Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (gr. II)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKTS Sokół II Orzesze 9 16 61:29
2. MOSIR Łaziska Górne 9 14 62:28
3. KS Bojanów 9 14 57:33
4. KS Ogniwo Rogoźna Żory 9 11 53:37
5. LKS Rój Żory 9 8 44:46
6. KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 9 7 41:49
7. LKS Wilki Wilcza 9 7 41:49
8. GKS Gwarek Ornontowice 9 7 33:57
9. GUKS Lider Gaszowice 9 6 35:55
10. KS II Bojanów 9 0 23:67

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-12-18
g. 18:00
W: pozytywna
001
3LMII 1
UKTS Sokół II Orzesze MOSIR Łaziska Górne 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2020-10-02
g. 18:00
W: pozytywna
002
3LMII 1
KS Bojanów KS II Bojanów 10:0 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2020-10-12
g. 18:00
W: pozytywna
003
3LMII 1
KS Ogniwo Rogoźna Żory LKS Rój Żory 6:4 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2020-09-30
g. 18:00
W: pozytywna
004
3LMII 1
GUKS Lider Gaszowice GKS Gwarek Ornontowice 6:4 Szczegóły
SG: Marta Gawliczek
2020-09-29
g. 18:00
W: pozytywna
005
3LMII 1
LKS Wilki Wilcza KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 6:4 Szczegóły
SG: Zbigniew Menżyk
2021-03-03
g. 18:00
W: pozytywna
006
3LMII 2
KS II Bojanów UKTS Sokół II Orzesze 2:8 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2020-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
007
3LMII 2
LKS Rój Żory KS Bojanów 6:4 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2020-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
008
3LMII 2
GKS Gwarek Ornontowice KS Ogniwo Rogoźna Żory 0:10 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2020-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
009
3LMII 2
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski GUKS Lider Gaszowice 8:2 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2020-10-15
g. 18:00
W: pozytywna
010
3LMII 2
MOSIR Łaziska Górne LKS Wilki Wilcza 5:5 Szczegóły
SG: Wojciech Drwięga
2021-02-26
g. 18:00
W: pozytywna
011
3LMII 3
UKTS Sokół II Orzesze LKS Rój Żory 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2020-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
012
3LMII 3
KS Bojanów GKS Gwarek Ornontowice 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2020-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
013
3LMII 3
KS Ogniwo Rogoźna Żory KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 4:6 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2020-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
014
3LMII 3
GUKS Lider Gaszowice LKS Wilki Wilcza 5:5 Szczegóły
SG: Marcelina Wystyrk
2020-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
015
3LMII 3
MOSIR Łaziska Górne KS II Bojanów 7:3 Szczegóły
SG: Czesław Kołodziej
2020-10-28
g. 18:00
W: pozytywna
016
3LMII 4
GKS Gwarek Ornontowice UKTS Sokół II Orzesze 1:9 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2020-10-28
g. 18:00
W: pozytywna
017
3LMII 4
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski KS Bojanów 3:7 Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2020-10-27
g. 18:00
W: pozytywna
018
3LMII 4
LKS Wilki Wilcza KS Ogniwo Rogoźna Żory 4:6 Szczegóły
SG: Jarosław Krasowski
2020-11-17
g. 18:00
W: pozytywna
019
3LMII 4
MOSIR Łaziska Górne GUKS Lider Gaszowice 9:1 Szczegóły
SG: Zenon Szczęsny
2020-11-05
g. 19:00
W: pozytywna
020
3LMII 4
KS II Bojanów LKS Rój Żory 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2021-03-12
g. 19:00
W: pozytywna
021
3LMII 5
UKTS Sokół II Orzesze KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2020-11-06
g. 18:00
W: pozytywna
022
3LMII 5
KS Bojanów LKS Wilki Wilcza 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2020-11-04
g. 18:00
W: pozytywna
023
3LMII 5
KS Ogniwo Rogoźna Żory GUKS Lider Gaszowice 9:1 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2020-11-04
g. 18:00
W: pozytywna
024
3LMII 5
KS II Bojanów GKS Gwarek Ornontowice 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2020-11-04
g. 18:00
W: pozytywna
025
3LMII 5
LKS Rój Żory MOSIR Łaziska Górne 3:7 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2020-11-17
g. 18:00
W: pozytywna
