Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
1. Śląska Liga Amatorów
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 13 26 109:21
2. ALTS Poczesna 13 24 104:26
3. UKS Chorzów 13 20 93:37
4. UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 13 16 68:62
5. LKS Strażak Mikołów 13 15 66:64
6. UKS Wolej Ruda Śląska 13 10 57:73
7. UKS II Chorzów 13 9 53:77
8. UKS III Chorzów 13 5 32:98
9. Schodbud Mysłowice 13 4 42:88
10. UKS Huragan Sosnowiec 13 1 26:104

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-19
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 1
UKS Huragan Sosnowiec KTS Gliwice 1:9 Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2019-09-19
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 1
UKS III Chorzów ALTS Poczesna 1:9 Szczegóły
SG:
2019-10-01
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 1
UKS Chorzów LKS Strażak Mikołów 6:4 Szczegóły
SG: Sebastian Krupa
2019-09-16
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 1
Schodbud Mysłowice UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 4:6 Szczegóły
SG:
2019-09-19
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 1
UKS Wolej Ruda Śląska UKS II Chorzów 6:4 Szczegóły
SG:
2019-09-23
g. 19:00
W: pozytywna

1SLA 2
KTS Gliwice UKS III Chorzów 9:1 Szczegóły
SG:
2019-09-26
g. 19:15
W: pozytywna

1SLA 2
ALTS Poczesna UKS Huragan Sosnowiec 9:1 Szczegóły
SG: Paweł Gąsiorski Widz�w: ma�o
2019-09-23
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 2
LKS Strażak Mikołów UKS Wolej Ruda Śląska 7:3 Szczegóły
SG:
2019-09-27
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 2
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy UKS Chorzów 4:6 Szczegóły
SG:
2019-09-26
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 2
UKS II Chorzów Schodbud Mysłowice 9:1 Szczegóły
SG:
2019-10-10
g. 19:00
W: pozytywna

1SLA 3
UKS Wolej Ruda Śląska KTS Gliwice 2:8 Szczegóły
SG: Marek Wolny
2019-10-14
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 3
Schodbud Mysłowice ALTS Poczesna 4:6 Szczegóły
SG: Grzegorz Ptaszek
2019-10-10
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 3
UKS Huragan Sosnowiec LKS Strażak Mikołów 2:8 Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2019-10-10
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 3
UKS II Chorzów UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 5:5 Szczegóły
SG:
2019-10-10
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 3
UKS Chorzów UKS III Chorzów 10:0 Szczegóły
SG: Sebastian Krupa
2019-10-21
g. 19:00
W: pozytywna

1SLA 4
KTS Gliwice Schodbud Mysłowice 10:0 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2019-10-24
g. 19:15
W: pozytywna

1SLA 4
ALTS Poczesna UKS Chorzów 6:4 Szczegóły
SG: Paweł Gąsiorski
2019-10-21
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 4
LKS Strażak Mikołów UKS II Chorzów 8:2 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2019-10-25
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 4
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy UKS Huragan Sosnowiec 6:4 Szczegóły
SG:
2019-10-24
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 4
UKS III Chorzów UKS Wolej Ruda Śląska 5:5 Szczegóły
SG:
2019-11-07
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 5
UKS II Chorzów KTS Gliwice 3:7 Szczegóły
SG:
2019-12-02
g. 19:00
W: pozytywna

1SLA 5
UKS Wolej Ruda Śląska ALTS Poczesna 0:10 Szczegóły
SG: Marek Wolny
2019-11-04
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 5
Schodbud Mysłowice LKS Strażak Mikołów 10:0 Szczegóły
SG:
2019-11-07
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 5
UKS III Chorzów UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 3:7 Szczegóły
SG:
2019-11-07
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 5
UKS Huragan Sosnowiec UKS Chorzów 0:10 Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2019-11-18
g. 19:00
W: pozytywna

1SLA 6
KTS Gliwice UKS Chorzów 6:4 Szczegóły
SG:
2019-11-21
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 6
UKS II Chorzów ALTS Poczesna 1:9 Szczegóły
SG:
2019-11-18
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 6
LKS Strażak Mikołów UKS III Chorzów 9:1 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2019-11-22
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 6
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy UKS Wolej Ruda Śląska 5:5 Szczegóły
SG:
2019-11-21
g. 18:00

1SLA 6
UKS Huragan Sosnowiec Schodbud Mysłowice 5:5 Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2019-12-06
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 7
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy KTS Gliwice 2:8 Szczegóły
SG:
2019-11-28
g. 19:15
W: pozytywna

1SLA 7
ALTS Poczesna LKS Strażak Mikołów 10:0 Szczegóły
SG: Paweł Gąsiorski
2019-11-26
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 7
UKS Chorzów UKS Wolej Ruda Śląska 8:2 Szczegóły
SG: Sebastian Krupa
2019-12-05
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 7
UKS II Chorzów UKS Huragan Sosnowiec 8:2 Szczegóły
SG:
2019-11-25
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 7
Schodbud Mysłowice UKS III Chorzów 4:6 Szczegóły
SG:
2019-12-09
g. 19:00
W: pozytywna

1SLA 8
KTS Gliwice LKS Strażak Mikołów 9:1 Szczegóły
SG: Janusz Kowalski
2019-12-05
g. 19:15
W: pozytywna

1SLA 8
ALTS Poczesna UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 6:4 Szczegóły
SG: Paweł Gąsiorski
2019-12-16
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 8
Schodbud Mysłowice UKS Chorzów 2:8 Szczegóły
SG:
2019-11-28
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 8
UKS III Chorzów UKS II Chorzów 2:8 Szczegóły
SG:
2019-12-12
g. 19:00
W: pozytywna

1SLA 8
UKS Wolej Ruda Śląska UKS Huragan Sosnowiec 10:0 Szczegóły
SG: Marek Wolny
2019-12-19
g. 19:15
W: pozytywna

1SLA 9
ALTS Poczesna KTS Gliwice 3:7 Szczegóły
SG: Paweł Gąsiorski
2019-12-10
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 9
LKS Strażak Mikołów UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 5:5 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2019-12-12
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 9
UKS Chorzów UKS II Chorzów 8:2 Szczegóły
SG: Sebastian Krupa
2019-12-27
g. 19:00

1SLA 9
UKS Wolej Ruda Śląska Schodbud Mysłowice 9:1 Szczegóły
SG: Marek Wolny
2019-12-19
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 9
UKS Huragan Sosnowiec UKS III Chorzów 4:6 Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2020-01-27
g. 19:00
W: pozytywna

1SLA 10
KTS Gliwice UKS Huragan Sosnowiec 10:0 Szczegóły
SG:
2020-01-30
g. 18:30
W: pozytywna

1SLA 10
ALTS Poczesna Schodbud Mysłowice 9:1 Szczegóły
SG: Paweł Gąsiorski
2020-01-30
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 10
UKS III Chorzów UKS Chorzów 1:9 Szczegóły
SG:
2020-01-30
g. 19:00
W: pozytywna

1SLA 10
UKS Wolej Ruda Śląska UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 4:6 Szczegóły
SG:
2020-01-30
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 10
UKS II Chorzów LKS Strażak Mikołów 3:7 Szczegóły
SG:
2020-02-03
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 11
Schodbud Mysłowice KTS Gliwice 2:8 Szczegóły
SG:
2020-02-06
g. 18:30
W: pozytywna

1SLA 11
ALTS Poczesna UKS III Chorzów 10:0 Szczegóły
SG:
2020-02-06
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 11
UKS II Chorzów UKS Chorzów 1:9 Szczegóły
SG:
2020-02-07
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 11
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy LKS Strażak Mikołów 6:4 Szczegóły
SG:
2020-02-06
g. 18:00

1SLA 11
UKS Huragan Sosnowiec UKS Wolej Ruda Śląska 3:7 Szczegóły
SG: Zbigniew Rodek
2020-02-20
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 12
UKS III Chorzów KTS Gliwice 2:8 Szczegóły
SG: Sebastian Krupa
2020-02-18
g. 19:00
W: pozytywna

1SLA 12
ALTS Poczesna UKS Wolej Ruda Śląska 8:2 Szczegóły
SG: Paweł Gąsiorski
2020-02-21
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 12
LKS Strażak Mikołów UKS Chorzów 7:3 Szczegóły
SG: Janusz Kowalski
2020-02-20
g. 18:00

1SLA 12
UKS Huragan Sosnowiec UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 3:7 Szczegóły
SG: Zbigniew Rodek
2020-02-17
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 12
Schodbud Mysłowice UKS II Chorzów 3:7 Szczegóły
SG:
2020-02-24
g. 19:00
W: pozytywna

1SLA 13
KTS Gliwice UKS II Chorzów 10:0 Szczegóły
SG:
2020-02-27
g. 18:00

1SLA 13
UKS Huragan Sosnowiec ALTS Poczesna 1:9 Szczegóły
SG: Zbigniew Rodek
2020-02-27
g. 19:00
W: pozytywna

1SLA 13
UKS Wolej Ruda Śląska UKS Chorzów 2:8 Szczegóły
SG:
2020-02-28
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 13
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy Schodbud Mysłowice 5:5 Szczegóły
SG:
2020-02-27
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 13
UKS III Chorzów LKS Strażak Mikołów 4:6 Szczegóły
SG:
2020-03-09
g. 19:00

1SLA 14
KTS Gliwice UKS Wolej Ruda Śląska -:- Szczegóły
SG:
2020-03-12
g. 18:30

1SLA 14
ALTS Poczesna UKS II Chorzów -:- Szczegóły
SG: Paweł Gąsiorski
2020-03-12
g. 17:30

1SLA 14
UKS Chorzów Schodbud Mysłowice -:- Szczegóły
SG:
2020-03-13
g. 17:30

1SLA 14
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy UKS III Chorzów -:- Szczegóły
SG:
2020-03-13
g. 18:00

1SLA 14
LKS Strażak Mikołów UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
SG:
2020-03-20
g. 18:00

1SLA 15
LKS Strażak Mikołów KTS Gliwice -:- Szczegóły
SG:
2020-03-27
g. 17:30

1SLA 15
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy ALTS Poczesna -:- Szczegóły
SG:
2020-03-19
g. 17:30

1SLA 15
UKS Chorzów UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
SG:
2020-03-16
g. 18:00

1SLA 15
Schodbud Mysłowice UKS Wolej Ruda Śląska -:- Szczegóły
SG:
2020-03-19
g. 17:30

1SLA 15
UKS II Chorzów UKS III Chorzów -:- Szczegóły
SG:
2020-03-30
g. 19:00

1SLA 16
KTS Gliwice UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy -:- Szczegóły
SG:
2020-04-02
g. 17:30

1SLA 16
UKS Chorzów ALTS Poczesna -:- Szczegóły
SG:
2020-04-03
g. 18:00

1SLA 16
LKS Strażak Mikołów Schodbud Mysłowice -:- Szczegóły
SG:
2020-04-02
g. 17:30

1SLA 16
UKS II Chorzów UKS Wolej Ruda Śląska -:- Szczegóły
SG:
2020-04-02
g. 17:30

1SLA 16
UKS III Chorzów UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
SG:
2020-04-09
g. 17:30

1SLA 17
UKS Chorzów KTS Gliwice -:- Szczegóły
SG:
2020-04-10
g. 18:00

1SLA 17
LKS Strażak Mikołów ALTS Poczesna -:- Szczegóły
SG:
2020-04-10
g. 17:30

1SLA 17
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy UKS II Chorzów -:- Szczegóły
SG:
2020-04-09
g. 19:00

1SLA 17
UKS Wolej Ruda Śląska UKS III Chorzów -:- Szczegóły
SG:
2020-04-06
g. 18:00

1SLA 17
Schodbud Mysłowice UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
SG:
2020-04-20
g. 19:00

1SLA 18
KTS Gliwice ALTS Poczesna -:- Szczegóły
SG:
2020-04-23
g. 17:30

1SLA 18
UKS Chorzów UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy -:- Szczegóły
SG:
2020-04-23
g. 19:00

1SLA 18
UKS Wolej Ruda Śląska LKS Strażak Mikołów -:- Szczegóły
SG:
2020-04-23
g. 18:00

1SLA 18
UKS Huragan Sosnowiec UKS II Chorzów -:- Szczegóły
SG: Zbigniew Rodek
2020-04-23
g. 17:30

1SLA 18
UKS III Chorzów Schodbud Mysłowice -:- Szczegóły
SG: