Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Śląska Liga Amatorów
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MOSiR Czeladź 13 22 87:43
2. LKS Wilki Wilcza 13 20 84:46
3. MDK Ruda Śląska 13 20 82:48
4. TKKF Bartek Siemianowice 13 17 72:58
5. TKKF Aut Łagisza Będzin 13 16 70:60
6. TKKF II Chorzów 13 11 64:66
7. LKS Strażak II Mikołów 13 10 60:70
8. TKKF Chorzów 13 5 49:81
9. Piast Katowice 13 5 41:89
10. Spartakus Katowice 13 4 41:89

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-02
g. 19:30
W: pozytywna

2SLA 1
Piast Katowice MDK Ruda Śląska 3:7 Szczegóły
SG:
2019-09-18
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 1
LKS Strażak II Mikołów TKKF Aut Łagisza Będzin 6:4 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2019-09-18
g. 17:30
W: pozytywna

2SLA 1
TKKF Bartek Siemianowice TKKF II Chorzów 5:5 Szczegóły
SG:
2019-09-20
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 1
TKKF Chorzów Spartakus Katowice 8:2 Szczegóły
SG:
2019-09-19
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 1
LKS Wilki Wilcza MOSiR Czeladź 6:4 Szczegóły
SG:
2019-09-23
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 2
MDK Ruda Śląska LKS Strażak II Mikołów 3:7 Szczegóły
SG: Marek Żukowski
2019-11-04
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 2
TKKF Aut Łagisza Będzin Piast Katowice 5:5 Szczegóły
SG:
2019-09-27
g. 17:15
W: pozytywna

2SLA 2
TKKF II Chorzów LKS Wilki Wilcza 3:7 Szczegóły
SG:
2019-09-27
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 2
Spartakus Katowice TKKF Bartek Siemianowice 2:8 Szczegóły
SG:
2019-09-27
g. 16:30
W: pozytywna

2SLA 2
MOSiR Czeladź TKKF Chorzów 7:3 Szczegóły
SG:
2019-10-10
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 3
LKS Wilki Wilcza MDK Ruda Śląska 4:6 Szczegóły
SG:
2019-10-11
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 3
TKKF Chorzów TKKF Aut Łagisza Będzin 4:6 Szczegóły
SG:
2019-10-09
g. 19:30
W: pozytywna

2SLA 3
Piast Katowice TKKF II Chorzów 2:8 Szczegóły
SG:
2019-10-11
g. 16:30
W: pozytywna

2SLA 3
MOSiR Czeladź Spartakus Katowice 9:1 Szczegóły
SG:
2019-10-09
g. 17:30
W: pozytywna

2SLA 3
TKKF Bartek Siemianowice LKS Strażak II Mikołów 7:3 Szczegóły
SG:
2019-10-28
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 4
MDK Ruda Śląska TKKF Chorzów 9:1 Szczegóły
SG:
2019-10-24
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 4
TKKF Aut Łagisza Będzin TKKF Bartek Siemianowice 5:5 Szczegóły
SG:
2019-10-25
g. 17:15
W: pozytywna

2SLA 4
TKKF II Chorzów MOSiR Czeladź 2:8 Szczegóły
SG:
2019-10-25
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 4
Spartakus Katowice Piast Katowice 4:6 Szczegóły
SG:
2019-10-23
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 4
LKS Strażak II Mikołów LKS Wilki Wilcza 4:6 Szczegóły
SG: Janusz Kowalski
2019-11-15
g. 16:30
W: pozytywna

2SLA 5
MOSiR Czeladź MDK Ruda Śląska 8:2 Szczegóły
SG:
2019-11-07
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 5
LKS Wilki Wilcza TKKF Aut Łagisza Będzin 3:7 Szczegóły
SG:
2019-11-08
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 5
TKKF Chorzów TKKF II Chorzów 4:6 Szczegóły
SG:
2019-11-06
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 5
LKS Strażak II Mikołów Spartakus Katowice 5:5 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2019-12-02
g. 17:30
W: pozytywna

2SLA 5
TKKF Bartek Siemianowice Piast Katowice 7:3 Szczegóły
SG:
2019-11-22
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 6
MDK Ruda Śląska TKKF Bartek Siemianowice 7:3 Szczegóły
SG:
2019-11-21
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 6
TKKF Aut Łagisza Będzin MOSiR Czeladź 5:5 Szczegóły
SG:
2019-11-22
g. 17:15
W: pozytywna

2SLA 6
TKKF II Chorzów LKS Strażak II Mikołów 9:1 Szczegóły
SG:
2019-11-22
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 6
Spartakus Katowice LKS Wilki Wilcza 4:6 Szczegóły
SG:
2019-11-20
g. 19:30
W: pozytywna

2SLA 6
Piast Katowice TKKF Chorzów 4:6 Szczegóły
SG:
2019-11-29
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 7
Spartakus Katowice MDK Ruda Śląska 3:7 Szczegóły
SG:
2019-11-29
g. 17:15
W: pozytywna

2SLA 7
TKKF II Chorzów TKKF Aut Łagisza Będzin 4:6 Szczegóły
SG:
2019-11-27
g. 17:30
W: pozytywna

2SLA 7
TKKF Bartek Siemianowice LKS Wilki Wilcza 6:4 Szczegóły
SG:
2019-11-29
g. 16:30
W: pozytywna

2SLA 7
MOSiR Czeladź Piast Katowice 8:2 Szczegóły
SG:
2019-11-27
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 7
LKS Strażak II Mikołów TKKF Chorzów 5:5 Szczegóły
SG: Janusz Kowalski
2019-12-09
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 8
MDK Ruda Śląska TKKF II Chorzów 7:3 Szczegóły
SG:
2019-12-12
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 8
TKKF Aut Łagisza Będzin Spartakus Katowice 10:0 Szczegóły
SG:
2019-12-13
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 8
TKKF Chorzów TKKF Bartek Siemianowice 4:6 Szczegóły
SG:
2019-12-11
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 8
LKS Strażak II Mikołów MOSiR Czeladź 4:6 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2019-12-12
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 8
LKS Wilki Wilcza Piast Katowice 10:0 Szczegóły
SG:
2019-12-19
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 9
TKKF Aut Łagisza Będzin MDK Ruda Śląska 2:8 Szczegóły
SG:
2019-12-20
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 9
Spartakus Katowice TKKF II Chorzów 5:5 Szczegóły
SG:
2019-12-20
g. 16:30
W: pozytywna

2SLA 9
MOSiR Czeladź TKKF Bartek Siemianowice 7:3 Szczegóły
SG:
2019-12-19
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 9
LKS Wilki Wilcza TKKF Chorzów 7:3 Szczegóły
SG:
2019-12-18
g. 19:30
W: pozytywna

2SLA 9
Piast Katowice LKS Strażak II Mikołów 2:8 Szczegóły
SG:
2020-01-31
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 10
Spartakus Katowice MOSiR Czeladź 5:5 Szczegóły
SG:
2020-02-17
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 10
MDK Ruda Śląska Piast Katowice 8:2 Szczegóły
SG:
2020-01-30
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 10
LKS Wilki Wilcza TKKF Bartek Siemianowice 8:2 Szczegóły
SG:
2020-01-30
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 10
TKKF Aut Łagisza Będzin LKS Strażak II Mikołów 7:3 Szczegóły
SG:
2020-01-31
g. 17:15
W: pozytywna

2SLA 10
TKKF II Chorzów TKKF Chorzów 7:3 Szczegóły
SG:
2020-02-05
g. 19:30
W: pozytywna

2SLA 11
Piast Katowice MOSiR Czeladź 3:7 Szczegóły
SG:
2020-02-03
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 11
MDK Ruda Śląska Spartakus Katowice 8:2 Szczegóły
SG:
2020-02-05
g. 17:30
W: pozytywna

2SLA 11
TKKF Bartek Siemianowice TKKF Chorzów 8:2 Szczegóły
SG:
2020-02-06
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 11
TKKF Aut Łagisza Będzin LKS Wilki Wilcza 2:8 Szczegóły
SG:
2020-02-05
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 11
LKS Strażak II Mikołów TKKF II Chorzów 7:3 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2020-02-21
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 12
TKKF Chorzów MOSiR Czeladź 3:7 Szczegóły
SG:
2020-02-19
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 12
LKS Strażak II Mikołów MDK Ruda Śląska 3:7 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2020-02-19
g. 17:30
W: pozytywna

2SLA 12
TKKF Bartek Siemianowice Spartakus Katowice 7:3 Szczegóły
SG:
2020-02-20
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 12
TKKF Aut Łagisza Będzin TKKF II Chorzów 6:4 Szczegóły
SG:
2020-02-19
g. 19:30
W: pozytywna

2SLA 12
Piast Katowice LKS Wilki Wilcza 2:8 Szczegóły
SG:
2020-02-28
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 13
MOSiR Czeladź LKS Strażak II Mikołów 6:4 Szczegóły
SG:
2020-03-05
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 13
MDK Ruda Śląska LKS Wilki Wilcza 3:7 Szczegóły
SG:
2020-02-28
g. 17:15
W: pozytywna

2SLA 13
TKKF II Chorzów TKKF Bartek Siemianowice 5:5 Szczegóły
SG:
2020-02-28
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 13
Spartakus Katowice TKKF Aut Łagisza Będzin 5:5 Szczegóły
SG:
2020-02-28
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 13
TKKF Chorzów Piast Katowice 3:7 Szczegóły
SG:
2020-03-13
g. 17:00

2SLA 14
MOSiR Czeladź TKKF II Chorzów -:- Szczegóły
SG:
2020-03-06
g. 17:00

2SLA 14
TKKF Chorzów MDK Ruda Śląska -:- Szczegóły
SG:
2020-03-11
g. 18:00

2SLA 14
LKS Strażak II Mikołów TKKF Bartek Siemianowice -:- Szczegóły
SG:
2020-03-11
g. 19:30

2SLA 14
Piast Katowice TKKF Aut Łagisza Będzin -:- Szczegóły
SG:
2020-03-12
g. 18:00

2SLA 14
LKS Wilki Wilcza Spartakus Katowice -:- Szczegóły
SG:
2020-03-20
g. 17:00

2SLA 15
MOSiR Czeladź LKS Wilki Wilcza -:- Szczegóły
SG:
2020-03-20
g. 17:15

2SLA 15
TKKF II Chorzów MDK Ruda Śląska -:- Szczegóły
SG:
2020-03-18
g. 19:30

2SLA 15
Piast Katowice TKKF Bartek Siemianowice -:- Szczegóły
SG:
2020-03-19
g. 17:00

2SLA 15
TKKF Aut Łagisza Będzin TKKF Chorzów -:- Szczegóły
SG:
2020-03-20
g. 18:00

2SLA 15
Spartakus Katowice LKS Strażak II Mikołów -:- Szczegóły
SG:
2020-04-03
g. 17:00

2SLA 16
MOSiR Czeladź TKKF Aut Łagisza Będzin -:- Szczegóły
SG:
2020-04-01
g. 17:30

2SLA 16
TKKF Bartek Siemianowice MDK Ruda Śląska -:- Szczegóły
SG:
2020-04-03
g. 17:00

2SLA 16
TKKF Chorzów LKS Wilki Wilcza -:- Szczegóły
SG:
2020-04-03
g. 17:15

2SLA 16
TKKF II Chorzów Spartakus Katowice -:- Szczegóły
SG:
2020-04-01
g. 18:00

2SLA 16
LKS Strażak II Mikołów Piast Katowice -:- Szczegóły
SG:
2020-04-08
g. 17:30

2SLA 17
TKKF Bartek Siemianowice MOSiR Czeladź -:- Szczegóły
SG:
2020-04-06
g. 18:00

2SLA 17
MDK Ruda Śląska TKKF Aut Łagisza Będzin -:- Szczegóły
SG:
2020-04-09
g. 18:00

2SLA 17
LKS Wilki Wilcza LKS Strażak II Mikołów -:- Szczegóły
SG:
2020-04-10
g. 17:15

2SLA 17
TKKF II Chorzów Piast Katowice -:- Szczegóły
SG:
2020-04-10
g. 18:00

2SLA 17
Spartakus Katowice TKKF Chorzów -:- Szczegóły
SG:
2020-04-20
g. 18:00

2SLA 18
MDK Ruda Śląska MOSiR Czeladź -:- Szczegóły
SG:
2020-04-22
g. 17:30

2SLA 18
TKKF Bartek Siemianowice TKKF Aut Łagisza Będzin -:- Szczegóły
SG:
2020-04-23
g. 18:00

2SLA 18
LKS Wilki Wilcza TKKF II Chorzów -:- Szczegóły
SG:
2020-04-24
g. 17:00

2SLA 18
TKKF Chorzów LKS Strażak II Mikołów -:- Szczegóły
SG:
2020-04-22
g. 19:30

2SLA 18
Piast Katowice Spartakus Katowice -:- Szczegóły
SG: