Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Kobiet
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 14 28 124:16
2. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 14 24 98:42
3. JKTS II Jastrzębie Zdrój 13 23 97:33
4. LZS Victoria Chróścice 14 18 90:50
5. UKS Huragan Sosnowiec 13 13 59:71
6. KU AZS UJD II Częstochowa 14 10 59:81
7. UKTS Sokół Orzesze 14 9 51:89
8. ULKS Ruch Pniów 13 6 40:90
9. UKS Energia Siewierz 13 5 37:93
10. UKTS Sokół II Orzesze 14 0 25:115

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-13
g. 18:00
W: pozytywna
001
2LK 1
KU AZS UJD II Częstochowa UKS Energia Siewierz 6:4 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2019-09-13
g. 18:00
W: pozytywna
002
2LK 1
KTS Gliwice LZS Victoria Chróścice 9:1 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2019-09-13
g. 18:00
W: pozytywna
003
2LK 1
UKS Huragan Sosnowiec JKTS II Jastrzębie Zdrój 2:8 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2019-09-13
g. 18:00
W: pozytywna
004
2LK 1
ULKS Ruch Pniów MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 2:8 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2019-09-13
g. 18:00
W: pozytywna
005
2LK 1
UKTS Sokół Orzesze UKTS Sokół II Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2019-10-11
g. 18:30
W: pozytywna
006
2LK 2
UKTS Sokół Orzesze UKS Energia Siewierz 7:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Fijałkowski
2019-10-11
g. 18:00
W: pozytywna
007
2LK 2
UKTS Sokół II Orzesze ULKS Ruch Pniów 3:7 Szczegóły
SG: Zbigniew Fijałkowski
2019-09-27
g. 18:00
W: pozytywna
008
2LK 2
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry UKS Huragan Sosnowiec 5:5 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2019-10-05
g. 18:30
W: pozytywna
009
2LK 2
JKTS II Jastrzębie Zdrój KTS Gliwice 3:7 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2019-09-27
g. 18:00
W: pozytywna
010
2LK 2
LZS Victoria Chróścice KU AZS UJD II Częstochowa 5:5 Szczegóły
SG:
2019-10-04
g. 17:30
W: pozytywna
011
2LK 3
UKS Energia Siewierz LZS Victoria Chróścice 3:7 Szczegóły
SG: Adam Duch
2019-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
012
2LK 3
KU AZS UJD II Częstochowa JKTS II Jastrzębie Zdrój 4:6 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2019-10-16
g. 18:30
W: pozytywna
013
2LK 3
KTS Gliwice MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 7:3 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2019-11-08
g. 19:00
W: pozytywna
014
2LK 3
UKS Huragan Sosnowiec UKTS Sokół II Orzesze 10:0 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2019-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
015
2LK 3
ULKS Ruch Pniów UKTS Sokół Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2019-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
016
2LK 4
ULKS Ruch Pniów UKS Energia Siewierz 7:3 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2019-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
017
2LK 4
UKTS Sokół Orzesze UKS Huragan Sosnowiec 4:6 Szczegóły
SG: Marian Spendel
2019-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
018
2LK 4
UKTS Sokół II Orzesze KTS Gliwice 1:9 Szczegóły
SG: Zbigniew Fijałkowski
2019-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
019
2LK 4
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry KU AZS UJD II Częstochowa 9:1 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2019-10-18
g. 19:30
W: pozytywna
020
2LK 4
JKTS II Jastrzębie Zdrój LZS Victoria Chróścice 6:4 Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2019-10-25
g. 17:30
W: pozytywna
021
2LK 5
UKS Energia Siewierz JKTS II Jastrzębie Zdrój 1:9 Szczegóły
SG: Adam Duch
2019-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
022
2LK 5
LZS Victoria Chróścice MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 2:8 Szczegóły
SG:
2019-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
023
2LK 5
KU AZS UJD II Częstochowa UKTS Sokół II Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2019-10-25
g. 18:00
W: negatywna
024
2LK 5
KTS Gliwice UKTS Sokół Orzesze 10:0 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2019-10-25
g. 19:00
W: pozytywna
025
2LK 5
UKS Huragan Sosnowiec ULKS Ruch Pniów 7:3 Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak
2019-11-15
g. 19:00
W: pozytywna
026
2LK 6
UKS Huragan Sosnowiec UKS Energia Siewierz 8:2 Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2019-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
027
2LK 6
ULKS Ruch Pniów KTS Gliwice 1:9 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2019-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
028
2LK 6
UKTS Sokół Orzesze KU AZS UJD II Częstochowa 6:4 Szczegóły
SG: Robert Tomaszewski
2019-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
029
2LK 6
UKTS Sokół II Orzesze LZS Victoria Chróścice 1:9 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2019-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
030
2LK 6
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry JKTS II Jastrzębie Zdrój 5:5 Szczegóły
SG: Jakub Michalski
2019-11-26
g. 17:30
W: pozytywna
031
2LK 7
UKS Energia Siewierz MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 2:8 Szczegóły
SG: Adam Duch
2019-11-29
g. 19:30
W: pozytywna
032
2LK 7
JKTS II Jastrzębie Zdrój UKTS Sokół II Orzesze 9:1 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2019-11-27
g. 18:00
W: pozytywna
033
2LK 7
LZS Victoria Chróścice UKTS Sokół Orzesze 7:3 Szczegóły
SG:
2019-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
034
2LK 7
KU AZS UJD II Częstochowa ULKS Ruch Pniów 7:3 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2019-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
035
2LK 7
KTS Gliwice UKS Huragan Sosnowiec 8:2 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2019-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
036
2LK 8
KTS Gliwice UKS Energia Siewierz 9:1 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2019-12-13
g. 19:00
W: pozytywna
037
2LK 8
UKS Huragan Sosnowiec KU AZS UJD II Częstochowa 7:3 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2019-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
038
2LK 8
ULKS Ruch Pniów LZS Victoria Chróścice 2:8 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2019-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
039
2LK 8
UKTS Sokół Orzesze JKTS II Jastrzębie Zdrój 1:9 Szczegóły
SG: Patrycja Loewe
2019-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
040
2LK 8
UKTS Sokół II Orzesze MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 0:10 Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2019-12-20
g. 17:30
W: pozytywna
041
2LK 9
UKS Energia Siewierz UKTS Sokół II Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Adam Duch
2019-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
042
2LK 9
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry UKTS Sokół Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Jakub Michalski
2019-12-20
g. 19:30
W: pozytywna
043
2LK 9
JKTS II Jastrzębie Zdrój ULKS Ruch Pniów 9:1 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2019-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
044
2LK 9
LZS Victoria Chróścice UKS Huragan Sosnowiec 9:1 Szczegóły
SG:
2019-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
045
2LK 9
KU AZS UJD II Częstochowa KTS Gliwice 1:9 Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2020-01-10
g. 18:00
W: pozytywna
001
2LK 10
KTS Gliwice UKTS Sokół II Orzesze 10:0 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2020-01-14
g. 19:30
W: pozytywna
002
2LK 10
JKTS II Jastrzębie Zdrój UKS Energia Siewierz 10:0 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2020-01-10
g. 18:00
W: pozytywna
003
2LK 10
UKTS Sokół Orzesze MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 4:6 Szczegóły
SG: Patrycja Loewe
2020-02-05
g. 18:00
W: pozytywna
004
2LK 10
LZS Victoria Chróścice ULKS Ruch Pniów 9:1 Szczegóły
SG:
2020-01-10
g. 18:00
W: pozytywna
005
2LK 10
KU AZS UJD II Częstochowa UKS Huragan Sosnowiec 8:2 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2020-01-31
g. 18:00
W: pozytywna
006
2LK 11
UKTS Sokół II Orzesze UKS Huragan Sosnowiec 3:7 Szczegóły
SG: Robert Tomaszewski
2020-01-31
g. 18:00
W: pozytywna
007
2LK 11
KU AZS UJD II Częstochowa LZS Victoria Chróścice 5:5 Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2020-01-31
g. 18:00
W: pozytywna
008
2LK 11
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry ULKS Ruch Pniów 7:3 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2020-01-31
g. 19:30
W: pozytywna
009
2LK 11
JKTS II Jastrzębie Zdrój UKTS Sokół Orzesze 7:3 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2020-01-31
g. 17:30
W: pozytywna
010
2LK 11
UKS Energia Siewierz KTS Gliwice 1:9 Szczegóły
SG: Adam Duch
2020-02-07
g. 18:00
W: pozytywna
011
2LK 12
UKTS Sokół II Orzesze UKS Energia Siewierz 4:6 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2020-02-07
g. 18:00
W: pozytywna
012
2LK 12
UKTS Sokół Orzesze KTS Gliwice 0:10 Szczegóły
SG: Robert Tomaszewski
2020-02-07
g. 18:00
013
2LK 12
ULKS Ruch Pniów JKTS II Jastrzębie Zdrój 2:8 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2020-02-05
g. 18:00
W: pozytywna
014
2LK 12
KU AZS UJD II Częstochowa MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 3:7 Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2020-02-07
g. 19:00
015
2LK 12
UKS Huragan Sosnowiec LZS Victoria Chróścice 0:10 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2020-02-28
g. 18:00
W: pozytywna
016
2LK 13
LZS Victoria Chróścice UKTS Sokół II Orzesze 10:0 Szczegóły
SG:
2020-02-28
g. 19:00
017
2LK 13
UKS Huragan Sosnowiec MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 2:8 Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2020-02-28
g. 19:30
W: pozytywna
018
2LK 13
JKTS II Jastrzębie Zdrój KU AZS UJD II Częstochowa 8:2 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2020-02-19
g. 19:00
W: pozytywna
019
2LK 13
KTS Gliwice ULKS Ruch Pniów 10:0 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2020-02-28
g. 17:30
W: pozytywna
020
2LK 13
UKS Energia Siewierz UKTS Sokół Orzesze 5:5 Szczegóły
SG: Adam Duch
2020-03-06
g. 18:00
W: pozytywna
021
2LK 14
UKTS Sokół II Orzesze UKTS Sokół Orzesze 2:8 Szczegóły
SG: Robert Tomaszewski
2020-03-18
g. 17:30
022
2LK 14
UKS Energia Siewierz ULKS Ruch Pniów -:- Szczegóły
SG: Adam Duch
2020-03-06
g. 18:00
W: pozytywna
023
2LK 14
KTS Gliwice KU AZS UJD II Częstochowa 8:2 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2020-03-06
g. 19:30
024
2LK 14
JKTS II Jastrzębie Zdrój UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2020-03-06
g. 18:00
W: pozytywna
025
2LK 14
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry LZS Victoria Chróścice 6:4 Szczegóły
SG: Jakub Michalski
2020-03-13
g. 18:00
026
2LK 15
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
SG: Wojciech Romik
2020-03-13
g. 18:00
027
2LK 15
LZS Victoria Chróścice JKTS II Jastrzębie Zdrój -:- Szczegóły
SG:
2020-03-13
g. 19:00
028
2LK 15
UKS Huragan Sosnowiec KTS Gliwice -:- Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2020-03-13
g. 17:30
029
2LK 15
UKS Energia Siewierz KU AZS UJD II Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Adam Duch
2020-03-13
g. 18:00
030
2LK 15
UKTS Sokół Orzesze ULKS Ruch Pniów -:- Szczegóły
SG: Robert Tomaszewski
2020-03-20
g. 18:00
031
2LK 16
ULKS Ruch Pniów UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2020-03-20
g. 18:00
032
2LK 16
KU AZS UJD II Częstochowa UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
SG: Michał Minda
2020-03-20
g. 17:30
033
2LK 16
UKS Energia Siewierz UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
SG: Adam Duch
2020-03-20
g. 18:00
034
2LK 16
LZS Victoria Chróścice KTS Gliwice -:- Szczegóły
SG:
2020-03-20
g. 19:30
035
2LK 16
JKTS II Jastrzębie Zdrój MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2020-03-27
g. 18:00
036
2LK 17
UKTS Sokół II Orzesze JKTS II Jastrzębie Zdrój -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2020-03-27
g. 18:00
037
2LK 17
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry KTS Gliwice -:- Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2020-03-27
g. 18:00
038
2LK 17
LZS Victoria Chróścice UKS Energia Siewierz -:- Szczegóły
SG:
2020-03-27
g. 19:00
039
2LK 17
UKS Huragan Sosnowiec UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak
2020-03-27
g. 18:00
040
2LK 17
ULKS Ruch Pniów KU AZS UJD II Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Jan Sopel
2020-04-03
g. 18:00
041
2LK 18
UKTS Sokół II Orzesze KU AZS UJD II Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Rafał Woźniak
2020-04-03
g. 18:00
042
2LK 18
ULKS Ruch Pniów UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2020-04-03
g. 18:00
043
2LK 18
UKTS Sokół Orzesze LZS Victoria Chróścice -:- Szczegóły
SG: Zbigniew Fijałkowski
2020-04-03
g. 18:00
044
2LK 18
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry UKS Energia Siewierz -:- Szczegóły
SG: Marian Michalski
2020-04-03
g. 18:00
045
2LK 18
KTS Gliwice JKTS II Jastrzębie Zdrój -:- Szczegóły
SG: Wacław Suchecki