Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
1. Śląska Liga Amatorów
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Ligota Łabędzka 18 27 116:64
2. ALTS Poczesna 18 27 117:63
3. LKS Strażak Mikołów 18 25 107:73
4. UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 18 25 123:57
5. UKS Chorzów 18 25 115:65
6. UKS II Chorzów 18 18 91:89
7. Schodbud Mysłowice 18 14 80:100
8. UKS Wolej Ruda Śląska 18 13 72:108
9. MDK Ruda Śląska 18 3 41:139
10. TKKF Aut Łagisza Będzin 18 3 38:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-12
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 1
LKS Strażak Mikołów Schodbud Mysłowice 2:8 Szczegóły
2018-09-12
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 1
UKS II Chorzów ATS Ligota Łabędzka 5:5 Szczegóły
2018-10-11
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 1
ALTS Poczesna UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 6:4 Szczegóły
2018-09-12
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 1
MDK Ruda Śląska UKS Wolej Ruda Śląska 2:8 Szczegóły
2018-09-12
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 1
TKKF Aut Łagisza Będzin UKS Chorzów 1:9 Szczegóły
2018-09-27
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 2
UKS Chorzów MDK Ruda Śląska 10:0 Szczegóły
2018-09-24
g. 18:30

1SLA 2
UKS Wolej Ruda Śląska TKKF Aut Łagisza Będzin 8:2 Szczegóły
2018-09-28
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 2
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy UKS II Chorzów 7:3 Szczegóły
2018-09-24
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 2
Schodbud Mysłowice ALTS Poczesna 4:6 Szczegóły
2018-09-24
g. 19:15
W: pozytywna

1SLA 2
ATS Ligota Łabędzka LKS Strażak Mikołów 3:7 Szczegóły
2018-10-01
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 3
Schodbud Mysłowice UKS Chorzów 2:8 Szczegóły
2018-10-11
g. 18:30

1SLA 3
UKS Wolej Ruda Śląska ATS Ligota Łabędzka 5:5 Szczegóły
2018-10-04
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 3
UKS II Chorzów LKS Strażak Mikołów 5:5 Szczegóły
2018-10-01
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 3
MDK Ruda Śląska UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 2:8 Szczegóły
2018-10-04
g. 19:15
W: pozytywna

1SLA 3
ALTS Poczesna TKKF Aut Łagisza Będzin 10:0 Szczegóły
2018-10-18
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 4
UKS Chorzów ATS Ligota Łabędzka 5:5 Szczegóły
2018-10-19
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 4
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy UKS Wolej Ruda Śląska 9:1 Szczegóły
2018-10-15
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 4
LKS Strażak Mikołów ALTS Poczesna 4:6 Szczegóły
2018-10-19
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 4
MDK Ruda Śląska Schodbud Mysłowice 1:9 Szczegóły
2018-10-18
g. 17:00
W: pozytywna

1SLA 4
TKKF Aut Łagisza Będzin UKS II Chorzów 2:8 Szczegóły
2018-10-29
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 5
LKS Strażak Mikołów UKS Chorzów 7:3 Szczegóły
2018-10-22
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 5
Schodbud Mysłowice UKS Wolej Ruda Śląska 5:5 Szczegóły
2018-10-22
g. 19:15
W: pozytywna

1SLA 5
ATS Ligota Łabędzka ALTS Poczesna 6:4 Szczegóły
2018-10-11
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 5
UKS II Chorzów MDK Ruda Śląska 9:1 Szczegóły
2018-10-25
g. 17:00
W: pozytywna

1SLA 5
TKKF Aut Łagisza Będzin UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 0:10 Szczegóły
2018-11-08
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 6
UKS Chorzów UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 6:4 Szczegóły
2018-11-05
g. 18:30

1SLA 6
UKS Wolej Ruda Śląska LKS Strażak Mikołów 4:6 Szczegóły
2018-11-08
g. 19:15
W: pozytywna

1SLA 6
ALTS Poczesna MDK Ruda Śląska 9:1 Szczegóły
2018-11-05
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 6
Schodbud Mysłowice UKS II Chorzów 3:7 Szczegóły
2018-11-05
g. 19:15
W: pozytywna

1SLA 6
ATS Ligota Łabędzka TKKF Aut Łagisza Będzin 8:2 Szczegóły
2018-11-15
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 7
UKS II Chorzów UKS Chorzów 5:5 Szczegóły
2018-12-13
g. 19:15
W: pozytywna

1SLA 7
ALTS Poczesna UKS Wolej Ruda Śląska 8:2 Szczegóły
2018-11-23
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 7
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy Schodbud Mysłowice 10:0 Szczegóły
2018-11-12
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 7
LKS Strażak Mikołów TKKF Aut Łagisza Będzin 9:1 Szczegóły
2018-11-12
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 7
MDK Ruda Śląska ATS Ligota Łabędzka 3:7 Szczegóły
2018-12-06
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 8
UKS Chorzów ALTS Poczesna 6:4 Szczegóły
2018-12-03
g. 18:30

1SLA 8
UKS Wolej Ruda Śląska UKS II Chorzów 6:4 Szczegóły
2018-12-10
g. 19:15
W: pozytywna

1SLA 8
ATS Ligota Łabędzka UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 7:3 Szczegóły
2018-12-03
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 8
MDK Ruda Śląska LKS Strażak Mikołów 5:5 Szczegóły
2018-12-06
g. 17:00

1SLA 8
TKKF Aut Łagisza Będzin Schodbud Mysłowice 3:7 Szczegóły
2019-01-04
g. 18:30
W: pozytywna

1SLA 9
UKS Wolej Ruda Śląska UKS Chorzów 4:6 Szczegóły
2018-12-20
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 9
UKS II Chorzów ALTS Poczesna 4:6 Szczegóły
2018-12-21
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 9
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy LKS Strażak Mikołów 5:5 Szczegóły
2018-12-17
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 9
Schodbud Mysłowice ATS Ligota Łabędzka 2:8 Szczegóły
2018-12-20
g. 17:00
W: pozytywna

1SLA 9
TKKF Aut Łagisza Będzin MDK Ruda Śląska 3:7 Szczegóły
2019-01-24
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 10
UKS Chorzów TKKF Aut Łagisza Będzin 9:1 Szczegóły
2019-01-21
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 10
MDK Ruda Śląska ALTS Poczesna 1:9 Szczegóły
2019-01-25
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 10
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy ATS Ligota Łabędzka 6:4 Szczegóły
2019-01-21
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 10
LKS Strażak Mikołów UKS Wolej Ruda Śląska 9:1 Szczegóły
2019-01-24
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 10
UKS II Chorzów Schodbud Mysłowice 5:5 Szczegóły
2019-02-04
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 11
MDK Ruda Śląska UKS Chorzów 1:9 Szczegóły
2019-02-07
g. 17:00
W: pozytywna

1SLA 11
TKKF Aut Łagisza Będzin ALTS Poczesna 3:7 Szczegóły
2019-02-05
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 11
ATS Ligota Łabędzka Schodbud Mysłowice 9:1 Szczegóły
2019-02-05
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 11
LKS Strażak Mikołów UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 6:4 Szczegóły
2019-04-17
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 11
UKS II Chorzów UKS Wolej Ruda Śląska 7:3 Szczegóły
2019-02-28
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 12
UKS Chorzów Schodbud Mysłowice 8:2 Szczegóły
2019-02-27
g. 18:30
W: pozytywna

1SLA 12
UKS Wolej Ruda Śląska ALTS Poczesna 3:7 Szczegóły
2019-02-28
g. 17:00
W: pozytywna

1SLA 12
TKKF Aut Łagisza Będzin ATS Ligota Łabędzka 1:9 Szczegóły
2019-02-25
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 12
LKS Strażak Mikołów UKS II Chorzów 6:4 Szczegóły
2019-03-01
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 12
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy MDK Ruda Śląska 8:2 Szczegóły
2019-03-28
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 13
UKS Chorzów UKS Wolej Ruda Śląska 10:0 Szczegóły
2019-03-08
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 13
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy ALTS Poczesna 5:5 Szczegóły
2019-03-05
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 13
ATS Ligota Łabędzka UKS II Chorzów 5:5 Szczegóły
2019-03-07
g. 17:00
W: pozytywna

1SLA 13
TKKF Aut Łagisza Będzin LKS Strażak Mikołów 3:7 Szczegóły
2019-03-04
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 13
Schodbud Mysłowice MDK Ruda Śląska 9:1 Szczegóły
2019-03-14
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 14
UKS Chorzów UKS II Chorzów 10:0 Szczegóły
2019-03-14
g. 19:15
W: pozytywna

1SLA 14
ALTS Poczesna Schodbud Mysłowice 8:2 Szczegóły
2019-03-12
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 14
ATS Ligota Łabędzka UKS Wolej Ruda Śląska 8:2 Szczegóły
2019-03-18
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 14
LKS Strażak Mikołów MDK Ruda Śląska 7:3 Szczegóły
2019-03-15
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 14
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy TKKF Aut Łagisza Będzin 9:1 Szczegóły
2019-04-12
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 15
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy UKS Chorzów 9:1 Szczegóły
2019-03-28
g. 19:15
W: pozytywna

1SLA 15
ALTS Poczesna UKS II Chorzów 8:2 Szczegóły
2019-03-26
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 15
ATS Ligota Łabędzka MDK Ruda Śląska 9:1 Szczegóły
2019-03-25
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 15
Schodbud Mysłowice LKS Strażak Mikołów 6:4 Szczegóły
2019-03-28
g. 17:00
W: pozytywna

1SLA 15
TKKF Aut Łagisza Będzin UKS Wolej Ruda Śląska 5:5 Szczegóły
2019-04-04
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 16
UKS Chorzów LKS Strażak Mikołów 2:8 Szczegóły
2019-04-04
g. 19:15
W: pozytywna

1SLA 16
ALTS Poczesna ATS Ligota Łabędzka 3:7 Szczegóły
2019-04-01
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 16
Schodbud Mysłowice UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 2:8 Szczegóły
2019-04-04
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 16
UKS II Chorzów TKKF Aut Łagisza Będzin 7:3 Szczegóły
2019-04-03
g. 18:30
W: pozytywna

1SLA 16
UKS Wolej Ruda Śląska MDK Ruda Śląska 8:2 Szczegóły
2019-04-09
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 17
ATS Ligota Łabędzka UKS Chorzów 5:5 Szczegóły
2019-04-18
g. 19:15
W: pozytywna

1SLA 17
ALTS Poczesna LKS Strażak Mikołów 4:6 Szczegóły
2019-04-10
g. 18:30
W: pozytywna

1SLA 17
UKS Wolej Ruda Śląska UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 1:9 Szczegóły
2019-04-16
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 17
MDK Ruda Śląska UKS II Chorzów 4:6 Szczegóły
2019-04-11
g. 17:00
W: pozytywna

1SLA 17
Schodbud Mysłowice TKKF Aut Łagisza Będzin 9:1 Szczegóły
2019-04-23
g. 19:15
W: pozytywna

1SLA 18
ALTS Poczesna UKS Chorzów 7:3 Szczegóły
2019-04-29
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 18
LKS Strażak Mikołów ATS Ligota Łabędzka 4:6 Szczegóły
2019-04-25
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 18
UKS II Chorzów UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 5:5 Szczegóły
2019-04-24
g. 18:30
W: pozytywna

1SLA 18
UKS Wolej Ruda Śląska Schodbud Mysłowice 6:4 Szczegóły
2019-04-22
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 18
MDK Ruda Śląska TKKF Aut Łagisza Będzin 4:6 Szczegóły