Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (gr. III)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Lędziny 14 28 111:29
2. UKS Energa Siewierz 14 22 102:38
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 14 21 103:37
4. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 14 21 99:41
5. TTS Polonia III Bytom 14 16 81:59
6. MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 14 12 56:84
7. UKS Huragan II Sosnowiec 14 8 39:101
8. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 14 6 54:86
9. TTS Polonia IV Bytom 14 6 41:99
10. UKS Ikar II Mierzęcice 14 0 14:126

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-18
g. 18:00
W: pozytywna
001
4LMIII 1
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno UKS Huragan II Sosnowiec 10:0 Szczegóły
SG: Tomasz Bożek
2019-09-17
g. 18:00
W: pozytywna
002
4LMIII 1
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry KTS II Lędziny 2:8 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2019-09-19
g. 18:00
W: pozytywna
003
4LMIII 1
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza UKS Energa Siewierz 1:9 Szczegóły
SG: Lucjan Zawartka
2019-09-19
g. 17:30
W: pozytywna
004
4LMIII 1
UKS Ikar II Mierzęcice MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 1:9 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2019-09-17
g. 18:00
W: pozytywna
005
4LMIII 1
TTS Polonia III Bytom TTS Polonia IV Bytom 9:1 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2019-09-24
g. 18:00
W: pozytywna
006
4LMIII 2
TTS Polonia III Bytom UKS Huragan II Sosnowiec 9:1 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2019-09-24
g. 18:00
W: pozytywna
007
4LMIII 2
TTS Polonia IV Bytom UKS Ikar II Mierzęcice 9:1 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2019-09-26
g. 18:30
W: pozytywna
008
4LMIII 2
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 1:9 Szczegóły
SG: Jerzy Malcherek
2019-09-25
g. 17:30
W: pozytywna
009
4LMIII 2
UKS Energa Siewierz MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 8:2 Szczegóły
SG: Adam Duch
2019-09-26
g. 18:00
W: pozytywna
010
4LMIII 2
KTS II Lędziny LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 7:3 Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2019-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
011
4LMIII 3
UKS Huragan II Sosnowiec KTS II Lędziny 0:10 Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2019-10-02
g. 18:00
W: pozytywna
012
4LMIII 3
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno UKS Energa Siewierz 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Bożek
2019-10-01
g. 18:00
W: pozytywna
013
4LMIII 3
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 4:6 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2019-10-03
g. 18:00
W: pozytywna
014
4LMIII 3
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza TTS Polonia IV Bytom 8:2 Szczegóły
SG: Lucjan Zawartka
2019-10-03
g. 17:30
W: pozytywna
015
4LMIII 3
UKS Ikar II Mierzęcice TTS Polonia III Bytom 0:10 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2019-10-17
g. 17:30
W: pozytywna
016
4LMIII 4
UKS Ikar II Mierzęcice UKS Huragan II Sosnowiec 4:6 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2019-10-15
g. 18:00
W: pozytywna
017
4LMIII 4
TTS Polonia III Bytom UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 3:7 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2019-10-15
g. 18:00
W: pozytywna
018
4LMIII 4
TTS Polonia IV Bytom MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 5:5 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2019-10-17
g. 18:30
W: pozytywna
019
4LMIII 4
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 0:10 Szczegóły
SG: Jerzy Malcherek
2019-10-16
g. 17:30
W: pozytywna
020
4LMIII 4
UKS Energa Siewierz KTS II Lędziny 4:6 Szczegóły
SG: Adam Duch
2019-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
021
4LMIII 5
UKS Huragan II Sosnowiec UKS Energa Siewierz 3:7 Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2019-10-24
g. 18:00
W: pozytywna
022
4LMIII 5
KTS II Lędziny MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 9:1 Szczegóły
SG: Roman Długajczyk
2019-10-23
g. 18:00
W: pozytywna
023
4LMIII 5
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno TTS Polonia IV Bytom 7:3 Szczegóły
SG: Tomasz Bożek
2019-10-22
g. 18:00
W: pozytywna
024
4LMIII 5
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry TTS Polonia III Bytom 4:6 Szczegóły
SG: Adam Drzyzga
2019-10-24
g. 18:00
W: pozytywna
025
4LMIII 5
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza UKS Ikar II Mierzęcice 8:2 Szczegóły
SG: Lucjan Zawartka
2019-11-07
g. 18:00
W: pozytywna
026
4LMIII 6
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza UKS Huragan II Sosnowiec 10:0 Szczegóły
SG: Lucjan Zawartka
2019-11-07
g. 17:30
W: pozytywna
027
4LMIII 6
UKS Ikar II Mierzęcice MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 0:10 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2019-11-05
g. 18:00
W: pozytywna
028
4LMIII 6
TTS Polonia III Bytom LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 1:9 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2019-11-05
g. 18:00
W: pozytywna
029
4LMIII 6
TTS Polonia IV Bytom KTS II Lędziny 2:8 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2019-11-14
g. 18:30
W: pozytywna
030
4LMIII 6
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie UKS Energa Siewierz 0:10 Szczegóły
SG: Jerzy Malcherek
2019-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
031
4LMIII 7
UKS Huragan II Sosnowiec MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 3:7 Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2019-11-13
g. 17:30
W: pozytywna
032
4LMIII 7
UKS Energa Siewierz TTS Polonia IV Bytom 9:1 Szczegóły
SG: Adam Duch
2019-11-14
g. 18:00
W: pozytywna
033
4LMIII 7
KTS II Lędziny TTS Polonia III Bytom 8:2 Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2019-11-13
g. 18:00
W: pozytywna
034
4LMIII 7
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno UKS Ikar II Mierzęcice 10:0 Szczegóły
SG: Tomasz Bożek
2019-11-12
g. 18:00
W: pozytywna
035
4LMIII 7
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 2:8 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2019-11-26
g. 18:00
W: pozytywna
036
4LMIII 8
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry UKS Huragan II Sosnowiec 4:6 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2019-11-28
g. 18:00
W: pozytywna
037
4LMIII 8
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 4:6 Szczegóły
SG: Lucjan Zawartka
2019-11-28
g. 17:30
W: pozytywna
038
4LMIII 8
UKS Ikar II Mierzęcice KTS II Lędziny 0:10 Szczegóły
SG: Tomasz Nieszporek
2019-11-26
g. 18:00
W: pozytywna
039
4LMIII 8
TTS Polonia III Bytom UKS Energa Siewierz 3:7 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2019-11-26
g. 18:00
W: pozytywna
040
4LMIII 8
TTS Polonia IV Bytom MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 2:8 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2019-12-06
g. 18:00
W: pozytywna
041
4LMIII 9
UKS Huragan II Sosnowiec TTS Polonia IV Bytom 8:2 Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2019-12-05
g. 18:30
W: pozytywna
042
4LMIII 9
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie TTS Polonia III Bytom 4:6 Szczegóły
SG: Jerzy Malcherek
2019-12-04
g. 17:30
W: pozytywna
043
4LMIII 9
UKS Energa Siewierz UKS Ikar II Mierzęcice 9:1 Szczegóły
SG: Adam Duch
2019-12-05
g. 18:00
W: pozytywna
044
4LMIII 9
KTS II Lędziny UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 6:4 Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2019-12-04
g. 18:00
W: pozytywna
045
4LMIII 9
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 9:1 Szczegóły
SG: Tomasz Bożek
2020-02-07
g. 18:00
W: pozytywna
001
4LMIII 10
UKS Huragan II Sosnowiec LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 0:10 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2020-02-06
g. 18:00
W: pozytywna
002
4LMIII 10
KTS II Lędziny MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 9:1 Szczegóły
SG: Roman Długajczyk
2020-02-05
g. 17:30
W: pozytywna
003
4LMIII 10
UKS Energa Siewierz UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 5:5 Szczegóły
SG: Adam Duch
2020-02-06
g. 18:30
W: pozytywna
004
4LMIII 10
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie UKS Ikar II Mierzęcice 10:0 Szczegóły
SG: Jerzy Malcherek
2020-02-04
g. 18:00
W: pozytywna
005
4LMIII 10
TTS Polonia IV Bytom TTS Polonia III Bytom 5:5 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2020-02-14
g. 18:00
006
4LMIII 11
UKS Huragan II Sosnowiec TTS Polonia III Bytom 0:10 Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2020-02-13
g. 17:30
W: pozytywna
007
4LMIII 11
UKS Ikar II Mierzęcice TTS Polonia IV Bytom 3:7 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2020-02-13
g. 18:00
W: pozytywna
008
4LMIII 11
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 8:2 Szczegóły
SG: Lucjan Zawartka
2020-02-11
g. 18:00
W: pozytywna
009
4LMIII 11
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry UKS Energa Siewierz 1:9 Szczegóły
SG: Adam Drzyzga
2020-02-12
g. 18:00
W: pozytywna
010
4LMIII 11
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno KTS II Lędziny 4:6 Szczegóły
SG: Tomasz Bożek
2020-02-20
g. 18:00
W: pozytywna
011
4LMIII 12
KTS II Lędziny UKS Huragan II Sosnowiec 8:2 Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2020-02-19
g. 17:30
W: pozytywna
012
4LMIII 12
UKS Energa Siewierz LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 8:2 Szczegóły
SG: Adam Duch
2020-02-20
g. 18:30
W: pozytywna
013
4LMIII 12
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
SG: Jerzy Malcherek
2020-02-18
g. 18:00
W: pozytywna
014
4LMIII 12
TTS Polonia IV Bytom UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 0:10 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2020-02-18
g. 18:00
W: pozytywna
015
4LMIII 12
TTS Polonia III Bytom UKS Ikar II Mierzęcice 10:0 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2020-02-28
g. 18:00
W: pozytywna
016
4LMIII 13
UKS Huragan II Sosnowiec UKS Ikar II Mierzęcice 9:1 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2020-02-27
g. 18:00
W: pozytywna
017
4LMIII 13
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza TTS Polonia III Bytom 8:2 Szczegóły
SG: Leszek Starzyński
2020-02-26
g. 18:00
W: pozytywna
018
4LMIII 13
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry TTS Polonia IV Bytom 9:1 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2020-02-26
g. 18:00
W: pozytywna
019
4LMIII 13
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 9:1 Szczegóły
SG: Tomasz Bożek
2020-02-27
g. 18:00
W: pozytywna
020
4LMIII 13
KTS II Lędziny UKS Energa Siewierz 7:3 Szczegóły
SG: Roman Długajczyk
2020-03-04
g. 17:30
021
4LMIII 14
UKS Energa Siewierz UKS Huragan II Sosnowiec 9:1 Szczegóły
SG: Adam Duch
2020-03-05
g. 18:30
W: pozytywna
022
4LMIII 14
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie KTS II Lędziny 1:9 Szczegóły
SG: Jerzy Malcherek
2020-03-03
g. 18:00
W: pozytywna
023
4LMIII 14
TTS Polonia IV Bytom LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 1:9 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2020-03-03
g. 18:00
W: pozytywna
024
4LMIII 14
TTS Polonia III Bytom MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 5:5 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2020-03-06
g. 17:30
W: pozytywna
025
4LMIII 14
UKS Ikar II Mierzęcice UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 1:9 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2020-03-20
g. 18:00
026
4LMIII 15
UKS Huragan II Sosnowiec UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2020-03-17
g. 18:00
027
4LMIII 15
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry UKS Ikar II Mierzęcice -:- Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2020-03-18
g. 18:00
028
4LMIII 15
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno TTS Polonia III Bytom -:- Szczegóły
SG: Tomasz Bożek
2020-03-19
g. 18:00
029
4LMIII 15
KTS II Lędziny TTS Polonia IV Bytom -:- Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2020-03-18
g. 17:30
030
4LMIII 15
UKS Energa Siewierz MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie -:- Szczegóły
SG:
2020-03-26
g. 18:30
031
4LMIII 16
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie UKS Huragan II Sosnowiec -:- Szczegóły
SG: Jerzy Malcherek
2020-03-24
g. 18:00
032
4LMIII 16
TTS Polonia IV Bytom UKS Energa Siewierz -:- Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2020-03-24
g. 18:00
033
4LMIII 16
TTS Polonia III Bytom KTS II Lędziny -:- Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2020-03-26
g. 17:30
034
4LMIII 16
UKS Ikar II Mierzęcice LKS Zgoda Byczyna Jaworzno -:- Szczegóły
SG:
2020-03-26
g. 18:00
035
4LMIII 16
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Leszek Starzyński
2020-04-03
g. 18:00
036
4LMIII 17
UKS Huragan II Sosnowiec MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2020-04-01
g. 18:00
037
4LMIII 17
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
SG: Tomasz Bożek
2020-04-02
g. 18:00
038
4LMIII 17
KTS II Lędziny UKS Ikar II Mierzęcice -:- Szczegóły
SG: Roman Długajczyk
2020-04-01
g. 17:30
039
4LMIII 17
UKS Energa Siewierz TTS Polonia III Bytom -:- Szczegóły
SG: Adam Duch
2020-04-02
g. 18:30
040
4LMIII 17
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie TTS Polonia IV Bytom -:- Szczegóły
SG: Jerzy Malcherek
2020-04-07
g. 18:00
041
4LMIII 18
TTS Polonia IV Bytom UKS Huragan II Sosnowiec -:- Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2020-04-07
g. 18:00
042
4LMIII 18
TTS Polonia III Bytom MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie -:- Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2020-04-09
g. 17:30
043
4LMIII 18
UKS Ikar II Mierzęcice UKS Energa Siewierz -:- Szczegóły
SG:
2020-04-09
g. 18:00
044
4LMIII 18
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza KTS II Lędziny -:- Szczegóły
SG: Lucjan Zawartka
2020-04-07
g. 18:00
045
4LMIII 18
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry LKS Zgoda Byczyna Jaworzno -:- Szczegóły
SG: Jakub Michalski