Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (gr. II)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 14 28 118:22
2. UKTS Sokół II Orzesze 14 26 99:41
3. KS Bojanów 14 18 89:51
4. KS Ogniwo Rogoźna Żory 14 17 78:62
5. TS Kuźnia Martex II Rybnik 14 17 78:62
6. LKS Wilki Wilcza 14 13 67:73
7. KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 14 11 59:81
8. GKS Gwarek Ornontowice 14 6 44:96
9. LKS Rój Żory 14 3 41:99
10. MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 14 1 27:113
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-20
g. 19:00
W: pozytywna
001
3LMII 1
UKTS Sokół II Orzesze MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 9:1 Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2019-09-20
g. 18:00
W: pozytywna
002
3LMII 1
KS Bojanów GKS Gwarek Ornontowice 8:2 Szczegóły
SG: Rafał Wycisk
2019-09-18
g. 18:00
W: pozytywna
003
3LMII 1
KS Ogniwo Rogoźna Żory TS Kuźnia Martex II Rybnik 7:3 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2019-09-19
g. 18:00
W: pozytywna
004
3LMII 1
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów LKS Rój Żory 8:2 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2019-09-18
g. 18:00
W: pozytywna
005
3LMII 1
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski LKS Wilki Wilcza 8:2 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2019-09-25
g. 18:00
W: pozytywna
006
3LMII 2
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 8:2 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2019-09-24
g. 18:00
W: pozytywna
007
3LMII 2
LKS Wilki Wilcza LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 4:6 Szczegóły
SG: Ryszard Stawiarz
2019-09-25
g. 18:00
W: pozytywna
008
3LMII 2
LKS Rój Żory KS Ogniwo Rogoźna Żory 3:7 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2019-09-25
g. 18:00
W: pozytywna
009
3LMII 2
TS Kuźnia Martex II Rybnik KS Bojanów 6:4 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2019-09-25
g. 18:00
W: pozytywna
010
3LMII 2
GKS Gwarek Ornontowice UKTS Sokół II Orzesze 1:9 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2019-10-03
g. 18:00
W: pozytywna
011
3LMII 3
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska GKS Gwarek Ornontowice 3:7 Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2019-10-04
g. 19:00
W: pozytywna
012
3LMII 3
UKTS Sokół II Orzesze TS Kuźnia Martex II Rybnik 8:2 Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2019-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
013
3LMII 3
KS Bojanów LKS Rój Żory 8:2 Szczegóły
SG: Michał Stos
2019-10-02
g. 18:00
W: pozytywna
014
3LMII 3
KS Ogniwo Rogoźna Żory LKS Wilki Wilcza 7:3 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2019-10-02
g. 18:00
W: pozytywna
015
3LMII 3
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 9:1 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2019-10-11
g. 18:00
W: pozytywna
016
3LMII 4
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 10:0 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2019-10-16
g. 18:00
W: pozytywna
017
3LMII 4
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski KS Ogniwo Rogoźna Żory 2:8 Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2019-10-15
g. 18:00
W: negatywna
018
3LMII 4
LKS Wilki Wilcza KS Bojanów 10:0 Szczegóły
SG: Piotr Wiciok
2019-10-09
g. 18:00
W: pozytywna
019
3LMII 4
LKS Rój Żory UKTS Sokół II Orzesze 4:6 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2019-10-16
g. 18:00
W: pozytywna
020
3LMII 4
TS Kuźnia Martex II Rybnik GKS Gwarek Ornontowice 8:2 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2019-10-24
g. 18:00
W: pozytywna
021
3LMII 5
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska TS Kuźnia Martex II Rybnik 2:8 Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2019-10-23
g. 18:00
W: pozytywna
022
3LMII 5
GKS Gwarek Ornontowice LKS Rój Żory 6:4 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2019-11-08
g. 19:00
W: pozytywna
023
3LMII 5
UKTS Sokół II Orzesze LKS Wilki Wilcza 9:1 Szczegóły
SG: Robert Tomaszewski
2019-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
024
3LMII 5
KS Bojanów KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 9:1 Szczegóły
SG: Denis Gołąbek
2019-10-23
g. 18:00
W: pozytywna
025
3LMII 5
KS Ogniwo Rogoźna Żory LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 1:9 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2019-11-06
g. 18:00
W: pozytywna
026
3LMII 6
KS Ogniwo Rogoźna Żory MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 10:0 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2019-11-06
g. 18:00
W: pozytywna
027
3LMII 6
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów KS Bojanów 8:2 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2019-11-06
g. 18:00
W: pozytywna
028
3LMII 6
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski UKTS Sokół II Orzesze 3:7 Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2019-11-05
g. 18:00
W: pozytywna
029
3LMII 6
LKS Wilki Wilcza GKS Gwarek Ornontowice 7:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Menżyk
2019-11-06
g. 18:00
W: pozytywna
030
3LMII 6
LKS Rój Żory TS Kuźnia Martex II Rybnik 3:7 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2019-11-14
g. 18:00
W: pozytywna
031
3LMII 7
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska LKS Rój Żory 5:5 Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2019-11-21
g. 18:00
W: pozytywna
032
3LMII 7
TS Kuźnia Martex II Rybnik LKS Wilki Wilcza 5:5 Szczegóły
SG: Jarosław Krasowski
2019-11-13
g. 18:00
W: pozytywna
033
3LMII 7
GKS Gwarek Ornontowice KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 3:7 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2019-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
034
3LMII 7
UKTS Sokół II Orzesze LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 4:6 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2019-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
035
3LMII 7
KS Bojanów KS Ogniwo Rogoźna Żory 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2019-12-06
g. 18:00
W: pozytywna
036
3LMII 8
KS Bojanów MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2019-12-04
g. 18:00
W: pozytywna
037
3LMII 8
KS Ogniwo Rogoźna Żory UKTS Sokół II Orzesze 4:6 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2019-11-20
g. 18:00
W: pozytywna
038
3LMII 8
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów GKS Gwarek Ornontowice 8:2 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2019-12-04
g. 18:00
W: pozytywna
039
3LMII 8
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski TS Kuźnia Martex II Rybnik 3:7 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2019-11-26
g. 18:00
W: pozytywna
040
3LMII 8
LKS Wilki Wilcza LKS Rój Żory 8:2 Szczegóły
SG: Jarosław Krasowski
2019-12-12
g. 18:00
W: pozytywna
041
3LMII 9
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska LKS Wilki Wilcza 2:8 Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2019-12-11
g. 18:00
W: pozytywna
042
3LMII 9
LKS Rój Żory KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 2:8 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2019-12-11
g. 18:00
W: pozytywna
043
3LMII 9
TS Kuźnia Martex II Rybnik LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 1:9 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2019-12-11
g. 18:00
W: pozytywna
044
3LMII 9
GKS Gwarek Ornontowice KS Ogniwo Rogoźna Żory 0:10 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2019-12-13
g. 19:00
W: pozytywna
045
3LMII 9
UKTS Sokół II Orzesze KS Bojanów 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2020-02-06
g. 18:00
W: pozytywna
001
3LMII 10
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska UKTS Sokół II Orzesze 4:6 Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2020-02-05
g. 18:00
W: pozytywna
002
3LMII 10
GKS Gwarek Ornontowice KS Bojanów 2:8 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2020-02-05
g. 18:00
W: pozytywna
003
3LMII 10
TS Kuźnia Martex II Rybnik KS Ogniwo Rogoźna Żory 6:4 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2020-02-05
g. 18:00
W: pozytywna
004
3LMII 10
LKS Rój Żory LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 2:8 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2020-02-04
g. 18:00
W: pozytywna
005
3LMII 10
LKS Wilki Wilcza KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 6:4 Szczegóły
SG: Piotr Wiciok
2020-02-13
g. 18:00
W: pozytywna
006
3LMII 11
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 4:6 Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2020-02-12
g. 18:00
W: pozytywna
007
3LMII 11
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów LKS Wilki Wilcza 10:0 Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2020-02-12
g. 18:00
W: pozytywna
008
3LMII 11
KS Ogniwo Rogoźna Żory LKS Rój Żory 8:2 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2020-02-14
g. 18:00
W: pozytywna
009
3LMII 11
KS Bojanów TS Kuźnia Martex II Rybnik 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2020-02-14
g. 19:00
W: pozytywna
010
3LMII 11
UKTS Sokół II Orzesze GKS Gwarek Ornontowice 9:1 Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2020-02-19
g. 18:00
W: pozytywna
011
3LMII 12
GKS Gwarek Ornontowice MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 10:0 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2020-03-02
g. 18:00
W: pozytywna
012
3LMII 12
TS Kuźnia Martex II Rybnik UKTS Sokół II Orzesze 4:6 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2020-02-19
g. 18:00
W: pozytywna
013
3LMII 12
LKS Rój Żory KS Bojanów 2:8 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2020-02-18
g. 18:00
W: pozytywna
014
3LMII 12
LKS Wilki Wilcza KS Ogniwo Rogoźna Żory 9:1 Szczegóły
SG: Ryszard Stawiarz
2020-02-19
g. 18:00
W: pozytywna
015
3LMII 12
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 3:7 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2020-02-27
g. 18:00
W: pozytywna
016
3LMII 13
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 0:10 Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2020-02-26
g. 18:00
W: pozytywna
017
3LMII 13
KS Ogniwo Rogoźna Żory KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 5:5 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2020-02-26
g. 18:00
W: pozytywna
018
3LMII 13
KS Bojanów LKS Wilki Wilcza 10:0 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2020-02-28
g. 19:00
W: pozytywna
019
3LMII 13
UKTS Sokół II Orzesze LKS Rój Żory 8:2 Szczegóły
SG: Robert Tomaszewski
2020-02-26
g. 18:00
W: pozytywna
020
3LMII 13
GKS Gwarek Ornontowice TS Kuźnia Martex II Rybnik 1:9 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2020-03-04
g. 18:00
W: pozytywna
021
3LMII 14
TS Kuźnia Martex II Rybnik MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 8:2 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2020-03-04
g. 18:00
W: pozytywna
022
3LMII 14
LKS Rój Żory GKS Gwarek Ornontowice 6:4 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2020-03-03
g. 18:00
W: pozytywna
023
3LMII 14
LKS Wilki Wilcza UKTS Sokół II Orzesze 4:6 Szczegóły
SG: Zbigniew Menżyk
2020-03-04
g. 18:00
W: pozytywna
024
3LMII 14
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski KS Bojanów 0:10 Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2020-03-04
g. 18:00
W: pozytywna
025
3LMII 14
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów KS Ogniwo Rogoźna Żory 10:0 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2020-03-19
g. 18:00
026
3LMII 15
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska KS Ogniwo Rogoźna Żory -:- Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2020-03-11
g. 18:00
027
3LMII 15
KS Bojanów LKS Gwiazda Seger Skrzyszów -:- Szczegóły
SG: Michał Stos
2020-03-20
g. 19:00
028
3LMII 15
UKTS Sokół II Orzesze KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski -:- Szczegóły
SG: Robert Tomaszewski
2020-03-18
g. 18:00
029
3LMII 15
GKS Gwarek Ornontowice LKS Wilki Wilcza -:- Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2020-03-18
g. 18:00
030
3LMII 15
TS Kuźnia Martex II Rybnik LKS Rój Żory -:- Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2020-03-25
g. 18:00
031
3LMII 16
LKS Rój Żory MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska -:- Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2020-03-24
g. 18:00
032
3LMII 16
LKS Wilki Wilcza TS Kuźnia Martex II Rybnik -:- Szczegóły
SG: Jarosław Krasowski
2020-03-25
g. 18:00
033
3LMII 16
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski GKS Gwarek Ornontowice -:- Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2020-03-25
g. 18:00
034
3LMII 16
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
SG:
2020-03-25
g. 18:00
035
3LMII 16
KS Ogniwo Rogoźna Żory KS Bojanów -:- Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2020-04-02
g. 18:00
036
3LMII 17
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska KS Bojanów -:- Szczegóły
SG: Gabriel Bieniewski
2020-04-03
g. 19:00
037
3LMII 17
UKTS Sokół II Orzesze KS Ogniwo Rogoźna Żory -:- Szczegóły
SG: Zbigniew Fijałkowski
2020-04-01
g. 18:00
038
3LMII 17
GKS Gwarek Ornontowice LKS Gwiazda Seger Skrzyszów -:- Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2020-04-02
g. 18:00
039
3LMII 17
TS Kuźnia Martex II Rybnik KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski -:- Szczegóły
SG: Robert Szymik
2020-04-01
g. 18:00
040
3LMII 17
LKS Rój Żory LKS Wilki Wilcza -:- Szczegóły
SG:
2020-04-07
g. 18:00
041
3LMII 18
LKS Wilki Wilcza MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska -:- Szczegóły
SG: Ryszard Stawiarz
2020-04-08
g. 18:00
042
3LMII 18
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski LKS Rój Żory -:- Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2020-04-08
g. 18:00
043
3LMII 18
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów TS Kuźnia Martex II Rybnik -:- Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2020-04-08
g. 18:00
044
3LMII 18
KS Ogniwo Rogoźna Żory GKS Gwarek Ornontowice -:- Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2020-04-10
g. 18:00
045
3LMII 18
KS Bojanów UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
SG: Denis Gołąbek