Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (gr. III)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-01
g. 18:00
W: pozytywna
002
4LMIII 1
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry KU AZS UJD Częstochowa 7:3 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2020-10-01
g. 18:00
W: pozytywna
003
4LMIII 1
GLKS Lot Konopiska UKS Huragan II Sosnowiec 9:1 Szczegóły
SG: Maciej Cierpiał
2020-09-29
g. 18:00
W: pozytywna
004
4LMIII 1
UKS Ikar II Mierzęcice MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 5:5 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2020-10-01
g. 18:00
W: pozytywna
005
4LMIII 1
TTS Polonia III Bytom TTS Polonia IV Bytom 10:0 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2020-10-15
g. 18:00
W: pozytywna
007
4LMIII 2
TTS Polonia IV Bytom UKS Ikar II Mierzęcice 3:7 Szczegóły
SG: Mieczysław Jeweczko
2020-10-15
g. 18:00
W: pozytywna
008
4LMIII 2
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie GLKS Lot Konopiska 1:9 Szczegóły
SG: Jerzy Malcherek
2020-10-15
g. 18:00
009
4LMIII 2
UKS Huragan II Sosnowiec MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 3:7 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2020-10-15
g. 18:00
W: pozytywna
010
4LMIII 2
KU AZS UJD Częstochowa LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 4:6 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2020-10-22
g. 18:00
W: pozytywna
012
4LMIII 3
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno UKS Huragan II Sosnowiec 10:0 Szczegóły
SG: Grzegorz Radko
2020-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
013
4LMIII 3
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 7:3 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2020-10-22
g. 18:00
W: pozytywna
014
4LMIII 3
GLKS Lot Konopiska TTS Polonia IV Bytom 10:0 Szczegóły
SG: Maciej Cierpiał
2020-10-22
g. 18:00
W: pozytywna
015
4LMIII 3
UKS Ikar II Mierzęcice TTS Polonia III Bytom 0:10 Szczegóły
SG: Tomasz Nieszporek
2020-10-29
g. 18:00
W: pozytywna
017
4LMIII 4
TTS Polonia III Bytom GLKS Lot Konopiska 7:3 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2020-10-29
g. 18:00
W: pozytywna
018
4LMIII 4
TTS Polonia IV Bytom MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 0:10 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2020-10-29
g. 18:00
W: pozytywna
019
4LMIII 4
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 1:9 Szczegóły
SG: Jerzy Malcherek
2020-10-29
g. 18:00
020
4LMIII 4
UKS Huragan II Sosnowiec KU AZS UJD Częstochowa 1:9 Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2020-12-21
g. 18:00
W: pozytywna
022
4LMIII 5
KU AZS UJD Częstochowa MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 9:1 Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2020-11-05
g. 18:00
W: pozytywna
023
4LMIII 5
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno TTS Polonia IV Bytom 10:0 Szczegóły
SG: Grzegorz Radko
2020-11-03
g. 18:00
W: pozytywna
024
4LMIII 5
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry TTS Polonia III Bytom 3:7 Szczegóły
SG: Wojciech Romik
2020-11-05
g. 18:00
W: pozytywna
025
4LMIII 5
GLKS Lot Konopiska UKS Ikar II Mierzęcice 10:0 Szczegóły
SG: Maciej Cierpiał
2020-11-20
g. 18:00
W: pozytywna
027
4LMIII 6
UKS Ikar II Mierzęcice MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 1:9 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2020-11-19
g. 18:00
W: pozytywna
028
4LMIII 6
TTS Polonia III Bytom LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 6:4 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2020-11-19
g. 18:00
W: pozytywna
029
4LMIII 6
TTS Polonia IV Bytom KU AZS UJD Częstochowa 0:10 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2020-11-19
g. 18:00
W: pozytywna
030
4LMIII 6
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie UKS Huragan II Sosnowiec 9:1 Szczegóły
SG: Jerzy Malcherek
2020-11-26
g. 18:00
032
4LMIII 7
UKS Huragan II Sosnowiec TTS Polonia IV Bytom 10:0 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2020-11-23
g. 18:00
W: pozytywna
033
4LMIII 7
KU AZS UJD Częstochowa TTS Polonia III Bytom 3:7 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2020-11-26
g. 18:00
W: pozytywna
034
4LMIII 7
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno UKS Ikar II Mierzęcice 10:0 Szczegóły
SG: Grzegorz Radko
2020-11-26
g. 18:00
W: pozytywna
035
4LMIII 7
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry GLKS Lot Konopiska 3:7 Szczegóły
SG: Eugeniusz Romik
2020-12-03
g. 18:00
W: pozytywna
037
4LMIII 8
GLKS Lot Konopiska LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 6:4 Szczegóły
SG: Maciej Cierpiał
2020-12-08
g. 17:30
W: pozytywna
038
4LMIII 8
UKS Ikar II Mierzęcice KU AZS UJD Częstochowa 1:9 Szczegóły
SG: Tomasz Nieszporek
2020-12-03
g. 18:00
W: pozytywna
039
4LMIII 8
TTS Polonia III Bytom UKS Huragan II Sosnowiec 7:3 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2020-12-03
g. 18:00
W: pozytywna
040
4LMIII 8
TTS Polonia IV Bytom MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 2:8 Szczegóły
SG: Mieczysław Jeweczko
2020-12-10
g. 18:30
W: pozytywna
042
4LMIII 9
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie TTS Polonia III Bytom 3:7 Szczegóły
SG: Jerzy Malcherek
2020-12-10
g. 18:00
043
4LMIII 9
UKS Huragan II Sosnowiec UKS Ikar II Mierzęcice 9:1 Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2020-12-07
g. 18:00
W: pozytywna
044
4LMIII 9
KU AZS UJD Częstochowa GLKS Lot Konopiska 6:4 Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2020-12-10
g. 18:00
W: pozytywna
045
4LMIII 9
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Radko
2021-03-11
g. 18:00
W: pozytywna
002
4LMIII 10
TTS Polonia IV Bytom LKS Zgoda Byczyna Jaworzno -:- Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
0000-00-00
g. 18:00
003
4LMIII 10
UKS Ikar II Mierzęcice GLKS Lot Konopiska -:- Szczegóły
SG: Dorota Gajos
2021-03-11
g. 18:00
W: pozytywna
004
4LMIII 10
KU AZS UJD Częstochowa UKS Huragan II Sosnowiec -:- Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2021-03-11
g. 18:00
W: pozytywna
005
4LMIII 10
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Jerzy Malcherek
2021-03-18
g. 18:00
W: pozytywna
006
4LMIII 11
TTS Polonia IV Bytom TTS Polonia III Bytom -:- Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2021-03-18
g. 18:00
007
4LMIII 11
UKS Ikar II Mierzęcice LKS Zgoda Byczyna Jaworzno -:- Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2021-03-18
g. 18:00
008
4LMIII 11
UKS Huragan II Sosnowiec GLKS Lot Konopiska -:- Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2021-03-18
g. 18:00
W: pozytywna
009
4LMIII 11
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie KU AZS UJD Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Jerzy Malcherek
2021-03-25
g. 18:00
011
4LMIII 12
TTS Polonia III Bytom UKS Ikar II Mierzęcice -:- Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2021-03-25
g. 18:00
012
4LMIII 12
UKS Huragan II Sosnowiec LKS Zgoda Byczyna Jaworzno -:- Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2021-03-25
g. 18:00
013
4LMIII 12
GLKS Lot Konopiska MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie -:- Szczegóły
SG: Maciej Cierpiał
2021-03-25
g. 18:00
014
4LMIII 12
KU AZS UJD Częstochowa MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2021-04-01
g. 18:00
016
4LMIII 13
UKS Huragan II Sosnowiec TTS Polonia III Bytom -:- Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2021-04-01
g. 18:00
017
4LMIII 13
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie -:- Szczegóły
SG:
2021-04-01
g. 18:00
018
4LMIII 13
GLKS Lot Konopiska MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Maciej Cierpiał
2021-04-01
g. 18:00
020
4LMIII 13
UKS Ikar II Mierzęcice TTS Polonia IV Bytom -:- Szczegóły
SG: Tomasz Nieszporek
2021-04-08
g. 18:00
021
4LMIII 14
TTS Polonia III Bytom MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie -:- Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2021-04-08
g. 18:00
022
4LMIII 14
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry LKS Zgoda Byczyna Jaworzno -:- Szczegóły
SG: Adam Drzyzga
2021-04-08
g. 18:00
023
4LMIII 14
GLKS Lot Konopiska KU AZS UJD Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Maciej Cierpiał
2021-04-08
g. 18:00
024
4LMIII 14
TTS Polonia IV Bytom UKS Huragan II Sosnowiec -:- Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2021-04-15
g. 18:00
026
4LMIII 15
TTS Polonia III Bytom MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2021-04-15
g. 18:00
027
4LMIII 15
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno KU AZS UJD Częstochowa -:- Szczegóły
SG:
2021-04-15
g. 18:00
029
4LMIII 15
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie TTS Polonia IV Bytom -:- Szczegóły
SG: Jerzy Malcherek
2021-04-15
g. 18:00
030
4LMIII 15
UKS Ikar II Mierzęcice UKS Huragan II Sosnowiec -:- Szczegóły
SG: Janusz Kucharski
2021-04-22
g. 18:00
031
4LMIII 16
TTS Polonia III Bytom KU AZS UJD Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2021-04-22
g. 18:00
032
4LMIII 16
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno GLKS Lot Konopiska -:- Szczegóły
SG:
2021-04-22
g. 18:00
033
4LMIII 16
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry TTS Polonia IV Bytom -:- Szczegóły
SG: Adam Drzyzga
2021-04-22
g. 18:00
034
4LMIII 16
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie UKS Ikar II Mierzęcice -:- Szczegóły
SG: Jerzy Malcherek
2021-04-29
g. 18:00
036
4LMIII 17
GLKS Lot Konopiska TTS Polonia III Bytom -:- Szczegóły
SG: Maciej Cierpiał
2021-04-29
g. 18:00
038
4LMIII 17
KU AZS UJD Częstochowa TTS Polonia IV Bytom -:- Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2021-04-29
g. 18:00
039
4LMIII 17
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry UKS Ikar II Mierzęcice -:- Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2021-04-29
g. 18:00
040
4LMIII 17
UKS Huragan II Sosnowiec MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie -:- Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2021-05-06
g. 18:00
041
4LMIII 18
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno TTS Polonia III Bytom -:- Szczegóły
SG:
2021-05-06
g. 18:00
042
4LMIII 18
TTS Polonia IV Bytom GLKS Lot Konopiska -:- Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2021-05-06
g. 18:00
043
4LMIII 18
KU AZS UJD Częstochowa UKS Ikar II Mierzęcice -:- Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2021-05-06
g. 18:00
044
4LMIII 18
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry UKS Huragan II Sosnowiec -:- Szczegóły
SG: Mariusz Baron