Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (gr. IV)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS Ruch Pniów 1 2 10:0
2. KŚ AZS Politechnika II Gliwice 1 2 10:0
3. ATS Ligota Łabędzka 1 2 8:2
4. LKS Młodość II Rudno 1 2 7:3
5. ULKS Pławniowice 1 2 6:4
6. KTS V Gliwice 1 1 5:5
7. UKS Quo Vadis II Makoszowy 1 1 5:5
8. STS II Żernica 1 0 4:6
9. UKS Feniks II Pyskowice 1 0 3:7
10. LKS Naprzód II Świbie 1 0 2:8
11. ULKS Ruch II Pniów 1 0 0:10
12. KŚ AZS Politechnika III Gliwice 1 0 0:10

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-19
g. 18:30
W: pozytywna
001
1
ULKS Ruch Pniów ULKS Ruch II Pniów 10:0 Szczegóły
2019-09-18
g. 18:00
W: pozytywna
002
1
LKS Młodość II Rudno UKS Feniks II Pyskowice 7:3 Szczegóły
2019-09-18
g. 18:00
W: pozytywna
003
1
ULKS Pławniowice STS II Żernica 6:4 Szczegóły
2019-09-18
g. 19:00
W: pozytywna
004
1
ATS Ligota Łabędzka LKS Naprzód II Świbie 8:2 Szczegóły
2019-09-17
g. 19:00
W: pozytywna
005
1
KŚ AZS Politechnika II Gliwice KŚ AZS Politechnika III Gliwice 10:0 Szczegóły
2019-09-18
g. 19:00
W: pozytywna
006
1
KTS V Gliwice UKS Quo Vadis II Makoszowy 5:5 Szczegóły
2019-09-26
g. 18:30
007
2
ULKS Ruch Pniów LKS Młodość II Rudno -:- Szczegóły
2019-09-25
g. 17:30
008
2
STS II Żernica UKS Feniks II Pyskowice -:- Szczegóły
2019-09-27
g. 18:00
009
2
LKS Naprzód II Świbie ULKS Pławniowice -:- Szczegóły
2019-09-24
g. 19:00
010
2
KŚ AZS Politechnika III Gliwice ATS Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
2019-09-25
g. 18:00
011
2
UKS Quo Vadis II Makoszowy KŚ AZS Politechnika II Gliwice -:- Szczegóły
2019-09-24
g. 18:30
012
2
ULKS Ruch II Pniów KTS V Gliwice -:- Szczegóły
2019-10-03
g. 18:30
013
3
ULKS Ruch Pniów STS II Żernica -:- Szczegóły
2019-10-02
g. 18:00
014
3
UKS Feniks II Pyskowice LKS Naprzód II Świbie -:- Szczegóły
2019-10-02
g. 18:00
015
3
ULKS Pławniowice KŚ AZS Politechnika III Gliwice -:- Szczegóły
2019-10-02
g. 19:00
016
3
ATS Ligota Łabędzka UKS Quo Vadis II Makoszowy -:- Szczegóły
2019-10-01
g. 19:00
017
3
KŚ AZS Politechnika II Gliwice ULKS Ruch II Pniów -:- Szczegóły
2019-10-02
g. 18:00
018
3
LKS Młodość II Rudno KTS V Gliwice -:- Szczegóły
2019-10-18
g. 18:00
019
4
LKS Naprzód II Świbie ULKS Ruch Pniów -:- Szczegóły
2019-10-15
g. 19:00
020
4
KŚ AZS Politechnika III Gliwice UKS Feniks II Pyskowice -:- Szczegóły
2019-10-16
g. 18:00
021
4
UKS Quo Vadis II Makoszowy ULKS Pławniowice -:- Szczegóły
2019-10-15
g. 18:30
022
4
ULKS Ruch II Pniów ATS Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
2019-10-16
g. 18:00
023
4
LKS Młodość II Rudno KŚ AZS Politechnika II Gliwice -:- Szczegóły
2019-10-16
g. 17:30
024
4
STS II Żernica KTS V Gliwice -:- Szczegóły
2019-10-24
g. 18:30
025
5
ULKS Ruch Pniów KŚ AZS Politechnika III Gliwice -:- Szczegóły
2019-10-23
g. 18:00
026
5
UKS Feniks II Pyskowice UKS Quo Vadis II Makoszowy -:- Szczegóły
2019-10-23
g. 18:00
027
5
ULKS Pławniowice ULKS Ruch II Pniów -:- Szczegóły
2019-10-23
g. 19:00
028
5
ATS Ligota Łabędzka LKS Młodość II Rudno -:- Szczegóły
2019-10-22
g. 19:00
029
5
KŚ AZS Politechnika II Gliwice STS II Żernica -:- Szczegóły
2019-10-23
g. 19:00
030
5
KTS V Gliwice LKS Naprzód II Świbie -:- Szczegóły
2019-11-06
g. 18:00
031
6
UKS Quo Vadis II Makoszowy ULKS Ruch Pniów -:- Szczegóły
2019-11-05
g. 18:30
032
6
ULKS Ruch II Pniów UKS Feniks II Pyskowice -:- Szczegóły
2019-11-06
g. 18:00
033
6
LKS Młodość II Rudno ULKS Pławniowice -:- Szczegóły
2019-11-06
g. 19:00
034
6
ATS Ligota Łabędzka STS II Żernica -:- Szczegóły
2019-11-08
g. 18:00
035
6
LKS Naprzód II Świbie KŚ AZS Politechnika II Gliwice -:- Szczegóły
2019-11-05
g. 19:00
036
6
KŚ AZS Politechnika III Gliwice KTS V Gliwice -:- Szczegóły
2019-11-14
g. 18:30
037
7
ULKS Ruch Pniów KTS V Gliwice -:- Szczegóły
2019-11-13
g. 18:00
038
7
UKS Feniks II Pyskowice KŚ AZS Politechnika II Gliwice -:- Szczegóły
2019-11-13
g. 18:00
039
7
ULKS Pławniowice ATS Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
2019-11-12
g. 19:00
040
7
KŚ AZS Politechnika III Gliwice UKS Quo Vadis II Makoszowy -:- Szczegóły
2019-11-15
g. 18:00
041
7
LKS Naprzód II Świbie ULKS Ruch II Pniów -:- Szczegóły
2019-11-13
g. 17:30
042
7
STS II Żernica LKS Młodość II Rudno -:- Szczegóły
2019-11-26
g. 19:00
043
8
KŚ AZS Politechnika II Gliwice ULKS Ruch Pniów -:- Szczegóły
2019-11-27
g. 19:00
044
8
ATS Ligota Łabędzka UKS Feniks II Pyskowice -:- Szczegóły
2019-11-27
g. 19:00
045
8
KTS V Gliwice ULKS Pławniowice -:- Szczegóły
2019-11-27
g. 18:00
046
8
UKS Quo Vadis II Makoszowy LKS Naprzód II Świbie -:- Szczegóły
2019-11-26
g. 18:30
047
8
ULKS Ruch II Pniów STS II Żernica -:- Szczegóły
2019-11-27
g. 18:00
048
8
LKS Młodość II Rudno KŚ AZS Politechnika III Gliwice -:- Szczegóły
2019-12-05
g. 18:30
049
9
ULKS Ruch Pniów ATS Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
2019-12-04
g. 18:00
050
9
UKS Feniks II Pyskowice ULKS Pławniowice -:- Szczegóły
2019-12-04
g. 19:00
051
9
KTS V Gliwice KŚ AZS Politechnika II Gliwice -:- Szczegóły
2019-12-04
g. 17:30
052
9
STS II Żernica UKS Quo Vadis II Makoszowy -:- Szczegóły
2019-12-04
g. 18:00
053
9
LKS Młodość II Rudno ULKS Ruch II Pniów -:- Szczegóły
2019-12-03
g. 19:00
054
9
KŚ AZS Politechnika III Gliwice LKS Naprzód II Świbie -:- Szczegóły
2019-12-11
g. 18:00
055
10
ULKS Pławniowice ULKS Ruch Pniów -:- Szczegóły
2019-12-11
g. 19:00
056
10
KTS V Gliwice UKS Feniks II Pyskowice -:- Szczegóły
2019-12-10
g. 19:00
057
10
KŚ AZS Politechnika II Gliwice ATS Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
2019-12-11
g. 18:00
058
10
UKS Quo Vadis II Makoszowy LKS Młodość II Rudno -:- Szczegóły
2019-12-10
g. 18:30
059
10
ULKS Ruch II Pniów KŚ AZS Politechnika III Gliwice -:- Szczegóły
2019-12-13
g. 18:00
060
10
LKS Naprzód II Świbie STS II Żernica -:- Szczegóły
2019-12-19
g. 18:00
061
11
ULKS Ruch Pniów UKS Feniks II Pyskowice -:- Szczegóły
2019-12-17
g. 19:00
062
11
KŚ AZS Politechnika II Gliwice ULKS Pławniowice -:- Szczegóły
2019-12-18
g. 19:00
063
11
ATS Ligota Łabędzka KTS V Gliwice -:- Szczegóły
2019-12-17
g. 18:30
064
11
ULKS Ruch II Pniów UKS Quo Vadis II Makoszowy -:- Szczegóły
2019-12-18
g. 18:00
065
11
LKS Młodość II Rudno LKS Naprzód II Świbie -:- Szczegóły
2019-12-18
g. 17:30
066
11
STS II Żernica KŚ AZS Politechnika III Gliwice -:- Szczegóły