Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (gr. III)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 14 23 94:46
2. KS Unia Kalety 13 19 84:46
3. LKS Grom Złota Dama Poczesna 13 18 92:38
4. MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 14 18 77:63
5. MCKS Czeladź 14 17 83:57
6. AZS Uniwersytetu Śl. Katowice 14 16 68:72
7. KS VIRET CMC II Zawiercie 14 14 73:67
8. UKS Ikar Mierzęcice 14 8 54:86
9. TRS Millenium Myszków 14 5 39:101
10. GLKS Lot Konopiska 14 0 26:114

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-18
g. 18:00
W: pozytywna
001
3LMIII 1
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry GLKS Lot Konopiska 9:1 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2019-09-20
g. 17:30
W: pozytywna
002
3LMIII 1
UKS Ikar Mierzęcice KS VIRET CMC II Zawiercie 4:6 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2019-09-18
g. 18:00
W: pozytywna
003
3LMIII 1
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry MCKS Czeladź 9:1 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2019-09-18
g. 18:30
W: pozytywna
004
3LMIII 1
LKS Grom Złota Dama Poczesna TRS Millenium Myszków 9:1 Szczegóły
SG: Henryk Pałasz
2019-10-10
g. 19:00
W: pozytywna
005
3LMIII 1
KS Unia Kalety AZS Uniwersytetu Śl. Katowice 7:3 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2019-09-26
g. 19:00
W: pozytywna
006
3LMIII 2
KS Unia Kalety GLKS Lot Konopiska 9:1 Szczegóły
SG: Eugeniusz Romik
2019-09-25
g. 18:00
W: pozytywna
007
3LMIII 2
AZS Uniwersytetu Śl. Katowice LKS Grom Złota Dama Poczesna 2:8 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras
2019-09-26
g. 17:45
W: pozytywna
008
3LMIII 2
TRS Millenium Myszków MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 1:9 Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2019-09-25
g. 17:30
W: pozytywna
009
3LMIII 2
MCKS Czeladź UKS Ikar Mierzęcice 9:1 Szczegóły
SG: Janusz Sokołowski
2019-09-26
g. 18:00
W: pozytywna
010
3LMIII 2
KS VIRET CMC II Zawiercie MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 7:3 Szczegóły
SG: Katarzyna Mucha
2019-10-02
g. 18:00
W: pozytywna
011
3LMIII 3
GLKS Lot Konopiska KS VIRET CMC II Zawiercie 3:7 Szczegóły
SG: Maciej Cierpiał
2019-10-02
g. 18:00
W: pozytywna
012
3LMIII 3
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry MCKS Czeladź 6:4 Szczegóły
SG: Jakub Michalski
2019-10-04
g. 17:30
W: pozytywna
013
3LMIII 3
UKS Ikar Mierzęcice TRS Millenium Myszków 5:5 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2019-10-02
g. 18:00
W: pozytywna
014
3LMIII 3
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry AZS Uniwersytetu Śl. Katowice 10:0 Szczegóły
SG: Adam Drzyzga
2019-10-02
g. 18:30
W: pozytywna
015
3LMIII 3
LKS Grom Złota Dama Poczesna KS Unia Kalety 7:3 Szczegóły
SG: Dariusz Molenda
2019-10-16
g. 18:30
W: pozytywna
016
3LMIII 4
LKS Grom Złota Dama Poczesna GLKS Lot Konopiska 10:0 Szczegóły
SG: Henryk Pałasz
2019-10-17
g. 19:00
W: pozytywna
017
3LMIII 4
KS Unia Kalety MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 3:7 Szczegóły
SG: Wojciech Romik
2019-10-16
g. 18:00
W: pozytywna
018
3LMIII 4
AZS Uniwersytetu Śl. Katowice UKS Ikar Mierzęcice 10:0 Szczegóły
SG: Marta Nowak
2019-10-17
g. 17:45
W: pozytywna
019
3LMIII 4
TRS Millenium Myszków MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 4:6 Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2019-10-16
g. 17:30
W: pozytywna
020
3LMIII 4
MCKS Czeladź KS VIRET CMC II Zawiercie 6:4 Szczegóły
SG: Janusz Sokołowski
2019-10-24
g. 18:00
W: pozytywna
021
3LMIII 5
GLKS Lot Konopiska MCKS Czeladź 1:9 Szczegóły
SG: Maciej Cierpiał
2019-10-24
g. 18:00
W: pozytywna
022
3LMIII 5
KS VIRET CMC II Zawiercie TRS Millenium Myszków 8:2 Szczegóły
SG: Katarzyna Mucha
2019-10-23
g. 18:00
W: pozytywna
023
3LMIII 5
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry AZS Uniwersytetu Śl. Katowice 6:4 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2019-10-25
g. 17:30
W: pozytywna
024
3LMIII 5
UKS Ikar Mierzęcice KS Unia Kalety 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Nieszporek
2019-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
025
3LMIII 5
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry LKS Grom Złota Dama Poczesna 6:4 Szczegóły
SG: Adam Drzyzga
2019-11-06
g. 18:00
W: pozytywna
026
3LMIII 6
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry GLKS Lot Konopiska 9:1 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2019-11-06
g. 18:30
W: pozytywna
027
3LMIII 6
LKS Grom Złota Dama Poczesna UKS Ikar Mierzęcice 8:2 Szczegóły
SG: Henryk Pałasz
2019-11-07
g. 19:00
W: pozytywna
028
3LMIII 6
KS Unia Kalety MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 8:2 Szczegóły
SG: Eugeniusz Romik
2019-11-06
g. 18:00
W: pozytywna
029
3LMIII 6
AZS Uniwersytetu Śl. Katowice KS VIRET CMC II Zawiercie 7:3 Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2019-11-07
g. 17:45
W: pozytywna
030
3LMIII 6
TRS Millenium Myszków MCKS Czeladź 1:9 Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2019-11-14
g. 18:00
W: pozytywna
031
3LMIII 7
GLKS Lot Konopiska TRS Millenium Myszków 4:6 Szczegóły
SG: Maciej Cierpiał
2019-11-13
g. 17:30
W: pozytywna
032
3LMIII 7
MCKS Czeladź AZS Uniwersytetu Śl. Katowice 4:6 Szczegóły
SG: Dominika Banaś
2019-12-02
g. 18:00
W: pozytywna
033
3LMIII 7
KS VIRET CMC II Zawiercie KS Unia Kalety 2:8 Szczegóły
SG: Katarzyna Mucha
2019-11-13
g. 18:00
W: pozytywna
034
3LMIII 7
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry LKS Grom Złota Dama Poczesna 6:4 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2019-11-15
g. 17:30
W: negatywna
035
3LMIII 7
UKS Ikar Mierzęcice MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 10:0 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2019-12-06
g. 17:30
W: pozytywna
036
3LMIII 8
UKS Ikar Mierzęcice GLKS Lot Konopiska 7:3 Szczegóły
SG: Tomasz Nieszporek
2019-12-04
g. 18:00
W: pozytywna
037
3LMIII 8
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 7:3 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2019-12-04
g. 18:30
W: pozytywna
038
3LMIII 8
LKS Grom Złota Dama Poczesna KS VIRET CMC II Zawiercie 9:1 Szczegóły
SG: Henryk Pałasz
2019-12-05
g. 19:00
W: pozytywna
039
3LMIII 8
KS Unia Kalety MCKS Czeladź 6:4 Szczegóły
SG: Wojciech Romik
2019-12-04
g. 18:00
W: pozytywna
040
3LMIII 8
AZS Uniwersytetu Śl. Katowice TRS Millenium Myszków 7:3 Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2019-12-12
g. 18:00
W: pozytywna
041
3LMIII 9
GLKS Lot Konopiska AZS Uniwersytetu Śl. Katowice 3:7 Szczegóły
SG: Maciej Cierpiał
2019-12-12
g. 17:45
W: pozytywna
042
3LMIII 9
TRS Millenium Myszków KS Unia Kalety 3:7 Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2019-12-11
g. 17:30
W: pozytywna
043
3LMIII 9
MCKS Czeladź LKS Grom Złota Dama Poczesna 6:4 Szczegóły
SG: Waldemar Kozak
2019-12-09
g. 18:00
W: negatywna
044
3LMIII 9
KS VIRET CMC II Zawiercie MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 10:0 Szczegóły
SG: Katarzyna Mucha
2019-12-11
g. 18:00
W: pozytywna
045
3LMIII 9
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry UKS Ikar Mierzęcice 8:2 Szczegóły
SG: Tomasz Bożek
2020-02-06
g. 18:00
W: pozytywna
001
3LMIII 10
GLKS Lot Konopiska UKS Ikar Mierzęcice 4:6 Szczegóły
SG: Maciej Cierpiał
2020-02-05
g. 18:00
W: pozytywna
002
3LMIII 10
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 5:5 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2020-02-06
g. 18:00
W: pozytywna
003
3LMIII 10
KS VIRET CMC II Zawiercie LKS Grom Złota Dama Poczesna 3:7 Szczegóły
SG: Tadeusz Piotrowski
2020-02-05
g. 17:30
W: pozytywna
004
3LMIII 10
MCKS Czeladź KS Unia Kalety 4:6 Szczegóły
SG: Janusz Sokołowski
2020-02-06
g. 17:45
W: pozytywna
005
3LMIII 10
TRS Millenium Myszków AZS Uniwersytetu Śl. Katowice 3:7 Szczegóły
SG: Tomasz Żbikowski
2020-02-13
g. 18:00
W: pozytywna
006
3LMIII 11
GLKS Lot Konopiska KS Unia Kalety 1:9 Szczegóły
SG: Maciej Cierpiał
2020-02-12
g. 18:30
W: pozytywna
007
3LMIII 11
LKS Grom Złota Dama Poczesna AZS Uniwersytetu Śl. Katowice 10:0 Szczegóły
SG: Henryk Pałasz
2020-02-12
g. 18:00
W: pozytywna
008
3LMIII 11
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry TRS Millenium Myszków 10:0 Szczegóły
SG: Adam Drzyzga
2020-02-12
g. 18:00
W: pozytywna
009
3LMIII 11
UKS Ikar Mierzęcice MCKS Czeladź 4:6 Szczegóły
SG: Dorota Gajos
2020-02-12
g. 18:00
W: pozytywna
010
3LMIII 11
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry KS VIRET CMC II Zawiercie 6:4 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2020-02-20
g. 18:00
W: pozytywna
011
3LMIII 12
KS VIRET CMC II Zawiercie GLKS Lot Konopiska 7:3 Szczegóły
SG: Tadeusz Piotrowski
2020-02-19
g. 17:30
W: pozytywna
012
3LMIII 12
MCKS Czeladź MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 5:5 Szczegóły
SG: Janusz Sokołowski
2020-02-20
g. 17:45
W: pozytywna
013
3LMIII 12
TRS Millenium Myszków UKS Ikar Mierzęcice 6:4 Szczegóły
SG: Tomasz Żbikowski
2020-02-19
g. 18:00
W: pozytywna
014
3LMIII 12
AZS Uniwersytetu Śl. Katowice MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 2:8 Szczegóły
SG: Marta Nowak
2020-03-12
g. 19:00
015
3LMIII 12
KS Unia Kalety LKS Grom Złota Dama Poczesna -:- Szczegóły
SG: Wojciech Romik
2020-02-27
g. 18:00
W: pozytywna
016
3LMIII 13
GLKS Lot Konopiska LKS Grom Złota Dama Poczesna 1:9 Szczegóły
SG: Maciej Cierpiał
2020-02-26
g. 18:00
W: pozytywna
017
3LMIII 13
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry KS Unia Kalety 7:3 Szczegóły
SG: Adam Drzyzga
2020-02-28
g. 17:30
W: pozytywna
018
3LMIII 13
UKS Ikar Mierzęcice AZS Uniwersytetu Śl. Katowice 4:6 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2020-02-26
g. 18:00
019
3LMIII 13
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry TRS Millenium Myszków 9:1 Szczegóły
SG: Jakub Michalski
2020-02-27
g. 18:00
W: pozytywna
020
3LMIII 13
KS VIRET CMC II Zawiercie MCKS Czeladź 4:6 Szczegóły
SG: Tadeusz Piotrowski
2020-03-04
g. 17:30
W: pozytywna
021
3LMIII 14
MCKS Czeladź GLKS Lot Konopiska 10:0 Szczegóły
SG: Dominika Banaś
2020-03-05
g. 17:45
W: pozytywna
022
3LMIII 14
TRS Millenium Myszków KS VIRET CMC II Zawiercie 3:7 Szczegóły
SG: Tomasz Żbikowski
2020-03-04
g. 18:00
W: pozytywna
023
3LMIII 14
AZS Uniwersytetu Śl. Katowice MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 7:3 Szczegóły
SG: Marta Nowak
2020-03-05
g. 19:00
W: pozytywna
024
3LMIII 14
KS Unia Kalety UKS Ikar Mierzęcice 10:0 Szczegóły
SG: Eugeniusz Romik
2020-03-04
g. 18:30
W: pozytywna
025
3LMIII 14
LKS Grom Złota Dama Poczesna MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 3:7 Szczegóły
SG: Dariusz Molenda
2020-03-19
g. 18:00
026
3LMIII 15
GLKS Lot Konopiska MKS Skarbek II Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Maciej Cierpiał
2020-03-18
g. 18:00
027
3LMIII 15
UKS Ikar Mierzęcice LKS Grom Złota Dama Poczesna -:- Szczegóły
SG: Dorota Gajos
2020-03-18
g. 18:00
028
3LMIII 15
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry KS Unia Kalety -:- Szczegóły
SG: Adam Drzyzga
2020-03-19
g. 18:00
029
3LMIII 15
KS VIRET CMC II Zawiercie AZS Uniwersytetu Śl. Katowice -:- Szczegóły
SG:
2020-03-18
g. 17:30
030
3LMIII 15
MCKS Czeladź TRS Millenium Myszków -:- Szczegóły
SG: Dominika Banaś
2020-03-26
g. 17:45
031
3LMIII 16
TRS Millenium Myszków GLKS Lot Konopiska -:- Szczegóły
SG: Tomasz Żbikowski
2020-03-25
g. 18:00
032
3LMIII 16
AZS Uniwersytetu Śl. Katowice MCKS Czeladź -:- Szczegóły
SG: Adam Drzyzga
2020-03-26
g. 19:00
033
3LMIII 16
KS Unia Kalety KS VIRET CMC II Zawiercie -:- Szczegóły
SG: Wojciech Romik
2020-03-25
g. 18:30
034
3LMIII 16
LKS Grom Złota Dama Poczesna MKS Skarbek III Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Henryk Pałasz
2020-03-25
g. 18:00
035
3LMIII 16
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry UKS Ikar Mierzęcice -:- Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2020-04-02
g. 18:00
036
3LMIII 17
GLKS Lot Konopiska MKS Skarbek III Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Maciej Cierpiał
2020-04-02
g. 18:00
037
3LMIII 17
KS VIRET CMC II Zawiercie UKS Ikar Mierzęcice -:- Szczegóły
SG:
2020-04-01
g. 17:30
038
3LMIII 17
MCKS Czeladź MKS Skarbek II Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Janusz Sokołowski
2020-04-02
g. 17:45
039
3LMIII 17
TRS Millenium Myszków LKS Grom Złota Dama Poczesna -:- Szczegóły
SG: Tomasz Żbikowski
2020-04-01
g. 18:00
040
3LMIII 17
AZS Uniwersytetu Śl. Katowice KS Unia Kalety -:- Szczegóły
SG: Marta Nowak
2020-04-08
g. 18:00
041
3LMIII 18
AZS Uniwersytetu Śl. Katowice GLKS Lot Konopiska -:- Szczegóły
SG: Adam Drzyzga
2020-04-09
g. 19:00
042
3LMIII 18
KS Unia Kalety TRS Millenium Myszków -:- Szczegóły
SG: Eugeniusz Romik
2020-04-08
g. 18:30
043
3LMIII 18
LKS Grom Złota Dama Poczesna MCKS Czeladź -:- Szczegóły
SG: Dariusz Molenda
2020-04-08
g. 18:00
044
3LMIII 18
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry KS VIRET CMC II Zawiercie -:- Szczegóły
SG: Marian Michalski
2020-04-10
g. 17:30
045
3LMIII 18
UKS Ikar Mierzęcice MKS Skarbek III Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: