Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
1. Śląska Liga Amatorów
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Chorzów 8 12 52:28
2. LKS Strażak Mikołów 8 10 45:35
3. ALTS Poczesna 7 10 45:25
4. UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 7 10 52:18
5. UKS II Chorzów 8 9 46:34
6. ATS Ligota Łabędzka 7 9 39:31
7. UKS Wolej Ruda Śląska 7 8 37:33
8. Schodbud Mysłowice 8 7 38:42
9. MDK Ruda Śląska 8 1 15:65
10. TKKF Aut Łagisza Będzin 8 0 11:69

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-12
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 1
LKS Strażak Mikołów Schodbud Mysłowice 2:8 Szczegóły
2018-09-12
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 1
UKS II Chorzów ATS Ligota Łabędzka 5:5 Szczegóły
2018-10-11
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 1
ALTS Poczesna UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 6:4 Szczegóły
2018-09-12
g. 18:00

1SLA 1
MDK Ruda Śląska UKS Wolej Ruda Śląska 2:8 Szczegóły
2018-09-12
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 1
TKKF Aut Łagisza Będzin UKS Chorzów 1:9 Szczegóły
2018-09-27
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 2
UKS Chorzów MDK Ruda Śląska 10:0 Szczegóły
2018-09-24
g. 18:30

1SLA 2
UKS Wolej Ruda Śląska TKKF Aut Łagisza Będzin 8:2 Szczegóły
2018-09-28
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 2
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy UKS II Chorzów 7:3 Szczegóły
2018-09-24
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 2
Schodbud Mysłowice ALTS Poczesna 4:6 Szczegóły
2018-09-24
g. 19:15
W: pozytywna

1SLA 2
ATS Ligota Łabędzka LKS Strażak Mikołów 3:7 Szczegóły
2018-10-01
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 3
Schodbud Mysłowice UKS Chorzów 2:8 Szczegóły
2018-10-11
g. 18:30

1SLA 3
UKS Wolej Ruda Śląska ATS Ligota Łabędzka 5:5 Szczegóły
2018-10-04
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 3
UKS II Chorzów LKS Strażak Mikołów 5:5 Szczegóły
2018-10-01
g. 18:00

1SLA 3
MDK Ruda Śląska UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 2:8 Szczegóły
2018-10-04
g. 19:15
W: pozytywna

1SLA 3
ALTS Poczesna TKKF Aut Łagisza Będzin 10:0 Szczegóły
2018-10-18
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 4
UKS Chorzów ATS Ligota Łabędzka 5:5 Szczegóły
2018-10-19
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 4
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy UKS Wolej Ruda Śląska 9:1 Szczegóły
2018-10-15
g. 18:00

1SLA 4
LKS Strażak Mikołów ALTS Poczesna 4:6 Szczegóły
2018-10-19
g. 18:00

1SLA 4
MDK Ruda Śląska Schodbud Mysłowice 1:9 Szczegóły
2018-10-18
g. 17:00
W: pozytywna

1SLA 4
TKKF Aut Łagisza Będzin UKS II Chorzów 2:8 Szczegóły
2018-10-29
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 5
LKS Strażak Mikołów UKS Chorzów 7:3 Szczegóły
2018-10-22
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 5
Schodbud Mysłowice UKS Wolej Ruda Śląska 5:5 Szczegóły
2018-10-22
g. 19:15
W: pozytywna

1SLA 5
ATS Ligota Łabędzka ALTS Poczesna 6:4 Szczegóły
2018-10-11
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 5
UKS II Chorzów MDK Ruda Śląska 9:1 Szczegóły
2018-10-25
g. 17:00

1SLA 5
TKKF Aut Łagisza Będzin UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 0:10 Szczegóły
2018-11-08
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 6
UKS Chorzów UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 6:4 Szczegóły
2018-11-05
g. 18:30

1SLA 6
UKS Wolej Ruda Śląska LKS Strażak Mikołów 4:6 Szczegóły
2018-11-08
g. 19:15
W: pozytywna

1SLA 6
ALTS Poczesna MDK Ruda Śląska 9:1 Szczegóły
2018-11-05
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 6
Schodbud Mysłowice UKS II Chorzów 3:7 Szczegóły
2018-11-05
g. 19:15
W: pozytywna

1SLA 6
ATS Ligota Łabędzka TKKF Aut Łagisza Będzin 8:2 Szczegóły
2018-11-15
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 7
UKS II Chorzów UKS Chorzów 5:5 Szczegóły
2018-12-13
g. 19:15

1SLA 7
ALTS Poczesna UKS Wolej Ruda Śląska -:- Szczegóły
2018-11-23
g. 17:30

1SLA 7
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy Schodbud Mysłowice 10:0 Szczegóły
2018-11-12
g. 18:00

1SLA 7
LKS Strażak Mikołów TKKF Aut Łagisza Będzin 9:1 Szczegóły
2018-11-12
g. 18:00

1SLA 7
MDK Ruda Śląska ATS Ligota Łabędzka 3:7 Szczegóły
2018-12-06
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 8
UKS Chorzów ALTS Poczesna 6:4 Szczegóły
2018-12-03
g. 18:30

1SLA 8
UKS Wolej Ruda Śląska UKS II Chorzów 6:4 Szczegóły
2018-12-10
g. 19:15

1SLA 8
ATS Ligota Łabędzka UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy -:- Szczegóły
2018-12-03
g. 18:00

1SLA 8
MDK Ruda Śląska LKS Strażak Mikołów 5:5 Szczegóły
2018-12-06
g. 17:00

1SLA 8
TKKF Aut Łagisza Będzin Schodbud Mysłowice 3:7 Szczegóły
2018-12-17
g. 18:30

1SLA 9
UKS Wolej Ruda Śląska UKS Chorzów -:- Szczegóły
2018-12-20
g. 17:30

1SLA 9
UKS II Chorzów ALTS Poczesna -:- Szczegóły
2018-12-21
g. 17:30

1SLA 9
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy LKS Strażak Mikołów -:- Szczegóły
2018-12-17
g. 18:00

1SLA 9
Schodbud Mysłowice ATS Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
2018-12-20
g. 17:00

1SLA 9
TKKF Aut Łagisza Będzin MDK Ruda Śląska -:- Szczegóły