Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (gr. IV)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS IV Gliwice 13 25 100:30
2. KTS III Gliwice 13 24 91:39
3. LKS Młodość Rudno 14 19 85:55
4. UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 14 16 81:59
5. LKS Strażak Mikołów 13 14 69:61
6. UKS Wolej Ruda Śląska 13 13 65:65
7. UKS Feniks Pyskowice 14 10 61:79
8. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 14 9 58:82
9. LKS Naprzód Świbie 14 3 38:102
10. STS Żernica 14 3 32:108
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-11-04
g. 18:00
W: pozytywna
001
3LMIV 1
LKS Strażak Mikołów LKS Naprzód Świbie 10:0 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2019-09-16
g. 18:00
W: pozytywna
002
3LMIV 1
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka LKS Młodość Rudno 4:6 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2019-09-18
g. 18:00
W: pozytywna
003
3LMIV 1
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze STS Żernica 10:0 Szczegóły
SG: Julian Staroń
2019-09-18
g. 19:00
W: pozytywna
004
3LMIV 1
KTS III Gliwice KTS IV Gliwice 5:5 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2019-09-18
g. 18:00
W: pozytywna
005
3LMIV 1
UKS Feniks Pyskowice UKS Wolej Ruda Śląska 3:7 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2019-09-25
g. 18:00
W: pozytywna
006
3LMIV 2
UKS Feniks Pyskowice LKS Naprzód Świbie 7:3 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2019-09-25
g. 19:00
W: pozytywna
007
3LMIV 2
UKS Wolej Ruda Śląska KTS III Gliwice 2:8 Szczegóły
SG: Marek Wolny
2019-09-25
g. 19:00
W: pozytywna
008
3LMIV 2
KTS IV Gliwice UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 9:1 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2019-09-25
g. 17:30
W: pozytywna
009
3LMIV 2
STS Żernica ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 3:7 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2019-09-25
g. 18:00
W: pozytywna
010
3LMIV 2
LKS Młodość Rudno LKS Strażak Mikołów 8:2 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2019-10-03
g. 18:00
W: pozytywna
011
3LMIV 3
LKS Naprzód Świbie LKS Młodość Rudno 3:7 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2019-10-02
g. 18:00
W: pozytywna
012
3LMIV 3
LKS Strażak Mikołów STS Żernica 9:1 Szczegóły
SG: Janusz Kowalski
2019-09-30
g. 18:00
W: pozytywna
013
3LMIV 3
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka KTS IV Gliwice 4:6 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2019-10-02
g. 18:00
W: pozytywna
014
3LMIV 3
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze UKS Wolej Ruda Śląska 5:5 Szczegóły
SG: Sebastian Wiatrek
2019-10-02
g. 19:00
W: pozytywna
015
3LMIV 3
KTS III Gliwice UKS Feniks Pyskowice 7:3 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2019-10-16
g. 19:00
W: pozytywna
016
3LMIV 4
KTS III Gliwice LKS Naprzód Świbie 10:0 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2019-10-16
g. 18:00
W: pozytywna
017
3LMIV 4
UKS Feniks Pyskowice UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 2:8 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2019-10-16
g. 19:00
W: pozytywna
018
3LMIV 4
UKS Wolej Ruda Śląska ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 9:1 Szczegóły
SG: Michał Wolny
2019-10-16
g. 19:00
W: pozytywna
019
3LMIV 4
KTS IV Gliwice LKS Strażak Mikołów 9:1 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2019-10-16
g. 17:30
W: pozytywna
020
3LMIV 4
STS Żernica LKS Młodość Rudno 5:5 Szczegóły
SG: Daniel Nosiadek
2019-10-24
g. 18:00
W: pozytywna
021
3LMIV 5
LKS Naprzód Świbie STS Żernica 6:4 Szczegóły
SG: Rafał Kobiński
2019-11-27
g. 18:00
W: pozytywna
022
3LMIV 5
LKS Młodość Rudno KTS IV Gliwice 2:8 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2019-10-23
g. 18:00
W: pozytywna
023
3LMIV 5
LKS Strażak Mikołów UKS Wolej Ruda Śląska 8:2 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2019-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
024
3LMIV 5
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka UKS Feniks Pyskowice 4:6 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2019-10-23
g. 18:00
W: pozytywna
025
3LMIV 5
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze KTS III Gliwice 3:7 Szczegóły
SG: Tadeusz Siwicki
2019-11-06
g. 18:00
W: pozytywna
026
3LMIV 6
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze LKS Naprzód Świbie 7:3 Szczegóły
SG: Julian Staroń
2019-11-05
g. 19:00
W: pozytywna
027
3LMIV 6
KTS III Gliwice ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 9:1 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2019-11-06
g. 18:00
W: pozytywna
028
3LMIV 6
UKS Feniks Pyskowice LKS Strażak Mikołów 4:6 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2019-11-06
g. 19:00
W: pozytywna
029
3LMIV 6
UKS Wolej Ruda Śląska LKS Młodość Rudno 5:5 Szczegóły
SG: Michał Wolny
2019-11-06
g. 19:00
W: pozytywna
030
3LMIV 6
KTS IV Gliwice STS Żernica 8:2 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2019-11-14
g. 18:00
W: pozytywna
031
3LMIV 7
LKS Naprzód Świbie KTS IV Gliwice 0:10 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2019-11-20
g. 17:30
W: pozytywna
032
3LMIV 7
STS Żernica UKS Wolej Ruda Śląska 0:10 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2019-11-13
g. 17:30
W: pozytywna
033
3LMIV 7
LKS Młodość Rudno UKS Feniks Pyskowice 9:1 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2019-11-13
g. 18:00
W: pozytywna
034
3LMIV 7
LKS Strażak Mikołów KTS III Gliwice 4:6 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2019-11-11
g. 18:00
W: pozytywna
035
3LMIV 7
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 5:5 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2019-12-02
g. 18:00
W: pozytywna
036
3LMIV 8
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka LKS Naprzód Świbie 7:3 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2019-12-04
g. 18:00
W: pozytywna
037
3LMIV 8
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze LKS Strażak Mikołów 6:4 Szczegóły
SG: Julian Staroń
2019-12-04
g. 19:00
W: pozytywna
038
3LMIV 8
KTS III Gliwice LKS Młodość Rudno 6:4 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2019-12-04
g. 18:00
W: pozytywna
039
3LMIV 8
UKS Feniks Pyskowice STS Żernica 9:1 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2019-12-04
g. 19:00
W: pozytywna
040
3LMIV 8
UKS Wolej Ruda Śląska KTS IV Gliwice 2:8 Szczegóły
SG: Marek Wolny
2019-12-12
g. 18:00
W: pozytywna
041
3LMIV 9
LKS Naprzód Świbie UKS Wolej Ruda Śląska 2:8 Szczegóły
SG: Rafał Kobiński
2019-12-11
g. 19:00
W: pozytywna
042
3LMIV 9
KTS IV Gliwice UKS Feniks Pyskowice 8:2 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2019-12-11
g. 17:30
W: pozytywna
043
3LMIV 9
STS Żernica KTS III Gliwice 3:7 Szczegóły
SG: Daniel Nosiadek
2019-12-11
g. 17:30
W: pozytywna
044
3LMIV 9
LKS Młodość Rudno UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 7:3 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2019-12-18
g. 18:00
W: pozytywna
045
3LMIV 9
LKS Strażak Mikołów ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 7:3 Szczegóły
SG: Dominik Rzepka
2020-02-05
g. 18:00
W: pozytywna
001
3LMIV 10
LKS Naprzód Świbie LKS Strażak Mikołów 3:7 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2020-02-05
g. 17:30
W: pozytywna
002
3LMIV 10
LKS Młodość Rudno ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 5:5 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2020-02-05
g. 17:30
W: pozytywna
003
3LMIV 10
STS Żernica UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 1:9 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2020-03-02
g. 19:00
004
3LMIV 10
KTS IV Gliwice KTS III Gliwice -:- Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2020-02-05
g. 19:00
W: pozytywna
005
3LMIV 10
UKS Wolej Ruda Śląska UKS Feniks Pyskowice 6:4 Szczegóły
SG: Marek Wolny
2020-02-13
g. 18:00
W: pozytywna
006
3LMIV 11
LKS Naprzód Świbie UKS Feniks Pyskowice 3:7 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2020-02-12
g. 19:00
W: pozytywna
007
3LMIV 11
KTS III Gliwice UKS Wolej Ruda Śląska 8:2 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2020-02-12
g. 18:00
W: pozytywna
008
3LMIV 11
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze KTS IV Gliwice 4:6 Szczegóły
SG: Julian Staroń
2020-02-10
g. 18:00
W: pozytywna
009
3LMIV 11
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka STS Żernica 7:3 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2020-02-12
g. 18:00
W: pozytywna
010
3LMIV 11
LKS Strażak Mikołów LKS Młodość Rudno 3:7 Szczegóły
SG: Sebastian Kuchta
2020-02-19
g. 17:30
W: pozytywna
011
3LMIV 12
LKS Młodość Rudno LKS Naprzód Świbie 7:3 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2020-02-19
g. 17:30
W: pozytywna
012
3LMIV 12
STS Żernica LKS Strażak Mikołów 2:8 Szczegóły
SG: Daniel Nosiadek
2020-02-19
g. 19:00
W: pozytywna
013
3LMIV 12
KTS IV Gliwice ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 7:3 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2020-03-11
g. 19:00
W: pozytywna
014
3LMIV 12
UKS Wolej Ruda Śląska UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 2:8 Szczegóły
SG: Marek Wolny
2020-02-19
g. 18:00
W: pozytywna
015
3LMIV 12
UKS Feniks Pyskowice KTS III Gliwice 3:7 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2020-02-27
g. 18:00
W: pozytywna
016
3LMIV 13
LKS Naprzód Świbie KTS III Gliwice 5:5 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2020-02-26
g. 18:00
W: pozytywna
017
3LMIV 13
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze UKS Feniks Pyskowice 8:2 Szczegóły
SG: Julian Staroń
2020-02-24
g. 18:00
W: pozytywna
018
3LMIV 13
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka UKS Wolej Ruda Śląska 5:5 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2020-02-26
g. 18:00
W: pozytywna
019
3LMIV 13
LKS Strażak Mikołów KTS IV Gliwice 0:10 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2020-02-26
g. 17:30
W: pozytywna
020
3LMIV 13
LKS Młodość Rudno STS Żernica 9:1 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2020-03-04
g. 17:30
W: pozytywna
021
3LMIV 14
STS Żernica LKS Naprzód Świbie 6:4 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2020-03-04
g. 19:00
W: pozytywna
022
3LMIV 14
KTS IV Gliwice LKS Młodość Rudno 6:4 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2020-03-12
g. 19:00
023
3LMIV 14
UKS Wolej Ruda Śląska LKS Strażak Mikołów -:- Szczegóły
SG: Marek Wolny
2020-03-04
g. 18:00
W: pozytywna
024
3LMIV 14
UKS Feniks Pyskowice ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 8:2 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2020-03-04
g. 19:00
W: pozytywna
025
3LMIV 14
KTS III Gliwice UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 6:4 Szczegóły
SG: Szymon Mitręga
2020-03-19
g. 19:00
026
3LMIV 15
LKS Naprzód Świbie UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze -:- Szczegóły
SG:
2020-03-16
g. 18:00
027
3LMIV 15
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka KTS III Gliwice -:- Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2020-03-18
g. 18:00
028
3LMIV 15
LKS Strażak Mikołów UKS Feniks Pyskowice -:- Szczegóły
SG: Tadeusz Lechowski
2020-03-18
g. 17:30
029
3LMIV 15
LKS Młodość Rudno UKS Wolej Ruda Śląska -:- Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2020-03-18
g. 17:30
030
3LMIV 15
STS Żernica KTS IV Gliwice -:- Szczegóły
SG: Daniel Nosiadek
2020-03-25
g. 19:00
031
3LMIV 16
KTS IV Gliwice LKS Naprzód Świbie -:- Szczegóły
SG: Szymon Mitręga
2020-03-25
g. 19:00
032
3LMIV 16
UKS Wolej Ruda Śląska STS Żernica -:- Szczegóły
SG: Michał Wolny
2020-03-25
g. 18:00
033
3LMIV 16
UKS Feniks Pyskowice LKS Młodość Rudno -:- Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2020-03-25
g. 19:00
034
3LMIV 16
KTS III Gliwice LKS Strażak Mikołów -:- Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2020-03-25
g. 18:00
035
3LMIV 16
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze ULKS Tajfun Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
SG: Tadeusz Siwicki
2020-04-02
g. 18:00
036
3LMIV 17
LKS Naprzód Świbie ULKS Tajfun Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
SG:
2020-04-01
g. 18:00
037
3LMIV 17
LKS Strażak Mikołów UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze -:- Szczegóły
SG: Janusz Kowalski
2020-04-01
g. 17:30
038
3LMIV 17
LKS Młodość Rudno KTS III Gliwice -:- Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2020-04-01
g. 17:30
039
3LMIV 17
STS Żernica UKS Feniks Pyskowice -:- Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2020-04-01
g. 19:00
040
3LMIV 17
KTS IV Gliwice UKS Wolej Ruda Śląska -:- Szczegóły
SG: Szymon Mitręga
2020-04-08
g. 19:00
041
3LMIV 18
UKS Wolej Ruda Śląska LKS Naprzód Świbie -:- Szczegóły
SG:
2020-04-08
g. 18:00
042
3LMIV 18
UKS Feniks Pyskowice KTS IV Gliwice -:- Szczegóły
SG: Jan Sopel
2020-04-08
g. 19:00
043
3LMIV 18
KTS III Gliwice STS Żernica -:- Szczegóły
SG: Szymon Mitręga
2020-04-08
g. 18:00
044
3LMIV 18
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze LKS Młodość Rudno -:- Szczegóły
SG: Julian Staroń
2020-04-06
g. 18:00
045
3LMIV 18
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka LKS Strażak Mikołów -:- Szczegóły
SG: Dariusz Steuer