Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Śląska Liga Amatorów
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS III Chorzów 11 22 101:9
2. UKS Huragan Sosnowiec 11 19 78:32
3. Spartakus Katowice 12 16 65:55
4. TKKF II Chorzów 11 14 61:49
5. MOSiR Czeladź 11 13 69:41
6. Bartek Siemianowice 11 10 58:52
7. TKKF Chorzów 11 9 50:60
8. TKKF III Chorzów 12 6 43:77
9. Bartek II Siemianowice 11 3 23:87
10. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 11 0 12:98

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-27
g. 18:15
W: pozytywna

2SLA 1
TKKF III Chorzów UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 9:1 Szczegóły
2018-09-28
g. 17:15
W: pozytywna

2SLA 1
TKKF II Chorzów TKKF Chorzów 3:7 Szczegóły
2018-09-26
g. 17:30
W: pozytywna

2SLA 1
Bartek Siemianowice Spartakus Katowice 4:6 Szczegóły
2018-09-27
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 1
UKS Huragan Sosnowiec Bartek II Siemianowice 10:0 Szczegóły
2018-09-28
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 1
MOSiR Czeladź UKS III Chorzów 3:7 Szczegóły
2018-10-02
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 2
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza TKKF II Chorzów 0:10 Szczegóły
2018-10-05
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 2
TKKF Chorzów TKKF III Chorzów 8:2 Szczegóły
2018-10-11
g. 18:00

2SLA 2
Spartakus Katowice UKS Huragan Sosnowiec 3:7 Szczegóły
2018-10-04
g. 17:30
W: pozytywna

2SLA 2
UKS III Chorzów Bartek Siemianowice 9:1 Szczegóły
2018-10-01
g. 17:30

2SLA 2
Bartek II Siemianowice MOSiR Czeladź 0:10 Szczegóły
2018-10-19
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 3
TKKF Chorzów Bartek II Siemianowice 9:1 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 3
UKS Huragan Sosnowiec MOSiR Czeladź 8:2 Szczegóły
2018-10-19
g. 17:15
W: pozytywna

2SLA 3
TKKF II Chorzów Spartakus Katowice 5:5 Szczegóły
2018-10-17
g. 17:30
W: pozytywna

2SLA 3
Bartek Siemianowice TKKF III Chorzów 8:2 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:15
W: pozytywna

2SLA 3
UKS III Chorzów UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 10:0 Szczegóły
2018-10-23
g. 18:00

2SLA 4
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza Bartek II Siemianowice 3:7 Szczegóły
2018-10-26
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 4
Spartakus Katowice TKKF Chorzów 5:5 Szczegóły
2018-10-26
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 4
MOSiR Czeladź Bartek Siemianowice 4:6 Szczegóły
2018-10-26
g. 17:15
W: pozytywna

2SLA 4
TKKF II Chorzów UKS III Chorzów 3:7 Szczegóły
2018-10-25
g. 18:15
W: pozytywna

2SLA 4
TKKF III Chorzów UKS Huragan Sosnowiec 3:7 Szczegóły
2018-11-09
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 5
MOSiR Czeladź UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 8:2 Szczegóły
2018-11-08
g. 17:30
W: pozytywna

2SLA 5
UKS III Chorzów TKKF Chorzów 10:0 Szczegóły
2018-11-05
g. 17:30

2SLA 5
Bartek II Siemianowice Bartek Siemianowice 1:9 Szczegóły
2018-11-08
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 5
UKS Huragan Sosnowiec TKKF II Chorzów 5:5 Szczegóły
2018-11-08
g. 18:15
W: pozytywna

2SLA 5
TKKF III Chorzów Spartakus Katowice 4:6 Szczegóły
2018-11-13
g. 18:00

2SLA 6
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza Spartakus Katowice 3:7 Szczegóły
2018-11-16
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 6
TKKF Chorzów MOSiR Czeladź 1:9 Szczegóły
2018-11-14
g. 17:30

2SLA 6
Bartek Siemianowice TKKF II Chorzów 4:6 Szczegóły
2018-11-15
g. 17:30
W: pozytywna

2SLA 6
UKS III Chorzów UKS Huragan Sosnowiec 9:1 Szczegóły
2018-11-12
g. 17:30
W: pozytywna

2SLA 6
Bartek II Siemianowice TKKF III Chorzów 5:5 Szczegóły
2018-11-29
g. 18:00

2SLA 7
UKS Huragan Sosnowiec UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 10:0 Szczegóły
2018-11-28
g. 17:30

2SLA 7
Bartek Siemianowice TKKF Chorzów 7:3 Szczegóły
2018-11-23
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 7
Spartakus Katowice UKS III Chorzów 1:9 Szczegóły
2018-11-30
g. 17:00

2SLA 7
MOSiR Czeladź TKKF III Chorzów 4:6 Szczegóły
2018-11-30
g. 17:15
W: pozytywna

2SLA 7
TKKF II Chorzów Bartek II Siemianowice 7:3 Szczegóły
2018-12-14
g. 17:00

2SLA 8
TKKF Chorzów UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 8:2 Szczegóły
2018-12-13
g. 18:00

2SLA 8
UKS Huragan Sosnowiec Bartek Siemianowice 6:4 Szczegóły
2018-12-14
g. 18:00

2SLA 8
Spartakus Katowice MOSiR Czeladź 3:7 Szczegóły
2018-12-10
g. 17:30
W: pozytywna

2SLA 8
Bartek II Siemianowice UKS III Chorzów 0:10 Szczegóły
2018-12-13
g. 18:15
W: pozytywna

2SLA 8
TKKF III Chorzów TKKF II Chorzów 4:6 Szczegóły
2018-12-18
g. 18:00

2SLA 9
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza Bartek Siemianowice 1:9 Szczegóły
2018-12-21
g. 17:00

2SLA 9
TKKF Chorzów UKS Huragan Sosnowiec 3:7 Szczegóły
2018-12-17
g. 17:30

2SLA 9
Bartek II Siemianowice Spartakus Katowice 3:7 Szczegóły
2018-12-21
g. 17:15
W: pozytywna

2SLA 9
TKKF II Chorzów MOSiR Czeladź 5:5 Szczegóły
2018-12-20
g. 18:15
W: pozytywna

2SLA 9
UKS III Chorzów TKKF III Chorzów 10:0 Szczegóły
2019-01-22
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 10
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza UKS III Chorzów 0:10 Szczegóły
2019-01-21
g. 17:30
W: pozytywna

2SLA 10
Bartek II Siemianowice UKS Huragan Sosnowiec 3:7 Szczegóły
2019-01-25
g. 17:15

2SLA 10
TKKF II Chorzów Bartek Siemianowice 6:4 Szczegóły
2019-01-25
g. 17:00

2SLA 10
TKKF Chorzów Spartakus Katowice 4:6 Szczegóły
2019-01-24
g. 18:15

2SLA 10
TKKF III Chorzów MOSiR Czeladź 1:9 Szczegóły
2019-01-31
g. 17:30

2SLA 11
UKS III Chorzów Bartek II Siemianowice 10:0 Szczegóły
2019-01-29
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 11
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza UKS Huragan Sosnowiec 0:10 Szczegóły
2019-02-01
g. 17:15
W: pozytywna

2SLA 11
TKKF II Chorzów TKKF III Chorzów 5:5 Szczegóły
2019-02-01
g. 18:00

2SLA 11
Spartakus Katowice Bartek Siemianowice 8:2 Szczegóły
2019-02-01
g. 17:00

2SLA 11
MOSiR Czeladź TKKF Chorzów 8:2 Szczegóły
2019-02-28
g. 18:15

2SLA 12
TKKF III Chorzów UKS III Chorzów -:- Szczegóły
2019-02-28
g. 18:00

2SLA 12
UKS Huragan Sosnowiec TKKF Chorzów -:- Szczegóły
2019-03-01
g. 17:15

2SLA 12
TKKF II Chorzów UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
2019-03-01
g. 17:00

2SLA 12
MOSiR Czeladź Spartakus Katowice -:- Szczegóły
2019-02-27
g. 17:30

2SLA 12
Bartek Siemianowice Bartek II Siemianowice -:- Szczegóły
2019-03-08
g. 17:00

2SLA 13
TKKF Chorzów UKS III Chorzów -:- Szczegóły
2019-03-06
g. 17:30

2SLA 13
Bartek Siemianowice UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
2019-03-08
g. 17:00

2SLA 13
MOSiR Czeladź TKKF II Chorzów -:- Szczegóły
2019-03-08
g. 18:00

2SLA 13
Spartakus Katowice Bartek II Siemianowice -:- Szczegóły
2019-03-05
g. 18:00

2SLA 13
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza TKKF III Chorzów -:- Szczegóły
2019-03-15
g. 17:00

2SLA 14
UKS III Chorzów MOSiR Czeladź -:- Szczegóły
2019-03-14
g. 18:00

2SLA 14
UKS Huragan Sosnowiec TKKF III Chorzów -:- Szczegóły
2019-03-11
g. 17:30

2SLA 14
Bartek II Siemianowice TKKF II Chorzów -:- Szczegóły
2019-03-15
g. 18:00

2SLA 14
Spartakus Katowice UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
2019-03-15
g. 17:00

2SLA 14
TKKF Chorzów Bartek Siemianowice -:- Szczegóły
2019-03-27
g. 17:30

2SLA 15
Bartek Siemianowice UKS III Chorzów -:- Szczegóły
2019-03-29
g. 17:00

2SLA 15
MOSiR Czeladź UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
2019-03-29
g. 17:00

2SLA 15
TKKF Chorzów TKKF II Chorzów -:- Szczegóły
2019-03-29
g. 18:00

2SLA 15
Spartakus Katowice TKKF III Chorzów 8:2 Szczegóły
2019-03-25
g. 17:30

2SLA 15
Bartek II Siemianowice UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
2019-04-04
g. 17:30

2SLA 16
UKS III Chorzów Spartakus Katowice -:- Szczegóły
2019-04-05
g. 17:15

2SLA 16
TKKF II Chorzów UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
2019-04-03
g. 17:30

2SLA 16
Bartek Siemianowice UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
2019-04-05
g. 17:00

2SLA 16
MOSiR Czeladź Bartek II Siemianowice -:- Szczegóły
2019-04-04
g. 18:15

2SLA 16
TKKF III Chorzów TKKF Chorzów -:- Szczegóły
2019-04-11
g. 17:30

2SLA 17
UKS III Chorzów TKKF II Chorzów -:- Szczegóły
2019-04-11
g. 18:00

2SLA 17
UKS Huragan Sosnowiec Spartakus Katowice -:- Szczegóły
2019-04-11
g. 18:15

2SLA 17
TKKF III Chorzów Bartek Siemianowice -:- Szczegóły
2019-04-09
g. 18:00

2SLA 17
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza MOSiR Czeladź -:- Szczegóły
2019-04-08
g. 17:30

2SLA 17
Bartek II Siemianowice TKKF Chorzów -:- Szczegóły
2019-04-25
g. 18:00

2SLA 18
UKS Huragan Sosnowiec UKS III Chorzów -:- Szczegóły
2019-04-26
g. 18:00

2SLA 18
Spartakus Katowice TKKF II Chorzów -:- Szczegóły
2019-04-24
g. 17:30

2SLA 18
Bartek Siemianowice MOSiR Czeladź -:- Szczegóły
2019-04-23
g. 18:00

2SLA 18
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza TKKF Chorzów -:- Szczegóły
2019-04-25
g. 18:15

2SLA 18
TKKF III Chorzów Bartek II Siemianowice -:- Szczegóły