026
3LMII 6
LKS Wilki Wilcza UKTS Sokół II Orzesze 3:7 Szczegóły
SG: Zbigniew Menżyk
2020-11-20
g. 18:00
W: pozytywna
027
3LMII 6
GUKS Lider Gaszowice KS Bojanów 4:6 Szczegóły
SG: Marta Gawliczek
2020-11-19
g. 18:00
W: pozytywna
028
3LMII 6
MOSIR Łaziska Górne KS Ogniwo Rogoźna Żory 5:5 Szczegóły
SG: Zenon Szczęsny
2020-11-18
g. 18:00
W: pozytywna
029
3LMII 6
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski KS II Bojanów 6:4 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2020-11-18
g. 18:00
W: pozytywna
030
3LMII 6
GKS Gwarek Ornontowice LKS Rój Żory 6:4 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2020-11-27
g. 19:00
W: pozytywna
031
3LMII 7
UKTS Sokół II Orzesze GUKS Lider Gaszowice 7:3 Szczegóły
SG: Mateusz Jadasz
2020-11-27
g. 18:00
W: pozytywna
032
3LMII 7
KS Bojanów KS Ogniwo Rogoźna Żory 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2020-11-25
g. 18:00
W: pozytywna
033
3LMII 7
KS II Bojanów LKS Wilki Wilcza 3:7 Szczegóły
SG: Rafał Wycisk
2020-12-16
g. 18:00
W: pozytywna
034
3LMII 7
LKS Rój Żory KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 6:4 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2020-11-26
g. 18:00
W: pozytywna
035
3LMII 7
MOSIR Łaziska Górne GKS Gwarek Ornontowice 9:1 Szczegóły
SG: Wojciech Drwięga
2020-12-02
g. 18:00
W: pozytywna
036
3LMII 8
KS Ogniwo Rogoźna Żory UKTS Sokół II Orzesze 2:8 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2020-12-03
g. 18:00
W: pozytywna
037
3LMII 8
MOSIR Łaziska Górne KS Bojanów 7:3 Szczegóły
SG: Zenon Szczęsny
2020-12-02
g. 18:00
W: pozytywna
038
3LMII 8
GUKS Lider Gaszowice KS II Bojanów 8:2 Szczegóły
SG: Marcelina Wystyrk
2020-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
039
3LMII 8
LKS Wilki Wilcza LKS Rój Żory 5:5 Szczegóły
SG: Jarosław Krasowski
2020-12-02
g. 18:00
W: pozytywna
040
3LMII 8
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski GKS Gwarek Ornontowice 5:5 Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2020-12-11
g. 19:00
W: pozytywna
041
3LMII 9
UKTS Sokół II Orzesze KS Bojanów 4:6 Szczegóły
SG: Zbigniew Fijałkowski
2020-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
042
3LMII 9
KS II Bojanów KS Ogniwo Rogoźna Żory 2:8 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2020-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
043
3LMII 9
LKS Rój Żory GUKS Lider Gaszowice 5:5 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2020-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
044
3LMII 9
GKS Gwarek Ornontowice LKS Wilki Wilcza 6:4 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2020-12-10
g. 18:00
W: pozytywna
045
3LMII 9
MOSIR Łaziska Górne KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 9:1 Szczegóły
SG: Zenon Szczęsny
2021-03-03
g. 18:00
W: pozytywna
001
3LMII 10
UKTS Sokół II Orzesze KS II Bojanów -:- Szczegóły
SG: Robert Tomaszewski
2021-03-03
g. 18:00
W: pozytywna
002
3LMII 10
GUKS Lider Gaszowice MOSIR Łaziska Górne -:- Szczegóły
SG: Marta Gawliczek
2021-03-03
g. 18:00
W: pozytywna
003
3LMII 10
GKS Gwarek Ornontowice KS Bojanów -:- Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2021-03-03
g. 18:00
W: pozytywna
004
3LMII 10
KS Ogniwo Rogoźna Żory LKS Wilki Wilcza -:- Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2021-03-03
g. 18:00
W: pozytywna
005
3LMII 10
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski LKS Rój Żory -:- Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2021-03-10
g. 18:00
W: pozytywna
006
3LMII 11
LKS Rój Żory KS II Bojanów -:- Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2021-03-09
g. 18:00
W: pozytywna
007
3LMII 11
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski KS Ogniwo Rogoźna Żory -:- Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
0000-00-00
g. 17:30
008
3LMII 11
LKS Wilki Wilcza KS Bojanów -:- Szczegóły
SG: Piotr Wiciok
2021-03-10
g. 18:00
W: pozytywna
009
3LMII 11
GKS Gwarek Ornontowice MOSIR Łaziska Górne -:- Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2021-03-10
g. 18:00
W: pozytywna
010
3LMII 11
GUKS Lider Gaszowice UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
SG: Marcelina Wystyrk
0000-00-00
g. 18:00
011
3LMII 12
KS II Bojanów GUKS Lider Gaszowice -:- Szczegóły
SG: Rafał Wycisk
2021-03-17
g. 18:00
W: pozytywna
012
3LMII 12
UKTS Sokół II Orzesze GKS Gwarek Ornontowice -:- Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2021-03-17
g. 17:30
W: pozytywna
013
3LMII 12
LKS Wilki Wilcza MOSIR Łaziska Górne -:- Szczegóły
SG: Ryszard Stawiarz
2021-03-17
g. 18:00
W: pozytywna
014
3LMII 12
KS Bojanów KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski -:- Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2021-03-17
g. 18:00
W: pozytywna
015
3LMII 12
LKS Rój Żory KS Ogniwo Rogoźna Żory -:- Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2021-03-24
g. 18:00
016
3LMII 13
KS Ogniwo Rogoźna Żory KS II Bojanów -:- Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2021-03-24
g. 18:00
017
3LMII 13
KS Bojanów LKS Rój Żory -:- Szczegóły
SG:
2021-03-24
g. 18:00
018
3LMII 13
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski MOSIR Łaziska Górne -:- Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2021-03-24
g. 18:00
019
3LMII 13
UKTS Sokół II Orzesze LKS Wilki Wilcza -:- Szczegóły
SG: Patrycja Loewe
2021-03-24
g. 18:00
020
3LMII 13
GKS Gwarek Ornontowice GUKS Lider Gaszowice -:- Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2021-03-31
g. 18:00
021
3LMII 14
GKS Gwarek Ornontowice KS II Bojanów -:- Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2021-03-31
g. 17:30
022
3LMII 14
LKS Wilki Wilcza GUKS Lider Gaszowice -:- Szczegóły
SG: Zbigniew Menżyk
2021-03-31
g. 18:00
023
3LMII 14
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2021-03-31
g. 18:00
024
3LMII 14
MOSIR Łaziska Górne LKS Rój Żory -:- Szczegóły
SG: Wojciech Drwięga
2021-03-31
g. 18:00
025
3LMII 14
KS Ogniwo Rogoźna Żory KS Bojanów -:- Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2021-04-07
g. 18:00
026
3LMII 15
KS II Bojanów KS Bojanów -:- Szczegóły
SG:
2021-04-07
g. 18:00
027
3LMII 15
KS Ogniwo Rogoźna Żory MOSIR Łaziska Górne -:- Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2021-04-07
g. 18:00
028
3LMII 15
LKS Rój Żory UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2021-04-07
g. 18:00
029
3LMII 15
GUKS Lider Gaszowice KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski -:- Szczegóły
SG: Marta Gawliczek
2021-04-07
g. 17:30
030
3LMII 15
LKS Wilki Wilcza GKS Gwarek Ornontowice -:- Szczegóły
SG: Jarosław Krasowski
2021-04-14
g. 17:30
031
3LMII 16
LKS Wilki Wilcza KS II Bojanów -:- Szczegóły
SG:
2021-04-14
g. 18:00
032
3LMII 16
GKS Gwarek Ornontowice KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski -:- Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2021-04-14
g. 18:00
033
3LMII 16
GUKS Lider Gaszowice LKS Rój Żory -:- Szczegóły
SG: Marcelina Wystyrk
2021-04-14
g. 18:00
034
3LMII 16
UKTS Sokół II Orzesze KS Ogniwo Rogoźna Żory -:- Szczegóły
SG: Patrycja Loewe
2021-04-14
g. 18:00
035
3LMII 16
KS Bojanów MOSIR Łaziska Górne -:- Szczegóły
SG: Rafał Wycisk
2021-04-21
g. 18:00
036
3LMII 17
KS II Bojanów MOSIR Łaziska Górne -:- Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2021-04-21
g. 18:00
037
3LMII 17
KS Bojanów UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
SG:
2021-04-21
g. 18:00
038
3LMII 17
GUKS Lider Gaszowice KS Ogniwo Rogoźna Żory -:- Szczegóły
SG: Marta Gawliczek
2021-04-21
g. 18:00
039
3LMII 17
LKS Rój Żory GKS Gwarek Ornontowice -:- Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2021-04-21
g. 18:00
040
3LMII 17
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski LKS Wilki Wilcza -:- Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2021-04-28
g. 18:00
041
3LMII 18
KS II Bojanów KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski -:- Szczegóły
SG: Rafał Wycisk
2021-04-28
g. 18:00
042
3LMII 18
LKS Rój Żory LKS Wilki Wilcza -:- Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2021-04-28
g. 18:00
043
3LMII 18
KS Ogniwo Rogoźna Żory GKS Gwarek Ornontowice -:- Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2021-04-28
g. 18:00
044
3LMII 18
KS Bojanów GUKS Lider Gaszowice -:- Szczegóły
SG:
2021-04-28
g. 18:00
045
3LMII 18
MOSIR Łaziska Górne UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
SG: Zenon Szczęsny