Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Śląska Liga Amatorów (gr. I)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Strażak II Mikołów 10 19 73:27
2. Wilki Wilcza 10 18 74:26
3. UKTS Sokół Orzesze 10 13 67:33
4. ABTM Katowice 10 10 55:45
5. Chełm Masters 10 9 50:50
6. UKTS Sokół II Orzesze 10 8 42:58
7. Słowian Katowice 10 2 18:82
8. Spartakus II Katowice 10 1 21:79

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-03
g. 18:00

3SLA 1
Spartakus II Katowice Chełm Masters 2:8 Szczegóły
2018-10-04
g. 18:00

3SLA 1
ABTM Katowice Wilki Wilcza 4:6 Szczegóły
2018-10-01
g. 17:30

3SLA 1
Słowian Katowice UKTS Sokół Orzesze 1:9 Szczegóły
2018-10-02
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 1
UKTS Sokół II Orzesze LKS Strażak II Mikołów 5:5 Szczegóły
2018-10-16
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 2
Wilki Wilcza Spartakus II Katowice 10:0 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:30
W: pozytywna

3SLA 2
Chełm Masters ABTM Katowice 5:5 Szczegóły
2018-10-17
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 2
LKS Strażak II Mikołów Słowian Katowice 10:0 Szczegóły
2018-11-20
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 2
UKTS Sokół Orzesze UKTS Sokół II Orzesze 9:1 Szczegóły
2018-10-24
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 3
Spartakus II Katowice LKS Strażak II Mikołów 0:10 Szczegóły
2018-10-25
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 3
ABTM Katowice UKTS Sokół Orzesze 7:3 Szczegóły
2018-10-22
g. 17:30

3SLA 3
Słowian Katowice Wilki Wilcza 2:8 Szczegóły
2018-10-23
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 3
UKTS Sokół II Orzesze Chełm Masters 1:9 Szczegóły
2018-11-06
g. 19:00

3SLA 4
UKTS Sokół Orzesze Spartakus II Katowice 10:0 Szczegóły
2018-11-07
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 4
LKS Strażak II Mikołów ABTM Katowice 6:4 Szczegóły
2018-11-08
g. 18:30

3SLA 4
Chełm Masters Słowian Katowice 9:1 Szczegóły
2018-11-06
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 4
Wilki Wilcza UKTS Sokół II Orzesze 8:2 Szczegóły
2018-11-14
g. 18:00

3SLA 5
Spartakus II Katowice UKTS Sokół II Orzesze 4:6 Szczegóły
2018-11-15
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 5
ABTM Katowice Słowian Katowice 7:3 Szczegóły
2018-11-13
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 5
UKTS Sokół Orzesze Chełm Masters 9:1 Szczegóły
2018-11-12
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 5
LKS Strażak II Mikołów Wilki Wilcza 6:4 Szczegóły
2018-12-03
g. 17:30

3SLA 6
Słowian Katowice Spartakus II Katowice 6:4 Szczegóły
2018-12-11
g. 19:00

3SLA 6
UKTS Sokół II Orzesze ABTM Katowice 5:5 Szczegóły
2018-12-04
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 6
Wilki Wilcza UKTS Sokół Orzesze 6:4 Szczegóły
2018-12-06
g. 18:30
W: pozytywna

3SLA 6
Chełm Masters LKS Strażak II Mikołów 4:6 Szczegóły
2018-12-19
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 7
Spartakus II Katowice ABTM Katowice 1:9 Szczegóły
2018-12-17
g. 17:30

3SLA 7
Słowian Katowice UKTS Sokół II Orzesze 2:8 Szczegóły
2018-12-18
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 7
UKTS Sokół Orzesze LKS Strażak II Mikołów 2:8 Szczegóły
2018-12-18
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 7
Wilki Wilcza Chełm Masters 7:3 Szczegóły
2019-01-16
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 8
LKS Strażak II Mikołów Spartakus II Katowice 8:2 Szczegóły
2019-01-22
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 8
Wilki Wilcza Słowian Katowice 9:1 Szczegóły
2019-01-17
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 8
ABTM Katowice UKTS Sokół II Orzesze 3:7 Szczegóły
2019-01-17
g. 18:30
W: pozytywna

3SLA 8
Chełm Masters UKTS Sokół Orzesze 4:6 Szczegóły
2019-01-28
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 9
Słowian Katowice LKS Strażak II Mikołów 2:8 Szczegóły
2019-01-30
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 9
UKTS Sokół II Orzesze Wilki Wilcza 3:7 Szczegóły
2019-01-31
g. 18:00

3SLA 9
ABTM Katowice Chełm Masters 4:6 Szczegóły
2019-01-30
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 9
Spartakus II Katowice UKTS Sokół Orzesze 5:5 Szczegóły
2019-02-06
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 10
LKS Strażak II Mikołów UKTS Sokół II Orzesze 6:4 Szczegóły
2019-02-05
g. 18:30
W: pozytywna

3SLA 10
Chełm Masters Wilki Wilcza 1:9 Szczegóły
2019-02-06
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 10
UKTS Sokół Orzesze Słowian Katowice 10:0 Szczegóły
2019-02-07
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 10
ABTM Katowice Spartakus II Katowice 7:3 Szczegóły
2019-02-27
g. 18:00

3SLA 11
LKS Strażak II Mikołów Chełm Masters -:- Szczegóły
2019-02-27
g. 18:00

3SLA 11
Spartakus II Katowice Wilki Wilcza -:- Szczegóły
2019-02-25
g. 17:30

3SLA 11
Słowian Katowice ABTM Katowice -:- Szczegóły
2019-02-26
g. 19:00

3SLA 11
UKTS Sokół II Orzesze UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
2019-03-06
g. 18:00

3SLA 12
LKS Strażak II Mikołów UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
2019-03-05
g. 18:00

3SLA 12
Wilki Wilcza ABTM Katowice -:- Szczegóły
2019-03-05
g. 18:30

3SLA 12
Chełm Masters Spartakus II Katowice -:- Szczegóły
2019-03-06
g. 19:00

3SLA 12
UKTS Sokół II Orzesze Słowian Katowice -:- Szczegóły
2019-03-21
g. 18:00

3SLA 13
ABTM Katowice LKS Strażak II Mikołów -:- Szczegóły
2019-03-20
g. 19:00

3SLA 13
UKTS Sokół Orzesze Wilki Wilcza -:- Szczegóły
2019-03-18
g. 17:30

3SLA 13
Słowian Katowice Chełm Masters -:- Szczegóły
2019-03-20
g. 19:00

3SLA 13
UKTS Sokół II Orzesze Spartakus II Katowice -:- Szczegóły
2019-04-26
g. 18:00

3SLA 14
Wilki Wilcza LKS Strażak II Mikołów -:- Szczegóły
2019-04-27
g. 19:00

3SLA 14
UKTS Sokół Orzesze ABTM Katowice -:- Szczegóły
2019-04-26
g. 18:30

3SLA 14
Chełm Masters UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
2019-04-27
g. 18:00

3SLA 14
Spartakus II Katowice Słowian Katowice -:- Szczegóły