Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (gr. III)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 9 15 62:28
2. MCKS Czeladź 9 14 55:35
3. AZS Uniwersytetu Śl. Katowice 9 12 53:37
4. UKS Energia Siewierz 9 12 49:41
5. LKS Grom Złota Dama Poczesna 9 11 45:45
6. KTS I Lędziny 9 7 45:45
7. KS VIRET CMC Zawiercie II 9 7 40:50
8. KS Unia Kalety 9 6 39:51
9. KTS II Lędziny 9 4 36:54
10. UKS Ikar Mierzęcice 9 2 26:64

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-08
g. 18:00
W: pozytywna
001
3LMIII 1
KS Unia Kalety UKS Energia Siewierz 6:4 Szczegóły
SG: Eugeniusz Romik
2020-10-08
g. 18:00
W: pozytywna
002
3LMIII 1
LKS Grom Złota Dama Poczesna UKS Ikar Mierzęcice 8:2 Szczegóły
SG: Henryk Pałasz
2020-09-30
g. 18:00
W: pozytywna
003
3LMIII 1
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry KS VIRET CMC Zawiercie II 7:3 Szczegóły
SG: Jakub Michalski
2020-09-30
g. 18:00
W: pozytywna
004
3LMIII 1
MCKS Czeladź AZS Uniwersytetu Śl. Katowice 6:4 Szczegóły
SG: Janusz Sokołowski
2020-09-30
g. 18:00
W: pozytywna
005
3LMIII 1
KTS I Lędziny KTS II Lędziny 4:6 Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2020-10-16
g. 17:30
W: pozytywna
006
3LMIII 2
UKS Ikar Mierzęcice KS Unia Kalety 3:7 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2020-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
007
3LMIII 2
KS VIRET CMC Zawiercie II LKS Grom Złota Dama Poczesna 5:5 Szczegóły
SG: Tadeusz Piotrowski
2020-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
008
3LMIII 2
AZS Uniwersytetu Śl. Katowice MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2020-10-15
g. 18:00
W: pozytywna
009
3LMIII 2
KTS II Lędziny MCKS Czeladź 2:8 Szczegóły
SG: Roman Długajczyk
2020-11-19
g. 18:00
W: pozytywna
010
3LMIII 2
UKS Energia Siewierz KTS I Lędziny 5:5 Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2020-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
011
3LMIII 3
KS Unia Kalety KS VIRET CMC Zawiercie II 2:8 Szczegóły
SG: Adam Drzyzga
2020-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
012
3LMIII 3
LKS Grom Złota Dama Poczesna AZS Uniwersytetu Śl. Katowice 7:3 Szczegóły
SG: Dariusz Molenda
2020-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
013
3LMIII 3
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry KTS II Lędziny 5:5 Szczegóły
SG: Adam Drzyzga
2020-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
014
3LMIII 3
MCKS Czeladź KTS I Lędziny 7:3 Szczegóły
SG: Janusz Sokołowski
2020-11-13
g. 17:30
W: pozytywna
015
3LMIII 3
UKS Ikar Mierzęcice UKS Energia Siewierz 3:7 Szczegóły
SG: Dorota Gajos
2020-10-28
g. 18:00
W: pozytywna
016
3LMIII 4
AZS Uniwersytetu Śl. Katowice KS Unia Kalety 7:3 Szczegóły
SG: Dominika Banaś
2020-10-28
g. 18:00
W: pozytywna
017
3LMIII 4
KTS II Lędziny LKS Grom Złota Dama Poczesna 4:6 Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2020-10-26
g. 17:30
W: pozytywna
018
3LMIII 4
KTS I Lędziny MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 4:6 Szczegóły
SG: Roman Długajczyk
2020-11-27
g. 18:00
W: pozytywna
019
3LMIII 4
UKS Energia Siewierz MCKS Czeladź 6:4 Szczegóły
SG: Adam Duch
2020-10-28
g. 18:00
020
3LMIII 4
KS VIRET CMC Zawiercie II UKS Ikar Mierzęcice 7:3 Szczegóły
SG: Tadeusz Piotrowski
2020-11-12
g. 19:00
W: pozytywna
021
3LMIII 5
KS Unia Kalety KTS II Lędziny 7:3 Szczegóły
SG: Adam Drzyzga
2020-12-17
g. 18:30
W: pozytywna
022
3LMIII 5
LKS Grom Złota Dama Poczesna KTS I Lędziny 6:4 Szczegóły
SG: Tomasz Zajko
2020-11-04
g. 18:00
W: pozytywna
023
3LMIII 5
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry MCKS Czeladź 7:3 Szczegóły
SG: Jakub Michalski
2020-11-06
g. 17:30
W: pozytywna
024
3LMIII 5
UKS Ikar Mierzęcice AZS Uniwersytetu Śl. Katowice 3:7 Szczegóły
SG: Dorota Gajos
2020-11-04
g. 18:00
W: pozytywna
025
3LMIII 5
KS VIRET CMC Zawiercie II UKS Energia Siewierz 3:7 Szczegóły
SG: Tadeusz Piotrowski
2020-11-16
g. 17:30
W: pozytywna
026
3LMIII 6
KTS I Lędziny KS Unia Kalety 7:3 Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2020-11-18
g. 17:30
W: pozytywna
027
3LMIII 6
MCKS Czeladź LKS Grom Złota Dama Poczesna 7:3 Szczegóły
SG: Bartłomiej Różalski
2020-12-15
g. 17:30
W: pozytywna
028
3LMIII 6
UKS Energia Siewierz MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 3:7 Szczegóły
SG: Adam Duch
2020-11-20
g. 17:30
W: pozytywna
029
3LMIII 6
UKS Ikar Mierzęcice KTS II Lędziny 6:4 Szczegóły
SG: Tomasz Nieszporek
2020-12-03
g. 18:00
W: pozytywna
030
3LMIII 6
AZS Uniwersytetu Śl. Katowice KS VIRET CMC Zawiercie II 9:1 Szczegóły
SG:
2020-11-26
g. 19:00
W: pozytywna
031
3LMIII 7
KS Unia Kalety MCKS Czeladź 4:6 Szczegóły
SG: Adam Drzyzga
2020-12-03
g. 18:30
W: pozytywna
032
3LMIII 7
LKS Grom Złota Dama Poczesna MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 0:10 Szczegóły
SG: Dariusz Molenda
2020-11-27
g. 17:30
W: pozytywna
033
3LMIII 7
UKS Ikar Mierzęcice KTS I Lędziny 2:8 Szczegóły
SG: Janusz Kucharski
2020-12-16
g. 18:30
W: pozytywna
034
3LMIII 7
KTS II Lędziny KS VIRET CMC Zawiercie II 5:5 Szczegóły
SG: Roman Długajczyk
2020-11-25
g. 17:30
W: pozytywna
035
3LMIII 7
UKS Energia Siewierz AZS Uniwersytetu Śl. Katowice 5:5 Szczegóły
SG:
2020-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
036
3LMIII 8
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry KS Unia Kalety 7:3 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2020-12-02
g. 17:30
W: pozytywna
037
3LMIII 8
UKS Energia Siewierz LKS Grom Złota Dama Poczesna 6:4 Szczegóły
SG: Adam Duch
2020-12-04
g. 17:30
W: pozytywna
038
3LMIII 8
UKS Ikar Mierzęcice MCKS Czeladź 3:7 Szczegóły
SG: Dorota Gajos
2020-12-14
g. 18:00
W: pozytywna
039
3LMIII 8
KTS I Lędziny KS VIRET CMC Zawiercie II 5:5 Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2020-12-02
g. 18:00
W: pozytywna
040
3LMIII 8
AZS Uniwersytetu Śl. Katowice KTS II Lędziny 7:3 Szczegóły
SG:
2020-12-10
g. 19:00
W: pozytywna
041
3LMIII 9
KS Unia Kalety LKS Grom Złota Dama Poczesna 4:6 Szczegóły
SG: Adam Drzyzga
2020-12-01
g. 17:30
W: pozytywna
042
3LMIII 9
UKS Ikar Mierzęcice MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 1:9 Szczegóły
SG: Janusz Kucharski
2020-12-09
g. 17:30
W: pozytywna
043
3LMIII 9
MCKS Czeladź KS VIRET CMC Zawiercie II 7:3 Szczegóły
SG: Henryk Różalski
2020-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
044
3LMIII 9
AZS Uniwersytetu Śl. Katowice KTS I Lędziny 5:5 Szczegóły
SG:
2020-12-09
g. 18:30
W: pozytywna
045
3LMIII 9
KTS II Lędziny UKS Energia Siewierz 4:6 Szczegóły
SG: Roman Długajczyk
2021-03-03
g. 18:00
W: pozytywna
001
3LMIII 10
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry UKS Ikar Mierzęcice -:- Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2021-03-03
g. 18:00
W: pozytywna
002
3LMIII 10
MCKS Czeladź KTS II Lędziny -:- Szczegóły
SG: Janusz Sokołowski
2021-03-11
g. 18:00
W: pozytywna
003
3LMIII 10
KS Unia Kalety AZS Uniwersytetu Śl. Katowice -:- Szczegóły
SG: Adam Drzyzga
0000-00-00
g. 18:00
004
3LMIII 10
UKS Energia Siewierz KS VIRET CMC Zawiercie II -:- Szczegóły
SG: Adam Duch
2021-03-01
g. 18:00
W: pozytywna
005
3LMIII 10
KTS I Lędziny LKS Grom Złota Dama Poczesna -:- Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
0000-00-00
g. 18:00
006
3LMIII 11
UKS Ikar Mierzęcice LKS Grom Złota Dama Poczesna -:- Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2021-03-08
g. 18:00
W: pozytywna
007
3LMIII 11
KTS I Lędziny UKS Energia Siewierz -:- Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2021-03-10
g. 18:00
W: pozytywna
008
3LMIII 11
KS VIRET CMC Zawiercie II AZS Uniwersytetu Śl. Katowice -:- Szczegóły
SG: Tadeusz Piotrowski
2021-03-10
g. 18:00
W: pozytywna
009
3LMIII 11
MCKS Czeladź KS Unia Kalety -:- Szczegóły
SG: Janusz Sokołowski
2021-03-10
g. 18:00
W: pozytywna
010
3LMIII 11
KTS II Lędziny MKS Skarbek III Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Roman Długajczyk
2021-03-17
g. 18:00
W: pozytywna
011
3LMIII 12
KTS II Lędziny UKS Ikar Mierzęcice -:- Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2021-03-17
g. 18:00
W: pozytywna
012
3LMIII 12
KS Unia Kalety MKS Skarbek III Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Marian Michalski
2021-03-17
g. 18:00
013
3LMIII 12
KS VIRET CMC Zawiercie II MCKS Czeladź -:- Szczegóły
SG: Tadeusz Piotrowski
2021-03-15
g. 18:00
W: pozytywna
014
3LMIII 12
KTS I Lędziny AZS Uniwersytetu Śl. Katowice -:- Szczegóły
SG: Roman Długajczyk
2021-03-17
g. 18:00
W: pozytywna
015
3LMIII 12
LKS Grom Złota Dama Poczesna UKS Energia Siewierz -:- Szczegóły
SG: Dariusz Molenda
2021-03-24
g. 18:00
016
3LMIII 13
UKS Energia Siewierz UKS Ikar Mierzęcice -:- Szczegóły
SG: Arkadiusz Szymański
2021-03-24
g. 18:00
017
3LMIII 13
AZS Uniwersytetu Śl. Katowice LKS Grom Złota Dama Poczesna -:- Szczegóły
SG:
2021-03-24
g. 18:00
018
3LMIII 13
KTS I Lędziny MCKS Czeladź -:- Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2021-03-24
g. 18:00
019
3LMIII 13
KS VIRET CMC Zawiercie II MKS Skarbek III Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Tadeusz Piotrowski
2021-03-24
g. 18:00
020
3LMIII 13
KTS II Lędziny KS Unia Kalety -:- Szczegóły
SG: Roman Długajczyk
2021-03-31
g. 18:00
021
3LMIII 14
KS Unia Kalety UKS Ikar Mierzęcice -:- Szczegóły
SG: Eugeniusz Romik
2021-03-31
g. 18:00
022
3LMIII 14
KS VIRET CMC Zawiercie II KTS II Lędziny -:- Szczegóły
SG: Tadeusz Piotrowski
2021-03-31
g. 18:00
023
3LMIII 14
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry KTS I Lędziny -:- Szczegóły
SG: Wojciech Romik
2021-03-31
g. 18:00
024
3LMIII 14
LKS Grom Złota Dama Poczesna MCKS Czeladź -:- Szczegóły
SG: Dariusz Molenda
2021-03-31
g. 18:00
025
3LMIII 14
AZS Uniwersytetu Śl. Katowice UKS Energia Siewierz -:- Szczegóły
SG:
2021-04-07
g. 18:00
026
3LMIII 15
AZS Uniwersytetu Śl. Katowice UKS Ikar Mierzęcice -:- Szczegóły
SG:
2021-04-07
g. 18:00
027
3LMIII 15
MCKS Czeladź UKS Energia Siewierz -:- Szczegóły
SG: Janusz Sokołowski
2021-04-07
g. 18:00
028
3LMIII 15
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry LKS Grom Złota Dama Poczesna -:- Szczegóły
SG: Marian Michalski
2021-04-07
g. 18:00
029
3LMIII 15
KTS II Lędziny KTS I Lędziny -:- Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2021-04-07
g. 18:00
030
3LMIII 15
KS VIRET CMC Zawiercie II KS Unia Kalety -:- Szczegóły
SG: Tadeusz Piotrowski
2021-04-14
g. 18:00
031
3LMIII 16
UKS Ikar Mierzęcice KS VIRET CMC Zawiercie II -:- Szczegóły
SG: Dorota Gajos
2021-04-14
g. 18:00
032
3LMIII 16
KS Unia Kalety KTS I Lędziny -:- Szczegóły
SG: Wojciech Romik
2021-04-14
g. 18:00
033
3LMIII 16
LKS Grom Złota Dama Poczesna KTS II Lędziny -:- Szczegóły
SG: Dariusz Molenda
2021-04-14
g. 18:00
034
3LMIII 16
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry UKS Energia Siewierz -:- Szczegóły
SG: Jakub Michalski
2021-04-14
g. 18:00
035
3LMIII 16
AZS Uniwersytetu Śl. Katowice MCKS Czeladź -:- Szczegóły
SG:
2021-04-21
g. 18:00
036
3LMIII 17
MCKS Czeladź UKS Ikar Mierzęcice -:- Szczegóły
SG: Janusz Sokołowski
2021-04-21
g. 18:00
037
3LMIII 17
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry AZS Uniwersytetu Śl. Katowice -:- Szczegóły
SG: Jakub Michalski
2021-04-21
g. 18:00
038
3LMIII 17
UKS Energia Siewierz KTS II Lędziny -:- Szczegóły
SG: Dorota Gajos
2021-04-21
g. 18:00
039
3LMIII 17
LKS Grom Złota Dama Poczesna KS Unia Kalety -:- Szczegóły
SG: Henryk Pałasz
2021-04-21
g. 18:00
040
3LMIII 17
KS VIRET CMC Zawiercie II KTS I Lędziny -:- Szczegóły
SG: Tadeusz Piotrowski
2021-04-28
g. 18:00
041
3LMIII 18
KTS I Lędziny UKS Ikar Mierzęcice -:- Szczegóły
SG: Roman Długajczyk
2021-04-28
g. 18:00
042
3LMIII 18
LKS Grom Złota Dama Poczesna KS VIRET CMC Zawiercie II -:- Szczegóły
SG: Dariusz Molenda
2021-04-28
g. 18:00
043
3LMIII 18
UKS Energia Siewierz KS Unia Kalety -:- Szczegóły
SG: Arkadiusz Szymański
2021-04-28
g. 18:00
044
3LMIII 18
KTS II Lędziny AZS Uniwersytetu Śl. Katowice -:- Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2021-04-28
g. 18:00
045
3LMIII 18
MCKS Czeladź MKS Skarbek III Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Janusz Sokołowski