Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Śląska Liga Amatorów
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKTS Sokół Orzesze 9 18 75:15
2. LKS Strażak II Mikołów 9 13 47:43
3. UKS Huragan Sosnowiec 9 12 57:33
4. MDK Ruda Śląska 9 10 45:45
5. KTS Tajfun Tychy 9 8 43:47
6. KS Viret Zawiercie 9 8 41:49
7. TKKF Chorzów 9 7 40:50
8. Bartek Siemianowice 9 6 39:51
9. TKKF II Chorzów 9 6 33:57
10. TKKF Aut Łagisza Będzin 9 2 30:60

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-12
g. 18:00

2SLA 1
UKTS Sokół Orzesze UKS Huragan Sosnowiec 6:4 Szczegóły
SG:
2020-09-22
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 1
KS Viret Zawiercie KTS Tajfun Tychy 4:6 Szczegóły
SG:
2020-12-11
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 1
TKKF Aut Łagisza Będzin MDK Ruda Śląska 3:7 Szczegóły
SG:
2020-09-24
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 1
LKS Strażak II Mikołów Bartek Siemianowice 6:4 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2020-09-21
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 1
TKKF Chorzów TKKF II Chorzów 7:3 Szczegóły
SG:
2020-09-30
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 2
UKS Huragan Sosnowiec KS Viret Zawiercie 8:2 Szczegóły
SG:
2020-10-19
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 2
KTS Tajfun Tychy UKTS Sokół Orzesze 3:7 Szczegóły
SG:
2020-12-01
g. 17:30
W: pozytywna

2SLA 2
Bartek Siemianowice TKKF Aut Łagisza Będzin 7:3 Szczegóły
SG:
2020-09-28
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 2
MDK Ruda Śląska TKKF Chorzów 6:4 Szczegóły
SG:
2020-10-02
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 2
TKKF II Chorzów LKS Strażak II Mikołów 1:9 Szczegóły
SG:
2020-10-09
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 3
TKKF Chorzów UKS Huragan Sosnowiec 2:8 Szczegóły
SG:
2020-11-03
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 3
LKS Strażak II Mikołów KTS Tajfun Tychy 7:3 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2020-10-08
g. 17:30
W: pozytywna

2SLA 3
Bartek Siemianowice TKKF II Chorzów 4:6 Szczegóły
SG:
2020-10-08
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 3
TKKF Aut Łagisza Będzin KS Viret Zawiercie 7:3 Szczegóły
SG:
2020-10-16
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 3
MDK Ruda Śląska UKTS Sokół Orzesze 1:9 Szczegóły
SG:
2020-10-21
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 4
UKS Huragan Sosnowiec LKS Strażak II Mikołów 9:1 Szczegóły
SG:
2020-10-21
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 4
KTS Tajfun Tychy TKKF Aut Łagisza Będzin 6:4 Szczegóły
SG:
2020-10-23
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 4
TKKF II Chorzów MDK Ruda Śląska 3:7 Szczegóły
SG:
2020-10-20
g. 19:30
W: pozytywna

2SLA 4
KS Viret Zawiercie TKKF Chorzów 7:3 Szczegóły
SG:
2020-10-21
g. 19:00
W: pozytywna

2SLA 4
UKTS Sokół Orzesze Bartek Siemianowice 9:1 Szczegóły
SG:
2020-11-04
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 5
UKS Huragan Sosnowiec TKKF II Chorzów 7:3 Szczegóły
SG:
2020-11-13
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 5
TKKF Chorzów KTS Tajfun Tychy 5:5 Szczegóły
SG:
2020-11-04
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 5
LKS Strażak II Mikołów MDK Ruda Śląska 6:4 Szczegóły
SG: Dominik Rzepka
2020-11-03
g. 19:30
W: pozytywna

2SLA 5
KS Viret Zawiercie Bartek Siemianowice 7:3 Szczegóły
SG:
2020-11-05
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 5
TKKF Aut Łagisza Będzin UKTS Sokół Orzesze 0:10 Szczegóły
SG:
2020-11-19
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 6
TKKF Aut Łagisza Będzin UKS Huragan Sosnowiec 2:8 Szczegóły
SG:
2020-11-20
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 6
TKKF II Chorzów KTS Tajfun Tychy 6:4 Szczegóły
SG:
2020-11-16
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 6
MDK Ruda Śląska KS Viret Zawiercie 5:5 Szczegóły
SG:
2020-11-19
g. 17:30
W: pozytywna

2SLA 6
Bartek Siemianowice TKKF Chorzów 4:6 Szczegóły
SG:
2020-11-18
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 6
LKS Strażak II Mikołów UKTS Sokół Orzesze 1:9 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2020-11-25
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 7
UKS Huragan Sosnowiec Bartek Siemianowice 5:5 Szczegóły
SG:
2020-11-25
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 7
KTS Tajfun Tychy MDK Ruda Śląska 5:5 Szczegóły
SG:
2020-11-27
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 7
TKKF Chorzów TKKF Aut Łagisza Będzin 7:3 Szczegóły
SG:
2020-11-25
g. 19:00
W: pozytywna

2SLA 7
UKTS Sokół Orzesze TKKF II Chorzów 8:2 Szczegóły
SG:
2020-11-24
g. 19:30
W: pozytywna

2SLA 7
KS Viret Zawiercie LKS Strażak II Mikołów 5:5 Szczegóły
SG:
2020-12-07
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 8
MDK Ruda Śląska UKS Huragan Sosnowiec 5:5 Szczegóły
SG:
2020-12-10
g. 17:30
W: pozytywna

2SLA 8
Bartek Siemianowice KTS Tajfun Tychy 6:4 Szczegóły
SG:
2020-12-08
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 8
TKKF Aut Łagisza Będzin LKS Strażak II Mikołów 4:6 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2020-12-08
g. 19:30
W: pozytywna

2SLA 8
KS Viret Zawiercie TKKF II Chorzów 7:3 Szczegóły
SG:
2020-12-11
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 8
TKKF Chorzów UKTS Sokół Orzesze 2:8 Szczegóły
SG:
2020-12-16
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 9
KTS Tajfun Tychy UKS Huragan Sosnowiec 7:3 Szczegóły
SG:
2020-12-14
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 9
MDK Ruda Śląska Bartek Siemianowice 5:5 Szczegóły
SG:
2020-12-18
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 9
TKKF II Chorzów TKKF Aut Łagisza Będzin 6:4 Szczegóły
SG:
2020-12-15
g. 19:00
W: pozytywna

2SLA 9
LKS Strażak II Mikołów TKKF Chorzów 6:4 Szczegóły
SG: Dominik Rzepka
2020-12-16
g. 19:00

2SLA 9
UKTS Sokół Orzesze KS Viret Zawiercie 9:1 Szczegóły
SG:
2021-03-09
g. 19:00

2SLA 10
UKTS Sokół Orzesze TKKF Aut Łagisza Będzin -:- Szczegóły
SG:
2021-04-22
g. 17:30

2SLA 10
Bartek Siemianowice LKS Strażak II Mikołów -:- Szczegóły
SG:
2021-04-21
g. 18:00

2SLA 10
UKS Huragan Sosnowiec TKKF Chorzów -:- Szczegóły
SG:
2021-03-15
g. 18:00

2SLA 10
MDK Ruda Śląska KTS Tajfun Tychy -:- Szczegóły
SG:
2021-04-23
g. 17:00

2SLA 10
TKKF II Chorzów KS Viret Zawiercie -:- Szczegóły
SG:
2021-04-21
g. 17:30

2SLA 11
Bartek Siemianowice UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
SG:
2021-03-17
g. 18:00

2SLA 11
LKS Strażak II Mikołów TKKF II Chorzów -:- Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2021-03-16
g. 19:30

2SLA 11
KS Viret Zawiercie UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
SG:
2021-04-19
g. 18:00

2SLA 11
MDK Ruda Śląska TKKF Aut Łagisza Będzin -:- Szczegóły
SG:
2021-04-21
g. 18:00

2SLA 11
KTS Tajfun Tychy TKKF Chorzów -:- Szczegóły
SG:
2021-03-26
g. 17:00

2SLA 12
TKKF II Chorzów UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
SG:
2021-04-23
g. 18:00

2SLA 12
LKS Strażak II Mikołów TKKF Aut Łagisza Będzin -:- Szczegóły
SG:
2021-03-24
g. 18:00

2SLA 12
UKS Huragan Sosnowiec KTS Tajfun Tychy -:- Szczegóły
SG:
2021-03-26
g. 17:00

2SLA 12
TKKF Chorzów MDK Ruda Śląska -:- Szczegóły
SG:
2021-03-25
g. 17:30

2SLA 12
Bartek Siemianowice KS Viret Zawiercie -:- Szczegóły
SG:
2021-03-29
g. 19:00

2SLA 13
UKTS Sokół Orzesze TKKF Chorzów -:- Szczegóły
SG:
2021-03-31
g. 18:00

2SLA 13
KTS Tajfun Tychy LKS Strażak II Mikołów -:- Szczegóły
SG:
2021-04-02
g. 17:00

2SLA 13
TKKF II Chorzów UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
SG:
2021-03-30
g. 19:30

2SLA 13
KS Viret Zawiercie MDK Ruda Śląska -:- Szczegóły
SG:
2021-04-01
g. 17:00

2SLA 13
TKKF Aut Łagisza Będzin Bartek Siemianowice -:- Szczegóły
SG:
2021-04-13
g. 19:30

2SLA 14
KS Viret Zawiercie UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
SG:
2021-04-16
g. 17:00

2SLA 14
TKKF Chorzów LKS Strażak II Mikołów -:- Szczegóły
SG:
2021-04-14
g. 18:00

2SLA 14
UKS Huragan Sosnowiec TKKF Aut Łagisza Będzin -:- Szczegóły
SG:
2021-04-15
g. 17:30

2SLA 14
Bartek Siemianowice MDK Ruda Śląska -:- Szczegóły
SG:
2021-04-14
g. 18:30

2SLA 14
KTS Tajfun Tychy TKKF II Chorzów -:- Szczegóły
SG:
2021-04-19
g. 18:00

2SLA 15
UKTS Sokół Orzesze KTS Tajfun Tychy -:- Szczegóły
SG:
2021-04-19
g. 18:00

2SLA 15
LKS Strażak II Mikołów KS Viret Zawiercie -:- Szczegóły
SG:
2021-04-19
g. 18:00

2SLA 15
Bartek Siemianowice UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
SG:
2021-04-19
g. 18:00

2SLA 15
MDK Ruda Śląska TKKF II Chorzów -:- Szczegóły
SG:
2021-04-19
g. 18:00

2SLA 15
TKKF Aut Łagisza Będzin TKKF Chorzów -:- Szczegóły
SG:
2021-04-26
g. 18:00

2SLA 16
UKTS Sokół Orzesze MDK Ruda Śląska -:- Szczegóły
SG:
2021-04-26
g. 18:00

2SLA 16
LKS Strażak II Mikołów UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
SG:
2021-04-26
g. 18:00

2SLA 16
KTS Tajfun Tychy Bartek Siemianowice -:- Szczegóły
SG:
2021-04-26
g. 18:00

2SLA 16
KS Viret Zawiercie TKKF Aut Łagisza Będzin -:- Szczegóły
SG:
2021-04-26
g. 18:00

2SLA 16
TKKF II Chorzów TKKF Chorzów -:- Szczegóły
SG:
2021-05-10
g. 18:00

2SLA 17
UKS Huragan Sosnowiec UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
SG:
2021-05-10
g. 18:00

2SLA 17
MDK Ruda Śląska LKS Strażak II Mikołów -:- Szczegóły
SG:
2021-05-10
g. 18:00

2SLA 17
TKKF Aut Łagisza Będzin KTS Tajfun Tychy -:- Szczegóły
SG:
2021-05-10
g. 18:00

2SLA 17
TKKF Chorzów KS Viret Zawiercie -:- Szczegóły
SG:
2021-05-10
g. 18:00

2SLA 17
TKKF II Chorzów Bartek Siemianowice -:- Szczegóły
SG:
2021-05-24
g. 18:00

2SLA 18
UKTS Sokół Orzesze LKS Strażak II Mikołów -:- Szczegóły
SG:
2021-05-24
g. 18:00

2SLA 18
UKS Huragan Sosnowiec MDK Ruda Śląska -:- Szczegóły
SG:
2021-05-24
g. 18:00

2SLA 18
KTS Tajfun Tychy KS Viret Zawiercie -:- Szczegóły
SG:
2021-05-24
g. 18:00

2SLA 18
TKKF Chorzów Bartek Siemianowice -:- Szczegóły
SG:
2021-05-24
g. 18:00

2SLA 18
TKKF Aut Łagisza Będzin TKKF II Chorzów -:- Szczegóły
SG: