Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (gr. III)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-18
g. 18:00
W: pozytywna
001
1
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno UKS Huragan II Sosnowiec 10:0 Szczegóły
2019-09-17
g. 18:00
002
1
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry KTS II Lędziny 2:8 Szczegóły
2019-09-19
g. 18:00
003
1
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza UKS Energa Siewierz 1:9 Szczegóły
2019-09-19
g. 17:30
004
1
UKS Ikar II Mierzęcice MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 1:9 Szczegóły
2019-09-17
g. 18:00
005
1
TTS Polonia III Bytom TTS Polonia IV Bytom 9:1 Szczegóły
2019-09-24
g. 18:00
006
2
TTS Polonia III Bytom UKS Huragan II Sosnowiec -:- Szczegóły
2019-09-24
g. 18:00
007
2
TTS Polonia IV Bytom UKS Ikar II Mierzęcice -:- Szczegóły
2019-09-26
g. 18:30
008
2
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
2019-09-25
g. 17:30
009
2
UKS Energa Siewierz MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
2019-09-26
g. 18:00
010
2
KTS II Lędziny LKS Zgoda Byczyna Jaworzno -:- Szczegóły
2019-10-04
g. 18:00
011
3
UKS Huragan II Sosnowiec KTS II Lędziny -:- Szczegóły
2019-10-02
g. 18:00
012
3
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno UKS Energa Siewierz -:- Szczegóły
2019-10-01
g. 18:00
013
3
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie -:- Szczegóły
2019-10-03
g. 18:00
014
3
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza TTS Polonia IV Bytom -:- Szczegóły
2019-10-03
g. 17:30
015
3
UKS Ikar II Mierzęcice TTS Polonia III Bytom -:- Szczegóły
2019-10-17
g. 17:30
016
4
UKS Ikar II Mierzęcice UKS Huragan II Sosnowiec -:- Szczegóły
2019-10-15
g. 18:00
017
4
TTS Polonia III Bytom UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
2019-10-15
g. 18:00
018
4
TTS Polonia IV Bytom MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
2019-10-17
g. 18:30
019
4
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie LKS Zgoda Byczyna Jaworzno -:- Szczegóły
2019-10-16
g. 17:30
020
4
UKS Energa Siewierz KTS II Lędziny -:- Szczegóły
2019-10-25
g. 18:00
021
5
UKS Huragan II Sosnowiec UKS Energa Siewierz -:- Szczegóły
2019-10-24
g. 18:00
022
5
KTS II Lędziny MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie -:- Szczegóły
2019-10-23
g. 18:00
023
5
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno TTS Polonia IV Bytom -:- Szczegóły
2019-10-22
g. 18:00
024
5
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry TTS Polonia III Bytom -:- Szczegóły
2019-10-24
g. 18:00
025
5
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza UKS Ikar II Mierzęcice -:- Szczegóły
2019-11-07
g. 18:00
026
6
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza UKS Huragan II Sosnowiec -:- Szczegóły
2019-11-07
g. 17:30
027
6
UKS Ikar II Mierzęcice MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
2019-11-05
g. 18:00
028
6
TTS Polonia III Bytom LKS Zgoda Byczyna Jaworzno -:- Szczegóły
2019-11-05
g. 18:00
029
6
TTS Polonia IV Bytom KTS II Lędziny -:- Szczegóły
2019-11-07
g. 18:30
030
6
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie UKS Energa Siewierz -:- Szczegóły
2019-11-15
g. 18:00
031
7
UKS Huragan II Sosnowiec MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie -:- Szczegóły
2019-11-13
g. 17:30
032
7
UKS Energa Siewierz TTS Polonia IV Bytom -:- Szczegóły
2019-11-14
g. 18:00
033
7
KTS II Lędziny TTS Polonia III Bytom -:- Szczegóły
2019-11-13
g. 18:00
034
7
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno UKS Ikar II Mierzęcice -:- Szczegóły
2019-11-12
g. 18:00
035
7
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
2019-11-26
g. 18:00
036
8
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry UKS Huragan II Sosnowiec -:- Szczegóły
2019-11-28
g. 18:00
037
8
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza LKS Zgoda Byczyna Jaworzno -:- Szczegóły
2019-11-28
g. 17:30
038
8
UKS Ikar II Mierzęcice KTS II Lędziny -:- Szczegóły
2019-11-26
g. 18:00
039
8
TTS Polonia III Bytom UKS Energa Siewierz -:- Szczegóły
2019-11-26
g. 18:00
040
8
TTS Polonia IV Bytom MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie -:- Szczegóły
2019-12-06
g. 18:00
041
9
UKS Huragan II Sosnowiec TTS Polonia IV Bytom -:- Szczegóły
2019-12-05
g. 18:30
042
9
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie TTS Polonia III Bytom -:- Szczegóły
2019-12-04
g. 17:30
043
9
UKS Energa Siewierz UKS Ikar II Mierzęcice -:- Szczegóły
2019-12-05
g. 18:00
044
9
KTS II Lędziny UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
2019-12-04
g. 18:00
045
9
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry -:- Szczegóły