilki I Wilcza LKS Rój Żory 3:7 Szczegóły
SG: Piotr Wiciok
2022-03-16
g. 18:00
W: pozytywna
22
3LMII 14
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski UKTS Sokół II Orzesze 3:7 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2022-03-16
g. 18:00
W: pozytywna
23
3LMII 14
GKS Gwarek Ornontowice KS Bojanów 6:4 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2022-04-27
g. 18:00
W: pozytywna
24
3LMII 14
GUKS Lider Piece Naprzód II Borucin 4:6 Szczegóły
SG: Marta Gawliczek
2022-03-16
g. 18:00
W: pozytywna
25
3LMII 14
KS Ogniwo Rogoźna Żory MUKS II Jedynka Pszów 7:3 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2022-03-30
g. 18:00
W: pozytywna
26
3LMII 15
LKS Rój Żory KS Ogniwo Rogoźna Żory 4:6 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2022-03-31
g. 18:00
W: pozytywna
27
3LMII 15
Naprzód II Borucin MUKS II Jedynka Pszów 8:2 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2022-04-13
g. 18:00
W: pozytywna
28
3LMII 15
KS Bojanów GUKS Lider Piece 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2022-03-30
g. 18:00
W: pozytywna
29
3LMII 15
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski GKS Gwarek Ornontowice 6:4 Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2022-04-01
g. 19:00
W: pozytywna
30
3LMII 15
UKTS Sokół II Orzesze LKS Wilki I Wilcza 3:7 Szczegóły
SG: Zbigniew Fijałkowski
2022-04-06
g. 18:00
W: pozytywna
31
3LMII 16
LKS Rój Żory UKTS Sokół II Orzesze 2:8 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2022-04-11
g. 18:00
W: pozytywna
32
3LMII 16
GKS Gwarek Ornontowice LKS Wilki I Wilcza 4:6 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2022-04-08
g. 18:00
W: pozytywna
33
3LMII 16
GUKS Lider Piece KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 6:4 Szczegóły
SG: Marcelina Wystyrk
2022-04-21
g. 17:30
W: pozytywna
34
3LMII 16
MUKS II Jedynka Pszów KS Bojanów 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2022-04-06
g. 18:00
W: pozytywna
35
3LMII 16
KS Ogniwo Rogoźna Żory Naprzód II Borucin 5:5 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2022-04-20
g. 18:00
W: pozytywna
36
3LMII 17
LKS Rój Żory Naprzód II Borucin 0:10 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2022-04-20
g. 18:00
W: pozytywna
37
3LMII 17
KS Ogniwo Rogoźna Żory KS Bojanów 4:6 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2022-04-20
g. 18:00
W: pozytywna
38
3LMII 17
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski MUKS II Jedynka Pszów 3:7 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2022-04-22
g. 18:00
W: pozytywna
39
3LMII 17
GUKS Lider Piece LKS Wilki I Wilcza 6:4 Szczegóły
SG: Marta Gawliczek
2022-04-20
g. 18:00
W: pozytywna
40
3LMII 17
GKS Gwarek Ornontowice UKTS Sokół II Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2022-04-27
g. 18:00
W: pozytywna
41
3LMII 18
GKS Gwarek Ornontowice LKS Rój Żory 5:5 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2022-04-29
g. 18:00
W: pozytywna
42
3LMII 18
GUKS Lider Piece UKTS Sokół II Orzesze 5:5 Szczegóły
SG: Marcelina Wystyrk
2022-04-26
g. 17:30
W: pozytywna
43
3LMII 18
LKS Wilki I Wilcza MUKS II Jedynka Pszów 5:5 Szczegóły
SG: Ryszard Stawiarz
2022-04-27
g. 18:00
W: pozytywna
44
3LMII 18
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski KS Ogniwo Rogoźna Żory 3:7 Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2022-04-29
g. 18:00
W: pozytywna
45
3LMII 18
KS Bojanów Naprzód II Borucin 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc