Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (gr. I)
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 7 14 60:10
2. Fundacja Talent Cieszyn 8 13 48:32
3. LKS Pogórze 8 9 46:34
4. JKTS Jastrzębie-Zdrój 8 9 44:36
5. LITS Meble Anders II Żywiec 8 9 38:42
6. ULKTS II Pszczyna 7 6 36:34
7. MKS III Czechowice-Dziedzice 8 6 36:44
8. LKS Orzeł Kozy 8 6 35:45
9. LKS Lesznianka I Leszna Góra 8 4 27:53
10. RKS Cukrownik Chybie 8 2 20:60

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-09-29
g. 17:45
W: pozytywna
1
3LMI 1
LKS Pogórze ULKTS II Pszczyna 8:2 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2021-10-05
g. 18:30
W: pozytywna
2
3LMI 1
MKS II Czechowice Dziedzice MKS III Czechowice-Dziedzice 7:3 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2021-10-01
g. 18:00
W: pozytywna
3
3LMI 1
RKS Cukrownik Chybie LKS Lesznianka I Leszna Góra 5:5 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2021-09-27
g. 18:00
W: pozytywna
4
3LMI 1
LKS Orzeł Kozy LITS Meble Anders II Żywiec 7:3 Szczegóły
SG: Krzysztof Mirek
2021-10-01
g. 19:00
W: pozytywna
5
3LMI 1
Fundacja Talent Cieszyn JKTS Jastrzębie-Zdrój 7:3 Szczegóły
SG: Arkadiusz Krajewski
2021-10-07
g. 18:00
W: pozytywna
10
3LMI 2
ULKTS II Pszczyna Fundacja Talent Cieszyn 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Baborski
2021-10-08
g. 19:00
W: pozytywna
6
3LMI 2
MKS III Czechowice-Dziedzice LKS Pogórze 5:5 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2021-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
7
3LMI 2
LKS Lesznianka I Leszna Góra MKS II Czechowice Dziedzice 0:10 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2021-10-06
g. 18:30
W: pozytywna
8
3LMI 2
LITS Meble Anders II Żywiec RKS Cukrownik Chybie 6:4 Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2021-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
9
3LMI 2
JKTS Jastrzębie-Zdrój LKS Orzeł Kozy 4:6 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2021-10-13
g. 17:45
W: pozytywna
11
3LMI 3
LKS Pogórze LKS Lesznianka I Leszna Góra 5:5 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2021-10-13
g. 18:30
W: pozytywna
12
3LMI 3
MKS II Czechowice Dziedzice LITS Meble Anders II Żywiec 9:1 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2021-10-15
g. 18:00
W: pozytywna
13
3LMI 3
RKS Cukrownik Chybie JKTS Jastrzębie-Zdrój 3:7 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2021-10-11
g. 18:00
W: pozytywna
14
3LMI 3
LKS Orzeł Kozy Fundacja Talent Cieszyn 4:6 Szczegóły
SG: Krzysztof Mirek
2021-10-15
g. 19:00
W: pozytywna
15
3LMI 3
MKS III Czechowice-Dziedzice ULKTS II Pszczyna 6:4 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2021-10-20
g. 18:30
16
3LMI 4
LITS Meble Anders II Żywiec LKS Pogórze 6:4 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2021-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
17
3LMI 4
JKTS Jastrzębie-Zdrój MKS II Czechowice Dziedzice 4:6 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2021-11-18
g. 18:00
W: pozytywna
18
3LMI 4
Fundacja Talent Cieszyn RKS Cukrownik Chybie 5:5 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2021-10-22
g. 18:00
W: pozytywna
19
3LMI 4
ULKTS II Pszczyna LKS Orzeł Kozy 8:2 Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2021-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
20
3LMI 4
LKS Lesznianka I Leszna Góra MKS III Czechowice-Dziedzice 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2021-10-27
g. 17:45
W: pozytywna
21
3LMI 5
LKS Pogórze JKTS Jastrzębie-Zdrój 5:5 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2021-10-27
g. 18:30
W: pozytywna
22
3LMI 5
MKS II Czechowice Dziedzice Fundacja Talent Cieszyn 9:1 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2021-10-29
g. 18:00
W: negatywna
23
3LMI 5
RKS Cukrownik Chybie LKS Orzeł Kozy 0:10 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2021-10-29
g. 19:00
W: pozytywna
24
3LMI 5
MKS III Czechowice-Dziedzice LITS Meble Anders II Żywiec 5:5 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2021-10-29
g. 18:00
W: pozytywna
25
3LMI 5
ULKTS II Pszczyna LKS Lesznianka I Leszna Góra 6:4 Szczegóły
SG: Krzysztof Lewczak
2021-11-12
g. 19:00
W: pozytywna
26
3LMI 6
Fundacja Talent Cieszyn LKS Pogórze 6:4 Szczegóły
SG: Arkadiusz Krajewski
2021-11-03
g. 18:00
W: pozytywna
27
3LMI 6
LKS Orzeł Kozy MKS II Czechowice Dziedzice 1:9 Szczegóły
SG: Adam Graboń
2021-11-05
g. 18:00
W: negatywna
28
3LMI 6
ULKTS II Pszczyna RKS Cukrownik Chybie 10:0 Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2021-11-10
g. 18:00
W: pozytywna
29
3LMI 6
JKTS Jastrzębie-Zdrój MKS III Czechowice-Dziedzice 7:3 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2021-11-03
g. 18:30
W: pozytywna
30
3LMI 6
LITS Meble Anders II Żywiec LKS Lesznianka I Leszna Góra 8:2 Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2021-11-17
g. 17:45
W: pozytywna
31
3LMI 7
LKS Pogórze LKS Orzeł Kozy 8:2 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2021-11-17
g. 18:30
W: pozytywna
32
3LMI 7
MKS II Czechowice Dziedzice RKS Cukrownik Chybie 10:0 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2021-11-19
g. 19:00
W: pozytywna
33
3LMI 7
MKS III Czechowice-Dziedzice Fundacja Talent Cieszyn 3:7 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2021-11-23
g. 18:00
W: pozytywna
34
3LMI 7
LKS Lesznianka I Leszna Góra JKTS Jastrzębie-Zdrój 4:6 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2021-11-17
g. 18:30
W: pozytywna
35
3LMI 7
LITS Meble Anders II Żywiec ULKTS II Pszczyna 7:3 Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2021-11-26
g. 18:00
W: pozytywna
36
3LMI 8
RKS Cukrownik Chybie LKS Pogórze 3:7 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2021-12-03
g. 18:00
37
3LMI 8
ULKTS II Pszczyna MKS II Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły
SG: Krzysztof Lewczak
2021-11-22
g. 18:00
W: pozytywna
38
3LMI 8
LKS Orzeł Kozy MKS III Czechowice-Dziedzice 3:7 Szczegóły
SG: Krzysztof Mirek
2021-11-26
g. 19:00
W: pozytywna
39
3LMI 8
Fundacja Talent Cieszyn LKS Lesznianka I Leszna Góra 9:1 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2021-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
40
3LMI 8
JKTS Jastrzębie-Zdrój LITS Meble Anders II Żywiec 8:2 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2021-12-08
g. 17:45
41
3LMI 9
LKS Pogórze MKS II Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2021-12-10
g. 19:00
42
3LMI 9
MKS III Czechowice-Dziedzice RKS Cukrownik Chybie -:- Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2021-12-09
g. 18:00
43
3LMI 9
LKS Lesznianka I Leszna Góra LKS Orzeł Kozy -:- Szczegóły
SG: Artur Jahn
2021-12-08
g. 18:30
44
3LMI 9
LITS Meble Anders II Żywiec Fundacja Talent Cieszyn -:- Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2021-12-08
g. 18:00
45
3LMI 9
JKTS Jastrzębie-Zdrój ULKTS II Pszczyna -:- Szczegóły
SG: Roman Fajkus