Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Kobiet
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-29
g. 18:00
W: pozytywna
001
2LK 1
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry 9:1 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2020-10-02
g. 19:30
W: pozytywna
002
2LK 1
JKTS II Jastrzębie Zdrój UKS Energia Siewierz 10:0 Szczegóły
SG: Jacek Paszek
2020-10-02
g. 18:00
W: pozytywna
003
2LK 1
UKTS Sokół Orzesze UKTS Sokół Orzesze II 2:8 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2020-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
004
2LK 1
LZS Victoria Chróścice KU AZS UJD II Częstochowa 9:1 Szczegóły
SG:
2020-10-02
g. 19:00
W: pozytywna
005
2LK 1
UKS Huragan Sosnowiec ULKS Ruch Pniów 6:4 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2020-10-16
g. 18:00
W: pozytywna
006
2LK 2
UKS Huragan Sosnowiec MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2020-10-16
g. 18:00
W: pozytywna
007
2LK 2
ULKS Ruch Pniów LZS Victoria Chróścice 5:5 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2020-10-16
g. 18:00
W: pozytywna
008
2LK 2
KU AZS UJD II Częstochowa UKTS Sokół Orzesze 4:6 Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2020-11-30
g. 18:00
W: pozytywna
009
2LK 2
UKTS Sokół Orzesze II JKTS II Jastrzębie Zdrój 0:10 Szczegóły
SG: Robert Tomaszewski
2020-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
010
2LK 2
UKS Energia Siewierz MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 1:9 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2020-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
011
2LK 3
MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry UKS Energia Siewierz 4:6 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2020-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
012
2LK 3
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry UKTS Sokół Orzesze II 7:3 Szczegóły
SG:
2020-10-23
g. 18:00
W: negatywna
013
2LK 3
JKTS II Jastrzębie Zdrój KU AZS UJD II Częstochowa 10:0 Szczegóły
SG: Patrycja Paszek
2020-10-23
g. 18:00
W: pozytywna
014
2LK 3
UKTS Sokół Orzesze ULKS Ruch Pniów 3:7 Szczegóły
SG: Zbigniew Fijałkowski
2020-10-23
g. 18:00
W: pozytywna
015
2LK 3
LZS Victoria Chróścice UKS Huragan Sosnowiec 4:6 Szczegóły
SG:
2020-10-30
g. 18:00
W: pozytywna
016
2LK 4
LZS Victoria Chróścice MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry 4:6 Szczegóły
SG:
2020-10-30
g. 18:00
W: pozytywna
017
2LK 4
UKS Huragan Sosnowiec UKTS Sokół Orzesze 7:3 Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2020-10-30
g. 18:00
W: pozytywna
018
2LK 4
ULKS Ruch Pniów JKTS II Jastrzębie Zdrój 0:10 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2020-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
019
2LK 4
KU AZS UJD II Częstochowa MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 0:10 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2020-10-30
g. 18:00
W: pozytywna
020
2LK 4
UKTS Sokół Orzesze II UKS Energia Siewierz 9:1 Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2020-11-06
g. 18:00
W: pozytywna
021
2LK 5
MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry UKTS Sokół Orzesze II 3:7 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2020-11-06
g. 18:00
W: pozytywna
022
2LK 5
UKS Energia Siewierz KU AZS UJD II Częstochowa 9:1 Szczegóły
SG: Adam Duch
2020-12-19
g. 18:00
W: pozytywna
023
2LK 5
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry ULKS Ruch Pniów 9:1 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2020-12-15
g. 18:00
W: negatywna
024
2LK 5
JKTS II Jastrzębie Zdrój UKS Huragan Sosnowiec 10:0 Szczegóły
SG: Jacek Paszek
2020-11-06
g. 18:30
W: pozytywna
025
2LK 5
UKTS Sokół Orzesze LZS Victoria Chróścice 5:5 Szczegóły
SG: Rafał Woźniak
2020-11-13
g. 18:30
W: pozytywna
026
2LK 6
UKTS Sokół Orzesze MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry 5:5 Szczegóły
SG: Zbigniew Fijałkowski
2020-11-13
g. 18:00
W: negatywna
027
2LK 6
LZS Victoria Chróścice JKTS II Jastrzębie Zdrój 10:0 Szczegóły
SG:
2020-11-13
g. 18:00
W: pozytywna
028
2LK 6
UKS Huragan Sosnowiec MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 1:9 Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2020-11-13
g. 18:00
W: pozytywna
029
2LK 6
ULKS Ruch Pniów UKS Energia Siewierz 6:4 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2020-11-20
g. 18:00
W: pozytywna
030
2LK 6
KU AZS UJD II Częstochowa UKTS Sokół Orzesze II 1:9 Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2020-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
031
2LK 7
MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry KU AZS UJD II Częstochowa 7:3 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2020-12-18
g. 18:00
W: pozytywna
032
2LK 7
UKTS Sokół Orzesze II ULKS Ruch Pniów 8:2 Szczegóły
SG: Patrycja Loewe
2020-11-27
g. 18:00
W: pozytywna
033
2LK 7
UKS Energia Siewierz UKS Huragan Sosnowiec 3:7 Szczegóły
SG: Arkadiusz Szymański
2020-11-27
g. 18:00
W: pozytywna
034
2LK 7
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry LZS Victoria Chróścice 8:2 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2020-11-27
g. 18:00
W: pozytywna
035
2LK 7
JKTS II Jastrzębie Zdrój UKTS Sokół Orzesze 9:1 Szczegóły
SG:
2020-12-04
g. 18:00
W: pozytywna
036
2LK 8
JKTS II Jastrzębie Zdrój MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry 10:0 Szczegóły
SG:
2020-12-04
g. 18:30
W: pozytywna
037
2LK 8
UKTS Sokół Orzesze MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 1:9 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2020-12-04
g. 18:00
W: pozytywna
038
2LK 8
LZS Victoria Chróścice UKS Energia Siewierz 6:4 Szczegóły
SG:
2020-12-04
g. 18:00
W: pozytywna
039
2LK 8
UKS Huragan Sosnowiec UKTS Sokół Orzesze II 3:7 Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2020-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
040
2LK 8
ULKS Ruch Pniów KU AZS UJD II Częstochowa 9:1 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2020-12-22
g. 18:00
W: pozytywna
041
2LK 9
MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry ULKS Ruch Pniów 5:5 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2020-12-18
g. 18:00
W: pozytywna
042
2LK 9
KU AZS UJD II Częstochowa UKS Huragan Sosnowiec 1:9 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2020-12-11
g. 18:00
W: pozytywna
043
2LK 9
UKTS Sokół Orzesze II LZS Victoria Chróścice 5:5 Szczegóły
SG: Robert Tomaszewski
2020-12-18
g. 18:00
W: pozytywna
044
2LK 9
UKS Energia Siewierz UKTS Sokół Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Adam Duch
2020-12-18
g. 18:00
W: pozytywna
045
2LK 9
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry JKTS II Jastrzębie Zdrój 3:7 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2021-03-05
g. 18:00
W: pozytywna
001
2LK 10
KU AZS UJD II Częstochowa JKTS II Jastrzębie Zdrój -:- Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2021-03-03
g. 18:30
W: pozytywna
002
2LK 10
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
SG: Marian Michalski
2021-03-03
g. 17:30
W: pozytywna
003
2LK 10
UKS Energia Siewierz UKTS Sokół Orzesze II -:- Szczegóły
SG: Arkadiusz Szymański
0000-00-00
g. 18:00
004
2LK 10
MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2021-03-05
g. 18:00
005
2LK 10
LZS Victoria Chróścice ULKS Ruch Pniów -:- Szczegóły
SG:
2021-03-12
g. 18:00
006
2LK 11
KU AZS UJD II Częstochowa LZS Victoria Chróścice -:- Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2021-03-09
g. 19:00
W: pozytywna
007
2LK 11
ULKS Ruch Pniów UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2021-03-12
g. 18:00
W: pozytywna
008
2LK 11
UKTS Sokół Orzesze II MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Robert Tomaszewski
2021-03-10
g. 18:30
W: pozytywna
009
2LK 11
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry UKS Energia Siewierz -:- Szczegóły
SG: Jakub Michalski
2021-03-12
g. 18:30
W: pozytywna
010
2LK 11
UKTS Sokół Orzesze JKTS II Jastrzębie Zdrój -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2021-03-19
g. 18:30
011
2LK 12
UKTS Sokół Orzesze KU AZS UJD II Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Rafał Woźniak
2021-03-17
g. 17:30
W: pozytywna
012
2LK 12
UKS Energia Siewierz JKTS II Jastrzębie Zdrój -:- Szczegóły
SG: Adam Duch
2021-03-16
g. 18:30
W: pozytywna
013
2LK 12
MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Marian Michalski
2021-03-16
g. 19:00
W: pozytywna
014
2LK 12
ULKS Ruch Pniów UKTS Sokół Orzesze II -:- Szczegóły
SG: Jan Sopel
2021-03-19
g. 19:00
W: pozytywna
015
2LK 12
UKS Huragan Sosnowiec LZS Victoria Chróścice -:- Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2021-03-26
g. 19:00
016
2LK 13
UKS Huragan Sosnowiec KU AZS UJD II Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2021-03-26
g. 18:00
017
2LK 13
LZS Victoria Chróścice UKTS Sokół Orzesze II -:- Szczegóły
SG:
2021-03-23
g. 19:00
018
2LK 13
ULKS Ruch Pniów MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Jan Sopel
2021-03-23
g. 18:00
019
2LK 13
MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry JKTS II Jastrzębie Zdrój -:- Szczegóły
SG: Jakub Michalski
2021-03-26
g. 18:30
020
2LK 13
UKTS Sokół Orzesze UKS Energia Siewierz -:- Szczegóły
SG: Patrycja Loewe
2021-04-09
g. 18:00
021
2LK 14
KU AZS UJD II Częstochowa UKS Energia Siewierz -:- Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2021-04-06
g. 18:00
022
2LK 14
MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2021-04-09
g. 19:30
023
2LK 14
JKTS II Jastrzębie Zdrój ULKS Ruch Pniów -:- Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2021-04-09
g. 18:00
024
2LK 14
LZS Victoria Chróścice MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG:
2021-04-09
g. 18:00
025
2LK 14
UKTS Sokół Orzesze II UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
SG: Zbigniew Fijałkowski
2021-04-16
g. 18:00
026
2LK 15
UKTS Sokół Orzesze II KU AZS UJD II Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2021-04-14
g. 18:30
027
2LK 15
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
SG: Eugeniusz Romik
2021-04-16
g. 19:30
028
2LK 15
JKTS II Jastrzębie Zdrój LZS Victoria Chróścice -:- Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2021-04-13
g. 19:00
029
2LK 15
ULKS Ruch Pniów UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2021-04-14
g. 17:30
030
2LK 15
UKS Energia Siewierz MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Arkadiusz Szymański
2021-04-23
g. 18:00
031
2LK 16
KU AZS UJD II Częstochowa MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2021-04-21
g. 17:30
032
2LK 16
UKS Energia Siewierz ULKS Ruch Pniów -:- Szczegóły
SG: Adam Duch
2021-04-23
g. 18:00
033
2LK 16
LZS Victoria Chróścice UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
SG:
2021-04-23
g. 19:00
034
2LK 16
UKS Huragan Sosnowiec JKTS II Jastrzębie Zdrój -:- Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2021-04-23
g. 18:00
035
2LK 16
UKTS Sokół Orzesze II MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Rafał Woźniak
2021-04-28
g. 18:30
036
2LK 17
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry KU AZS UJD II Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2021-04-30
g. 19:30
037
2LK 17
JKTS II Jastrzębie Zdrój UKTS Sokół Orzesze II -:- Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2021-04-30
g. 18:30
038
2LK 17
UKTS Sokół Orzesze UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
SG: Patrycja Loewe
2021-04-28
g. 17:30
039
2LK 17
UKS Energia Siewierz LZS Victoria Chróścice -:- Szczegóły
SG: Arkadiusz Szymański
2021-04-27
g. 19:00
040
2LK 17
ULKS Ruch Pniów MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Jan Sopel
2021-05-07
g. 18:00
041
2LK 18
KU AZS UJD II Częstochowa ULKS Ruch Pniów -:- Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2021-05-04
g. 18:00
042
2LK 18
MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry LZS Victoria Chróścice -:- Szczegóły
SG: Marian Michalski
2021-05-07
g. 19:00
043
2LK 18
UKS Huragan Sosnowiec UKS Energia Siewierz -:- Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2021-05-07
g. 18:00
044
2LK 18
UKTS Sokół Orzesze II UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2021-05-07
g. 19:30
045
2LK 18
JKTS II Jastrzębie Zdrój MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń