Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn (gr. I)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia Martex Rybnik 1 2 10:0
2. Polonia II Bytom 1 2 9:1
3. MKS Czechowice Dziedzice 1 2 9:1
4. KS Mysław Mysłowice 1 2 8:2
5. KS Naprzód Borucin 1 2 6:4
6. KS Orthomedyk Spin Częstochowa 1 0 4:6
7. UKS Huragan Sosnowiec 1 0 2:8
8. AKS Mikołów 1 0 1:9
9. KS AZS Politechnika Gliwice 1 0 1:9
10. LZS Chespa Żywocice 1 0 0:10
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-13
g. 18:00
W: pozytywna
001
1
Polonia II Bytom KS AZS Politechnika Gliwice 9:1 Szczegóły
2019-09-13
g. 18:00
W: pozytywna
002
1
KS Naprzód Borucin KS Orthomedyk Spin Częstochowa 6:4 Szczegóły
2019-09-11
g. 18:00
W: pozytywna
003
1
TS Kuźnia Martex Rybnik LZS Chespa Żywocice 10:0 Szczegóły
2019-09-13
g. 19:00
W: pozytywna
004
1
MKS Czechowice Dziedzice AKS Mikołów 9:1 Szczegóły
2019-09-09
g. 18:30
W: pozytywna
005
1
KS Mysław Mysłowice UKS Huragan Sosnowiec 8:2 Szczegóły
2019-09-25
g. 18:30
006
2
KS Mysław Mysłowice KS AZS Politechnika Gliwice -:- Szczegóły
2019-09-27
g. 18:00
007
2
UKS Huragan Sosnowiec MKS Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły
2019-09-27
g. 18:30
008
2
AKS Mikołów TS Kuźnia Martex Rybnik -:- Szczegóły
2019-09-25
g. 18:30
009
2
LZS Chespa Żywocice KS Naprzód Borucin -:- Szczegóły
2019-09-27
g. 18:00
010
2
KS Orthomedyk Spin Częstochowa Polonia II Bytom -:- Szczegóły
2019-10-01
g. 19:00
011
3
KS AZS Politechnika Gliwice KS Orthomedyk Spin Częstochowa -:- Szczegóły
2019-10-04
g. 18:00
012
3
Polonia II Bytom LZS Chespa Żywocice -:- Szczegóły
2019-10-04
g. 18:00
013
3
KS Naprzód Borucin AKS Mikołów -:- Szczegóły
2019-10-02
g. 18:00
014
3
TS Kuźnia Martex Rybnik UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
2019-10-04
g. 19:00
015
3
MKS Czechowice Dziedzice KS Mysław Mysłowice -:- Szczegóły
2019-10-18
g. 19:00
016
4
MKS Czechowice Dziedzice KS AZS Politechnika Gliwice -:- Szczegóły
2019-10-16
g. 18:30
017
4
KS Mysław Mysłowice TS Kuźnia Martex Rybnik -:- Szczegóły
2019-10-18
g. 18:00
018
4
UKS Huragan Sosnowiec KS Naprzód Borucin -:- Szczegóły
2019-10-18
g. 18:30
019
4
AKS Mikołów Polonia II Bytom -:- Szczegóły
2019-10-16
g. 18:00
020
4
LZS Chespa Żywocice KS Orthomedyk Spin Częstochowa -:- Szczegóły
2019-10-22
g. 19:00
021
5
KS AZS Politechnika Gliwice LZS Chespa Żywocice -:- Szczegóły
2019-10-25
g. 18:00
022
5
KS Orthomedyk Spin Częstochowa AKS Mikołów -:- Szczegóły
2019-10-25
g. 18:00
023
5
Polonia II Bytom UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
2019-10-25
g. 18:00
024
5
KS Naprzód Borucin KS Mysław Mysłowice -:- Szczegóły
2019-10-23
g. 18:00
025
5
TS Kuźnia Martex Rybnik MKS Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły
2019-11-13
g. 18:00
026
6
TS Kuźnia Martex Rybnik KS AZS Politechnika Gliwice -:- Szczegóły
2019-11-15
g. 19:00
027
6
MKS Czechowice Dziedzice KS Naprzód Borucin -:- Szczegóły
2019-11-13
g. 18:30
028
6
KS Mysław Mysłowice Polonia II Bytom -:- Szczegóły
2019-11-15
g. 18:00
029
6
UKS Huragan Sosnowiec KS Orthomedyk Spin Częstochowa -:- Szczegóły
2019-11-15
g. 18:30
030
6
AKS Mikołów LZS Chespa Żywocice -:- Szczegóły
2019-11-26
g. 19:00
031
7
KS AZS Politechnika Gliwice AKS Mikołów -:- Szczegóły
2019-11-27
g. 18:00
032
7
LZS Chespa Żywocice UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
2019-11-29
g. 18:00
033
7
KS Orthomedyk Spin Częstochowa KS Mysław Mysłowice -:- Szczegóły
2019-11-29
g. 18:00
034
7
Polonia II Bytom MKS Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły
2019-11-29
g. 18:00
035
7
KS Naprzód Borucin TS Kuźnia Martex Rybnik -:- Szczegóły
2019-12-13
g. 18:00
036
8
KS Naprzód Borucin KS AZS Politechnika Gliwice -:- Szczegóły
2019-12-11
g. 18:00
037
8
TS Kuźnia Martex Rybnik Polonia II Bytom -:- Szczegóły
2019-12-13
g. 19:00
038
8
MKS Czechowice Dziedzice KS Orthomedyk Spin Częstochowa -:- Szczegóły
2019-12-11
g. 18:30
039
8
KS Mysław Mysłowice LZS Chespa Żywocice -:- Szczegóły
2019-12-13
g. 18:00
040
8
UKS Huragan Sosnowiec AKS Mikołów -:- Szczegóły
2019-12-17
g. 19:00
041
9
KS AZS Politechnika Gliwice UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
2019-12-20
g. 18:30
042
9
AKS Mikołów KS Mysław Mysłowice -:- Szczegóły
2019-12-18
g. 18:00
043
9
LZS Chespa Żywocice MKS Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły
2019-12-20
g. 18:00
044
9
KS Orthomedyk Spin Częstochowa TS Kuźnia Martex Rybnik -:- Szczegóły
2019-12-20
g. 18:00
045
9
Polonia II Bytom KS Naprzód Borucin -:- Szczegóły