Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (gr. IV)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KŚ AZS Politechnika II Gliwice 16 31 128:32
2. ULKS Pławniowice 16 25 105:55
3. ULKS Ruch Pniów 16 24 107:53
4. LKS Młodość II Rudno 16 23 107:53
5. ATS Ligota Łabędzka 16 23 94:66
6. UKS Feniks II Pyskowice 16 18 94:66
7. KTS V Gliwice 16 15 81:79
8. KŚ AZS Politechnika III Gliwice 16 12 65:95
9. STS II Żernica 16 11 66:94
10. UKS Quo Vadis II Makoszowy 16 5 51:109
11. LKS Naprzód II Świbie 16 5 47:113
12. ULKS Ruch II Pniów 16 0 15:145

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-19
g. 18:30
W: pozytywna
001
4LMIII 1
ULKS Ruch Pniów ULKS Ruch II Pniów 10:0 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2019-09-18
g. 18:00
W: pozytywna
002
4LMIII 1
LKS Młodość II Rudno UKS Feniks II Pyskowice 7:3 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2019-09-18
g. 18:00
W: pozytywna
003
4LMIII 1
ULKS Pławniowice STS II Żernica 6:4 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2019-09-18
g. 19:00
W: pozytywna
004
4LMIII 1
ATS Ligota Łabędzka LKS Naprzód II Świbie 8:2 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2019-09-17
g. 19:00
W: pozytywna
005
4LMIII 1
KŚ AZS Politechnika II Gliwice KŚ AZS Politechnika III Gliwice 10:0 Szczegóły
SG: Kazimierz Paszkowski
2019-09-18
g. 19:00
W: pozytywna
006
4LMIII 1
KTS V Gliwice UKS Quo Vadis II Makoszowy 5:5 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2019-09-26
g. 18:30
W: pozytywna
007
4LMIII 2
ULKS Ruch Pniów LKS Młodość II Rudno 6:4 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2019-09-25
g. 17:30
W: pozytywna
008
4LMIII 2
STS II Żernica UKS Feniks II Pyskowice 0:10 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2019-09-27
g. 18:00
W: pozytywna
009
4LMIII 2
LKS Naprzód II Świbie ULKS Pławniowice 3:7 Szczegóły
SG: Rafał Kobiński
2019-09-24
g. 19:00
W: pozytywna
010
4LMIII 2
KŚ AZS Politechnika III Gliwice ATS Ligota Łabędzka 4:6 Szczegóły
SG: Mieczysław Jeweczko
2019-09-25
g. 18:00
W: pozytywna
011
4LMIII 2
UKS Quo Vadis II Makoszowy KŚ AZS Politechnika II Gliwice 1:9 Szczegóły
SG: Julian Staroń
2019-09-24
g. 18:30
W: pozytywna
012
4LMIII 2
ULKS Ruch II Pniów KTS V Gliwice 2:8 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2019-10-03
g. 18:30
W: pozytywna
013
4LMIII 3
ULKS Ruch Pniów STS II Żernica 10:0 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2019-10-02
g. 18:00
W: pozytywna
014
4LMIII 3
UKS Feniks II Pyskowice LKS Naprzód II Świbie 8:2 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2019-10-02
g. 18:00
W: pozytywna
015
4LMIII 3
ULKS Pławniowice KŚ AZS Politechnika III Gliwice 8:2 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2019-10-02
g. 19:00
W: pozytywna
016
4LMIII 3
ATS Ligota Łabędzka UKS Quo Vadis II Makoszowy 6:4 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2019-10-01
g. 19:00
W: pozytywna
017
4LMIII 3
KŚ AZS Politechnika II Gliwice ULKS Ruch II Pniów 10:0 Szczegóły
SG: Kazimierz Paszkowski
2019-10-02
g. 18:00
W: pozytywna
018
4LMIII 3
LKS Młodość II Rudno KTS V Gliwice 6:4 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2019-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
019
4LMIII 4
LKS Naprzód II Świbie ULKS Ruch Pniów 0:10 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2019-10-15
g. 19:00
W: pozytywna
020
4LMIII 4
KŚ AZS Politechnika III Gliwice UKS Feniks II Pyskowice 5:5 Szczegóły
SG: Mieczysław Jeweczko
2019-10-16
g. 18:00
W: pozytywna
021
4LMIII 4
UKS Quo Vadis II Makoszowy ULKS Pławniowice 3:7 Szczegóły
SG: Julian Staroń
2019-10-15
g. 18:30
W: pozytywna
022
4LMIII 4
ULKS Ruch II Pniów ATS Ligota Łabędzka 0:10 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2019-10-16
g. 18:00
W: pozytywna
023
4LMIII 4
LKS Młodość II Rudno KŚ AZS Politechnika II Gliwice 4:6 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2019-10-16
g. 17:30
W: pozytywna
024
4LMIII 4
STS II Żernica KTS V Gliwice 4:6 Szczegóły
SG: Daniel Nosiadek
2019-10-24
g. 18:30
W: pozytywna
025
4LMIII 5
ULKS Ruch Pniów KŚ AZS Politechnika III Gliwice 8:2 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2019-10-23
g. 18:00
W: pozytywna
026
4LMIII 5
UKS Feniks II Pyskowice UKS Quo Vadis II Makoszowy 8:2 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2019-10-23
g. 18:00
W: pozytywna
027
4LMIII 5
ULKS Pławniowice ULKS Ruch II Pniów 10:0 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2019-10-23
g. 19:00
W: pozytywna
028
4LMIII 5
ATS Ligota Łabędzka LKS Młodość II Rudno 7:3 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2019-10-22
g. 19:00
W: pozytywna
029
4LMIII 5
KŚ AZS Politechnika II Gliwice STS II Żernica 8:2 Szczegóły
SG: Marek Sajdak
2019-10-23
g. 19:00
W: pozytywna
030
4LMIII 5
KTS V Gliwice LKS Naprzód II Świbie 7:3 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2019-11-06
g. 18:00
W: pozytywna
031
4LMIII 6
UKS Quo Vadis II Makoszowy ULKS Ruch Pniów 3:7 Szczegóły
SG: Tadeusz Siwicki
2019-11-05
g. 18:30
W: pozytywna
032
4LMIII 6
ULKS Ruch II Pniów UKS Feniks II Pyskowice 1:9 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2019-11-06
g. 17:30
W: pozytywna
033
4LMIII 6
LKS Młodość II Rudno ULKS Pławniowice 5:5 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2019-11-06
g. 19:00
W: pozytywna
034
4LMIII 6
ATS Ligota Łabędzka STS II Żernica 7:3 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2019-11-08
g. 18:00
W: pozytywna
035
4LMIII 6
LKS Naprzód II Świbie KŚ AZS Politechnika II Gliwice 1:9 Szczegóły
SG: Rafał Kobiński
2019-11-05
g. 19:00
W: pozytywna
036
4LMIII 6
KŚ AZS Politechnika III Gliwice KTS V Gliwice 7:3 Szczegóły
SG: Mieczysław Jeweczko
2019-11-14
g. 18:30
W: pozytywna
037
4LMIII 7
ULKS Ruch Pniów KTS V Gliwice 7:3 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2019-11-13
g. 18:00
W: pozytywna
038
4LMIII 7
UKS Feniks II Pyskowice KŚ AZS Politechnika II Gliwice 5:5 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2019-11-13
g. 18:00
W: pozytywna
039
4LMIII 7
ULKS Pławniowice ATS Ligota Łabędzka 8:2 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2019-11-12
g. 19:00
W: pozytywna
040
4LMIII 7
KŚ AZS Politechnika III Gliwice UKS Quo Vadis II Makoszowy 6:4 Szczegóły
SG: Mieczysław Jeweczko
2019-11-22
g. 18:00
W: pozytywna
041
4LMIII 7
LKS Naprzód II Świbie ULKS Ruch II Pniów 6:4 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2019-11-13
g. 17:30
W: pozytywna
042
4LMIII 7
STS II Żernica LKS Młodość II Rudno 4:6 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2019-11-26
g. 19:00
W: pozytywna
043
4LMIII 8
KŚ AZS Politechnika II Gliwice ULKS Ruch Pniów 9:1 Szczegóły
SG: Marek Sajdak
2019-11-27
g. 19:00
W: pozytywna
044
4LMIII 8
ATS Ligota Łabędzka UKS Feniks II Pyskowice 6:4 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2019-11-27
g. 19:00
W: pozytywna
045
4LMIII 8
KTS V Gliwice ULKS Pławniowice 4:6 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2019-11-27
g. 18:00
W: pozytywna
046
4LMIII 8
UKS Quo Vadis II Makoszowy LKS Naprzód II Świbie 6:4 Szczegóły
SG: Julian Staroń
2019-11-26
g. 18:30
W: pozytywna
047
4LMIII 8
ULKS Ruch II Pniów STS II Żernica 2:8 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2019-11-26
g. 17:30
W: pozytywna
048
4LMIII 8
LKS Młodość II Rudno KŚ AZS Politechnika III Gliwice 9:1 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2019-12-05
g. 18:30
W: pozytywna
049
4LMIII 9
ULKS Ruch Pniów ATS Ligota Łabędzka 7:3 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2019-12-04
g. 18:00
W: pozytywna
050
4LMIII 9
UKS Feniks II Pyskowice ULKS Pławniowice 4:6 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2019-12-04
g. 19:00
W: pozytywna
051
4LMIII 9
KTS V Gliwice KŚ AZS Politechnika II Gliwice 3:7 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2019-12-09
g. 17:30
W: pozytywna
052
4LMIII 9
STS II Żernica UKS Quo Vadis II Makoszowy 8:2 Szczegóły
SG: Daniel Nosiadek
2019-12-09
g. 17:30
W: pozytywna
053
4LMIII 9
LKS Młodość II Rudno ULKS Ruch II Pniów 10:0 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2019-12-03
g. 19:00
W: pozytywna
054
4LMIII 9
KŚ AZS Politechnika III Gliwice LKS Naprzód II Świbie 7:3 Szczegóły
SG: Mieczysław Jeweczko
2019-12-11
g. 18:00
W: pozytywna
055
4LMIII 10
ULKS Pławniowice ULKS Ruch Pniów 6:4 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2019-12-11
g. 19:00
W: pozytywna
056
4LMIII 10
KTS V Gliwice UKS Feniks II Pyskowice 4:6 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2019-12-10
g. 19:00
W: pozytywna
057
4LMIII 10
KŚ AZS Politechnika II Gliwice ATS Ligota Łabędzka 8:2 Szczegóły
SG: Marek Sajdak
2019-12-11
g. 18:00
W: pozytywna
058
4LMIII 10
UKS Quo Vadis II Makoszowy LKS Młodość II Rudno 0:10 Szczegóły
SG: Julian Staroń
2019-12-11
g. 18:30
W: pozytywna
059
4LMIII 10
ULKS Ruch II Pniów KŚ AZS Politechnika III Gliwice 0:10 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2019-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
060
4LMIII 10
LKS Naprzód II Świbie STS II Żernica 5:5 Szczegóły
SG: Rafał Kobiński
2019-12-19
g. 18:00
W: pozytywna
061
4LMIII 11
ULKS Ruch Pniów UKS Feniks II Pyskowice 5:5 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2019-12-17
g. 19:00
W: pozytywna
062
4LMIII 11
KŚ AZS Politechnika II Gliwice ULKS Pławniowice 6:4 Szczegóły
SG: Marek Sajdak
2019-12-18
g. 19:00
W: pozytywna
063
4LMIII 11
ATS Ligota Łabędzka KTS V Gliwice 5:5 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2019-12-17
g. 18:30
W: pozytywna
064
4LMIII 11
ULKS Ruch II Pniów UKS Quo Vadis II Makoszowy 1:9 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2019-12-18
g. 17:30
W: pozytywna
065
4LMIII 11
LKS Młodość II Rudno LKS Naprzód II Świbie 10:0 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2019-12-18
g. 17:30
W: pozytywna
066
4LMIII 11
STS II Żernica KŚ AZS Politechnika III Gliwice 6:4 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2020-02-04
g. 18:30
W: pozytywna
001
4LMIII 12
ULKS Ruch II Pniów ULKS Ruch Pniów 0:10 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2020-02-05
g. 18:00
W: pozytywna
002
4LMIII 12
UKS Feniks II Pyskowice LKS Młodość II Rudno 4:6 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2020-02-05
g. 17:30
W: pozytywna
003
4LMIII 12
STS II Żernica ULKS Pławniowice 6:4 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2020-02-07
g. 18:00
W: pozytywna
004
4LMIII 12
LKS Naprzód II Świbie ATS Ligota Łabędzka 4:6 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2020-02-04
g. 19:00
W: pozytywna
005
4LMIII 12
KŚ AZS Politechnika III Gliwice KŚ AZS Politechnika II Gliwice 1:9 Szczegóły
SG: Kazimierz Paszkowski
2020-02-05
g. 18:00
W: pozytywna
006
4LMIII 12
UKS Quo Vadis II Makoszowy KTS V Gliwice 3:7 Szczegóły
SG: Julian Staroń
2020-02-12
g. 17:30
W: pozytywna
007
4LMIII 13
LKS Młodość II Rudno ULKS Ruch Pniów 8:2 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2020-02-12
g. 18:00
W: pozytywna
008
4LMIII 13
UKS Feniks II Pyskowice STS II Żernica 6:4 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2020-02-12
g. 18:00
W: pozytywna
009
4LMIII 13
ULKS Pławniowice LKS Naprzód II Świbie 8:2 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2020-02-12
g. 19:00
W: pozytywna
010
4LMIII 13
ATS Ligota Łabędzka KŚ AZS Politechnika III Gliwice 7:3 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2020-02-11
g. 19:00
W: pozytywna
011
4LMIII 13
KŚ AZS Politechnika II Gliwice UKS Quo Vadis II Makoszowy 8:2 Szczegóły
SG: Marek Sajdak
2020-02-12
g. 19:00
W: pozytywna
012
4LMIII 13
KTS V Gliwice ULKS Ruch II Pniów 8:2 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2020-02-19
g. 17:30
W: pozytywna
013
4LMIII 14
STS II Żernica ULKS Ruch Pniów 5:5 Szczegóły
SG: Daniel Nosiadek
2020-02-21
g. 18:00
W: pozytywna
014
4LMIII 14
LKS Naprzód II Świbie UKS Feniks II Pyskowice 6:4 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2020-02-18
g. 19:00
W: pozytywna
015
4LMIII 14
KŚ AZS Politechnika III Gliwice ULKS Pławniowice 6:4 Szczegóły
SG: Kazimierz Paszkowski
2020-02-21
g. 18:00
W: pozytywna
016
4LMIII 14
UKS Quo Vadis II Makoszowy ATS Ligota Łabędzka 2:8 Szczegóły
SG: Julian Staroń
2020-02-18
g. 18:30
W: pozytywna
017
4LMIII 14
ULKS Ruch II Pniów KŚ AZS Politechnika II Gliwice 0:10 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2020-02-19
g. 19:00
W: pozytywna
018
4LMIII 14
KTS V Gliwice LKS Młodość II Rudno 2:8 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2020-03-11
g. 18:30
W: pozytywna
019
4LMIII 15
ULKS Ruch Pniów LKS Naprzód II Świbie 7:3 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2020-02-26
g. 18:00
W: pozytywna
020
4LMIII 15
UKS Feniks II Pyskowice KŚ AZS Politechnika III Gliwice 5:5 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2020-02-26
g. 18:00
W: pozytywna
021
4LMIII 15
ULKS Pławniowice UKS Quo Vadis II Makoszowy 7:3 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2020-02-26
g. 19:00
W: pozytywna
022
4LMIII 15
ATS Ligota Łabędzka ULKS Ruch II Pniów 8:2 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2020-02-25
g. 19:00
W: pozytywna
023
4LMIII 15
KŚ AZS Politechnika II Gliwice LKS Młodość II Rudno 6:4 Szczegóły
SG: Marek Sajdak
2020-02-26
g. 19:00
W: pozytywna
024
4LMIII 15
KTS V Gliwice STS II Żernica 5:5 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2020-03-03
g. 19:00
W: pozytywna
025
4LMIII 16
KŚ AZS Politechnika III Gliwice ULKS Ruch Pniów 2:8 Szczegóły
SG: Kazimierz Paszkowski
2020-03-11
g. 18:00
W: pozytywna
026
4LMIII 16
UKS Quo Vadis II Makoszowy UKS Feniks II Pyskowice 2:8 Szczegóły
SG: Julian Staroń
2020-03-03
g. 18:30
W: pozytywna
027
4LMIII 16
ULKS Ruch II Pniów ULKS Pławniowice 1:9 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2020-03-04
g. 17:30
W: pozytywna
028
4LMIII 16
LKS Młodość II Rudno ATS Ligota Łabędzka 7:3 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2020-03-04
g. 17:30
W: pozytywna
029
4LMIII 16
STS II Żernica KŚ AZS Politechnika II Gliwice 2:8 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2020-03-06
g. 18:00
W: pozytywna
030
4LMIII 16
LKS Naprzód II Świbie KTS V Gliwice 3:7 Szczegóły
SG: Rafał Kobiński
2020-03-19
g. 18:30
031
4LMIII 17
ULKS Ruch Pniów UKS Quo Vadis II Makoszowy -:- Szczegóły
SG: Jan Sopel
2020-03-18
g. 18:00
032
4LMIII 17
UKS Feniks II Pyskowice ULKS Ruch II Pniów -:- Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2020-03-18
g. 18:00
033
4LMIII 17
ULKS Pławniowice LKS Młodość II Rudno -:- Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2020-03-18
g. 17:30
034
4LMIII 17
STS II Żernica ATS Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
SG: Daniel Nosiadek
2020-03-17
g. 19:00
035
4LMIII 17
KŚ AZS Politechnika II Gliwice LKS Naprzód II Świbie -:- Szczegóły
SG: Marek Sajdak
2020-03-18
g. 19:00
036
4LMIII 17
KTS V Gliwice KŚ AZS Politechnika III Gliwice -:- Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2020-03-25
g. 19:00
037
4LMIII 18
KTS V Gliwice ULKS Ruch Pniów -:- Szczegóły
SG: Anna Rusin
2020-03-24
g. 19:00
038
4LMIII 18
KŚ AZS Politechnika II Gliwice UKS Feniks II Pyskowice -:- Szczegóły
SG: Marek Sajdak
2020-03-25
g. 19:00
039
4LMIII 18
ATS Ligota Łabędzka ULKS Pławniowice -:- Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2020-03-25
g. 18:00
040
4LMIII 18
UKS Quo Vadis II Makoszowy KŚ AZS Politechnika III Gliwice -:- Szczegóły
SG:
2020-03-24
g. 18:30
041
4LMIII 18
ULKS Ruch II Pniów LKS Naprzód II Świbie -:- Szczegóły
SG: Jan Sopel
2020-03-25
g. 17:30
042
4LMIII 18
LKS Młodość II Rudno STS II Żernica -:- Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2020-04-02
g. 18:30
043
4LMIII 19
ULKS Ruch Pniów KŚ AZS Politechnika II Gliwice -:- Szczegóły
SG: Jan Sopel
2020-04-01
g. 18:00
044
4LMIII 19
UKS Feniks II Pyskowice ATS Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2020-04-01
g. 18:00
045
4LMIII 19
ULKS Pławniowice KTS V Gliwice -:- Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2020-04-03
g. 18:00
046
4LMIII 19
LKS Naprzód II Świbie UKS Quo Vadis II Makoszowy -:- Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2020-04-01
g. 17:30
047
4LMIII 19
STS II Żernica ULKS Ruch II Pniów -:- Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2020-03-31
g. 19:00
048
4LMIII 19
KŚ AZS Politechnika III Gliwice LKS Młodość II Rudno -:- Szczegóły
SG: Marek Sajdak
2020-04-08
g. 19:00
049
4LMIII 20
ATS Ligota Łabędzka ULKS Ruch Pniów -:- Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2020-04-08
g. 18:00
050
4LMIII 20
ULKS Pławniowice UKS Feniks II Pyskowice -:- Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2020-04-07
g. 19:00
051
4LMIII 20
KŚ AZS Politechnika II Gliwice KTS V Gliwice -:- Szczegóły
SG: Marek Sajdak
2020-04-08
g. 18:00
052
4LMIII 20
UKS Quo Vadis II Makoszowy STS II Żernica -:- Szczegóły
SG: Julian Staroń
2020-04-07
g. 18:30
053
4LMIII 20
ULKS Ruch II Pniów LKS Młodość II Rudno -:- Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2020-04-10
g. 18:00
054
4LMIII 20
LKS Naprzód II Świbie KŚ AZS Politechnika III Gliwice -:- Szczegóły
SG: Rafał Kobiński