Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (gr. IV)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS IV Gliwice 9 17 70:20
2. LKS Młodość Rudno 9 14 61:29
3. UKS Feniks Pyskowice 9 14 60:30
4. UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 9 14 57:33
5. LKS Strażak Mikołów 9 10 52:38
6. UKS Wolej Ruda Śląska 9 9 52:38
7. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 9 6 37:53
8. LKS Naprzód Świbie 9 4 24:66
9. ULKS Pławniowice 9 2 21:69
10. KŚ AZS Politechnika Śląska 9 0 16:74

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-29
g. 18:00
W: pozytywna
001
3LMIV 1
KŚ AZS Politechnika Śląska ULKS Pławniowice 4:6 Szczegóły
SG: Marek Sajdak
2020-09-30
g. 18:00
W: pozytywna
002
3LMIV 1
KTS IV Gliwice LKS Naprzód Świbie 9:1 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2020-09-30
g. 18:00
W: pozytywna
003
3LMIV 1
LKS Młodość Rudno ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 9:1 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2020-09-30
g. 17:30
W: pozytywna
004
3LMIV 1
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze UKS Feniks Pyskowice 6:4 Szczegóły
SG: Julian Staroń
2020-10-12
g. 19:00
W: pozytywna
005
3LMIV 1
LKS Strażak Mikołów UKS Wolej Ruda Śląska 5:5 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2020-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
006
3LMIV 2
LKS Naprzód Świbie KŚ AZS Politechnika Śląska 8:2 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2020-10-12
g. 18:00
W: pozytywna
007
3LMIV 2
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka KTS IV Gliwice 1:9 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2020-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
008
3LMIV 2
UKS Feniks Pyskowice LKS Młodość Rudno 5:5 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2020-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
009
3LMIV 2
UKS Wolej Ruda Śląska UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 4:6 Szczegóły
SG: Michał Wolny
2020-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
010
3LMIV 2
ULKS Pławniowice LKS Strażak Mikołów 2:8 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2020-10-20
g. 18:45
W: pozytywna
011
3LMIV 3
KŚ AZS Politechnika Śląska ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 3:7 Szczegóły
SG: Marek Sajdak
2020-11-02
g. 18:30
W: pozytywna
012
3LMIV 3
KTS IV Gliwice UKS Feniks Pyskowice 5:5 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2021-02-17
g. 18:00
W: pozytywna
013
3LMIV 3
LKS Młodość Rudno UKS Wolej Ruda Śląska 6:4 Szczegóły
SG: Michał Wolny
2020-11-25
g. 18:00
W: pozytywna
014
3LMIV 3
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze LKS Strażak Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Julian Staroń
2020-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
015
3LMIV 3
LKS Naprzód Świbie ULKS Pławniowice 6:4 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2020-10-28
g. 18:00
W: pozytywna
016
3LMIV 4
UKS Feniks Pyskowice KŚ AZS Politechnika Śląska 9:1 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2020-10-28
g. 19:00
W: pozytywna
017
3LMIV 4
UKS Wolej Ruda Śląska KTS IV Gliwice 2:8 Szczegóły
SG: Grażyna Wolny
2021-02-18
g. 18:00
W: pozytywna
018
3LMIV 4
LKS Strażak Mikołów LKS Młodość Rudno 3:7 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2020-10-28
g. 18:00
W: pozytywna
019
3LMIV 4
ULKS Pławniowice UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 3:7 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2020-12-16
g. 18:00
W: pozytywna
020
3LMIV 4
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka LKS Naprzód Świbie 6:4 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2020-11-03
g. 18:45
W: pozytywna
021
3LMIV 5
KŚ AZS Politechnika Śląska UKS Wolej Ruda Śląska 1:9 Szczegóły
SG: Marek Sajdak
2020-11-04
g. 18:30
W: pozytywna
022
3LMIV 5
KTS IV Gliwice LKS Strażak Mikołów 6:4 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2021-02-19
g. 17:30
W: pozytywna
023
3LMIV 5
LKS Młodość Rudno UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 5:5 Szczegóły
SG: Julian Staroń
2020-11-04
g. 18:00
W: pozytywna
024
3LMIV 5
LKS Naprzód Świbie UKS Feniks Pyskowice 2:8 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2020-11-04
g. 18:00
W: pozytywna
025
3LMIV 5
ULKS Pławniowice ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 1:9 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2020-11-17
g. 18:00
W: pozytywna
