Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn (gr. A)
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Gliwice 22 43 181:39
2. MKS Czechowice-Dziedzice 22 38 166:54
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 144:76
4. LITS Meble Anders Żywiec 22 29 132:88
5. MUKS Jedynka Pszów 22 26 123:97
6. KS Viret CMC Zawiercie 21 24 105:105
7. KS Naprzód Borucin 21 23 124:86
8. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 15 85:135
9. UKTS Sokół Orzesze 22 11 82:138
10. LZS CHESPA Żywocice 22 10 75:145
11. ULKTS Pszczyna 22 6 58:162
12. MOSIR Łaziska Górne 22 4 35:185

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-09-10
g. 18:00
W: pozytywna
1
2LMI 1
LZS BLYSS Kujakowice ULKTS Pszczyna 8:2 Szczegóły
SG:
2021-09-10
g. 17:30
W: pozytywna
2
2LMI 1
MUKS Jedynka Pszów MOSIR Łaziska Górne 7:3 Szczegóły
SG:
2021-09-10
g. 19:00
W: pozytywna
3
2LMI 1
MKS Czechowice-Dziedzice LZS CHESPA Żywocice 10:0 Szczegóły
SG:
2021-09-10
g. 18:30
W: pozytywna
4
2LMI 1
LITS Meble Anders Żywiec KS Viret CMC Zawiercie 4:6 Szczegóły
SG:
2021-09-10
g. 18:00
W: pozytywna
5
2LMI 1
KS Naprzód Borucin KTS II Gliwice 3:7 Szczegóły
SG:
2021-09-10
g. 18:30
W: pozytywna
6
2LMI 1
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry UKTS Sokół Orzesze 7:3 Szczegóły
SG:
2021-10-12
g. 18:00
W: pozytywna
10
2LMI 2
KS Viret CMC Zawiercie MKS Czechowice-Dziedzice 3:7 Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2021-09-24
g. 19:00
W: pozytywna
11
2LMI 2
LZS CHESPA Żywocice MUKS Jedynka Pszów 2:8 Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2021-10-28
g. 18:00
W: pozytywna
12
2LMI 2
MOSIR Łaziska Górne LZS BLYSS Kujakowice 0:10 Szczegóły
SG: Zenon Szczęsny
2021-09-24
g. 18:30
W: pozytywna
7
2LMI 2
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry ULKTS Pszczyna 9:1 Szczegóły
SG: Jakub Michalski
2021-09-24
g. 18:00
W: pozytywna
8
2LMI 2
UKTS Sokół Orzesze KS Naprzód Borucin 4:6 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2021-09-24
g. 19:00
W: pozytywna
9
2LMI 2
KTS II Gliwice LITS Meble Anders Żywiec 10:0 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2021-10-08
g. 18:00
W: pozytywna
13
2LMI 3
ULKTS Pszczyna MOSIR Łaziska Górne 5:5 Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2021-10-08
g. 18:00
W: pozytywna
14
2LMI 3
LZS BLYSS Kujakowice LZS CHESPA Żywocice 8:2 Szczegóły
SG:
2021-10-08
g. 17:30
W: pozytywna
15
2LMI 3
MUKS Jedynka Pszów KS Viret CMC Zawiercie 8:2 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2021-10-08
g. 19:00
W: pozytywna
16
2LMI 3
MKS Czechowice-Dziedzice KTS II Gliwice 3:7 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2021-10-08
g. 18:30
W: pozytywna
17
2LMI 3
LITS Meble Anders Żywiec UKTS Sokół Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2021-10-08
g. 18:00
W: pozytywna
18
2LMI 3
KS Naprzód Borucin MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 7:3 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2021-10-15
g. 18:00
W: pozytywna
19
2LMI 4
KS Naprzód Borucin ULKTS Pszczyna 9:1 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2021-12-21
g. 18:30
W: pozytywna
20
2LMI 4
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry LITS Meble Anders Żywiec 2:8 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2021-10-15
g. 18:00
W: pozytywna
21
2LMI 4
UKTS Sokół Orzesze MKS Czechowice-Dziedzice 0:10 Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2021-10-15
g. 19:00
W: pozytywna
22
2LMI 4
KTS II Gliwice MUKS Jedynka Pszów 8:2 Szczegóły
SG: Kazimierz Paszkowski
2021-12-08
g. 18:00
W: negatywna
23
2LMI 4
KS Viret CMC Zawiercie LZS BLYSS Kujakowice 0:10 Szczegóły
SG:
2021-11-27
g. 19:00
W: pozytywna
24
2LMI 4
LZS CHESPA Żywocice MOSIR Łaziska Górne 9:1 Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2021-10-22
g. 18:00
W: pozytywna
25
2LMI 5
ULKTS Pszczyna LZS CHESPA Żywocice 4:6 Szczegóły
SG: Krzysztof Lewczak
2021-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
26
2LMI 5
MOSIR Łaziska Górne KS Viret CMC Zawiercie 1:9 Szczegóły
SG: Czesław Kołodziej
2021-11-20
g. 16:00
W: pozytywna
27
2LMI 5
LZS BLYSS Kujakowice KTS II Gliwice 3:7 Szczegóły
SG:
2021-10-22
g. 17:30
W: pozytywna
28
2LMI 5
MUKS Jedynka Pszów UKTS Sokół Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2021-10-22
g. 19:00
W: pozytywna
29
2LMI 5
MKS Czechowice-Dziedzice MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 10:0 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2021-10-22
g. 18:30
W: pozytywna
30
2LMI 5
LITS Meble Anders Żywiec KS Naprzód Borucin 6:4 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2021-10-29
g. 18:30
W: pozytywna
31
2LMI 6
LITS Meble Anders Żywiec ULKTS Pszczyna 10:0 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2021-10-29
g. 18:00
W: pozytywna
32
2LMI 6
KS Naprzód Borucin MKS Czechowice-Dziedzice 4:6 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2021-10-29
g. 18:30
W: pozytywna
33
2LMI 6
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry MUKS Jedynka Pszów 2:8 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2021-12-17
g. 19:00
W: pozytywna
34
2LMI 6
UKTS Sokół Orzesze LZS BLYSS Kujakowice 4:6 Szczegóły
SG: Zbigniew Fijałkowski
2021-10-29
g. 19:00
W: pozytywna
35
2LMI 6
KTS II Gliwice MOSIR Łaziska Górne 10:0 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2021-10-29
g. 18:00
W: pozytywna
36
2LMI 6
KS Viret CMC Zawiercie LZS CHESPA Żywocice 6:4 Szczegóły
SG: Leszek Starzyński
2021-11-05
g. 18:00
W: pozytywna
37
2LMI 7
ULKTS Pszczyna KS Viret CMC Zawiercie 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Baborski
2021-11-05
g. 19:00
W: pozytywna
38
2LMI 7
LZS CHESPA Żywocice KTS II Gliwice 0:10 Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2021-11-03
g. 18:00
W: pozytywna
39
2LMI 7
MOSIR Łaziska Górne UKTS Sokół Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Zenon Szczęsny
2021-11-05
g. 18:00
W: pozytywna
40
2LMI 7
LZS BLYSS Kujakowice MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 9:1 Szczegóły
SG:
2021-11-05
g. 17:30
W: pozytywna
41
2LMI 7
MUKS Jedynka Pszów KS Naprzód Borucin 6:4 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2021-11-05
g. 19:00
W: pozytywna
42
2LMI 7
MKS Czechowice-Dziedzice LITS Meble Anders Żywiec 7:3 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2021-11-10
g. 19:00
W: pozytywna
43
2LMI 8
MKS Czechowice-Dziedzice ULKTS Pszczyna 9:1 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2021-11-09
g. 18:30
W: pozytywna
44
2LMI 8
LITS Meble Anders Żywiec MUKS Jedynka Pszów 7:3 Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2021-11-12
g. 18:00
W: pozytywna
45
2LMI 8
KS Naprzód Borucin LZS BLYSS Kujakowice 3:7 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2021-11-09
g. 18:30
W: pozytywna
46
2LMI 8
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry MOSIR Łaziska Górne 10:0 Szczegóły
SG: Ewa Filiczak
2021-12-22
g. 19:00
W: pozytywna
47
2LMI 8
UKTS Sokół Orzesze LZS CHESPA Żywocice 6:4 Szczegóły
SG: Patrycja Loewe
2021-11-12
g. 19:00
W: pozytywna
48
2LMI 8
KTS II Gliwice KS Viret CMC Zawiercie 9:1 Szczegóły
SG: Marek Sajdak
2021-11-19
g. 18:00
W: pozytywna
49
2LMI 9
ULKTS Pszczyna KTS II Gliwice 2:8 Szczegóły
SG: Krzysztof Lewczak
2021-11-19
g. 18:00
W: pozytywna
50
2LMI 9
KS Viret CMC Zawiercie UKTS Sokół Orzesze 7:3 Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak
2021-11-19
g. 19:00
W: pozytywna
51
2LMI 9
LZS CHESPA Żywocice MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 5:5 Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2021-11-17
g. 18:00
W: pozytywna
52
2LMI 9
MOSIR Łaziska Górne KS Naprzód Borucin 1:9 Szczegóły
SG: Wojciech Drwięga
2021-11-19
g. 18:00
W: pozytywna
53
2LMI 9
LZS BLYSS Kujakowice LITS Meble Anders Żywiec 8:2 Szczegóły
SG:
2021-11-24
g. 17:30
W: pozytywna
54
2LMI 9
MUKS Jedynka Pszów MKS Czechowice-Dziedzice 3:7 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2021-12-03
g. 17:30
W: pozytywna
55
2LMI 10
MUKS Jedynka Pszów ULKTS Pszczyna 7:3 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2021-12-03
g. 19:00
W: pozytywna
56
2LMI 10
MKS Czechowice-Dziedzice LZS BLYSS Kujakowice 5:5 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2021-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
57
2LMI 10
LITS Meble Anders Żywiec MOSIR Łaziska Górne 7:3 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2021-12-21
g. 18:00
W: pozytywna
58
2LMI 10
KS Naprzód Borucin LZS CHESPA Żywocice 8:2 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2021-12-03
g. 18:30
W: pozytywna
59
2LMI 10
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry KS Viret CMC Zawiercie 8:2 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2021-12-03
g. 19:00
W: pozytywna
60
2LMI 10
UKTS Sokół Orzesze KTS II Gliwice 1:9 Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2021-12-21
g. 18:00
W: pozytywna
61
2LMI 11
ULKTS Pszczyna UKTS Sokół Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2021-12-10
g. 19:00
W: pozytywna
62
2LMI 11
KTS II Gliwice MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 7:3 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2021-12-10
g. 18:00
W: pozytywna
63
2LMI 11
KS Viret CMC Zawiercie KS Naprzód Borucin 6:4 Szczegóły
SG: Leszek Starzyński
2021-12-10
g. 19:00
W: pozytywna
64
2LMI 11
LZS CHESPA Żywocice LITS Meble Anders Żywiec 1:9 Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2021-12-08
g. 18:00
W: pozytywna
65
2LMI 11
MOSIR Łaziska Górne MKS Czechowice-Dziedzice 0:10 Szczegóły
SG:
2021-12-10
g. 18:00
W: pozytywna
66
2LMI 11
LZS BLYSS Kujakowice MUKS Jedynka Pszów 9:1 Szczegóły
SG:
2022-01-21
g. 19:00
W: pozytywna
1
2LMI 12
KTS II Gliwice UKTS Sokół Orzesze 9:1 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2022-01-21
g. 19:00
W: pozytywna
2
2LMI 12
MKS Czechowice-Dziedzice MOSIR Łaziska Górne 10:0 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2022-01-21
g. 18:00
W: pozytywna
3
2LMI 12
ULKTS Pszczyna LZS BLYSS Kujakowice 1:9 Szczegóły
SG: Krzysztof Lewczak
2022-01-18
g. 18:30
W: pozytywna
4
2LMI 12
LITS Meble Anders Żywiec LZS CHESPA Żywocice 9:1 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2022-01-21
g. 17:30
W: pozytywna
5
2LMI 12
MUKS Jedynka Pszów MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 8:2 Szczegóły
SG: Marian Michalski
0000-00-00
g. 18:00
6
2LMI 12
KS Naprzód Borucin KS Viret CMC Zawiercie -:- Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2022-03-12
g. 19:00
W: pozytywna
10
2LMI 13
LZS CHESPA Żywocice LZS BLYSS Kujakowice 1:9 Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2022-01-28
g. 18:00
W: pozytywna
11
2LMI 13
ULKTS Pszczyna MKS Czechowice-Dziedzice 1:9 Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2022-01-26
g. 18:00
W: pozytywna
12
2LMI 13
MOSIR Łaziska Górne KTS II Gliwice 0:10 Szczegóły
SG: Zenon Szczęsny
2022-01-28
g. 19:00
W: pozytywna
7
2LMI 13
UKTS Sokół Orzesze KS Viret CMC Zawiercie 2:8 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2022-02-11
g. 18:00
W: pozytywna
8
2LMI 13
KS Naprzód Borucin MUKS Jedynka Pszów 7:3 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2022-04-05
g. 18:30
W: pozytywna
9
2LMI 13
LITS Meble Anders Żywiec MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 8:2 Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2022-03-17
g. 19:00
W: pozytywna
13
2LMI 14
UKTS Sokół Orzesze MOSIR Łaziska Górne 7:3 Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2022-03-04
g. 19:00
W: pozytywna
14
2LMI 14
KTS II Gliwice ULKTS Pszczyna 9:1 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2022-03-26
g. 19:00
W: pozytywna
15
2LMI 14
LZS CHESPA Żywocice MKS Czechowice-Dziedzice 1:9 Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2022-03-04
g. 18:30
W: pozytywna
16
2LMI 14
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry LZS BLYSS Kujakowice 1:9 Szczegóły
SG: Adam Drzyzga
2022-03-04
g. 18:00
W: pozytywna
17
2LMI 14
KS Naprzód Borucin LITS Meble Anders Żywiec 5:5 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2022-03-04
g. 18:00
W: pozytywna
18
2LMI 14
KS Viret CMC Zawiercie MUKS Jedynka Pszów 6:4 Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2022-03-11
g. 19:00
W: pozytywna
19
2LMI 15
UKTS Sokół Orzesze MUKS Jedynka Pszów 5:5 Szczegóły
SG: Patrycja Loewe
2022-03-11
g. 18:00
W: pozytywna
20
2LMI 15
KS Viret CMC Zawiercie LITS Meble Anders Żywiec 4:6 Szczegóły
SG: Leszek Starzyński
2022-03-11
g. 18:00
W: pozytywna
21
2LMI 15
LZS BLYSS Kujakowice KS Naprzód Borucin 6:4 Szczegóły
SG:
2022-03-11
g. 18:30
W: pozytywna
22
2LMI 15
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry MKS Czechowice-Dziedzice 2:8 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras
2022-03-11
g. 19:00
W: pozytywna
23
2LMI 15
KTS II Gliwice LZS CHESPA Żywocice 9:1 Szczegóły
SG:
2022-03-09
g. 18:00
W: pozytywna
24
2LMI 15
MOSIR Łaziska Górne ULKTS Pszczyna 5:5 Szczegóły
SG: Marek Wolny
2022-03-18
g. 19:00
W: pozytywna
25
2LMI 16
UKTS Sokół Orzesze ULKTS Pszczyna 9:1 Szczegóły
SG: Zbigniew Fijałkowski
2022-03-21
g. 18:00
W: pozytywna
26
2LMI 16
MOSIR Łaziska Górne LZS CHESPA Żywocice 1:9 Szczegóły
SG: Wojciech Drwięga
2022-03-18
g. 18:30
W: pozytywna
27
2LMI 16
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry KTS II Gliwice 1:9 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2022-03-18
g. 19:00
W: pozytywna
28
2LMI 16
MKS Czechowice-Dziedzice KS Naprzód Borucin 6:4 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2022-03-18
g. 18:00
W: pozytywna
29
2LMI 16
LZS BLYSS Kujakowice KS Viret CMC Zawiercie 8:2 Szczegóły
SG:
2022-03-18
g. 17:30
W: pozytywna
30
2LMI 16
MUKS Jedynka Pszów LITS Meble Anders Żywiec 4:6 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2022-03-22
g. 18:30
W: pozytywna
31
2LMI 17
UKTS Sokół Orzesze LITS Meble Anders Żywiec 6:4 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2022-04-22
g. 17:30
W: pozytywna
32
2LMI 17
MUKS Jedynka Pszów LZS BLYSS Kujakowice 8:2 Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2022-03-25
g. 19:00
W: pozytywna
33
2LMI 17
MKS Czechowice-Dziedzice KS Viret CMC Zawiercie 9:1 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2022-03-25
g. 19:00
W: pozytywna
34
2LMI 17
KTS II Gliwice KS Naprzód Borucin 8:2 Szczegóły
SG:
2022-03-23
g. 18:00
W: pozytywna
35
2LMI 17
MOSIR Łaziska Górne MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 2:8 Szczegóły
SG: Zenon Szczęsny
2022-03-25
g. 19:00
W: pozytywna
36
2LMI 17
LZS CHESPA Żywocice ULKTS Pszczyna 8:2 Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2022-04-01
g. 19:00
W: pozytywna
37
2LMI 18
LZS CHESPA Żywocice UKTS Sokół Orzesze 5:5 Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2022-04-01
g. 18:00
W: pozytywna
38
2LMI 18
ULKTS Pszczyna MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 7:3 Szczegóły
SG: Krzysztof Lewczak
2022-04-01
g. 18:00
W: pozytywna
39
2LMI 18
KS Naprzód Borucin MOSIR Łaziska Górne 10:0 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2022-04-01
g. 18:00
W: pozytywna
40
2LMI 18
KS Viret CMC Zawiercie KTS II Gliwice 4:6 Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2022-04-01
g. 19:00
W: pozytywna
41
2LMI 18
MKS Czechowice-Dziedzice MUKS Jedynka Pszów 5:5 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2022-04-12
g. 18:30
W: negatywna
42
2LMI 18
LITS Meble Anders Żywiec LZS BLYSS Kujakowice 10:0 Szczegóły
SG: Krzysztof Białek
2022-04-08
g. 18:00
W: pozytywna
43
2LMI 19
LZS BLYSS Kujakowice UKTS Sokół Orzesze 5:5 Szczegóły
SG:
2022-04-19
g. 18:30
W: pozytywna
44
2LMI 19
LITS Meble Anders Żywiec MKS Czechowice-Dziedzice 4:6 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2022-04-13
g. 17:30
W: pozytywna
45
2LMI 19
MUKS Jedynka Pszów KTS II Gliwice 2:8 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2022-04-08
g. 18:00
W: pozytywna
46
2LMI 19
KS Viret CMC Zawiercie MOSIR Łaziska Górne 10:0 Szczegóły
SG: Marta Nowak
2022-04-08
g. 18:00
W: pozytywna
47
2LMI 19
ULKTS Pszczyna KS Naprzód Borucin 2:8 Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2022-04-19
g. 18:30
W: pozytywna
48
2LMI 19
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry LZS CHESPA Żywocice 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras
2022-04-29
g. 19:00
W: pozytywna
49
2LMI 20
UKTS Sokół Orzesze MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 4:6 Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2022-04-29
g. 19:00
W: pozytywna
50
2LMI 20
LZS CHESPA Żywocice KS Naprzód Borucin 3:7 Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2022-04-29
g. 18:00
W: pozytywna
51
2LMI 20
KS Viret CMC Zawiercie ULKTS Pszczyna 8:2 Szczegóły
SG: Marta Nowak
2022-04-27
g. 18:00
W: pozytywna
52
2LMI 20
MOSIR Łaziska Górne MUKS Jedynka Pszów 0:10 Szczegóły
SG: Zenon Szczęsny
2022-04-26
g. 18:30
W: pozytywna
53
2LMI 20
LITS Meble Anders Żywiec KTS II Gliwice 4:6 Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2022-04-29
g. 18:00
W: pozytywna
54
2LMI 20
LZS BLYSS Kujakowice MKS Czechowice-Dziedzice 5:5 Szczegóły
SG:
2022-05-06
g. 19:00
W: pozytywna
55
2LMI 21
MKS Czechowice-Dziedzice UKTS Sokół Orzesze 10:0 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2022-05-06
g. 19:00
W: negatywna
56
2LMI 21
KTS II Gliwice LZS BLYSS Kujakowice 10:0 Szczegóły
SG:
2022-05-10
g. 18:00
W: pozytywna
57
2LMI 21
MOSIR Łaziska Górne LITS Meble Anders Żywiec 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2022-04-19
g. 18:00
W: pozytywna
58
2LMI 21
ULKTS Pszczyna MUKS Jedynka Pszów 3:7 Szczegóły
SG: Krzysztof Lewczak
2022-05-06
g. 19:00
W: pozytywna
59
2LMI 21
LZS CHESPA Żywocice KS Viret CMC Zawiercie 3:7 Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2022-05-06
g. 18:30
W: pozytywna
60
2LMI 21
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry KS Naprzód Borucin 1:9 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2022-05-13
g. 18:00
W: pozytywna
61
2LMI 22
KS Naprzód Borucin UKTS Sokół Orzesze 7:3 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2022-05-13
g. 18:00
62
2LMI 22
KS Viret CMC Zawiercie MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 7:3 Szczegóły
SG: Tadeusz Piotrowski
2022-05-13
g. 17:30
W: pozytywna
63
2LMI 22
MUKS Jedynka Pszów LZS CHESPA Żywocice 6:4 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2022-05-13
g. 18:00
W: pozytywna
64
2LMI 22
ULKTS Pszczyna LITS Meble Anders Żywiec 4:6 Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2022-05-13
g. 18:00
65
2LMI 22
LZS BLYSS Kujakowice MOSIR Łaziska Górne 8:2 Szczegóły
SG:
2022-05-13
g. 19:00
W: pozytywna
66
2LMI 22
KTS II Gliwice MKS Czechowice-Dziedzice 5:5 Szczegóły
SG: