Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (gr. III)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-18
g. 18:00
001
1
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry PKS Waluś Konopiska 9:1 Szczegóły
2019-09-20
g. 17:30
002
1
UKS Ikar Mierzęcice KS VIRET CMC II Zawiercie 4:6 Szczegóły
2019-09-18
g. 18:00
003
1
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry MCKS Czeladź 9:1 Szczegóły
2019-09-18
g. 18:30
004
1
LKS Grom Złota Dama Poczesna TRS Millenium Myszków 9:1 Szczegóły
2019-10-10
g. 19:00
005
1
KS Unia Kalety KU AZS Uniwersytetu Śl. Katowice -:- Szczegóły
2019-09-26
g. 19:00
006
2
KS Unia Kalety PKS Waluś Konopiska -:- Szczegóły
2019-09-25
g. 18:00
007
2
KU AZS Uniwersytetu Śl. Katowice LKS Grom Złota Dama Poczesna -:- Szczegóły
2019-09-26
g. 17:45
008
2
TRS Millenium Myszków MKS Skarbek II Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
2019-09-25
g. 17:30
009
2
MCKS Czeladź UKS Ikar Mierzęcice -:- Szczegóły
2019-09-26
g. 18:00
010
2
KS VIRET CMC II Zawiercie MKS Skarbek III Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
2019-09-26
g. 18:00
011
3
PKS Waluś Konopiska KS VIRET CMC II Zawiercie -:- Szczegóły
2019-10-02
g. 18:00
012
3
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry MCKS Czeladź -:- Szczegóły
2019-10-04
g. 17:30
013
3
UKS Ikar Mierzęcice TRS Millenium Myszków -:- Szczegóły
2019-10-02
g. 18:00
014
3
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry KU AZS Uniwersytetu Śl. Katowice -:- Szczegóły
2019-10-02
g. 18:30
015
3
LKS Grom Złota Dama Poczesna KS Unia Kalety -:- Szczegóły
2019-10-16
g. 18:30
016
4
LKS Grom Złota Dama Poczesna PKS Waluś Konopiska -:- Szczegóły
2019-10-17
g. 19:00
017
4
KS Unia Kalety MKS Skarbek II Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
2019-10-16
g. 18:00
018
4
KU AZS Uniwersytetu Śl. Katowice UKS Ikar Mierzęcice -:- Szczegóły
2019-10-17
g. 17:45
019
4
TRS Millenium Myszków MKS Skarbek III Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
2019-10-16
g. 17:30
020
4
MCKS Czeladź KS VIRET CMC II Zawiercie -:- Szczegóły
2019-10-24
g. 18:00
021
5
PKS Waluś Konopiska MCKS Czeladź -:- Szczegóły
2019-10-24
g. 18:00
022
5
KS VIRET CMC II Zawiercie TRS Millenium Myszków -:- Szczegóły
2019-10-23
g. 18:00
023
5
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry KU AZS Uniwersytetu Śl. Katowice -:- Szczegóły
2019-10-25
g. 17:30
024
5
UKS Ikar Mierzęcice KS Unia Kalety -:- Szczegóły
2019-10-23
g. 18:00
025
5
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry LKS Grom Złota Dama Poczesna -:- Szczegóły
2019-11-06
g. 18:00
026
6
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry PKS Waluś Konopiska -:- Szczegóły
2019-11-06
g. 18:30
027
6
LKS Grom Złota Dama Poczesna UKS Ikar Mierzęcice -:- Szczegóły
2019-11-07
g. 19:00
028
6
KS Unia Kalety MKS Skarbek III Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
2019-11-06
g. 18:00
029
6
KU AZS Uniwersytetu Śl. Katowice KS VIRET CMC II Zawiercie -:- Szczegóły
2019-11-07
g. 17:45
030
6
TRS Millenium Myszków MCKS Czeladź -:- Szczegóły
2019-11-14
g. 18:00
031
7
PKS Waluś Konopiska TRS Millenium Myszków -:- Szczegóły
2019-11-13
g. 17:30
032
7
MCKS Czeladź KU AZS Uniwersytetu Śl. Katowice -:- Szczegóły
2019-11-14
g. 18:00
033
7
KS VIRET CMC II Zawiercie KS Unia Kalety -:- Szczegóły
2019-11-13
g. 18:00
034
7
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry LKS Grom Złota Dama Poczesna -:- Szczegóły
2019-11-15
g. 17:30
035
7
UKS Ikar Mierzęcice MKS Skarbek II Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
2019-12-06
g. 17:30
036
8
UKS Ikar Mierzęcice PKS Waluś Konopiska -:- Szczegóły
2019-12-04
g. 18:00
037
8
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry MKS Skarbek III Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
2019-12-04
g. 18:30
038
8
LKS Grom Złota Dama Poczesna KS VIRET CMC II Zawiercie -:- Szczegóły
2019-12-05
g. 19:00
039
8
KS Unia Kalety MCKS Czeladź -:- Szczegóły
2019-12-04
g. 18:00
040
8
KU AZS Uniwersytetu Śl. Katowice TRS Millenium Myszków -:- Szczegóły
2019-12-12
g. 18:00
041
9
PKS Waluś Konopiska KU AZS Uniwersytetu Śl. Katowice -:- Szczegóły
2019-12-12
g. 17:45
042
9
TRS Millenium Myszków KS Unia Kalety -:- Szczegóły
2019-12-11
g. 17:30
043
9
MCKS Czeladź LKS Grom Złota Dama Poczesna -:- Szczegóły
2019-12-11
g. 18:00
044
9
KS VIRET CMC II Zawiercie MKS Skarbek II Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
2019-12-11
g. 18:00
045
9
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry UKS Ikar Mierzęcice -:- Szczegóły