Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Śląska Liga Amatorów (gr. I)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. Wilki Wilcza 6 10 42:18
2. LKS Strażak II Mikołów 5 9 37:13
3. UKTS Sokół Orzesze 6 8 44:16
4. Chełm Masters 5 7 32:18
5. ABTM Katowice 5 5 27:23
6. UKTS Sokół II Orzesze 5 3 15:35
7. Słowian Katowice 6 2 13:47
8. Spartakus II Katowice 6 0 10:50

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-03
g. 18:00

1
Spartakus II Katowice Chełm Masters 2:8 Szczegóły
2018-10-04
g. 18:00

1
ABTM Katowice Wilki Wilcza 4:6 Szczegóły
2018-10-01
g. 17:30

1
Słowian Katowice UKTS Sokół Orzesze 1:9 Szczegóły
2018-10-02
g. 19:00
W: pozytywna

1
UKTS Sokół II Orzesze LKS Strażak II Mikołów 5:5 Szczegóły
2018-10-16
g. 18:00
W: pozytywna

2
Wilki Wilcza Spartakus II Katowice 10:0 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:30
W: pozytywna

2
Chełm Masters ABTM Katowice 5:5 Szczegóły
2018-10-17
g. 18:00

2
LKS Strażak II Mikołów Słowian Katowice 10:0 Szczegóły
2018-11-20
g. 19:00
W: pozytywna

2
UKTS Sokół Orzesze UKTS Sokół II Orzesze 9:1 Szczegóły
2018-10-24
g. 18:00
W: pozytywna

3
Spartakus II Katowice LKS Strażak II Mikołów 0:10 Szczegóły
2018-10-25
g. 18:00
W: pozytywna

3
ABTM Katowice UKTS Sokół Orzesze 7:3 Szczegóły
2018-10-22
g. 17:30

3
Słowian Katowice Wilki Wilcza 2:8 Szczegóły
2018-10-23
g. 19:00
W: pozytywna

3
UKTS Sokół II Orzesze Chełm Masters 1:9 Szczegóły
2018-11-06
g. 19:00

4
UKTS Sokół Orzesze Spartakus II Katowice 10:0 Szczegóły
2018-11-07
g. 18:00

4
LKS Strażak II Mikołów ABTM Katowice 6:4 Szczegóły
2018-11-08
g. 18:30

4
Chełm Masters Słowian Katowice 9:1 Szczegóły
2018-11-06
g. 18:00
W: pozytywna

4
Wilki Wilcza UKTS Sokół II Orzesze 8:2 Szczegóły
2018-11-14
g. 18:00

5
Spartakus II Katowice UKTS Sokół II Orzesze 4:6 Szczegóły
2018-11-15
g. 18:00
W: pozytywna

5
ABTM Katowice Słowian Katowice 7:3 Szczegóły
2018-11-13
g. 19:00
W: pozytywna

5
UKTS Sokół Orzesze Chełm Masters 9:1 Szczegóły
2018-11-12
g. 18:00

5
LKS Strażak II Mikołów Wilki Wilcza 6:4 Szczegóły
2018-12-03
g. 17:30

6
Słowian Katowice Spartakus II Katowice 6:4 Szczegóły
2018-12-11
g. 19:00

6
UKTS Sokół II Orzesze ABTM Katowice -:- Szczegóły
2018-12-04
g. 18:00

6
Wilki Wilcza UKTS Sokół Orzesze 6:4 Szczegóły
2018-12-06
g. 18:30

6
Chełm Masters LKS Strażak II Mikołów -:- Szczegóły
2018-12-19
g. 18:00

7
Spartakus II Katowice ABTM Katowice -:- Szczegóły
2018-12-17
g. 17:30

7
Słowian Katowice UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
2018-12-18
g. 19:00

7
UKTS Sokół Orzesze LKS Strażak II Mikołów -:- Szczegóły
2018-12-18
g. 18:00

7
Wilki Wilcza Chełm Masters -:- Szczegóły