Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (gr. I)
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 18 34 147:33
2. LKS Pogórze 18 26 115:65
3. Fundacja Talent Cieszyn 18 25 107:73
4. LITS Meble Anders II Żywiec 18 22 94:86
5. MKS III Czechowice-Dziedzice 18 15 89:91
6. JKTS Jastrzębie-Zdrój 18 15 87:93
7. LKS Orzeł Kozy 18 14 77:103
8. ULKTS II Pszczyna 18 13 83:97
9. LKS Lesznianka I Leszna Góra 18 12 75:105
10. RKS Cukrownik Chybie 18 4 26:154

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-09-29
g. 17:45
W: pozytywna
1
3LMI 1
LKS Pogórze ULKTS II Pszczyna 8:2 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2021-10-05
g. 18:30
W: pozytywna
2
3LMI 1
MKS II Czechowice Dziedzice MKS III Czechowice-Dziedzice 7:3 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2021-10-01
g. 18:00
W: pozytywna
3
3LMI 1
RKS Cukrownik Chybie LKS Lesznianka I Leszna Góra 5:5 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2021-09-27
g. 18:00
W: pozytywna
4
3LMI 1
LKS Orzeł Kozy LITS Meble Anders II Żywiec 7:3 Szczegóły
SG: Krzysztof Mirek
2021-10-01
g. 19:00
W: pozytywna
5
3LMI 1
Fundacja Talent Cieszyn JKTS Jastrzębie-Zdrój 7:3 Szczegóły
SG: Arkadiusz Krajewski
2021-10-07
g. 18:00
W: pozytywna
10
3LMI 2
ULKTS II Pszczyna Fundacja Talent Cieszyn 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Baborski
2021-10-08
g. 19:00
W: pozytywna
6
3LMI 2
MKS III Czechowice-Dziedzice LKS Pogórze 5:5 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2021-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
7
3LMI 2
LKS Lesznianka I Leszna Góra MKS II Czechowice Dziedzice 0:10 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2021-10-06
g. 18:30
W: pozytywna
8
3LMI 2
LITS Meble Anders II Żywiec RKS Cukrownik Chybie 6:4 Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2021-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
9
3LMI 2
JKTS Jastrzębie-Zdrój LKS Orzeł Kozy 4:6 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2021-10-13
g. 17:45
W: pozytywna
11
3LMI 3
LKS Pogórze LKS Lesznianka I Leszna Góra 5:5 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2021-10-13
g. 18:30
W: pozytywna
12
3LMI 3
MKS II Czechowice Dziedzice LITS Meble Anders II Żywiec 9:1 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2021-10-15
g. 18:00
W: pozytywna
13
3LMI 3
RKS Cukrownik Chybie JKTS Jastrzębie-Zdrój 3:7 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2021-10-11
g. 18:00
W: pozytywna
14
3LMI 3
LKS Orzeł Kozy Fundacja Talent Cieszyn 4:6 Szczegóły
SG: Krzysztof Mirek
2021-10-15
g. 19:00
W: pozytywna
15
3LMI 3
MKS III Czechowice-Dziedzice ULKTS II Pszczyna 6:4 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2021-10-20
g. 18:30
W: pozytywna
16
3LMI 4
LITS Meble Anders II Żywiec LKS Pogórze 6:4 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2021-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
17
3LMI 4
JKTS Jastrzębie-Zdrój MKS II Czechowice Dziedzice 4:6 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2021-11-18
g. 18:00
W: pozytywna
18
3LMI 4
Fundacja Talent Cieszyn RKS Cukrownik Chybie 5:5 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2021-10-22
g. 18:00
W: pozytywna
19
3LMI 4
ULKTS II Pszczyna LKS Orzeł Kozy 8:2 Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2021-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
20
3LMI 4
LKS Lesznianka I Leszna Góra MKS III Czechowice-Dziedzice 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2021-10-27
g. 17:45
W: pozytywna
21
3LMI 5
LKS Pogórze JKTS Jastrzębie-Zdrój 5:5 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2021-10-27
g. 18:30
W: pozytywna
22
3LMI 5
MKS II Czechowice Dziedzice Fundacja Talent Cieszyn 9:1 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2021-10-29
g. 18:00
W: negatywna
23
3LMI 5
RKS Cukrownik Chybie LKS Orzeł Kozy 0:10 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2021-10-29
g. 19:00
W: pozytywna
24
3LMI 5
MKS III Czechowice-Dziedzice LITS Meble Anders II Żywiec 5:5 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2021-10-29
g. 18:00
W: pozytywna
25
3LMI 5
ULKTS II Pszczyna LKS Lesznianka I Leszna Góra 6:4 Szczegóły
SG: Krzysztof Lewczak
2021-11-12
g. 19:00
W: pozytywna
26
3LMI 6
Fundacja Talent Cieszyn LKS Pogórze 6:4 Szczegóły
SG: Arkadiusz Krajewski
2021-11-03
g. 18:00
W: pozytywna
27
3LMI 6
LKS Orzeł Kozy MKS II Czechowice Dziedzice 1:9 Szczegóły
SG: Adam Graboń
2021-11-05
g. 18:00
W: negatywna
28
3LMI 6
ULKTS II Pszczyna RKS Cukrownik Chybie 10:0 Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2021-11-10
g. 18:00
W: pozytywna
29
3LMI 6
JKTS Jastrzębie-Zdrój MKS III Czechowice-Dziedzice 7:3 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2021-11-03
g. 18:30
W: pozytywna
30
3LMI 6
LITS Meble Anders II Żywiec LKS Lesznianka I Leszna Góra 8:2 Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2021-11-17
g. 17:45
W: pozytywna
31
3LMI 7
LKS Pogórze LKS Orzeł Kozy 8:2 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2021-11-17
g. 18:30
W: pozytywna
32
3LMI 7
MKS II Czechowice Dziedzice RKS Cukrownik Chybie 10:0 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2021-11-19
g. 19:00
W: pozytywna
33
3LMI 7
MKS III Czechowice-Dziedzice Fundacja Talent Cieszyn 3:7 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2021-11-23
g. 18:00
W: pozytywna
34
3LMI 7
LKS Lesznianka I Leszna Góra JKTS Jastrzębie-Zdrój 4:6 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2021-11-17
g. 18:30
W: pozytywna
35
3LMI 7
LITS Meble Anders II Żywiec ULKTS II Pszczyna 7:3 Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2021-11-26
g. 18:00
W: pozytywna
36
3LMI 8
RKS Cukrownik Chybie LKS Pogórze 3:7 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2021-12-03
g. 18:00
W: pozytywna
37
3LMI 8
ULKTS II Pszczyna MKS II Czechowice Dziedzice 2:8 Szczegóły
SG: Andrzej Baborski
2021-11-22
g. 18:00
W: pozytywna
38
3LMI 8
LKS Orzeł Kozy MKS III Czechowice-Dziedzice 3:7 Szczegóły
SG: Krzysztof Mirek
2021-11-26
g. 19:00
W: pozytywna
39
3LMI 8
Fundacja Talent Cieszyn LKS Lesznianka I Leszna Góra 9:1 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2021-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
40
3LMI 8
JKTS Jastrzębie-Zdrój LITS Meble Anders II Żywiec 8:2 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2021-12-08
g. 17:45
W: negatywna
41
3LMI 9
LKS Pogórze MKS II Czechowice Dziedzice 10:0 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2021-12-10
g. 19:00
W: pozytywna
42
3LMI 9
MKS III Czechowice-Dziedzice RKS Cukrownik Chybie 4:6 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2021-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
43
3LMI 9
LKS Lesznianka I Leszna Góra LKS Orzeł Kozy 4:6 Szczegóły
SG: Artur Jahn
2021-12-15
g. 18:30
W: pozytywna
44
3LMI 9
LITS Meble Anders II Żywiec Fundacja Talent Cieszyn 6:4 Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2021-12-08
g. 18:00
W: pozytywna
45
3LMI 9
JKTS Jastrzębie-Zdrój ULKTS II Pszczyna 4:6 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2022-01-26
g. 18:30
W: pozytywna
1
3LMI 10
MKS II Czechowice Dziedzice LKS Lesznianka I Leszna Góra 10:0 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2022-01-28
g. 18:00
W: pozytywna
2
3LMI 10
RKS Cukrownik Chybie Fundacja Talent Cieszyn 0:10 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2022-02-16
g. 18:30
W: pozytywna
3
3LMI 10
LITS Meble Anders II Żywiec MKS III Czechowice-Dziedzice 6:4 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2022-01-24
g. 18:00
W: pozytywna
4
3LMI 10
LKS Orzeł Kozy LKS Pogórze 3:7 Szczegóły
SG: Krzysztof Mirek
2022-01-28
g. 18:00
W: pozytywna
5
3LMI 10
ULKTS II Pszczyna JKTS Jastrzębie-Zdrój 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Baborski
2022-02-11
g. 18:00
W: pozytywna
10
3LMI 11
RKS Cukrownik Chybie MKS II Czechowice Dziedzice 0:10 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2022-02-09
g. 18:00
W: pozytywna
6
3LMI 11
JKTS Jastrzębie-Zdrój LKS Lesznianka I Leszna Góra 5:5 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2022-02-11
g. 18:00
W: pozytywna
7
3LMI 11
ULKTS II Pszczyna LKS Pogórze 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Baborski
2022-02-09
g. 18:30
W: pozytywna
8
3LMI 11
LITS Meble Anders II Żywiec LKS Orzeł Kozy 7:3 Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2022-02-11
g. 19:00
W: pozytywna
9
3LMI 11
Fundacja Talent Cieszyn MKS III Czechowice-Dziedzice 6:4 Szczegóły
SG: Arkadiusz Krajewski
2022-03-03
g. 18:00
W: pozytywna
11
3LMI 12
LKS Lesznianka I Leszna Góra RKS Cukrownik Chybie 10:0 Szczegóły
SG:
2022-03-04
g. 19:00
W: pozytywna
12
3LMI 12
MKS III Czechowice-Dziedzice MKS II Czechowice Dziedzice 1:9 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2022-02-28
g. 19:00
W: pozytywna
13
3LMI 12
Fundacja Talent Cieszyn LKS Orzeł Kozy 8:2 Szczegóły
SG: Arkadiusz Krajewski
2022-03-04
g. 18:00
W: pozytywna
14
3LMI 12
ULKTS II Pszczyna LITS Meble Anders II Żywiec 5:5 Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2022-03-02
g. 18:00
W: pozytywna
15
3LMI 12
JKTS Jastrzębie-Zdrój LKS Pogórze 2:8 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2022-03-10
g. 18:00
W: pozytywna
16
3LMI 13
LKS Lesznianka I Leszna Góra LKS Pogórze 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2022-03-09
g. 18:30
W: pozytywna
17
3LMI 13
LITS Meble Anders II Żywiec JKTS Jastrzębie-Zdrój 5:5 Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2022-03-11
g. 19:00
W: pozytywna
18
3LMI 13
Fundacja Talent Cieszyn ULKTS II Pszczyna 9:1 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2022-03-09
g. 18:30
W: pozytywna
19
3LMI 13
MKS II Czechowice Dziedzice LKS Orzeł Kozy 9:1 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2022-03-11
g. 18:00
W: pozytywna
20
3LMI 13
RKS Cukrownik Chybie MKS III Czechowice-Dziedzice 0:10 Szczegóły
SG:
2022-03-18
g. 19:00
W: pozytywna
21
3LMI 14
MKS III Czechowice-Dziedzice LKS Lesznianka I Leszna Góra 7:3 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2022-03-14
g. 18:00
W: pozytywna
22
3LMI 14
LKS Orzeł Kozy RKS Cukrownik Chybie 10:0 Szczegóły
SG:
2022-03-16
g. 18:30
W: pozytywna
23
3LMI 14
MKS II Czechowice Dziedzice ULKTS II Pszczyna 8:2 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2022-03-16
g. 18:00
W: pozytywna
24
3LMI 14
JKTS Jastrzębie-Zdrój Fundacja Talent Cieszyn 5:5 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2022-03-16
g. 17:45
W: pozytywna
25
3LMI 14
LKS Pogórze LITS Meble Anders II Żywiec 5:5 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2022-03-31
g. 18:00
W: pozytywna
26
3LMI 15
LKS Lesznianka I Leszna Góra LITS Meble Anders II Żywiec 5:5 Szczegóły
SG: Artur Jahn
2022-03-30
g. 17:45
W: pozytywna
27
3LMI 15
LKS Pogórze Fundacja Talent Cieszyn 7:3 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2022-04-13
g. 18:30
W: pozytywna
28
3LMI 15
MKS II Czechowice Dziedzice JKTS Jastrzębie-Zdrój 9:1 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2022-04-01
g. 18:00
W: pozytywna
29
3LMI 15
RKS Cukrownik Chybie ULKTS II Pszczyna 0:10 Szczegóły
SG:
2022-04-01
g. 19:00
W: pozytywna
30
3LMI 15
MKS III Czechowice-Dziedzice LKS Orzeł Kozy 5:5 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2022-04-04
g. 18:00
W: pozytywna
31
3LMI 16
LKS Orzeł Kozy LKS Lesznianka I Leszna Góra 1:9 Szczegóły
SG: Krzysztof Mirek
2022-04-12
g. 18:00
W: pozytywna
32
3LMI 16
ULKTS II Pszczyna MKS III Czechowice-Dziedzice 3:7 Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2022-04-06
g. 18:00
W: pozytywna
33
3LMI 16
JKTS Jastrzębie-Zdrój RKS Cukrownik Chybie 10:0 Szczegóły
SG:
2022-04-06
g. 18:30
W: pozytywna
34
3LMI 16
MKS II Czechowice Dziedzice LKS Pogórze 8:2 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2022-04-08
g. 19:00
W: pozytywna
35
3LMI 16
Fundacja Talent Cieszyn LITS Meble Anders II Żywiec 5:5 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2022-04-21
g. 18:00
W: pozytywna
36
3LMI 17
LKS Lesznianka I Leszna Góra Fundacja Talent Cieszyn 3:7 Szczegóły
SG: Artur Jahn
2022-04-20
g. 18:30
W: pozytywna
37
3LMI 17
LITS Meble Anders II Żywiec MKS II Czechowice Dziedzice 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2022-04-20
g. 17:45
W: pozytywna
38
3LMI 17
LKS Pogórze RKS Cukrownik Chybie 10:0 Szczegóły
SG:
2022-04-22
g. 19:00
W: pozytywna
39
3LMI 17
MKS III Czechowice-Dziedzice JKTS Jastrzębie-Zdrój 7:3 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2022-04-11
g. 18:00
W: pozytywna
40
3LMI 17
LKS Orzeł Kozy ULKTS II Pszczyna 6:4 Szczegóły
SG: Krzysztof Mirek
2022-04-28
g. 18:00
W: pozytywna
41
3LMI 18
LKS Lesznianka I Leszna Góra ULKTS II Pszczyna 6:4 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2022-04-25
g. 18:00
W: pozytywna
42
3LMI 18
LKS Orzeł Kozy JKTS Jastrzębie-Zdrój 5:5 Szczegóły
SG: Krzysztof Mirek
2022-04-27
g. 17:45
W: pozytywna
43
3LMI 18
LKS Pogórze MKS III Czechowice-Dziedzice 6:4 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2022-04-29
g. 18:00
W: pozytywna
44
3LMI 18
RKS Cukrownik Chybie LITS Meble Anders II Żywiec 0:10 Szczegóły
SG:
2022-04-29
g. 19:00
W: pozytywna
45
3LMI 18
Fundacja Talent Cieszyn MKS II Czechowice Dziedzice 2:8 Szczegóły
SG: Arkadiusz Krajewski