Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (gr. II)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS II Jedynka Pszów 9 18 71:19
2. Naprzód II Borucin 9 16 65:25
3. UKTS Sokół III Orzesze 9 12 54:36
4. MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 9 12 52:38
5. MUKS Czerwionka 9 11 48:42
6. GKS Gwarek II Ornontowice 9 7 38:52
7. LKS Strażak II Mikołów 9 6 36:54
8. AKS II Mikołów 9 4 34:56
9. LKS Wilki II Wilcza 9 3 27:63
10. LKS Strażak III Mikołów 9 1 25:65

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-01
g. 18:00
W: pozytywna
001
4LMII 1
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska UKTS Sokół III Orzesze 5:5 Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2020-10-01
g. 18:00
W: pozytywna
002
4LMII 1
GKS Gwarek II Ornontowice LKS Wilki II Wilcza 5:5 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2020-10-01
g. 18:00
W: pozytywna
003
4LMII 1
LKS Strażak II Mikołów LKS Strażak III Mikołów 7:3 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2020-10-01
g. 18:00
W: pozytywna
004
4LMII 1
AKS II Mikołów MUKS Czerwionka 3:7 Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2020-10-01
g. 18:00
W: pozytywna
005
4LMII 1
MUKS II Jedynka Pszów Naprzód II Borucin 8:2 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2020-10-23
g. 18:00
W: pozytywna
006
4LMII 2
MUKS II Jedynka Pszów UKTS Sokół III Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2020-10-15
g. 18:00
W: pozytywna
007
4LMII 2
Naprzód II Borucin AKS II Mikołów 8:2 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2020-11-09
g. 18:00
W: pozytywna
008
4LMII 2
MUKS Czerwionka LKS Strażak II Mikołów 8:2 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2020-10-12
g. 18:00
W: pozytywna
009
4LMII 2
LKS Strażak III Mikołów GKS Gwarek II Ornontowice 4:6 Szczegóły
SG: Janusz Kowalski
2020-10-15
g. 18:00
W: pozytywna
010
4LMII 2
LKS Wilki II Wilcza MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 2:8 Szczegóły
SG: Jarosław Krasowski
2020-10-22
g. 18:00
W: pozytywna
011
4LMII 3
UKTS Sokół III Orzesze LKS Wilki II Wilcza 7:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Fijałkowski
2020-10-22
g. 18:00
W: pozytywna
012
4LMII 3
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska LKS Strażak III Mikołów 9:1 Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2020-10-22
g. 18:00
W: pozytywna
013
4LMII 3
GKS Gwarek II Ornontowice MUKS Czerwionka 3:7 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2020-10-22
g. 18:00
W: pozytywna
014
4LMII 3
LKS Strażak II Mikołów Naprzód II Borucin 2:8 Szczegóły
SG: Sebastian Kuchta
2020-10-22
g. 18:00
W: pozytywna
015
4LMII 3
AKS II Mikołów MUKS II Jedynka Pszów 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2020-10-29
g. 18:00
W: pozytywna
016
4LMII 4
AKS II Mikołów UKTS Sokół III Orzesze 5:5 Szczegóły
SG: Robert Tomaszewski
2020-11-13
g. 18:00
W: pozytywna
017
4LMII 4
MUKS II Jedynka Pszów LKS Strażak II Mikołów 7:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2020-10-29
g. 18:00
W: pozytywna
018
4LMII 4
Naprzód II Borucin GKS Gwarek II Ornontowice 9:1 Szczegóły
SG: Marcelina Wystyrk
2020-10-29
g. 18:00
W: pozytywna
019
4LMII 4
MUKS Czerwionka MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2020-10-26
g. 18:00
W: pozytywna
020
4LMII 4
LKS Strażak III Mikołów LKS Wilki II Wilcza 4:6 Szczegóły
SG: Dominik Rzepka
2020-11-05
g. 18:00
W: pozytywna
021
4LMII 5
UKTS Sokół III Orzesze LKS Strażak III Mikołów 8:2 Szczegóły
SG: Robert Tomaszewski
2020-11-12
g. 18:00
W: pozytywna
022
4LMII 5
LKS Wilki II Wilcza MUKS Czerwionka 2:8 Szczegóły
SG: Zbigniew Menżyk
2020-11-05
g. 18:00
W: pozytywna
023
4LMII 5
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska Naprzód II Borucin 3:7 Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2020-11-04
g. 18:00
W: pozytywna
024
4LMII 5
GKS Gwarek II Ornontowice MUKS II Jedynka Pszów 4:6 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2020-11-06
g. 18:00
W: pozytywna
025
4LMII 5
LKS Strażak II Mikołów AKS II Mikołów 6:4 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2020-11-19
g. 18:00
W: pozytywna
026
4LMII 6
LKS Strażak II Mikołów UKTS Sokół III Orzesze 3:7 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2020-11-19
g. 18:00
W: pozytywna
027
4LMII 6
AKS II Mikołów GKS Gwarek II Ornontowice 2:8 Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2020-11-19
g. 17:30
W: pozytywna
028
4LMII 6
MUKS II Jedynka Pszów MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 10:0 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2020-11-19
g. 18:00
W: pozytywna
029
4LMII 6
Naprzód II Borucin LKS Wilki II Wilcza 7:3 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2020-11-19
g. 18:00
W: pozytywna
030
4LMII 6
MUKS Czerwionka LKS Strażak III Mikołów 7:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2020-11-26
g. 18:00
W: pozytywna
031
4LMII 7
UKTS Sokół III Orzesze MUKS Czerwionka 7:3 Szczegóły
SG: Robert Tomaszewski
2020-11-23
g. 18:00
W: pozytywna
032
4LMII 7
LKS Strażak III Mikołów Naprzód II Borucin 0:10 Szczegóły
SG: Janusz Kowalski
2020-11-26
g. 18:00
W: pozytywna
033
4LMII 7
LKS Wilki II Wilcza MUKS II Jedynka Pszów 1:9 Szczegóły
SG: Jarosław Krasowski
2020-11-26
g. 18:00
W: pozytywna
034
4LMII 7
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska AKS II Mikołów 8:2 Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2020-11-25
g. 18:00
W: pozytywna
035
4LMII 7
GKS Gwarek II Ornontowice LKS Strażak II Mikołów 8:2 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2020-12-16
g. 18:00
W: pozytywna
036
4LMII 8
GKS Gwarek II Ornontowice UKTS Sokół III Orzesze 1:9 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2020-12-04
g. 18:00
W: pozytywna
037
4LMII 8
LKS Strażak II Mikołów MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 4:6 Szczegóły
SG: Dominik Rzepka
2020-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
038
4LMII 8
AKS II Mikołów LKS Wilki II Wilcza 8:2 Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2020-12-03
g. 17:30
W: pozytywna
039
4LMII 8
MUKS II Jedynka Pszów LKS Strażak III Mikołów 7:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2020-11-28
g. 18:00
W: pozytywna
040
4LMII 8
Naprzód II Borucin MUKS Czerwionka 8:2 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2020-12-10
g. 18:00
W: pozytywna
041
4LMII 9
UKTS Sokół III Orzesze Naprzód II Borucin 4:6 Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2020-12-10
g. 18:00
W: pozytywna
042
4LMII 9
MUKS Czerwionka MUKS II Jedynka Pszów 1:9 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2020-12-15
g. 17:30
W: pozytywna
043
4LMII 9
LKS Strażak III Mikołów AKS II Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2020-12-17
g. 18:00
W: pozytywna
044
4LMII 9
LKS Wilki II Wilcza LKS Strażak II Mikołów 3:7 Szczegóły
SG: Zbigniew Menżyk
2020-12-10
g. 18:00
W: pozytywna
045
4LMII 9
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska GKS Gwarek II Ornontowice 8:2 Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2021-03-09
g. 18:00
W: pozytywna
001
4LMII 10
LKS Strażak III Mikołów MUKS II Jedynka Pszów -:- Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2021-03-11
g. 17:30
W: pozytywna
002
4LMII 10
LKS Wilki II Wilcza Naprzód II Borucin -:- Szczegóły
SG: Ryszard Stawiarz
2021-03-10
g. 18:00
W: pozytywna
003
4LMII 10
UKTS Sokół III Orzesze AKS II Mikołów -:- Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2021-03-16
g. 18:00
W: pozytywna
004
4LMII 10
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska LKS Strażak II Mikołów -:- Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2021-03-11
g. 18:00
W: pozytywna
005
4LMII 10
MUKS Czerwionka GKS Gwarek II Ornontowice -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2021-03-18
g. 18:00
W: pozytywna
006
4LMII 11
MUKS II Jedynka Pszów LKS Wilki II Wilcza -:- Szczegóły
SG: Marek Kowol
2021-03-18
g. 18:00
W: pozytywna
007
4LMII 11
AKS II Mikołów Naprzód II Borucin -:- Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2021-03-18
g. 18:00
008
4LMII 11
UKTS Sokół III Orzesze LKS Strażak II Mikołów -:- Szczegóły
SG: Robert Tomaszewski
2021-03-18
g. 18:00
W: pozytywna
009
4LMII 11
GKS Gwarek II Ornontowice MKS Tajfun Kuźnia Raciborska -:- Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2021-03-15
g. 17:30
W: pozytywna
010
4LMII 11
LKS Strażak III Mikołów MUKS Czerwionka -:- Szczegóły
SG: Dominik Rzepka
2021-03-25
g. 18:00
011
4LMII 12
MUKS II Jedynka Pszów AKS II Mikołów -:- Szczegóły
SG:
2021-03-25
g. 18:00
012
4LMII 12
Naprzód II Borucin LKS Strażak II Mikołów -:- Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2021-03-25
g. 18:00
013
4LMII 12
UKTS Sokół III Orzesze GKS Gwarek II Ornontowice -:- Szczegóły
SG: Robert Tomaszewski
2021-03-25
g. 18:00
014
4LMII 12
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska MUKS Czerwionka -:- Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2021-03-25
g. 18:00
015
4LMII 12
LKS Wilki II Wilcza LKS Strażak III Mikołów -:- Szczegóły
SG: Piotr Wiciok
2021-04-01
g. 18:00
016
4LMII 13
LKS Strażak II Mikołów MUKS II Jedynka Pszów -:- Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2021-04-01
g. 18:00
017
4LMII 13
GKS Gwarek II Ornontowice Naprzód II Borucin -:- Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2021-04-01
g. 18:00
018
4LMII 13
MUKS Czerwionka UKTS Sokół III Orzesze -:- Szczegóły
SG: Tadeusz Lechowski
2021-04-01
g. 18:00
019
4LMII 13
LKS Strażak III Mikołów MKS Tajfun Kuźnia Raciborska -:- Szczegóły
SG: Dominik Rzepka
2021-04-01
g. 18:00
020
4LMII 13
LKS Wilki II Wilcza AKS II Mikołów -:- Szczegóły
SG: Jarosław Krasowski
2021-04-08
g. 18:00
021
4LMII 14
MUKS II Jedynka Pszów GKS Gwarek II Ornontowice -:- Szczegóły
SG: Marek Kowol
2021-04-08
g. 18:00
022
4LMII 14
MUKS Czerwionka Naprzód II Borucin -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2021-04-08
g. 18:00
023
4LMII 14
UKTS Sokół III Orzesze MKS Tajfun Kuźnia Raciborska -:- Szczegóły
SG: Rafał Woźniak
2021-04-08
g. 18:00
024
4LMII 14
LKS Strażak II Mikołów LKS Wilki II Wilcza -:- Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2021-04-08
g. 18:00
025
4LMII 14
AKS II Mikołów LKS Strażak III Mikołów -:- Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2021-04-15
g. 18:00
026
4LMII 15
MUKS II Jedynka Pszów MUKS Czerwionka -:- Szczegóły
SG:
2021-04-15
g. 18:00
027
4LMII 15
Naprzód II Borucin MKS Tajfun Kuźnia Raciborska -:- Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2021-04-15
g. 18:00
028
4LMII 15
LKS Strażak III Mikołów UKTS Sokół III Orzesze -:- Szczegóły
SG: Janusz Kowalski
2021-04-15
g. 18:00
029
4LMII 15
LKS Wilki II Wilcza GKS Gwarek II Ornontowice -:- Szczegóły
SG: Jarosław Krasowski
2021-04-15
g. 18:00
030
4LMII 15
AKS II Mikołów LKS Strażak II Mikołów -:- Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2021-04-22
g. 18:00
031
4LMII 16
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska MUKS II Jedynka Pszów -:- Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2021-04-22
g. 18:00
032
4LMII 16
Naprzód II Borucin UKTS Sokół III Orzesze -:- Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2021-04-22
g. 18:00
033
4LMII 16
MUKS Czerwionka LKS Wilki II Wilcza -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2021-04-22
g. 18:00
034
4LMII 16
GKS Gwarek II Ornontowice AKS II Mikołów -:- Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2021-04-22
g. 18:00
035
4LMII 16
LKS Strażak III Mikołów LKS Strażak II Mikołów -:- Szczegóły
SG: Janusz Kowalski
2021-04-29
g. 18:00
036
4LMII 17
UKTS Sokół III Orzesze MUKS II Jedynka Pszów -:- Szczegóły
SG: Robert Tomaszewski
2021-04-29
g. 18:00
037
4LMII 17
Naprzód II Borucin LKS Strażak III Mikołów -:- Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2021-04-29
g. 18:00
038
4LMII 17
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska LKS Wilki II Wilcza -:- Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2021-04-29
g. 18:00
039
4LMII 17
MUKS Czerwionka AKS II Mikołów -:- Szczegóły
SG: Tadeusz Lechowski
2021-04-29
g. 18:00
040
4LMII 17
LKS Strażak II Mikołów GKS Gwarek II Ornontowice -:- Szczegóły
SG: Dominik Rzepka
2021-05-06
g. 18:00
041
4LMII 18
Naprzód II Borucin MUKS II Jedynka Pszów -:- Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2021-05-06
g. 18:00
042
4LMII 18
LKS Wilki II Wilcza UKTS Sokół III Orzesze -:- Szczegóły
SG: Piotr Wiciok
2021-05-06
g. 18:00
043
4LMII 18
AKS II Mikołów MKS Tajfun Kuźnia Raciborska -:- Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2021-05-06
g. 18:00
044
4LMII 18
GKS Gwarek II Ornontowice LKS Strażak III Mikołów -:- Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2021-05-06
g. 18:00
045
4LMII 18
LKS Strażak II Mikołów MUKS Czerwionka -:- Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta