Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Śląska Liga Amatorów (gr. II)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Ogniwo Rogoźna Żory 9 17 71:19
2. UKS Wolej II Ruda Śląska 9 14 62:28
3. KTS Tajfun II Tychy 9 13 60:30
4. UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy 9 13 57:33
5. ATS Ligota Łabędzka 9 8 47:43
6. Chełm Masters 9 8 44:46
7. LKS Wilki II Wilcza 9 8 39:51
8. MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 9 7 49:41
9. UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy 9 2 21:69
10. KTS II Gliwice 9 0 0:90
11. - 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-21
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 1
ATS Ligota Łabędzka UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy 4:6 Szczegóły
SG:
2020-11-25
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 1
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka Chełm Masters 2:8 Szczegóły
SG:
2020-09-23
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 1
KTS Tajfun II Tychy LKS Wilki II Wilcza 8:2 Szczegóły
SG:
2020-09-21
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 1
UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy KS Ogniwo Rogoźna Żory 1:9 Szczegóły
SG:
2020-09-21
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 1
UKS Wolej II Ruda Śląska KTS II Gliwice 10:0 Szczegóły
SG:
2020-09-28
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 2
ATS Ligota Łabędzka UKS Wolej II Ruda Śląska 2:8 Szczegóły
SG:
2020-10-01
g. 18:30
W: pozytywna

3SLA 2
Chełm Masters UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy 8:2 Szczegóły
SG:
2020-11-12
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 2
LKS Wilki II Wilcza MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 3:7 Szczegóły
SG:
2020-10-01
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 2
KS Ogniwo Rogoźna Żory KTS Tajfun II Tychy 7:3 Szczegóły
SG:
2020-09-28
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 2
UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy KTS II Gliwice 10:0 Szczegóły
SG:
2020-10-05
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 3
UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy UKS Wolej II Ruda Śląska 0:10 Szczegóły
SG: Tadeusz Siwicki
2020-10-07
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 3
KTS Tajfun II Tychy UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy 5:5 Szczegóły
SG:
2020-10-08
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 3
KS Ogniwo Rogoźna Żory LKS Wilki II Wilcza 10:0 Szczegóły
SG:
2020-10-07
g. 17:00
W: pozytywna

3SLA 3
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka ATS Ligota Łabędzka 4:6 Szczegóły
SG:
2020-10-05
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 3
KTS II Gliwice Chełm Masters 0:10 Szczegóły
SG:
2020-10-22
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 4
UKS Wolej II Ruda Śląska KTS Tajfun II Tychy 3:7 Szczegóły
SG:
2020-10-22
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 4
UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 7:3 Szczegóły
SG:
2020-10-22
g. 18:30
W: pozytywna

3SLA 4
Chełm Masters KS Ogniwo Rogoźna Żory 1:9 Szczegóły
SG:
2020-10-19
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 4
ATS Ligota Łabędzka UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy 8:2 Szczegóły
SG:
2020-10-20
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 4
LKS Wilki II Wilcza KTS II Gliwice 10:0 Szczegóły
SG:
2020-11-05
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 5
KS Ogniwo Rogoźna Żory UKS Wolej II Ruda Śląska 6:4 Szczegóły
SG:
2020-11-02
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 5
UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy 1:9 Szczegóły
SG:
2020-11-04
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 5
KTS Tajfun II Tychy Chełm Masters 9:1 Szczegóły
SG:
2020-11-03
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 5
LKS Wilki II Wilcza ATS Ligota Łabędzka 6:4 Szczegóły
SG:
2020-11-02
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 5
KTS II Gliwice MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 0:10 Szczegóły
SG:
2020-11-19
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 6
UKS Wolej II Ruda Śląska MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 6:4 Szczegóły
SG:
2020-11-16
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 6
UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy KS Ogniwo Rogoźna Żory 2:8 Szczegóły
SG:
2020-11-19
g. 18:30
W: pozytywna

3SLA 6
Chełm Masters ATS Ligota Łabędzka 6:4 Szczegóły
SG:
2020-11-17
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 6
LKS Wilki II Wilcza UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy 7:3 Szczegóły
SG:
2020-11-16
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 6
KTS II Gliwice KTS Tajfun II Tychy 0:10 Szczegóły
SG:
2020-11-26
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 7
UKS Wolej II Ruda Śląska LKS Wilki II Wilcza 7:3 Szczegóły
SG:
2020-11-23
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 7
UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy Chełm Masters 6:4 Szczegóły
SG:
2020-11-25
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 7
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy 10:0 Szczegóły
SG:
2020-11-23
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 7
ATS Ligota Łabędzka KTS Tajfun II Tychy 6:4 Szczegóły
SG:
2020-11-26
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 7
KS Ogniwo Rogoźna Żory KTS II Gliwice 10:0 Szczegóły
SG:
2020-12-10
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 8
Chełm Masters UKS Wolej II Ruda Śląska 2:8 Szczegóły
SG:
2020-12-07
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 8
UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy LKS Wilki II Wilcza 8:2 Szczegóły
SG:
2020-12-09
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 8
KTS Tajfun II Tychy MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 6:4 Szczegóły
SG:
2020-12-10
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 8
KS Ogniwo Rogoźna Żory ATS Ligota Łabędzka 7:3 Szczegóły
SG:
2020-12-07
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 8
UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy KTS II Gliwice 10:0 Szczegóły
SG:
2020-12-17
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 9
UKS Wolej II Ruda Śląska UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy 6:4 Szczegóły
SG:
2020-12-15
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 9
LKS Wilki II Wilcza Chełm Masters 6:4 Szczegóły
SG:
2020-12-16
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 9
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka KS Ogniwo Rogoźna Żory 5:5 Szczegóły
SG:
2020-12-14
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 9
UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy KTS Tajfun II Tychy 2:8 Szczegóły
SG:
2020-12-14
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 9
KTS II Gliwice ATS Ligota Łabędzka 0:10 Szczegóły
SG:
2021-03-08
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 10
KTS II Gliwice KS Ogniwo Rogoźna Żory -:- Szczegóły
SG:
2021-04-18
g. 18:00

3SLA 10
KTS Tajfun II Tychy ATS Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
SG:
2021-03-11
g. 18:00

3SLA 10
LKS Wilki II Wilcza UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy -:- Szczegóły
SG:
2021-04-22
g. 18:30

3SLA 10
Chełm Masters MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka -:- Szczegóły
SG:
2021-03-08
g. 18:00

3SLA 10
UKS Wolej II Ruda Śląska - -:- Szczegóły
SG:
2021-03-16
g. 18:00

3SLA 11
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka UKS Wolej II Ruda Śląska -:- Szczegóły
SG:
2021-04-25
g. 17:30

3SLA 11
Chełm Masters KTS Tajfun II Tychy -:- Szczegóły
SG:
2021-04-19
g. 19:00

3SLA 11
KTS II Gliwice UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy -:- Szczegóły
SG:
2021-03-15
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 11
ATS Ligota Łabędzka LKS Wilki II Wilcza -:- Szczegóły
SG:
2021-03-15
g. 18:00

3SLA 11
KS Ogniwo Rogoźna Żory - -:- Szczegóły
SG:
2021-03-25
g. 18:00

3SLA 12
KS Ogniwo Rogoźna Żory MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka -:- Szczegóły
SG:
2021-04-26
g. 19:00

3SLA 12
KTS II Gliwice UKS Wolej II Ruda Śląska -:- Szczegóły
SG:
2021-04-22
g. 17:30

3SLA 12
LKS Wilki II Wilcza KTS Tajfun II Tychy -:- Szczegóły
SG:
2021-04-19
g. 17:30

3SLA 12
UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy ATS Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
SG:
2021-03-21
g. 18:00

3SLA 12
Chełm Masters - -:- Szczegóły
SG:
2021-03-29
g. 19:00

3SLA 13
ATS Ligota Łabędzka KS Ogniwo Rogoźna Żory -:- Szczegóły
SG:
2021-03-30
g. 17:30

3SLA 13
LKS Wilki II Wilcza UKS Wolej II Ruda Śląska -:- Szczegóły
SG:
2021-03-30
g. 18:00

3SLA 13
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka KTS Tajfun II Tychy -:- Szczegóły
SG:
2021-04-01
g. 18:30

3SLA 13
Chełm Masters UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy -:- Szczegóły
SG:
2021-03-29
g. 18:00

3SLA 13
KTS II Gliwice - -:- Szczegóły
SG:
2021-04-15
g. 18:00

3SLA 14
KS Ogniwo Rogoźna Żory Chełm Masters -:- Szczegóły
SG:
2021-04-15
g. 19:00

3SLA 14
UKS Wolej II Ruda Śląska ATS Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
SG:
2021-04-14
g. 19:00

3SLA 14
KTS Tajfun II Tychy KTS II Gliwice -:- Szczegóły
SG:
2021-04-13
g. 18:00

3SLA 14
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka LKS Wilki II Wilcza -:- Szczegóły
SG:
2021-04-12
g. 18:00

3SLA 14
UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy - -:- Szczegóły
SG:
2021-04-19
g. 18:00

3SLA 15
LKS Wilki II Wilcza KS Ogniwo Rogoźna Żory -:- Szczegóły
SG:
2021-04-19
g. 18:00

3SLA 15
UKS Wolej II Ruda Śląska Chełm Masters -:- Szczegóły
SG:
2021-04-19
g. 18:00

3SLA 15
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy -:- Szczegóły
SG:
2021-04-19
g. 18:00

3SLA 15
ATS Ligota Łabędzka KTS II Gliwice -:- Szczegóły
SG:
2021-04-19
g. 18:00

3SLA 15
KTS Tajfun II Tychy - -:- Szczegóły
SG:
2021-04-26
g. 18:00

3SLA 16
KS Ogniwo Rogoźna Żory UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy -:- Szczegóły
SG:
2021-04-26
g. 18:00

3SLA 16
KTS Tajfun II Tychy UKS Wolej II Ruda Śląska -:- Szczegóły
SG:
2021-04-26
g. 18:00

3SLA 16
Chełm Masters KTS II Gliwice -:- Szczegóły
SG:
2021-04-26
g. 18:00

3SLA 16
ATS Ligota Łabędzka MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka -:- Szczegóły
SG:
2021-04-26
g. 18:00

3SLA 16
LKS Wilki II Wilcza - -:- Szczegóły
SG:
2021-05-10
g. 18:00

3SLA 17
KTS Tajfun II Tychy KS Ogniwo Rogoźna Żory -:- Szczegóły
SG:
2021-05-10
g. 18:00

3SLA 17
UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy UKS Wolej II Ruda Śląska -:- Szczegóły
SG:
2021-05-10
g. 18:00

3SLA 17
KTS II Gliwice LKS Wilki II Wilcza -:- Szczegóły
SG:
2021-05-10
g. 18:00

3SLA 17
ATS Ligota Łabędzka Chełm Masters -:- Szczegóły
SG:
2021-05-10
g. 18:00

3SLA 17
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka - -:- Szczegóły
SG:
2021-05-17
g. 18:00

3SLA 18
UKS Wolej II Ruda Śląska KS Ogniwo Rogoźna Żory -:- Szczegóły
SG:
2021-05-17
g. 18:00

3SLA 18
UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy KTS Tajfun II Tychy -:- Szczegóły
SG:
2021-05-17
g. 18:00

3SLA 18
Chełm Masters LKS Wilki II Wilcza -:- Szczegóły
SG:
2021-05-17
g. 18:00

3SLA 18
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka KTS II Gliwice -:- Szczegóły
SG:
2021-05-17
g. 18:00

3SLA 18
ATS Ligota Łabędzka - -:- Szczegóły
SG: