Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (gr. IV)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 1 2 10:0
2. UKS Wolej Ruda Śląska 1 2 7:3
3. LKS Młodość Rudno 1 2 6:4
4. KTS IV Gliwice 1 1 5:5
5. KTS III Gliwice 1 1 5:5
6. LKS Strażak Mikołów 0 0 0:0
7. LKS Naprzód Świbie 0 0 0:0
8. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 1 0 4:6
9. UKS Feniks Pyskowice 1 0 3:7
10. STS Żernica 1 0 0:10
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-18
g. 18:00
001
1
LKS Strażak Mikołów LKS Naprzód Świbie -:- Szczegóły
2019-09-16
g. 18:00
W: pozytywna
002
1
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka LKS Młodość Rudno 4:6 Szczegóły
2019-09-18
g. 18:00
003
1
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze STS Żernica 10:0 Szczegóły
2019-09-18
g. 19:00
W: pozytywna
004
1
KTS III Gliwice KTS IV Gliwice 5:5 Szczegóły
2019-09-18
g. 18:00
005
1
UKS Feniks Pyskowice UKS Wolej Ruda Śląska 3:7 Szczegóły
2019-09-25
g. 18:00
006
2
UKS Feniks Pyskowice LKS Naprzód Świbie -:- Szczegóły
2019-09-25
g. 19:00
007
2
UKS Wolej Ruda Śląska KTS III Gliwice -:- Szczegóły
2019-09-25
g. 19:00
008
2
KTS IV Gliwice UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze -:- Szczegóły
2019-09-25
g. 17:30
009
2
STS Żernica ULKS Tajfun Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
2019-09-25
g. 18:00
010
2
LKS Młodość Rudno LKS Strażak Mikołów -:- Szczegóły
2019-10-03
g. 18:00
011
3
LKS Naprzód Świbie LKS Młodość Rudno -:- Szczegóły
2019-10-02
g. 18:00
012
3
LKS Strażak Mikołów STS Żernica -:- Szczegóły
2019-09-30
g. 18:00
013
3
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka KTS IV Gliwice -:- Szczegóły
2019-10-02
g. 18:00
014
3
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze UKS Wolej Ruda Śląska -:- Szczegóły
2019-10-02
g. 19:00
015
3
KTS III Gliwice UKS Feniks Pyskowice -:- Szczegóły
2019-10-16
g. 19:00
016
4
KTS III Gliwice LKS Naprzód Świbie -:- Szczegóły
2019-10-16
g. 18:00
017
4
UKS Feniks Pyskowice UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze -:- Szczegóły
2019-10-16
g. 19:00
018
4
UKS Wolej Ruda Śląska ULKS Tajfun Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
2019-10-16
g. 19:00
019
4
KTS IV Gliwice LKS Strażak Mikołów -:- Szczegóły
2019-10-16
g. 17:30
020
4
STS Żernica LKS Młodość Rudno -:- Szczegóły
2019-10-24
g. 18:00
021
5
LKS Naprzód Świbie STS Żernica -:- Szczegóły
2019-10-23
g. 18:00
022
5
LKS Młodość Rudno KTS IV Gliwice -:- Szczegóły
2019-10-23
g. 18:00
023
5
LKS Strażak Mikołów UKS Wolej Ruda Śląska -:- Szczegóły
2019-10-21
g. 18:00
024
5
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka UKS Feniks Pyskowice -:- Szczegóły
2019-10-23
g. 18:00
025
5
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze KTS III Gliwice -:- Szczegóły
2019-11-06
g. 18:00
026
6
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze LKS Naprzód Świbie -:- Szczegóły
2019-11-06
g. 19:00
027
6
KTS III Gliwice ULKS Tajfun Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
2019-11-06
g. 18:00
028
6
UKS Feniks Pyskowice LKS Strażak Mikołów -:- Szczegóły
2019-11-06
g. 19:00
029
6
UKS Wolej Ruda Śląska LKS Młodość Rudno -:- Szczegóły
2019-11-06
g. 19:00
030
6
KTS IV Gliwice STS Żernica -:- Szczegóły
2019-11-14
g. 18:00
031
7
LKS Naprzód Świbie KTS IV Gliwice -:- Szczegóły
2019-11-13
g. 17:30
032
7
STS Żernica UKS Wolej Ruda Śląska -:- Szczegóły
2019-11-13
g. 18:00
033
7
LKS Młodość Rudno UKS Feniks Pyskowice -:- Szczegóły
2019-11-13
g. 18:00
034
7
LKS Strażak Mikołów KTS III Gliwice -:- Szczegóły
2019-11-11
g. 18:00
035
7
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze -:- Szczegóły
2019-12-02
g. 18:00
036
8
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka LKS Naprzód Świbie -:- Szczegóły
2019-12-04
g. 18:00
037
8
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze LKS Strażak Mikołów -:- Szczegóły
2019-12-04
g. 19:00
038
8
KTS III Gliwice LKS Młodość Rudno -:- Szczegóły
2019-12-04
g. 18:00
039
8
UKS Feniks Pyskowice STS Żernica -:- Szczegóły
2019-12-04
g. 19:00
040
8
UKS Wolej Ruda Śląska KTS IV Gliwice -:- Szczegóły
2019-12-12
g. 18:00
041
9
LKS Naprzód Świbie UKS Wolej Ruda Śląska -:- Szczegóły
2019-12-11
g. 19:00
042
9
KTS IV Gliwice UKS Feniks Pyskowice -:- Szczegóły
2019-12-11
g. 17:30
043
9
STS Żernica KTS III Gliwice -:- Szczegóły
2019-12-11
g. 18:00
044
9
LKS Młodość Rudno UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze -:- Szczegóły
2019-12-11
g. 18:00
045
9
LKS Strażak Mikołów ULKS Tajfun Ligota Łabędzka -:- Szczegóły