Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (gr. II)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS II Bojanów 16 30 126:34
2. MOSiR Łaziska Górne 16 29 120:40
3. TS Kuźnia Martex III Rybnik 16 22 94:66
4. LKS Strażak II Mikołów 16 21 87:73
5. AKS II Mikołów 16 19 88:72
6. MUKS Jedynka II Pszów 16 16 79:81
7. KS Naprzód II Borucin 15 14 73:77
8. MUKS Czerwionka 16 13 78:82
9. UKTS Sokół III Orzesze 15 12 71:79
10. LKS Wilki II Wilcza 16 9 46:114
11. GKS Gwarek II Ornotowice 16 4 53:107
12. LKS Strażak III Mikołów 16 1 35:125

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-19
g. 18:30
W: pozytywna
001
4LMII 1
AKS II Mikołów MUKS Czerwionka 7:3 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2019-09-19
g. 18:00
W: pozytywna
002
4LMII 1
KS Naprzód II Borucin LKS Wilki II Wilcza 4:6 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2019-09-19
g. 17:30
W: pozytywna
003
4LMII 1
MUKS Jedynka II Pszów UKTS Sokół III Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2019-09-18
g. 18:00
W: pozytywna
004
4LMII 1
GKS Gwarek II Ornotowice KS II Bojanów 3:7 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2019-10-07
g. 18:00
W: pozytywna
005
4LMII 1
TS Kuźnia Martex III Rybnik MOSiR Łaziska Górne 2:8 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2019-09-20
g. 17:30
W: pozytywna
006
4LMII 1
LKS Strażak II Mikołów LKS Strażak III Mikołów 9:1 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2019-09-26
g. 18:00
W: pozytywna
007
4LMII 2
LKS Wilki II Wilcza AKS II Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Ryszard Stawiarz
2019-09-25
g. 19:00
W: pozytywna
008
4LMII 2
UKTS Sokół III Orzesze KS Naprzód II Borucin 7:3 Szczegóły
SG: Robert Tomaszewski
2019-09-26
g. 17:30
W: pozytywna
009
4LMII 2
MUKS Jedynka II Pszów GKS Gwarek II Ornotowice 6:4 Szczegóły
SG: Łukasz Borek
2019-09-26
g. 18:00
W: pozytywna
010
4LMII 2
MOSiR Łaziska Górne KS II Bojanów 9:1 Szczegóły
SG: Zenon Szczęsny
2019-09-23
g. 18:00
W: pozytywna
011
4LMII 2
LKS Strażak III Mikołów TS Kuźnia Martex III Rybnik 0:10 Szczegóły
SG: Janusz Kowalski
2019-09-26
g. 18:00
W: pozytywna
012
4LMII 2
MUKS Czerwionka LKS Strażak II Mikołów 7:3 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2019-10-03
g. 18:30
W: pozytywna
013
4LMII 3
AKS II Mikołów UKTS Sokół III Orzesze 7:3 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2019-10-02
g. 18:00
W: pozytywna
014
4LMII 3
GKS Gwarek II Ornotowice KS Naprzód II Borucin 5:5 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2019-10-03
g. 17:30
W: pozytywna
015
4LMII 3
MUKS Jedynka II Pszów MOSiR Łaziska Górne 2:8 Szczegóły
SG: Łukasz Borek
2019-10-03
g. 18:00
W: pozytywna
016
4LMII 3
KS II Bojanów LKS Strażak III Mikołów 10:0 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2019-09-30
g. 18:00
W: pozytywna
017
4LMII 3
TS Kuźnia Martex III Rybnik MUKS Czerwionka 6:4 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2019-09-30
g. 18:30
W: pozytywna
018
4LMII 3
LKS Strażak II Mikołów LKS Wilki II Wilcza 8:2 Szczegóły
SG: Sebastian Kuchta
2019-10-16
g. 18:00
W: pozytywna
019
4LMII 4
GKS Gwarek II Ornotowice AKS II Mikołów 2:8 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2019-10-28
g. 18:00
W: pozytywna
020
4LMII 4
MOSiR Łaziska Górne KS Naprzód II Borucin 8:2 Szczegóły
SG: Zenon Szczęsny
2019-10-18
g. 17:30
W: pozytywna
021
4LMII 4
LKS Strażak III Mikołów MUKS Jedynka II Pszów 2:8 Szczegóły
SG: Dominik Rzepka
2019-10-15
g. 18:00
W: pozytywna
022
4LMII 4
MUKS Czerwionka KS II Bojanów 1:9 Szczegóły
SG: Janusz Kowalski
2019-10-17
g. 18:00
W: pozytywna
023
4LMII 4
LKS Wilki II Wilcza TS Kuźnia Martex III Rybnik 2:8 Szczegóły
SG: Piotr Wiciok
2019-10-16
g. 19:00
W: pozytywna
024
4LMII 4
UKTS Sokół III Orzesze LKS Strażak II Mikołów 2:8 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2019-10-24
g. 18:30
W: pozytywna
025
4LMII 5
AKS II Mikołów MOSiR Łaziska Górne 4:6 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2019-10-24
g. 18:00
W: pozytywna
026
4LMII 5
KS Naprzód II Borucin LKS Strażak III Mikołów 6:4 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2019-10-29
g. 17:30
W: negatywna
027
4LMII 5
MUKS Jedynka II Pszów MUKS Czerwionka 0:10 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2019-10-24
g. 18:00
W: pozytywna
028
4LMII 5
KS II Bojanów LKS Wilki II Wilcza 10:0 Szczegóły
SG: Rafał Wycisk
2019-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
029
4LMII 5
TS Kuźnia Martex III Rybnik UKTS Sokół III Orzesze 5:5 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2019-10-21
g. 18:30
W: pozytywna
030
4LMII 5
LKS Strażak II Mikołów GKS Gwarek II Ornotowice 7:3 Szczegóły
SG: Sebastian Kuchta
2019-11-08
g. 17:30
W: pozytywna
031
4LMII 6
LKS Strażak III Mikołów AKS II Mikołów 2:8 Szczegóły
SG: Tadeusz Lechowski
2019-11-07
g. 18:00
W: pozytywna
032
4LMII 6
MUKS Czerwionka KS Naprzód II Borucin 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2019-11-07
g. 18:00
W: pozytywna
033
4LMII 6
LKS Wilki II Wilcza MUKS Jedynka II Pszów 3:7 Szczegóły
SG: Jarosław Krasowski
2019-11-06
g. 19:00
W: pozytywna
034
4LMII 6
UKTS Sokół III Orzesze KS II Bojanów 4:6 Szczegóły
SG: Robert Tomaszewski
2019-11-07
g. 18:00
W: pozytywna
035
4LMII 6
GKS Gwarek II Ornotowice TS Kuźnia Martex III Rybnik 2:8 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2019-11-07
g. 18:00
W: pozytywna
036
4LMII 6
MOSiR Łaziska Górne LKS Strażak II Mikołów 10:0 Szczegóły
SG: Zenon Szczęsny
2019-11-14
g. 18:30
W: pozytywna
037
4LMII 7
AKS II Mikołów LKS Strażak II Mikołów 6:4 Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2019-11-14
g. 18:00
W: pozytywna
038
4LMII 7
KS Naprzód II Borucin TS Kuźnia Martex III Rybnik 5:5 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2019-11-14
g. 17:30
W: pozytywna
039
4LMII 7
MUKS Jedynka II Pszów KS II Bojanów 4:6 Szczegóły
SG: Łukasz Borek
2019-11-14
g. 18:00
W: pozytywna
040
4LMII 7
MOSiR Łaziska Górne LKS Strażak III Mikołów 9:1 Szczegóły
SG: Wojciech Drwięga
2019-11-14
g. 18:00
W: pozytywna
041
4LMII 7
MUKS Czerwionka GKS Gwarek II Ornotowice 8:2 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2019-11-13
g. 19:00
W: pozytywna
042
4LMII 7
UKTS Sokół III Orzesze LKS Wilki II Wilcza 8:2 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2019-11-19
g. 18:00
W: pozytywna
043
4LMII 8
TS Kuźnia Martex III Rybnik AKS II Mikołów 6:4 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2019-11-28
g. 18:00
W: pozytywna
044
4LMII 8
KS II Bojanów KS Naprzód II Borucin 8:2 Szczegóły
SG: Michał Stos
2019-11-25
g. 18:30
W: pozytywna
045
4LMII 8
LKS Strażak II Mikołów MUKS Jedynka II Pszów 5:5 Szczegóły
SG: Dominik Rzepka
2019-11-29
g. 17:30
W: pozytywna
046
4LMII 8
LKS Strażak III Mikołów GKS Gwarek II Ornotowice 5:5 Szczegóły
SG: Sebastian Kuchta
2019-11-28
g. 18:00
W: pozytywna
047
4LMII 8
MUKS Czerwionka UKTS Sokół III Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2019-11-28
g. 18:00
W: pozytywna
048
4LMII 8
LKS Wilki II Wilcza MOSiR Łaziska Górne 0:10 Szczegóły
SG: Zbigniew Menżyk
2019-12-05
g. 18:30
W: pozytywna
049
4LMII 9
AKS II Mikołów KS II Bojanów 2:8 Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2019-12-11
g. 18:00
W: pozytywna
050
4LMII 9
KS Naprzód II Borucin MUKS Jedynka II Pszów 6:4 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2019-12-02
g. 18:30
W: pozytywna
051
4LMII 9
LKS Strażak II Mikołów TS Kuźnia Martex III Rybnik 5:5 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2019-11-27
g. 19:00
W: pozytywna
052
4LMII 9
UKTS Sokół III Orzesze LKS Strażak III Mikołów 6:4 Szczegóły
SG: Robert Tomaszewski
2019-10-31
g. 18:00
W: pozytywna
053
4LMII 9
LKS Wilki II Wilcza MUKS Czerwionka 5:5 Szczegóły
SG: Jarosław Krasowski
2019-12-04
g. 18:00
W: pozytywna
054
4LMII 9
GKS Gwarek II Ornotowice MOSiR Łaziska Górne 1:9 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2019-12-12
g. 17:30
W: pozytywna
055
4LMII 10
MUKS Jedynka II Pszów AKS II Mikołów 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2019-12-09
g. 18:30
W: pozytywna
056
4LMII 10
LKS Strażak II Mikołów KS Naprzód II Borucin 7:3 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2019-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
057
4LMII 10
TS Kuźnia Martex III Rybnik KS II Bojanów 1:9 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2019-12-13
g. 17:30
W: pozytywna
058
4LMII 10
LKS Strażak III Mikołów LKS Wilki II Wilcza 4:6 Szczegóły
SG: Janusz Kowalski
2019-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
059
4LMII 10
MOSiR Łaziska Górne MUKS Czerwionka 8:2 Szczegóły
SG: Zenon Szczęsny
2019-12-11
g. 19:00
W: pozytywna
060
4LMII 10
UKTS Sokół III Orzesze GKS Gwarek II Ornotowice 7:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Fijałkowski
2019-12-19
g. 18:00
W: pozytywna
061
4LMII 11
KS Naprzód II Borucin AKS II Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2019-12-16
g. 18:00
W: pozytywna
062
4LMII 11
TS Kuźnia Martex III Rybnik MUKS Jedynka II Pszów 8:2 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2019-12-19
g. 18:00
W: pozytywna
063
4LMII 11
KS II Bojanów LKS Strażak II Mikołów 9:1 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2019-11-21
g. 18:00
W: pozytywna
064
4LMII 11
MUKS Czerwionka LKS Strażak III Mikołów 9:1 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2019-12-18
g. 18:00
W: pozytywna
065
4LMII 11
GKS Gwarek II Ornotowice LKS Wilki II Wilcza 4:6 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2019-12-19
g. 18:00
W: pozytywna
066
4LMII 11
MOSiR Łaziska Górne UKTS Sokół III Orzesze 7:3 Szczegóły
SG: Zenon Szczęsny
2020-02-06
g. 18:00
W: pozytywna
001
4LMII 12
MUKS Czerwionka AKS II Mikołów 4:6 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2020-02-06
g. 18:00
W: pozytywna
002
4LMII 12
LKS Wilki II Wilcza KS Naprzód II Borucin 2:8 Szczegóły
SG: Ryszard Stawiarz
2020-02-05
g. 19:00
W: pozytywna
003
4LMII 12
UKTS Sokół III Orzesze MUKS Jedynka II Pszów 4:6 Szczegóły
SG: Robert Tomaszewski
2020-02-06
g. 18:00
W: pozytywna
004
4LMII 12
KS II Bojanów GKS Gwarek II Ornotowice 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2020-02-12
g. 18:00
W: pozytywna
005
4LMII 12
MOSiR Łaziska Górne TS Kuźnia Martex III Rybnik 9:1 Szczegóły
SG: Zenon Szczęsny
2020-02-07
g. 18:00
W: pozytywna
006
4LMII 12
LKS Strażak III Mikołów LKS Strażak II Mikołów 3:7 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2020-02-13
g. 18:30
W: pozytywna
007
4LMII 13
AKS II Mikołów LKS Wilki II Wilcza 8:2 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2020-03-11
g. 18:00
008
4LMII 13
KS Naprzód II Borucin UKTS Sokół III Orzesze -:- Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2020-02-12
g. 18:00
W: pozytywna
009
4LMII 13
GKS Gwarek II Ornotowice MUKS Jedynka II Pszów 3:7 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2020-02-13
g. 18:00
W: pozytywna
010
4LMII 13
KS II Bojanów MOSiR Łaziska Górne 8:2 Szczegóły
SG: Rafał Wycisk
2020-02-10
g. 18:00
W: pozytywna
011
4LMII 13
TS Kuźnia Martex III Rybnik LKS Strażak III Mikołów 8:2 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2020-02-14
g. 17:30
W: pozytywna
012
4LMII 13
LKS Strażak II Mikołów MUKS Czerwionka 6:4 Szczegóły
SG: Dominik Rzepka
2020-02-19
g. 19:00
W: pozytywna
013
4LMII 14
UKTS Sokół III Orzesze AKS II Mikołów 7:3 Szczegóły
SG: Robert Tomaszewski
2020-02-20
g. 18:00
W: pozytywna
014
4LMII 14
KS Naprzód II Borucin GKS Gwarek II Ornotowice 7:3 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2020-02-20
g. 18:00
W: pozytywna
015
4LMII 14
MOSiR Łaziska Górne MUKS Jedynka II Pszów 6:4 Szczegóły
SG: Zenon Szczęsny
2020-02-17
g. 18:00
W: pozytywna
016
4LMII 14
LKS Strażak III Mikołów KS II Bojanów 2:8 Szczegóły
SG: Sebastian Kuchta
2020-02-20
g. 18:00
W: pozytywna
017
4LMII 14
MUKS Czerwionka TS Kuźnia Martex III Rybnik 4:6 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2020-02-20
g. 18:00
W: pozytywna
018
4LMII 14
LKS Wilki II Wilcza LKS Strażak II Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Jarosław Krasowski
2020-02-27
g. 18:30
W: pozytywna
019
4LMII 15
AKS II Mikołów GKS Gwarek II Ornotowice 3:7 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2020-02-27
g. 18:00
W: pozytywna
020
4LMII 15
KS Naprzód II Borucin MOSiR Łaziska Górne 4:6 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2020-02-27
g. 17:30
W: pozytywna
021
4LMII 15
MUKS Jedynka II Pszów LKS Strażak III Mikołów 8:2 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2020-02-27
g. 18:00
W: pozytywna
022
4LMII 15
KS II Bojanów MUKS Czerwionka 9:1 Szczegóły
SG: Michał Stos
2020-02-24
g. 18:00
W: pozytywna
023
4LMII 15
TS Kuźnia Martex III Rybnik LKS Wilki II Wilcza 10:0 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2020-02-26
g. 17:30
W: pozytywna
024
4LMII 15
LKS Strażak II Mikołów UKTS Sokół III Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Sebastian Kuchta
2020-03-05
g. 18:00
W: pozytywna
025
4LMII 16
MOSiR Łaziska Górne AKS II Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Zenon Szczęsny
2020-03-02
g. 18:00
W: pozytywna
026
4LMII 16
LKS Strażak III Mikołów KS Naprzód II Borucin 2:8 Szczegóły
SG: Janusz Kowalski
2020-03-05
g. 18:00
W: pozytywna
027
4LMII 16
MUKS Czerwionka MUKS Jedynka II Pszów 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2020-03-05
g. 18:00
W: pozytywna
028
4LMII 16
LKS Wilki II Wilcza KS II Bojanów 0:10 Szczegóły
SG: Zbigniew Menżyk
2020-03-04
g. 19:00
W: pozytywna
029
4LMII 16
UKTS Sokół III Orzesze TS Kuźnia Martex III Rybnik 5:5 Szczegóły
SG: Robert Tomaszewski
2020-03-04
g. 18:00
W: pozytywna
030
4LMII 16
GKS Gwarek II Ornotowice LKS Strażak II Mikołów 4:6 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2020-03-19
g. 18:30
031
4LMII 17
AKS II Mikołów LKS Strażak III Mikołów -:- Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2020-03-19
g. 18:00
032
4LMII 17
KS Naprzód II Borucin MUKS Czerwionka -:- Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2020-03-19
g. 17:30
033
4LMII 17
MUKS Jedynka II Pszów LKS Wilki II Wilcza -:- Szczegóły
SG: Łukasz Borek
2020-03-19
g. 18:00
034
4LMII 17
KS II Bojanów UKTS Sokół III Orzesze -:- Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2020-03-16
g. 18:00
035
4LMII 17
TS Kuźnia Martex III Rybnik GKS Gwarek II Ornotowice -:- Szczegóły
SG: Robert Szymik
2020-03-20
g. 17:30
036
4LMII 17
LKS Strażak II Mikołów MOSiR Łaziska Górne -:- Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2020-03-27
g. 17:30
037
4LMII 18
LKS Strażak II Mikołów AKS II Mikołów -:- Szczegóły
SG: Tadeusz Lechowski
2020-03-23
g. 18:00
038
4LMII 18
TS Kuźnia Martex III Rybnik KS Naprzód II Borucin -:- Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2020-03-26
g. 18:00
039
4LMII 18
KS II Bojanów MUKS Jedynka II Pszów -:- Szczegóły
SG: Denis Gołąbek
2020-03-23
g. 18:00
040
4LMII 18
LKS Strażak III Mikołów MOSiR Łaziska Górne -:- Szczegóły
SG: Dominik Rzepka
2020-03-27
g. 18:00
041
4LMII 18
GKS Gwarek II Ornotowice MUKS Czerwionka -:- Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2020-03-26
g. 18:00
042
4LMII 18
LKS Wilki II Wilcza UKTS Sokół III Orzesze -:- Szczegóły
SG: Ryszard Stawiarz
2020-04-02
g. 18:30
043
4LMII 19
AKS II Mikołów TS Kuźnia Martex III Rybnik -:- Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2020-04-02
g. 18:00
044
4LMII 19
KS Naprzód II Borucin KS II Bojanów -:- Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2020-04-02
g. 17:30
045
4LMII 19
MUKS Jedynka II Pszów LKS Strażak II Mikołów -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2020-04-01
g. 18:00
046
4LMII 19
GKS Gwarek II Ornotowice LKS Strażak III Mikołów -:- Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2020-04-01
g. 19:00
047
4LMII 19
UKTS Sokół III Orzesze MUKS Czerwionka -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2020-04-02
g. 18:00
048
4LMII 19
MOSiR Łaziska Górne LKS Wilki II Wilcza -:- Szczegóły
SG: Zenon Szczęsny
2020-04-09
g. 18:00
049
4LMII 20
KS II Bojanów AKS II Mikołów -:- Szczegóły
SG: Michał Stos
2020-04-09
g. 17:30
050
4LMII 20
MUKS Jedynka II Pszów KS Naprzód II Borucin -:- Szczegóły
SG: Łukasz Borek
2020-04-06
g. 18:00
051
4LMII 20
TS Kuźnia Martex III Rybnik LKS Strażak II Mikołów -:- Szczegóły
SG: Robert Szymik
2020-04-06
g. 18:00
052
4LMII 20
LKS Strażak III Mikołów UKTS Sokół III Orzesze -:- Szczegóły
SG: Janusz Kowalski
2020-04-09
g. 18:00
053
4LMII 20
MUKS Czerwionka LKS Wilki II Wilcza -:- Szczegóły
SG:
2020-04-09
g. 18:00
054
4LMII 20
MOSiR Łaziska Górne GKS Gwarek II Ornotowice -:- Szczegóły
SG: Zenon Szczęsny
2020-04-16
g. 18:30
055
4LMII 21
AKS II Mikołów MUKS Jedynka II Pszów -:- Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2020-04-16
g. 18:00
056
4LMII 21
KS Naprzód II Borucin LKS Strażak II Mikołów -:- Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2020-04-16
g. 18:00
057
4LMII 21
KS II Bojanów TS Kuźnia Martex III Rybnik -:- Szczegóły
SG: Rafał Wycisk
2020-04-16
g. 18:00
058
4LMII 21
LKS Wilki II Wilcza LKS Strażak III Mikołów -:- Szczegóły
SG: Jarosław Krasowski
2020-04-16
g. 18:00
059
4LMII 21
MUKS Czerwionka MOSiR Łaziska Górne -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Smołka
2020-04-15
g. 18:00
060
4LMII 21
GKS Gwarek II Ornotowice UKTS Sokół III Orzesze -:- Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2020-04-23
g. 18:30
061
4LMII 22
AKS II Mikołów KS Naprzód II Borucin -:- Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2020-04-23
g. 17:30
062
4LMII 22
MUKS Jedynka II Pszów TS Kuźnia Martex III Rybnik -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2020-04-24
g. 17:30
063
4LMII 22
LKS Strażak II Mikołów KS II Bojanów -:- Szczegóły
SG: Tadeusz Lechowski
2020-04-20
g. 18:00
064
4LMII 22
LKS Strażak III Mikołów MUKS Czerwionka -:- Szczegóły
SG: Janusz Kowalski
2020-04-23
g. 18:00
065
4LMII 22
LKS Wilki II Wilcza GKS Gwarek II Ornotowice -:- Szczegóły
SG: Zbigniew Menżyk
2020-04-22
g. 19:00
066
4LMII 22
UKTS Sokół III Orzesze MOSiR Łaziska Górne -:- Szczegóły
SG: Robert Tomaszewski