Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn (gr. I)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS Jedynka Pszów 10 19 72:28
2. MKS Czechowice-Dziedzice 10 16 70:30
3. KTS III Gliwice 10 13 62:38
4. KS Naprzód Borucin 10 13 58:42
5. KTS Lew Głubczyce 10 13 54:46
6. KS Viret CMC Zawiercie 10 12 55:45
7. KS Orthomedyk Spin Częstochowa 10 8 43:57
8. KS Mysław 10 7 48:52
9. LUKS Węgierska Górka 10 7 34:66
10. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 10 2 30:70
11. LZS Odra Kąty Opolskie 10 0 24:76

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-18
g. 18:00
W: pozytywna
002
2LMI 1
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry KTS Lew Głubczyce 4:6 Szczegóły
SG: Adam Drzyzga
2020-09-18
g. 18:00
W: pozytywna
003
2LMI 1
MKS Czechowice-Dziedzice LZS Odra Kąty Opolskie 10:0 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2020-09-18
g. 18:00
W: pozytywna
004
2LMI 1
KS Naprzód Borucin KTS III Gliwice 8:2 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2020-09-16
g. 18:00
W: pozytywna
005
2LMI 1
KS Mysław LUKS Węgierska Górka 4:6 Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2020-09-18
g. 18:00
W: pozytywna
006
2LMI 1
MUKS Jedynka Pszów KS Orthomedyk Spin Częstochowa 7:3 Szczegóły
SG: Łukasz Borek
2020-09-25
g. 18:00
W: pozytywna
008
2LMI 2
KS Orthomedyk Spin Częstochowa KS Mysław 6:4 Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2020-09-25
g. 18:00
W: pozytywna
009
2LMI 2
LUKS Węgierska Górka KS Naprzód Borucin 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2020-10-05
g. 19:00
W: pozytywna
010
2LMI 2
KTS III Gliwice MKS Czechowice-Dziedzice 7:3 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2020-09-25
g. 18:00
W: pozytywna
011
2LMI 2
LZS Odra Kąty Opolskie MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 4:6 Szczegóły
SG:
2020-09-25
g. 18:00
W: pozytywna
012
2LMI 2
KTS Lew Głubczyce KS Viret CMC Zawiercie 8:2 Szczegóły
SG:
2020-10-02
g. 18:00
W: pozytywna
014
2LMI 3
KS Viret CMC Zawiercie LZS Odra Kąty Opolskie 8:2 Szczegóły
SG: Henryk Różalski
2020-10-02
g. 18:00
W: pozytywna
015
2LMI 3
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry KTS III Gliwice 3:7 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2020-10-02
g. 19:00
W: pozytywna
016
2LMI 3
MKS Czechowice-Dziedzice LUKS Węgierska Górka 9:1 Szczegóły
SG: Karolina Kłaptocz
2020-10-02
g. 18:00
W: pozytywna
017
2LMI 3
KS Naprzód Borucin KS Orthomedyk Spin Częstochowa 5:5 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2020-09-30
g. 18:00
W: pozytywna
018
2LMI 3
KS Mysław MUKS Jedynka Pszów 4:6 Szczegóły
SG: Bartłomiej Różalski
2020-10-16
g. 18:00
W: pozytywna
020
2LMI 4
MUKS Jedynka Pszów KS Naprzód Borucin 7:3 Szczegóły
SG: Marek Kaczorek
2020-10-16
g. 18:00
W: pozytywna
021
2LMI 4
KS Orthomedyk Spin Częstochowa MKS Czechowice-Dziedzice 3:7 Szczegóły
SG: Tomasz Żbikowski
2020-10-16
g. 18:00
W: pozytywna
022
2LMI 4
LUKS Węgierska Górka MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2020-10-15
g. 17:30
W: pozytywna
023
2LMI 4
KTS III Gliwice KS Viret CMC Zawiercie 5:5 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2020-10-12
g. 18:00
W: pozytywna
024
2LMI 4
LZS Odra Kąty Opolskie KTS Lew Głubczyce 2:8 Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2020-11-06
g. 18:00
W: pozytywna
026
2LMI 5
KTS Lew Głubczyce KTS III Gliwice 6:4 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2021-02-19
g. 18:00
W: pozytywna
027
2LMI 5
KS Viret CMC Zawiercie LUKS Węgierska Górka 8:2 Szczegóły
SG: Tadeusz Piotrowski
2020-10-23
g. 18:00
W: pozytywna
028
2LMI 5
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry KS Orthomedyk Spin Częstochowa 4:6 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2020-10-23
g. 18:00
W: pozytywna
029
2LMI 5
MKS Czechowice-Dziedzice MUKS Jedynka Pszów 5:5 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2020-10-23
g. 18:00
W: pozytywna
030
2LMI 5
KS Naprzód Borucin KS Mysław 7:3 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2020-10-28
g. 18:00
W: pozytywna
032
2LMI 6
KS Mysław MKS Czechowice-Dziedzice 5:5 Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2020-10-30
g. 18:00
W: pozytywna
033
2LMI 6
MUKS Jedynka Pszów MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 9:1 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2020-10-30
g. 18:00
W: pozytywna
034
2LMI 6
KS Orthomedyk Spin Częstochowa KS Viret CMC Zawiercie 3:7 Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2020-11-04
g. 18:00
W: pozytywna
035
2LMI 6
LUKS Węgierska Górka KTS Lew Głubczyce 4:6 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2020-10-29
g. 17:30
W: pozytywna
036
2LMI 6
KTS III Gliwice LZS Odra Kąty Opolskie 9:1 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2020-11-06
g. 18:00
W: pozytywna
038
2LMI 7
LZS Odra Kąty Opolskie LUKS Węgierska Górka 4:6 Szczegóły
SG: Sebastian Bak
2020-12-21
g. 18:00
W: pozytywna
039
2LMI 7
KTS Lew Głubczyce KS Orthomedyk Spin Częstochowa 6:4 Szczegóły
SG:
2020-12-21
g. 18:00
W: pozytywna
040
2LMI 7
KS Viret CMC Zawiercie MUKS Jedynka Pszów 4:6 Szczegóły
SG: Tadeusz Piotrowski
2020-11-06
g. 18:00
W: pozytywna
041
2LMI 7
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry KS Mysław 2:8 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2020-11-06
g. 18:00
W: pozytywna
042
2LMI 7
MKS Czechowice-Dziedzice KS Naprzód Borucin 8:2 Szczegóły
SG: Karolina Kłaptocz
2020-11-13
g. 18:00
W: pozytywna
044
2LMI 8
KS Naprzód Borucin MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 7:3 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2020-12-10
g. 18:00
W: pozytywna
045
2LMI 8
KS Mysław KS Viret CMC Zawiercie 4:6 Szczegóły
SG: Henryk Różalski
2020-11-12
g. 18:00
W: pozytywna
046
2LMI 8
MUKS Jedynka Pszów KTS Lew Głubczyce 9:1 Szczegóły
SG: Łukasz Borek
2020-11-27
g. 18:00
W: pozytywna
047
2LMI 8
KS Orthomedyk Spin Częstochowa LZS Odra Kąty Opolskie 8:2 Szczegóły
SG: Tomasz Żbikowski
2020-11-25
g. 18:00
W: pozytywna
048
2LMI 8
LUKS Węgierska Górka KTS III Gliwice 1:9 Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2020-12-10
g. 17:30
W: pozytywna
050
2LMI 9
KTS III Gliwice KS Orthomedyk Spin Częstochowa 10:0 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2020-11-27
g. 18:00
W: pozytywna
051
2LMI 9
LZS Odra Kąty Opolskie MUKS Jedynka Pszów 3:7 Szczegóły
SG: Sebastian Bak
2020-11-27
g. 18:00
W: pozytywna
052
2LMI 9
KTS Lew Głubczyce KS Mysław 4:6 Szczegóły
SG:
2021-02-23
g. 18:00
W: pozytywna
053
2LMI 9
KS Viret CMC Zawiercie KS Naprzód Borucin 5:5 Szczegóły
SG: Bartłomiej Różalski
2020-11-27
g. 18:00
W: pozytywna
054
2LMI 9
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry MKS Czechowice-Dziedzice 1:9 Szczegóły
SG: Adam Drzyzga
2020-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
056
2LMI 10
MKS Czechowice-Dziedzice KS Viret CMC Zawiercie 8:2 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2020-12-04
g. 18:00
W: pozytywna
057
2LMI 10
KS Naprzód Borucin KTS Lew Głubczyce 5:5 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2020-12-02
g. 18:00
W: pozytywna
058
2LMI 10
KS Mysław LZS Odra Kąty Opolskie 6:4 Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2020-12-04
g. 17:30
W: pozytywna
059
2LMI 10
MUKS Jedynka Pszów KTS III Gliwice 7:3 Szczegóły
SG: Marek Kaczorek
2020-12-04
g. 18:00
W: pozytywna
060
2LMI 10
KS Orthomedyk Spin Częstochowa LUKS Węgierska Górka 5:5 Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2020-12-18
g. 18:00
W: pozytywna
062
2LMI 11
LUKS Węgierska Górka MUKS Jedynka Pszów 1:9 Szczegóły
SG: Ireneusz Krutak
2020-12-17
g. 17:30
W: pozytywna
063
2LMI 11
KTS III Gliwice KS Mysław 6:4 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2020-12-11
g. 18:00
W: pozytywna
064
2LMI 11
LZS Odra Kąty Opolskie KS Naprzód Borucin 2:8 Szczegóły
SG: Sebastian Bak
2020-12-18
g. 18:00
W: pozytywna
065
2LMI 11
KTS Lew Głubczyce MKS Czechowice-Dziedzice 4:6 Szczegóły
SG:
2020-12-18
g. 18:00
W: pozytywna
066
2LMI 11
KS Viret CMC Zawiercie MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 8:2 Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2021-02-26
g. 18:00
W: pozytywna
002
2LMI 12
LZS Odra Kąty Opolskie MKS Czechowice-Dziedzice -:- Szczegóły
SG:
2021-02-24
g. 18:00
W: pozytywna
003
2LMI 12
KTS III Gliwice MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Anna Rusin
2021-02-26
g. 18:00
W: negatywna
004
2LMI 12
KTS Lew Głubczyce LUKS Węgierska Górka -:- Szczegóły
SG: Lucjan Wilk
2021-02-24
g. 18:00
W: pozytywna
005
2LMI 12
KS Mysław KS Naprzód Borucin -:- Szczegóły
SG: Bartłomiej Różalski
0000-00-00
g. 18:00
006
2LMI 12
KS Viret CMC Zawiercie KS Orthomedyk Spin Częstochowa -:- Szczegóły
SG:
0000-00-00
g. 18:00
008
2LMI 13
KS Orthomedyk Spin Częstochowa KS Naprzód Borucin -:- Szczegóły
SG: Tomasz Żbikowski
2021-03-03
g. 18:00
W: pozytywna
009
2LMI 13
KS Mysław KTS Lew Głubczyce -:- Szczegóły
SG: Henryk Różalski
0000-00-00
g. 17:30
010
2LMI 13
KTS III Gliwice LUKS Węgierska Górka -:- Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2021-03-05
g. 19:00
W: pozytywna
011
2LMI 13
MKS Czechowice-Dziedzice MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2021-03-05
g. 17:30
W: pozytywna
012
2LMI 13
MUKS Jedynka Pszów LZS Odra Kąty Opolskie -:- Szczegóły
SG: Łukasz Borek
2021-03-12
g. 18:30
W: pozytywna
014
2LMI 14
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry MUKS Jedynka Pszów -:- Szczegóły
SG: Andrzej Jędras
2021-03-10
g. 18:00
W: pozytywna
015
2LMI 14
LUKS Węgierska Górka MKS Czechowice-Dziedzice -:- Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2021-03-08
g. 18:00
W: pozytywna
016
2LMI 14
KS Mysław KTS III Gliwice -:- Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2021-03-12
g. 18:00
W: pozytywna
017
2LMI 14
KS Orthomedyk Spin Częstochowa KTS Lew Głubczyce -:- Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2021-03-12
g. 18:00
018
2LMI 14
KS Naprzód Borucin KS Viret CMC Zawiercie -:- Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2021-03-19
g. 18:00
020
2LMI 15
KS Viret CMC Zawiercie KTS Lew Głubczyce -:- Szczegóły
SG: Bartłomiej Różalski
0000-00-00
g. 18:00
021
2LMI 15
KS Orthomedyk Spin Częstochowa KTS III Gliwice -:- Szczegóły
SG: Tomasz Żbikowski
2021-03-19
g. 19:00
W: pozytywna
022
2LMI 15
MKS Czechowice-Dziedzice KS Mysław -:- Szczegóły
SG: Karolina Kłaptocz
2021-03-19
g. 17:30
W: pozytywna
023
2LMI 15
MUKS Jedynka Pszów LUKS Węgierska Górka -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2021-03-16
g. 18:30
W: pozytywna
024
2LMI 15
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry LZS Odra Kąty Opolskie -:- Szczegóły
SG: Andrzej Jędras
2021-03-24
g. 18:00
026
2LMI 16
LUKS Węgierska Górka LZS Odra Kąty Opolskie -:- Szczegóły
SG: Ireneusz Krutak
2021-03-31
g. 17:30
027
2LMI 16
MUKS Jedynka Pszów KS Mysław -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2021-03-26
g. 19:00
028
2LMI 16
MKS Czechowice-Dziedzice KS Orthomedyk Spin Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
0000-00-00
g. 18:00
029
2LMI 16
KS Viret CMC Zawiercie KTS III Gliwice -:- Szczegóły
SG: Henryk Różalski
2021-03-26
g. 18:00
030
2LMI 16
KTS Lew Głubczyce KS Naprzód Borucin -:- Szczegóły
SG: Lucjan Wilk
2021-04-08
g. 17:30
032
2LMI 17
KTS III Gliwice KS Naprzód Borucin -:- Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2021-04-09
g. 18:00
033
2LMI 17
KS Viret CMC Zawiercie MKS Czechowice-Dziedzice -:- Szczegóły
SG: Bartłomiej Różalski
2021-04-09
g. 18:00
034
2LMI 17
KS Orthomedyk Spin Częstochowa MUKS Jedynka Pszów -:- Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2021-04-09
g. 18:00
035
2LMI 17
LZS Odra Kąty Opolskie KS Mysław -:- Szczegóły
SG:
2021-04-09
g. 18:30
036
2LMI 17
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry LUKS Węgierska Górka -:- Szczegóły
SG: Eugeniusz Romik
2021-04-14
g. 18:00
038
2LMI 18
KS Mysław MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Henryk Różalski
2021-04-16
g. 18:00
039
2LMI 18
LZS Odra Kąty Opolskie KS Orthomedyk Spin Częstochowa -:- Szczegóły
SG:
2021-04-16
g. 17:30
040
2LMI 18
MUKS Jedynka Pszów KS Viret CMC Zawiercie -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2021-04-16
g. 18:00
041
2LMI 18
KS Naprzód Borucin MKS Czechowice-Dziedzice -:- Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2021-04-15
g. 17:30
042
2LMI 18
KTS III Gliwice KTS Lew Głubczyce -:- Szczegóły
SG: Anna Rusin
2021-04-23
g. 19:00
044
2LMI 19
MKS Czechowice-Dziedzice KTS Lew Głubczyce -:- Szczegóły
SG: Karolina Kłaptocz
2021-04-23
g. 18:00
045
2LMI 19
KS Naprzód Borucin MUKS Jedynka Pszów -:- Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2021-04-23
g. 18:00
046
2LMI 19
LZS Odra Kąty Opolskie KS Viret CMC Zawiercie -:- Szczegóły
SG:
2021-04-23
g. 18:00
047
2LMI 19
KS Orthomedyk Spin Częstochowa MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Tomasz Żbikowski
2021-04-21
g. 18:00
048
2LMI 19
LUKS Węgierska Górka KS Mysław -:- Szczegóły
SG: Ireneusz Krutak
2021-04-28
g. 18:00
050
2LMI 20
LUKS Węgierska Górka KS Orthomedyk Spin Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2021-04-30
g. 18:30
051
2LMI 20
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry KS Viret CMC Zawiercie -:- Szczegóły
SG: Marta Nowak
2021-04-30
g. 18:00
052
2LMI 20
KS Naprzód Borucin LZS Odra Kąty Opolskie -:- Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2021-04-30
g. 18:00
053
2LMI 20
KTS Lew Głubczyce MUKS Jedynka Pszów -:- Szczegóły
SG: Lucjan Wilk
2021-04-30
g. 19:00
054
2LMI 20
MKS Czechowice-Dziedzice KTS III Gliwice -:- Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2021-05-06
g. 17:30
056
2LMI 21
KTS III Gliwice MUKS Jedynka Pszów -:- Szczegóły
SG: Edward Ciesielski
2021-05-07
g. 18:00
057
2LMI 21
KTS Lew Głubczyce LZS Odra Kąty Opolskie -:- Szczegóły
SG: Lucjan Wilk
2021-05-07
g. 18:30
058
2LMI 21
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry KS Naprzód Borucin -:- Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2021-05-05
g. 18:00
059
2LMI 21
LUKS Węgierska Górka KS Viret CMC Zawiercie -:- Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2021-05-05
g. 18:00
060
2LMI 21
KS Mysław KS Orthomedyk Spin Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak
2021-05-14
g. 18:00
062
2LMI 22
KS Viret CMC Zawiercie KS Mysław -:- Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak
2021-05-14
g. 18:00
063
2LMI 22
KS Naprzód Borucin LUKS Węgierska Górka -:- Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2021-05-14
g. 18:00
064
2LMI 22
KTS Lew Głubczyce MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Lucjan Wilk
2021-05-14
g. 18:00
065
2LMI 22
LZS Odra Kąty Opolskie KTS III Gliwice -:- Szczegóły
SG:
2021-05-14
g. 17:30
066
2LMI 22
MUKS Jedynka Pszów MKS Czechowice-Dziedzice -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Miler