026
3LMIV 6
LKS Strażak Mikołów KŚ AZS Politechnika Śląska 9:1 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2020-11-18
g. 17:30
W: pozytywna
027
3LMIV 6
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze KTS IV Gliwice 2:8 Szczegóły
SG: Julian Staroń
2020-11-18
g. 18:00
W: pozytywna
028
3LMIV 6
ULKS Pławniowice LKS Młodość Rudno 1:9 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2021-02-25
g. 19:00
W: pozytywna
029
3LMIV 6
UKS Wolej Ruda Śląska LKS Naprzód Świbie 10:0 Szczegóły
SG: Michał Wolny
2020-11-18
g. 18:00
W: pozytywna
030
3LMIV 6
UKS Feniks Pyskowice ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 7:3 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2020-11-26
g. 18:45
W: pozytywna
031
3LMIV 7
KŚ AZS Politechnika Śląska UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 0:10 Szczegóły
SG: Marek Sajdak
2020-11-26
g. 17:30
W: pozytywna
032
3LMIV 7
KTS IV Gliwice LKS Młodość Rudno 7:3 Szczegóły
SG: Edward Ciesielski
2021-02-19
g. 18:00
W: pozytywna
033
3LMIV 7
LKS Naprzód Świbie LKS Strażak Mikołów 2:8 Szczegóły
SG: Rafał Kobiński
2020-11-23
g. 18:00
W: pozytywna
034
3LMIV 7
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka UKS Wolej Ruda Śląska 2:8 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2020-11-25
g. 18:00
W: pozytywna
035
3LMIV 7
ULKS Pławniowice UKS Feniks Pyskowice 2:8 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2020-12-02
g. 17:30
W: pozytywna
036
3LMIV 8
LKS Młodość Rudno KŚ AZS Politechnika Śląska 8:2 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2020-12-02
g. 18:00
W: pozytywna
037
3LMIV 8
ULKS Pławniowice KTS IV Gliwice 0:10 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2020-12-02
g. 17:30
W: pozytywna
038
3LMIV 8
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze LKS Naprzód Świbie 10:0 Szczegóły
SG: Julian Staroń
2020-12-21
g. 19:00
W: pozytywna
039
3LMIV 8
LKS Strażak Mikołów ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 6:4 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2020-12-02
g. 19:00
W: pozytywna
040
3LMIV 8
UKS Wolej Ruda Śląska UKS Feniks Pyskowice 2:8 Szczegóły
SG: Grażyna Wolny
2020-12-17
g. 18:45
W: pozytywna
041
3LMIV 9
KŚ AZS Politechnika Śląska KTS IV Gliwice 2:8 Szczegóły
SG: Marek Sajdak
2020-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
042
3LMIV 9
LKS Naprzód Świbie LKS Młodość Rudno 1:9 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2020-12-07
g. 18:00
W: pozytywna
043
3LMIV 9
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 4:6 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2020-12-18
g. 18:00
W: pozytywna
044
3LMIV 9
UKS Feniks Pyskowice LKS Strażak Mikołów 6:4 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2020-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
045
3LMIV 9
ULKS Pławniowice UKS Wolej Ruda Śląska 2:8 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2021-03-03
g. 18:00
W: pozytywna
001
3LMIV 10
KTS IV Gliwice KŚ AZS Politechnika Śląska -:- Szczegóły
SG: Anna Rusin
2021-03-03
g. 18:00
W: pozytywna
002
3LMIV 10
LKS Młodość Rudno ULKS Pławniowice -:- Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2021-03-03
g. 18:00
W: pozytywna
003
3LMIV 10
LKS Naprzód Świbie UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze -:- Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2021-03-01
g. 18:00
W: pozytywna
004
3LMIV 10
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka UKS Feniks Pyskowice -:- Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2021-03-03
g. 19:00
W: pozytywna
005
3LMIV 10
UKS Wolej Ruda Śląska LKS Strażak Mikołów -:- Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2021-03-10
g. 18:00
W: pozytywna
006
3LMIV 11
KŚ AZS Politechnika Śląska LKS Strażak Mikołów -:- Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2021-03-10
g. 18:00
W: pozytywna
007
3LMIV 11
UKS Feniks Pyskowice UKS Wolej Ruda Śląska -:- Szczegóły
SG: Leszek Biliński
0000-00-00
g. 18:00
008
3LMIV 11
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze ULKS Tajfun Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
SG: Julian Staroń
2021-03-10
g. 18:00
W: pozytywna
009
3LMIV 11
LKS Młodość Rudno LKS Naprzód Świbie -:- Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2021-03-11
g. 17:30
W: pozytywna
010
3LMIV 11
KTS IV Gliwice ULKS Pławniowice -:- Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2021-03-17
g. 18:00
W: pozytywna
011
3LMIV 12
ULKS Pławniowice KŚ AZS Politechnika Śląska -:- Szczegóły
SG: Leszek Pięta
0000-00-00
g. 18:00
012
3LMIV 12
LKS Naprzód Świbie KTS IV Gliwice -:- Szczegóły
SG: Rafał Kobiński
2021-03-17
g. 18:00
W: pozytywna
013
3LMIV 12
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka LKS Młodość Rudno -:- Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2021-03-17
g. 18:00
W: pozytywna
014
3LMIV 12
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze UKS Wolej Ruda Śląska -:- Szczegóły
SG: Edward Wojciechowski
0000-00-00
g. 18:00
015
3LMIV 12
LKS Strażak Mikołów UKS Feniks Pyskowice -:- Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2021-03-24
g. 18:00
016
3LMIV 13
KŚ AZS Politechnika Śląska UKS Feniks Pyskowice -:- Szczegóły
SG: Kazimierz Paszkowski
2021-03-24
g. 18:00
017
3LMIV 13
LKS Strażak Mikołów UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze -:- Szczegóły
SG: Janusz Kowalski
2021-03-24
g. 18:00
018
3LMIV 13
UKS Wolej Ruda Śląska LKS Młodość Rudno -:- Szczegóły
SG:
2021-03-25
g. 17:30
019
3LMIV 13
KTS IV Gliwice ULKS Tajfun Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2021-03-24
g. 18:00
020
3LMIV 13
ULKS Pławniowice LKS Naprzód Świbie -:- Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2021-03-31
g. 18:00
021
3LMIV 14
KŚ AZS Politechnika Śląska LKS Naprzód Świbie -:- Szczegóły
SG: Marek Sajdak
2021-03-31
g. 18:00
022
3LMIV 14
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka ULKS Pławniowice -:- Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2021-04-01
g. 17:30
023
3LMIV 14
KTS IV Gliwice UKS Wolej Ruda Śląska -:- Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2021-03-31
g. 18:00
024
3LMIV 14
LKS Młodość Rudno LKS Strażak Mikołów -:- Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2021-03-31
g. 18:00
025
3LMIV 14
UKS Feniks Pyskowice UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze -:- Szczegóły
SG: Jan Sopel
2021-04-07
g. 18:00
026
3LMIV 15
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze KŚ AZS Politechnika Śląska -:- Szczegóły
SG: Julian Staroń
2021-04-07
g. 18:00
027
3LMIV 15
LKS Młodość Rudno UKS Feniks Pyskowice -:- Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2021-04-07
g. 18:00
028
3LMIV 15
LKS Strażak Mikołów KTS IV Gliwice -:- Szczegóły
SG: Tadeusz Lechowski
2021-04-07
g. 18:00
029
3LMIV 15
UKS Wolej Ruda Śląska ULKS Pławniowice -:- Szczegóły
SG: Michał Wolny
2021-04-07
g. 18:00
030
3LMIV 15
LKS Naprzód Świbie ULKS Tajfun Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
SG: Rafał Kobiński
2021-04-14
g. 18:00
031
3LMIV 16
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka KŚ AZS Politechnika Śląska -:- Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2021-04-14
g. 18:00
032
3LMIV 16
LKS Naprzód Świbie UKS Wolej Ruda Śląska -:- Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2021-04-14
g. 18:00
033
3LMIV 16
LKS Strażak Mikołów ULKS Pławniowice -:- Szczegóły
SG: Tadeusz Lechowski
2021-04-14
g. 18:00
034
3LMIV 16
UKS Feniks Pyskowice KTS IV Gliwice -:- Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2021-04-14
g. 18:00
035
3LMIV 16
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze LKS Młodość Rudno -:- Szczegóły
SG: Edward Wojciechowski
2021-04-21
g. 18:00
036
3LMIV 17
KŚ AZS Politechnika Śląska LKS Młodość Rudno -:- Szczegóły
SG: Marek Sajdak
2021-04-22
g. 17:30
037
3LMIV 17
KTS IV Gliwice UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze -:- Szczegóły
SG: Anna Rusin
2021-04-21
g. 18:00
038
3LMIV 17
UKS Feniks Pyskowice ULKS Pławniowice -:- Szczegóły
SG: Jan Sopel
2021-04-21
g. 18:00
039
3LMIV 17
LKS Strażak Mikołów LKS Naprzód Świbie -:- Szczegóły
SG: Janusz Kowalski
2021-04-21
g. 18:00
040
3LMIV 17
UKS Wolej Ruda Śląska ULKS Tajfun Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
SG: Grażyna Wolny
2021-04-28
g. 18:00
041
3LMIV 18
UKS Wolej Ruda Śląska KŚ AZS Politechnika Śląska -:- Szczegóły
SG:
2021-04-28
g. 18:00
042
3LMIV 18
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka LKS Strażak Mikołów -:- Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2021-04-28
g. 18:00
043
3LMIV 18
UKS Feniks Pyskowice LKS Naprzód Świbie -:- Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2021-04-28
g. 18:00
044
3LMIV 18
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze ULKS Pławniowice -:- Szczegóły
SG: Julian Staroń
2021-04-28
g. 17:30
045
3LMIV 18
LKS Młodość Rudno KTS IV Gliwice -:- Szczegóły
SG: Henryk Nowak