Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn (gr. I)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. Polonia II Bytom 14 28 126:14
2. MKS Czechowice Dziedzice 15 27 111:39
3. KS Naprzód Borucin 14 21 85:55
4. KS Mysław Mysłowice 15 15 75:75
5. AKS Mikołów 14 13 56:84
6. KS Orthomedyk Spin Częstochowa 14 12 73:67
7. TS Kuźnia Martex Rybnik 15 12 71:79
8. UKS Huragan Sosnowiec 14 9 53:87
9. KS AZS Politechnika Gliwice 15 5 40:110
10. LZS Chespa Żywocice 14 2 30:110

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-13
g. 18:00
W: pozytywna
001
2LMI 1
Polonia II Bytom KS AZS Politechnika Gliwice 9:1 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2019-09-13
g. 18:00
W: pozytywna
002
2LMI 1
KS Naprzód Borucin KS Orthomedyk Spin Częstochowa 6:4 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2019-09-11
g. 18:00
W: pozytywna
003
2LMI 1
TS Kuźnia Martex Rybnik LZS Chespa Żywocice 10:0 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2019-09-13
g. 19:00
W: pozytywna
004
2LMI 1
MKS Czechowice Dziedzice AKS Mikołów 9:1 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2019-09-09
g. 18:30
W: pozytywna
005
2LMI 1
KS Mysław Mysłowice UKS Huragan Sosnowiec 8:2 Szczegóły
SG: Bartłomiej Różalski
2019-09-25
g. 18:30
W: pozytywna
006
2LMI 2
KS Mysław Mysłowice KS AZS Politechnika Gliwice 8:2 Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2019-09-27
g. 18:00
W: pozytywna
007
2LMI 2
UKS Huragan Sosnowiec MKS Czechowice Dziedzice 2:8 Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2019-09-27
g. 18:30
W: pozytywna
008
2LMI 2
AKS Mikołów TS Kuźnia Martex Rybnik 6:4 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2019-09-25
g. 18:30
W: pozytywna
009
2LMI 2
LZS Chespa Żywocice KS Naprzód Borucin 3:7 Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2019-09-27
g. 18:00
W: pozytywna
010
2LMI 2
KS Orthomedyk Spin Częstochowa Polonia II Bytom 3:7 Szczegóły
SG: Michał Minda
2019-10-01
g. 19:00
W: pozytywna
011
2LMI 3
KS AZS Politechnika Gliwice KS Orthomedyk Spin Częstochowa 3:7 Szczegóły
SG: Marek Sajdak
2019-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
012
2LMI 3
Polonia II Bytom LZS Chespa Żywocice 10:0 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2019-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
013
2LMI 3
KS Naprzód Borucin AKS Mikołów 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2019-10-02
g. 18:00
W: pozytywna
014
2LMI 3
TS Kuźnia Martex Rybnik UKS Huragan Sosnowiec 7:3 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2019-10-04
g. 19:00
W: pozytywna
015
2LMI 3
MKS Czechowice Dziedzice KS Mysław Mysłowice 7:3 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2019-10-18
g. 19:00
W: pozytywna
016
2LMI 4
MKS Czechowice Dziedzice KS AZS Politechnika Gliwice 10:0 Szczegóły
SG: Karolina Kłaptocz
2019-10-16
g. 18:30
W: pozytywna
017
2LMI 4
KS Mysław Mysłowice TS Kuźnia Martex Rybnik 5:5 Szczegóły
SG: Henryk Różalski
2019-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
018
2LMI 4
UKS Huragan Sosnowiec KS Naprzód Borucin 4:6 Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2019-10-18
g. 18:30
W: pozytywna
019
2LMI 4
AKS Mikołów Polonia II Bytom 0:10 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2019-10-16
g. 18:00
W: pozytywna
020
2LMI 4
LZS Chespa Żywocice KS Orthomedyk Spin Częstochowa 3:7 Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2019-10-22
g. 19:00
W: pozytywna
021
2LMI 5
KS AZS Politechnika Gliwice LZS Chespa Żywocice 6:4 Szczegóły
SG: Mieczysław Jeweczko
2019-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
022
2LMI 5
KS Orthomedyk Spin Częstochowa AKS Mikołów 10:0 Szczegóły
SG: Dariusz Molenda
2019-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
023
2LMI 5
Polonia II Bytom UKS Huragan Sosnowiec 9:1 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2019-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
024
2LMI 5
KS Naprzód Borucin KS Mysław Mysłowice 5:5 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2019-10-23
g. 18:00
W: pozytywna
025
2LMI 5
TS Kuźnia Martex Rybnik MKS Czechowice Dziedzice 4:6 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2019-11-04
g. 18:00
W: pozytywna
026
2LMI 6
TS Kuźnia Martex Rybnik KS AZS Politechnika Gliwice 8:2 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2019-11-15
g. 19:00
W: pozytywna
027
2LMI 6
MKS Czechowice Dziedzice KS Naprzód Borucin 6:4 Szczegóły
SG: Dagmara Sikora
2019-11-13
g. 18:30
W: pozytywna
028
2LMI 6
KS Mysław Mysłowice Polonia II Bytom 0:10 Szczegóły
SG: Henryk Różalski
2019-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
029
2LMI 6
UKS Huragan Sosnowiec KS Orthomedyk Spin Częstochowa 6:4 Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak
2019-11-15
g. 18:30
W: pozytywna
030
2LMI 6
AKS Mikołów LZS Chespa Żywocice 9:1 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2019-11-26
g. 19:00
W: pozytywna
031
2LMI 7
KS AZS Politechnika Gliwice AKS Mikołów 4:6 Szczegóły
SG: Marek Sajdak
2019-11-27
g. 18:00
W: pozytywna
032
2LMI 7
LZS Chespa Żywocice UKS Huragan Sosnowiec 5:5 Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2019-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
033
2LMI 7
KS Orthomedyk Spin Częstochowa KS Mysław Mysłowice 7:3 Szczegóły
SG: Michał Minda
2019-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
034
2LMI 7
Polonia II Bytom MKS Czechowice Dziedzice 8:2 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2019-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
035
2LMI 7
KS Naprzód Borucin TS Kuźnia Martex Rybnik 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2019-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
036
2LMI 8
KS Naprzód Borucin KS AZS Politechnika Gliwice 9:1 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2019-12-11
g. 18:00
W: pozytywna
037
2LMI 8
TS Kuźnia Martex Rybnik Polonia II Bytom 2:8 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2019-12-13
g. 19:00
W: pozytywna
038
2LMI 8
MKS Czechowice Dziedzice KS Orthomedyk Spin Częstochowa 8:2 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2019-12-11
g. 18:30
W: pozytywna
039
2LMI 8
KS Mysław Mysłowice LZS Chespa Żywocice 8:2 Szczegóły
SG: Bartłomiej Różalski
2019-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
040
2LMI 8
UKS Huragan Sosnowiec AKS Mikołów 4:6 Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak
2019-12-20
g. 19:00
W: pozytywna
041
2LMI 9
KS AZS Politechnika Gliwice UKS Huragan Sosnowiec 3:7 Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2019-12-20
g. 18:30
W: pozytywna
042
2LMI 9
AKS Mikołów KS Mysław Mysłowice 3:7 Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2019-12-18
g. 18:00
W: pozytywna
043
2LMI 9
LZS Chespa Żywocice MKS Czechowice Dziedzice 0:10 Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2019-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
044
2LMI 9
KS Orthomedyk Spin Częstochowa TS Kuźnia Martex Rybnik 5:5 Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2019-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
045
2LMI 9
Polonia II Bytom KS Naprzód Borucin 7:3 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2020-01-08
g. 18:00
W: pozytywna
001
2LMI 10
LZS Chespa Żywocice Polonia II Bytom 0:10 Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2020-01-07
g. 19:00
W: pozytywna
002
2LMI 10
KS AZS Politechnika Gliwice MKS Czechowice Dziedzice 1:9 Szczegóły
SG: Mieczysław Jeweczko
2020-01-10
g. 18:00
W: pozytywna
003
2LMI 10
KS Naprzód Borucin UKS Huragan Sosnowiec 9:1 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2020-01-08
g. 18:30
W: pozytywna
004
2LMI 10
KS Mysław Mysłowice AKS Mikołów 4:6 Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2020-02-26
g. 18:00
W: pozytywna
005
2LMI 10
TS Kuźnia Martex Rybnik KS Orthomedyk Spin Częstochowa 6:4 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2020-01-31
g. 18:00
W: pozytywna
006
2LMI 11
KS Orthomedyk Spin Częstochowa LZS Chespa Żywocice 7:3 Szczegóły
SG: Michał Minda
2020-02-12
g. 18:00
W: pozytywna
007
2LMI 11
TS Kuźnia Martex Rybnik KS Mysław Mysłowice 5:5 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2020-01-31
g. 18:30
W: pozytywna
008
2LMI 11
AKS Mikołów KS Naprzód Borucin 5:5 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2020-01-31
g. 19:00
W: pozytywna
009
2LMI 11
MKS Czechowice Dziedzice UKS Huragan Sosnowiec 7:3 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2020-01-28
g. 19:00
W: pozytywna
010
2LMI 11
KS AZS Politechnika Gliwice Polonia II Bytom 0:10 Szczegóły
SG: Kazimierz Paszkowski
2020-02-05
g. 18:00
W: pozytywna
011
2LMI 12
LZS Chespa Żywocice KS AZS Politechnika Gliwice 5:5 Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2020-02-07
g. 18:00
012
2LMI 12
UKS Huragan Sosnowiec Polonia II Bytom 0:10 Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2020-02-07
g. 18:30
W: pozytywna
013
2LMI 12
AKS Mikołów MKS Czechowice Dziedzice 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras
2020-02-05
g. 18:00
W: pozytywna
014
2LMI 12
TS Kuźnia Martex Rybnik KS Naprzód Borucin 5:5 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2020-02-05
g. 18:30
W: pozytywna
015
2LMI 12
KS Mysław Mysłowice KS Orthomedyk Spin Częstochowa 6:4 Szczegóły
SG: Henryk Różalski
2020-02-26
g. 18:00
W: pozytywna
016
2LMI 13
LZS Chespa Żywocice KS Mysław Mysłowice 2:8 Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2020-02-28
g. 18:00
W: pozytywna
017
2LMI 13
KS Orthomedyk Spin Częstochowa KS Naprzód Borucin 4:6 Szczegóły
SG: Michał Minda
2020-02-28
g. 19:00
W: pozytywna
018
2LMI 13
MKS Czechowice Dziedzice TS Kuźnia Martex Rybnik 8:2 Szczegóły
SG: Karolina Kłaptocz
2020-02-28
g. 18:00
W: pozytywna
019
2LMI 13
Polonia II Bytom AKS Mikołów 9:1 Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2020-02-28
g. 18:00
020
2LMI 13
UKS Huragan Sosnowiec KS AZS Politechnika Gliwice 7:3 Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak
2020-03-06
g. 18:00
021
2LMI 14
UKS Huragan Sosnowiec LZS Chespa Żywocice 8:2 Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak
2020-03-06
g. 18:30
W: pozytywna
022
2LMI 14
AKS Mikołów KS AZS Politechnika Gliwice 7:3 Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2020-03-06
g. 18:00
W: pozytywna
023
2LMI 14
Polonia II Bytom TS Kuźnia Martex Rybnik 9:1 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2020-03-06
g. 18:00
W: pozytywna
024
2LMI 14
KS Orthomedyk Spin Częstochowa MKS Czechowice Dziedzice 5:5 Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2020-03-04
g. 18:30
W: pozytywna
025
2LMI 14
KS Mysław Mysłowice KS Naprzód Borucin 4:6 Szczegóły
SG: Bartłomiej Różalski
2020-03-13
g. 18:00
026
2LMI 15
KS Naprzód Borucin LZS Chespa Żywocice -:- Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2020-03-11
g. 18:30
W: pozytywna
027
2LMI 15
KS Mysław Mysłowice MKS Czechowice Dziedzice 1:9 Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2020-03-13
g. 18:00
028
2LMI 15
Polonia II Bytom KS Orthomedyk Spin Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2020-03-10
g. 19:00
W: pozytywna
029
2LMI 15
KS AZS Politechnika Gliwice TS Kuźnia Martex Rybnik 6:4 Szczegóły
SG: Kazimierz Paszkowski
2020-03-13
g. 18:30
030
2LMI 15
AKS Mikołów UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2020-03-18
g. 18:00
031
2LMI 16
LZS Chespa Żywocice AKS Mikołów -:- Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2020-03-20
g. 18:00
032
2LMI 16
UKS Huragan Sosnowiec TS Kuźnia Martex Rybnik -:- Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2020-03-20
g. 18:00
033
2LMI 16
KS Orthomedyk Spin Częstochowa KS AZS Politechnika Gliwice -:- Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2020-03-20
g. 18:00
034
2LMI 16
Polonia II Bytom KS Mysław Mysłowice -:- Szczegóły
SG: Alfred Płaszczyński
2020-03-20
g. 18:00
035
2LMI 16
KS Naprzód Borucin MKS Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2020-03-27
g. 19:00
036
2LMI 17
MKS Czechowice Dziedzice LZS Chespa Żywocice -:- Szczegóły
SG: Dagmara Sikora
2020-03-27
g. 18:00
037
2LMI 17
KS Naprzód Borucin Polonia II Bytom -:- Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2020-03-24
g. 19:00
038
2LMI 17
KS AZS Politechnika Gliwice KS Mysław Mysłowice -:- Szczegóły
SG: Kazimierz Paszkowski
2020-03-27
g. 18:00
039
2LMI 17
KS Orthomedyk Spin Częstochowa UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
SG: Michał Minda
2020-03-25
g. 18:00
040
2LMI 17
TS Kuźnia Martex Rybnik AKS Mikołów -:- Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2020-04-01
g. 18:00
041
2LMI 18
LZS Chespa Żywocice TS Kuźnia Martex Rybnik -:- Szczegóły
SG: Ireneusz Wodniak
2020-04-03
g. 18:30
042
2LMI 18
AKS Mikołów KS Orthomedyk Spin Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2020-04-03
g. 18:00
043
2LMI 18
UKS Huragan Sosnowiec KS Mysław Mysłowice -:- Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak
2020-03-31
g. 19:00
044
2LMI 18
KS AZS Politechnika Gliwice KS Naprzód Borucin -:- Szczegóły
SG: Marek Sajdak
2020-04-03
g. 19:00
045
2LMI 18
MKS Czechowice Dziedzice Polonia II Bytom -:- Szczegóły
SG: Jacek Drążyk