Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (gr. IV)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS V Gliwice 8 14 61:19
2. ULKS Ruch Pniów 8 14 57:23
3. STS II Żernica 8 13 53:27
4. UKS Feniks II Pyskowice 8 10 51:29
5. LKS Naprzód II Świbie 8 7 39:41
6. ATS Ligota Łabędzka 8 6 39:41
7. STS I Żernica 8 5 30:50
8. KŚ AZS Politechnika II Śląska 8 3 30:50
9. LKS Młodość II Rudno 8 0 0:80
10. 0 0 :
11. 0 0 :
12. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-01
g. 18:00
W: pozytywna
001
4LMIII 1
STS I Żernica STS II Żernica 3:7 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2020-10-09
g. 18:00
W: pozytywna
003
4LMIII 1
ULKS Ruch Pniów LKS Naprzód II Świbie 5:5 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2020-09-30
g. 18:00
W: pozytywna
004
4LMIII 1
ATS Ligota Łabędzka KTS V Gliwice 3:7 Szczegóły
SG: Edward Ciesielski
2020-10-01
g. 18:00
W: negatywna
005
4LMIII 1
LKS Młodość II Rudno UKS Feniks II Pyskowice 0:10 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2020-10-07
g. 18:00
W: pozytywna
007
4LMIII 2
LKS Naprzód II Świbie KŚ AZS Politechnika II Śląska 6:4 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2020-10-14
g. 18:30
W: pozytywna
008
4LMIII 2
KTS V Gliwice ULKS Ruch Pniów 5:5 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2020-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
009
4LMIII 2
UKS Feniks II Pyskowice ATS Ligota Łabędzka 8:2 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2020-10-15
g. 18:00
W: negatywna
010
4LMIII 2
STS II Żernica LKS Młodość II Rudno 10:0 Szczegóły
SG: Daniel Nosiadek
2020-10-22
g. 18:00
W: pozytywna
011
4LMIII 3
STS I Żernica LKS Naprzód II Świbie 5:5 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2020-10-22
g. 18:00
W: pozytywna
012
4LMIII 3
KŚ AZS Politechnika II Śląska KTS V Gliwice 1:9 Szczegóły
SG: Kazimierz Paszkowski
2020-10-22
g. 18:00
W: pozytywna
013
4LMIII 3
ULKS Ruch Pniów UKS Feniks II Pyskowice 6:4 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2020-10-21
g. 18:30
W: negatywna
014
4LMIII 3
ATS Ligota Łabędzka LKS Młodość II Rudno 10:0 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2020-10-28
g. 18:30
W: pozytywna
016
4LMIII 4
KTS V Gliwice STS I Żernica 9:1 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2020-11-09
g. 18:00
W: pozytywna
017
4LMIII 4
UKS Feniks II Pyskowice KŚ AZS Politechnika II Śląska 7:3 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2020-10-29
g. 18:00
W: negatywna
018
4LMIII 4
LKS Młodość II Rudno ULKS Ruch Pniów 0:10 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2020-10-28
g. 18:30
W: pozytywna
019
4LMIII 4
ATS Ligota Łabędzka STS II Żernica 3:7 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2020-11-04
g. 18:00
W: pozytywna
021
4LMIII 5
UKS Feniks II Pyskowice STS I Żernica 8:2 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2020-11-05
g. 18:45
W: negatywna
022
4LMIII 5
KŚ AZS Politechnika II Śląska LKS Młodość II Rudno 10:0 Szczegóły
SG: Kazimierz Paszkowski
2020-11-16
g. 18:00
W: pozytywna
023
4LMIII 5
ULKS Ruch Pniów ATS Ligota Łabędzka 8:2 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2020-11-05
g. 18:00
W: pozytywna
025
4LMIII 5
LKS Naprzód II Świbie STS II Żernica 4:6 Szczegóły
SG: Rafał Kobiński
2020-11-19
g. 18:00
W: negatywna
026
4LMIII 6
LKS Młodość II Rudno STS I Żernica 0:10 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2020-11-18
g. 18:30
W: pozytywna
027
4LMIII 6
ATS Ligota Łabędzka KŚ AZS Politechnika II Śląska 5:5 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2020-11-26
g. 18:00
W: pozytywna
028
4LMIII 6
ULKS Ruch Pniów STS II Żernica 7:3 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2020-11-18
g. 18:30
W: pozytywna
030
4LMIII 6
KTS V Gliwice LKS Naprzód II Świbie 9:1 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2020-11-25
g. 17:30
W: pozytywna
031
4LMIII 7
STS I Żernica ATS Ligota Łabędzka 1:9 Szczegóły
SG: Daniel Nosiadek
2020-11-24
g. 18:45
W: pozytywna
032
4LMIII 7
KŚ AZS Politechnika II Śląska ULKS Ruch Pniów 3:7 Szczegóły
SG: Marek Sajdak
2020-12-21
g. 18:00
W: pozytywna
034
4LMIII 7
LKS Naprzód II Świbie UKS Feniks II Pyskowice 3:7 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2020-11-25
g. 17:30
W: pozytywna
035
4LMIII 7
STS II Żernica KTS V Gliwice 5:5 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2020-12-14
g. 17:30
W: pozytywna
036
4LMIII 8
STS I Żernica ULKS Ruch Pniów 1:9 Szczegóły
SG: Daniel Nosiadek
2020-12-07
g. 17:30
W: pozytywna
037
4LMIII 8
STS II Żernica KŚ AZS Politechnika II Śląska 9:1 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2020-12-03
g. 18:00
W: negatywna
039
4LMIII 8
LKS Młodość II Rudno LKS Naprzód II Świbie 0:10 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2020-12-02
g. 18:00
W: pozytywna
040
4LMIII 8
UKS Feniks II Pyskowice KTS V Gliwice 3:7 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2020-12-08
g. 18:45
W: pozytywna
041
4LMIII 9
KŚ AZS Politechnika II Śląska STS I Żernica 3:7 Szczegóły
SG: Kazimierz Paszkowski
2020-12-11
g. 18:00
W: pozytywna
043
4LMIII 9
LKS Naprzód II Świbie ATS Ligota Łabędzka 5:5 Szczegóły
SG: Rafał Kobiński
2020-12-09
g. 18:30
W: negatywna
044
4LMIII 9
KTS V Gliwice LKS Młodość II Rudno 10:0 Szczegóły
SG: Edward Ciesielski
2020-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
045
4LMIII 9
UKS Feniks II Pyskowice STS II Żernica 4:6 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2021-03-10
g. 18:00
W: pozytywna
001
4LMIII 10
KTS V Gliwice KŚ AZS Politechnika II Śląska -:- Szczegóły
SG:
2021-03-11
g. 18:00
W: pozytywna
002
4LMIII 10
ULKS Ruch Pniów STS I Żernica -:- Szczegóły
SG: Jan Sopel
2021-03-15
g. 18:00
W: pozytywna
003
4LMIII 10
STS II Żernica ATS Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
SG: Daniel Nosiadek
2021-03-11
g. 18:00
W: pozytywna
004
4LMIII 10
UKS Feniks II Pyskowice LKS Naprzód II Świbie -:- Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2021-03-17
g. 17:30
W: pozytywna
006
4LMIII 11
STS I Żernica KTS V Gliwice -:- Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2021-03-17
g. 18:30
W: pozytywna
007
4LMIII 11
ATS Ligota Łabędzka ULKS Ruch Pniów -:- Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2021-03-17
g. 17:30
W: pozytywna
008
4LMIII 11
STS II Żernica LKS Naprzód II Świbie -:- Szczegóły
SG: Daniel Nosiadek
0000-00-00
g. 18:00
009
4LMIII 11
KŚ AZS Politechnika II Śląska UKS Feniks II Pyskowice -:- Szczegóły
SG: Kazimierz Paszkowski
2021-03-25
g. 18:00
011
4LMIII 12
KTS V Gliwice ATS Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
SG: Edward Ciesielski
2021-03-25
g. 18:00
012
4LMIII 12
LKS Naprzód II Świbie ULKS Ruch Pniów -:- Szczegóły
SG: Rafał Kobiński
2021-03-25
g. 18:00
013
4LMIII 12
STS II Żernica UKS Feniks II Pyskowice -:- Szczegóły
SG: Daniel Nosiadek
2021-03-25
g. 18:00
014
4LMIII 12
STS I Żernica KŚ AZS Politechnika II Śląska -:- Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2021-04-01
g. 18:00
016
4LMIII 13
LKS Naprzód II Świbie KTS V Gliwice -:- Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2021-04-01
g. 18:00
017
4LMIII 13
UKS Feniks II Pyskowice ULKS Ruch Pniów -:- Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2021-04-01
g. 18:00
018
4LMIII 13
KŚ AZS Politechnika II Śląska STS II Żernica -:- Szczegóły
SG: Kazimierz Paszkowski
2021-04-01
g. 18:00
019
4LMIII 13
ATS Ligota Łabędzka STS I Żernica -:- Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2021-04-08
g. 18:00
021
4LMIII 14
KTS V Gliwice UKS Feniks II Pyskowice -:- Szczegóły
SG: Anna Rusin
2021-04-08
g. 18:00
022
4LMIII 14
STS II Żernica ULKS Ruch Pniów -:- Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2021-04-08
g. 18:00
023
4LMIII 14
LKS Naprzód II Świbie STS I Żernica -:- Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2021-04-08
g. 18:00
024
4LMIII 14
KŚ AZS Politechnika II Śląska ATS Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
SG: Mieczysław Jeweczko
2021-04-15
g. 18:00
026
4LMIII 15
KTS V Gliwice STS II Żernica -:- Szczegóły
SG: Anna Rusin
2021-04-15
g. 18:00
027
4LMIII 15
ULKS Ruch Pniów KŚ AZS Politechnika II Śląska -:- Szczegóły
SG: Jan Sopel
2021-04-15
g. 18:00
028
4LMIII 15
STS I Żernica UKS Feniks II Pyskowice -:- Szczegóły
SG: Daniel Nosiadek
2021-04-15
g. 18:00
029
4LMIII 15
ATS Ligota Łabędzka LKS Naprzód II Świbie -:- Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2021-04-22
g. 18:00
031
4LMIII 16
ULKS Ruch Pniów KTS V Gliwice -:- Szczegóły
SG: Jan Sopel
2021-04-22
g. 18:00
032
4LMIII 16
STS II Żernica STS I Żernica -:- Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2021-04-22
g. 18:00
033
4LMIII 16
ATS Ligota Łabędzka UKS Feniks II Pyskowice -:- Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2021-04-22
g. 18:00
034
4LMIII 16
KŚ AZS Politechnika II Śląska LKS Naprzód II Świbie -:- Szczegóły
SG: Mieczysław Jeweczko