Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Śląska Liga Amatorów
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS III Chorzów 3 6 26:4
2. UKS Huragan Sosnowiec 3 6 25:5
3. TKKF Chorzów 3 6 24:6
4. TKKF II Chorzów 3 3 18:12
5. Spartakus Katowice 3 3 14:16
6. TKKF III Chorzów 2 2 11:9
7. MOSiR Czeladź 3 2 15:15
8. Bartek Siemianowice 2 0 5:15
9. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 3 0 1:29
10. Bartek II Siemianowice 3 0 1:29

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-27
g. 18:15
W: pozytywna

2SLA 1
TKKF III Chorzów UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 9:1 Szczegóły
2018-09-28
g. 17:15
W: pozytywna

2SLA 1
TKKF II Chorzów TKKF Chorzów 3:7 Szczegóły
2018-09-26
g. 17:30
W: pozytywna

2SLA 1
Bartek Siemianowice Spartakus Katowice 4:6 Szczegóły
2018-09-27
g. 18:00

2SLA 1
UKS Huragan Sosnowiec Bartek II Siemianowice 10:0 Szczegóły
2018-09-28
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 1
MOSiR Czeladź UKS III Chorzów 3:7 Szczegóły
2018-10-02
g. 18:00

2SLA 2
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza TKKF II Chorzów 0:10 Szczegóły
2018-10-05
g. 17:00

2SLA 2
TKKF Chorzów TKKF III Chorzów 8:2 Szczegóły
2018-10-11
g. 18:00

2SLA 2
Spartakus Katowice UKS Huragan Sosnowiec 3:7 Szczegóły
2018-10-04
g. 17:30
W: pozytywna

2SLA 2
UKS III Chorzów Bartek Siemianowice 9:1 Szczegóły
2018-10-01
g. 17:30

2SLA 2
Bartek II Siemianowice MOSiR Czeladź 0:10 Szczegóły
2018-10-19
g. 17:00

2SLA 3
TKKF Chorzów Bartek II Siemianowice 9:1 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:00

2SLA 3
UKS Huragan Sosnowiec MOSiR Czeladź 8:2 Szczegóły
2018-10-19
g. 17:15

2SLA 3
TKKF II Chorzów Spartakus Katowice 5:5 Szczegóły
2018-10-17
g. 17:30

2SLA 3
Bartek Siemianowice TKKF III Chorzów -:- Szczegóły
2018-10-18
g. 18:15
W: pozytywna

2SLA 3
UKS III Chorzów UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 10:0 Szczegóły
2018-10-23
g. 18:00

2SLA 4
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza Bartek II Siemianowice -:- Szczegóły
2018-10-26
g. 18:00

2SLA 4
Spartakus Katowice TKKF Chorzów -:- Szczegóły
2018-10-26
g. 17:00

2SLA 4
MOSiR Czeladź Bartek Siemianowice -:- Szczegóły
2018-10-26
g. 17:15

2SLA 4
TKKF II Chorzów UKS III Chorzów -:- Szczegóły
2018-10-25
g. 18:15

2SLA 4
TKKF III Chorzów UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
2018-11-09
g. 17:00

2SLA 5
MOSiR Czeladź UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
2018-11-08
g. 17:30

2SLA 5
UKS III Chorzów TKKF Chorzów -:- Szczegóły
2018-11-05
g. 17:30

2SLA 5
Bartek II Siemianowice Bartek Siemianowice -:- Szczegóły
2018-11-08
g. 18:00

2SLA 5
UKS Huragan Sosnowiec TKKF II Chorzów -:- Szczegóły
2018-11-08
g. 18:15

2SLA 5
TKKF III Chorzów Spartakus Katowice -:- Szczegóły
2018-11-13
g. 18:00

2SLA 6
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza Spartakus Katowice -:- Szczegóły
2018-11-16
g. 17:00

2SLA 6
TKKF Chorzów MOSiR Czeladź -:- Szczegóły
2018-11-14
g. 17:30

2SLA 6
Bartek Siemianowice TKKF II Chorzów -:- Szczegóły
2018-11-15
g. 17:30

2SLA 6
UKS III Chorzów UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
2018-11-12
g. 17:30

2SLA 6
Bartek II Siemianowice TKKF III Chorzów -:- Szczegóły
2018-11-29
g. 18:00

2SLA 7
UKS Huragan Sosnowiec UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
2018-11-28
g. 17:30

2SLA 7
Bartek Siemianowice TKKF Chorzów -:- Szczegóły
2018-11-30
g. 18:00

2SLA 7
Spartakus Katowice UKS III Chorzów -:- Szczegóły
2018-11-30
g. 17:00

2SLA 7
MOSiR Czeladź TKKF III Chorzów -:- Szczegóły
2018-11-30
g. 17:15

2SLA 7
TKKF II Chorzów Bartek II Siemianowice -:- Szczegóły
2018-12-14
g. 17:00

2SLA 8
TKKF Chorzów UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
2018-12-13
g. 18:00

2SLA 8
UKS Huragan Sosnowiec Bartek Siemianowice -:- Szczegóły
2018-12-14
g. 18:00

2SLA 8
Spartakus Katowice MOSiR Czeladź -:- Szczegóły
2018-12-10
g. 17:30

2SLA 8
Bartek II Siemianowice UKS III Chorzów -:- Szczegóły
2018-12-13
g. 18:15

2SLA 8
TKKF III Chorzów TKKF II Chorzów -:- Szczegóły
2018-12-18
g. 18:00

2SLA 9
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza Bartek Siemianowice -:- Szczegóły
2018-12-21
g. 17:00

2SLA 9
TKKF Chorzów UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
2018-12-17
g. 17:30

2SLA 9
Bartek II Siemianowice Spartakus Katowice -:- Szczegóły
2018-12-21
g. 17:15

2SLA 9
TKKF II Chorzów MOSiR Czeladź -:- Szczegóły
2018-12-20
g. 18:15

2SLA 9
UKS III Chorzów TKKF III Chorzów -:- Szczegóły