Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
1. Śląska Liga Amatorów
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ALTS Poczesna 1 2 9:1
2. UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 1 2 6:4
3. KTS Gliwice 1 2 6:4
4. UKS Chorzów 0 0 0:0
5. UKS Wolej Ruda Śląska 0 0 0:0
6. UKS II Chorzów 0 0 0:0
7. LKS Strażak Mikołów 0 0 0:0
8. Schodbud Mysłowice 1 0 4:6
9. UKS Huragan Sosnowiec 1 0 4:6
10. UKS III Chorzów 1 0 1:9
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-19
g. 18:00

1SLA 1
UKS Huragan Sosnowiec KTS Gliwice 4:6 Szczegóły
2019-09-19
g. 17:30

1SLA 1
UKS III Chorzów ALTS Poczesna 1:9 Szczegóły
2019-09-26
g. 17:30

1SLA 1
UKS Chorzów LKS Strażak Mikołów -:- Szczegóły
2019-09-16
g. 18:00

1SLA 1
Schodbud Mysłowice UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 4:6 Szczegóły
2019-09-19
g. 18:00

1SLA 1
UKS Wolej Ruda Śląska UKS II Chorzów -:- Szczegóły
2019-09-23
g. 19:00

1SLA 2
KTS Gliwice UKS III Chorzów -:- Szczegóły
2019-09-26
g. 19:15

1SLA 2
ALTS Poczesna UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
2019-09-23
g. 18:00

1SLA 2
LKS Strażak Mikołów UKS Wolej Ruda Śląska -:- Szczegóły
2019-09-27
g. 17:30

1SLA 2
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy UKS Chorzów -:- Szczegóły
2019-09-26
g. 17:30

1SLA 2
UKS II Chorzów Schodbud Mysłowice -:- Szczegóły
2019-10-10
g. 19:00

1SLA 3
UKS Wolej Ruda Śląska KTS Gliwice -:- Szczegóły
2019-10-07
g. 18:00

1SLA 3
Schodbud Mysłowice ALTS Poczesna -:- Szczegóły
2019-10-10
g. 18:00

1SLA 3
UKS Huragan Sosnowiec LKS Strażak Mikołów -:- Szczegóły
2019-10-10
g. 17:30

1SLA 3
UKS II Chorzów UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy -:- Szczegóły
2019-10-10
g. 17:30

1SLA 3
UKS Chorzów UKS III Chorzów -:- Szczegóły
2019-10-21
g. 19:00

1SLA 4
KTS Gliwice Schodbud Mysłowice -:- Szczegóły
2019-10-24
g. 19:15

1SLA 4
ALTS Poczesna UKS Chorzów -:- Szczegóły
2019-10-21
g. 18:00

1SLA 4
LKS Strażak Mikołów UKS II Chorzów -:- Szczegóły
2019-10-25
g. 17:30

1SLA 4
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
2019-10-24
g. 17:30

1SLA 4
UKS III Chorzów UKS Wolej Ruda Śląska -:- Szczegóły
2019-11-07
g. 17:30

1SLA 5
UKS II Chorzów KTS Gliwice -:- Szczegóły
2019-11-07
g. 19:00

1SLA 5
UKS Wolej Ruda Śląska ALTS Poczesna -:- Szczegóły
2019-11-04
g. 18:00

1SLA 5
Schodbud Mysłowice LKS Strażak Mikołów -:- Szczegóły
2019-11-07
g. 17:30

1SLA 5
UKS III Chorzów UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy -:- Szczegóły
2019-11-07
g. 18:00

1SLA 5
UKS Huragan Sosnowiec UKS Chorzów -:- Szczegóły
2019-11-18
g. 19:00

1SLA 6
KTS Gliwice UKS Chorzów -:- Szczegóły
2019-11-21
g. 17:30

1SLA 6
UKS II Chorzów ALTS Poczesna -:- Szczegóły
2019-11-18
g. 18:00

1SLA 6
LKS Strażak Mikołów UKS III Chorzów -:- Szczegóły
2019-11-22
g. 17:30

1SLA 6
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy UKS Wolej Ruda Śląska -:- Szczegóły
2019-11-21
g. 18:00

1SLA 6
UKS Huragan Sosnowiec Schodbud Mysłowice -:- Szczegóły
2019-11-29
g. 17:30

1SLA 7
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy KTS Gliwice -:- Szczegóły
2019-11-28
g. 19:15

1SLA 7
ALTS Poczesna LKS Strażak Mikołów -:- Szczegóły
2019-11-28
g. 17:30

1SLA 7
UKS Chorzów UKS Wolej Ruda Śląska -:- Szczegóły
2019-11-28
g. 17:30

1SLA 7
UKS II Chorzów UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
2019-11-25
g. 18:00

1SLA 7
Schodbud Mysłowice UKS III Chorzów -:- Szczegóły
2019-12-09
g. 19:00

1SLA 8
KTS Gliwice LKS Strażak Mikołów -:- Szczegóły
2019-12-12
g. 19:15

1SLA 8
ALTS Poczesna UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy -:- Szczegóły
2019-12-09
g. 18:00

1SLA 8
Schodbud Mysłowice UKS Chorzów -:- Szczegóły
2019-12-12
g. 17:30

1SLA 8
UKS III Chorzów UKS II Chorzów -:- Szczegóły
2019-12-12
g. 19:00

1SLA 8
UKS Wolej Ruda Śląska UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
2019-12-19
g. 19:15

1SLA 9
ALTS Poczesna KTS Gliwice -:- Szczegóły
2019-12-16
g. 18:00

1SLA 9
LKS Strażak Mikołów UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy -:- Szczegóły
2019-12-19
g. 17:30

1SLA 9
UKS Chorzów UKS II Chorzów -:- Szczegóły
2019-12-19
g. 19:00

1SLA 9
UKS Wolej Ruda Śląska Schodbud Mysłowice -:- Szczegóły
2019-12-19
g. 18:00

1SLA 9
UKS Huragan Sosnowiec UKS III Chorzów -:- Szczegóły