Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (gr. II)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKTS Sokół II Orzesze 1 2 9:1
2. KS Bojanów 1 2 8:2
3. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 1 2 8:2
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 1 2 8:2
5. KS Ogniwo Rogoźna Żory 1 2 7:3
6. TS Kuźnia Martex II Rybnik 1 0 3:7
7. LKS Wilki Wilcza 1 0 2:8
8. LKS Rój Żory 1 0 2:8
9. GKS Gwarek Ornontowice 1 0 2:8
10. MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 1 0 1:9
11. 0 0 :
12. 0 0 :
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-20
g. 19:00
001
3LMII 1
UKTS Sokół II Orzesze MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 9:1 Szczegóły
SG: ? Woźniak
2019-09-20
g. 18:00
002
3LMII 1
KS Bojanów GKS Gwarek Ornontowice 8:2 Szczegóły
SG: Rafał Wycisk
2019-09-18
g. 18:00
003
3LMII 1
KS Ogniwo Rogoźna Żory TS Kuźnia Martex II Rybnik 7:3 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2019-09-19
g. 18:00
004
3LMII 1
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów LKS Rój Żory 8:2 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2019-09-18
g. 18:00
005
3LMII 1
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski LKS Wilki Wilcza 8:2 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2019-09-25
g. 18:00
006
3LMII 2
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska -:- Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2019-09-24
g. 18:00
007
3LMII 2
LKS Wilki Wilcza LKS Gwiazda Seger Skrzyszów -:- Szczegóły
SG: Ryszard Stawiarz
2019-09-25
g. 18:00
008
3LMII 2
LKS Rój Żory KS Ogniwo Rogoźna Żory -:- Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2019-09-25
g. 18:00
009
3LMII 2
TS Kuźnia Martex II Rybnik KS Bojanów -:- Szczegóły
SG: Robert Szymik
2019-09-25
g. 18:00
010
3LMII 2
GKS Gwarek Ornontowice UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2019-10-03
g. 18:00
011
3LMII 3
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska GKS Gwarek Ornontowice -:- Szczegóły
SG: Gabriel Bieniawski
2019-10-04
g. 19:00
012
3LMII 3
UKTS Sokół II Orzesze TS Kuźnia Martex II Rybnik -:- Szczegóły
SG: Zbigniew Fijałkowski
2019-10-04
g. 18:00
013
3LMII 3
KS Bojanów LKS Rój Żory -:- Szczegóły
SG: M Stos
2019-10-02
g. 18:00
014
3LMII 3
KS Ogniwo Rogoźna Żory LKS Wilki Wilcza -:- Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2019-10-02
g. 18:00
015
3LMII 3
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski -:- Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2019-10-16
g. 18:00
016
3LMII 4
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska -:- Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2019-10-16
g. 18:00
017
3LMII 4
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski KS Ogniwo Rogoźna Żory -:- Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2019-10-15
g. 18:00
018
3LMII 4
LKS Wilki Wilcza KS Bojanów -:- Szczegóły
SG: Piotr Wiciok
2019-10-16
g. 18:00
019
3LMII 4
LKS Rój Żory UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2019-10-16
g. 18:00
020
3LMII 4
TS Kuźnia Martex II Rybnik GKS Gwarek Ornontowice -:- Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2019-10-24
g. 18:00
021
3LMII 5
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska TS Kuźnia Martex II Rybnik -:- Szczegóły
SG: Gabriel Bieniawski
2019-10-23
g. 18:00
022
3LMII 5
GKS Gwarek Ornontowice LKS Rój Żory -:- Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2019-10-25
g. 19:00
023
3LMII 5
UKTS Sokół II Orzesze LKS Wilki Wilcza -:- Szczegóły
SG: Robert Tomaszewski
2019-10-25
g. 18:00
024
3LMII 5
KS Bojanów KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski -:- Szczegóły
SG: D Gołąbek
2019-10-23
g. 18:00
025
3LMII 5
KS Ogniwo Rogoźna Żory LKS Gwiazda Seger Skrzyszów -:- Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2019-11-06
g. 18:00
026
3LMII 6
KS Ogniwo Rogoźna Żory MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska -:- Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2019-11-06
g. 18:00
027
3LMII 6
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów KS Bojanów -:- Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2019-11-06
g. 18:00
028
3LMII 6
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2019-11-05
g. 18:00
029
3LMII 6
LKS Wilki Wilcza GKS Gwarek Ornontowice -:- Szczegóły
SG: Z Menżyk
2019-11-06
g. 18:00
030
3LMII 6
LKS Rój Żory TS Kuźnia Martex II Rybnik -:- Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2019-11-14
g. 18:00
031
3LMII 7
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska LKS Rój Żory -:- Szczegóły
SG: Gabriel Bieniawski
2019-11-13
g. 18:00
032
3LMII 7
TS Kuźnia Martex II Rybnik LKS Wilki Wilcza -:- Szczegóły
SG: Robert Szymik
2019-11-13
g. 18:00
033
3LMII 7
GKS Gwarek Ornontowice KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski -:- Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2019-11-15
g. 19:00
034
3LMII 7
UKTS Sokół II Orzesze LKS Gwiazda Seger Skrzyszów -:- Szczegóły
SG: Robert Tomaszewski
2019-11-15
g. 18:00
035
3LMII 7
KS Bojanów KS Ogniwo Rogoźna Żory -:- Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2019-12-06
g. 18:00
036
3LMII 8
KS Bojanów MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska -:- Szczegóły
SG: Rafał Wycisk
2019-12-04
g. 18:00
037
3LMII 8
KS Ogniwo Rogoźna Żory UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2019-12-04
g. 18:00
038
3LMII 8
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów GKS Gwarek Ornontowice -:- Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2019-12-04
g. 18:00
039
3LMII 8
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski TS Kuźnia Martex II Rybnik -:- Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2019-12-03
g. 18:00
040
3LMII 8
LKS Wilki Wilcza LKS Rój Żory -:- Szczegóły
SG: Jarosław Krasowski
2019-12-12
g. 18:00
041
3LMII 9
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska LKS Wilki Wilcza -:- Szczegóły
SG: Gabriel Bieniawski
2019-12-11
g. 18:00
042
3LMII 9
LKS Rój Żory KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski -:- Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2019-12-11
g. 18:00
043
3LMII 9
TS Kuźnia Martex II Rybnik LKS Gwiazda Seger Skrzyszów -:- Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2019-12-11
g. 18:00
044
3LMII 9
GKS Gwarek Ornontowice KS Ogniwo Rogoźna Żory -:- Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2019-12-13
g. 19:00
045
3LMII 9
UKTS Sokół II Orzesze KS Bojanów -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz