Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Liga Terenowa
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KŚ AZS Politechnika II Gliwice 7 12 60:10
2. UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze 7 12 44:26
3. LKS Wilki II Wilcza 7 10 45:25
4. LKS Strażak III Mikołów 6 5 25:35
5. LKS Naprzód II Świbie 7 4 30:40
6. STS II Żernica 7 4 24:46
7. ULKS Ruch II Pniów 7 1 12:58

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-12
g. 17:30
W: pozytywna
001
LT 1
UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze KŚ AZS Politechnika II Gliwice 2:8 Szczegóły
SG: Tadeusz Siwicki
2018-10-12
g. 18:00
W: pozytywna
002
LT 1
LKS Strażak III Mikołów LKS Naprzód II Świbie 6:4 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2018-10-09
g. 18:00
W: negatywna
003
LT 1
LKS Wilki II Wilcza ULKS Ruch II Pniów 10:0 Szczegóły
SG: Ryszard Stawiarz
2018-10-26
g. 18:00
W: pozytywna
004
LT 2
LKS Naprzód II Świbie UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze 3:7 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2018-10-23
g. 18:30
W: pozytywna
005
LT 2
ULKS Ruch II Pniów LKS Strażak III Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Marcin Kwaśniok
2018-10-26
g. 18:00
W: pozytywna
006
LT 2
STS II Żernica LKS Wilki II Wilcza 3:7 Szczegóły
SG: Daniel Nosiadek
2018-11-09
g. 17:30
W: pozytywna
007
LT 3
UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze ULKS Ruch II Pniów 6:4 Szczegóły
SG: Julian Staroń
2018-11-09
g. 18:00
W: pozytywna
008
LT 3
LKS Strażak III Mikołów STS II Żernica 8:2 Szczegóły
SG: Sebastian Kuchta
2018-11-06
g. 18:00
W: pozytywna
009
LT 3
LKS Wilki II Wilcza KŚ AZS Politechnika II Gliwice 0:10 Szczegóły
SG: Piotr Wiciok
2018-11-23
g. 18:00
W: pozytywna
010
LT 4
STS II Żernica UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze 3:7 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2018-11-21
g. 17:00
W: pozytywna
011
LT 4
KŚ AZS Politechnika II Gliwice LKS Strażak III Mikołów 9:1 Szczegóły
SG: Marek Sajdak
2018-11-23
g. 18:00
W: pozytywna
012
LT 4
LKS Naprzód II Świbie LKS Wilki II Wilcza 0:10 Szczegóły
SG: Rafał Kobiński
2018-12-07
g. 17:30
W: pozytywna
013
LT 5
UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze LKS Wilki II Wilcza 6:4 Szczegóły
SG: Tadeusz Siwicki
2018-12-07
g. 18:00
W: pozytywna
014
LT 5
STS II Żernica KŚ AZS Politechnika II Gliwice 6:4 Szczegóły
SG: Daniel Nosiadek
2018-12-04
g. 18:30
W: pozytywna
015
LT 5
ULKS Ruch II Pniów LKS Naprzód II Świbie 1:9 Szczegóły
SG: Marcin Kwaśniok
2018-12-21
g. 18:00
W: pozytywna
016
LT 6
LKS Strażak III Mikołów UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze 3:7 Szczegóły
SG: Dominik Rzepka
2018-12-21
g. 18:00
W: pozytywna
017
LT 6
LKS Naprzód II Świbie STS II Żernica 9:1 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2018-12-19
g. 17:00
W: pozytywna
018
LT 6
KŚ AZS Politechnika II Gliwice ULKS Ruch II Pniów 10:0 Szczegóły
SG: Marek Sajdak
2019-01-15
g. 18:00
W: pozytywna
019
LT 7
LKS Wilki II Wilcza LKS Strażak III Mikołów 8:2 Szczegóły
SG: Ryszard Stawiarz
2019-01-18
g. 18:00
W: pozytywna
020
LT 7
STS II Żernica ULKS Ruch II Pniów 8:2 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2019-01-16
g. 17:00
W: pozytywna
021
LT 7
KŚ AZS Politechnika II Gliwice LKS Naprzód II Świbie 9:1 Szczegóły
SG: Marek Sajdak
2019-01-29
g. 18:30
W: pozytywna
001
LT 8
ULKS Ruch II Pniów KŚ AZS Politechnika II Gliwice 0:10 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2019-02-01
g. 17:30
W: pozytywna
002
LT 8
UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze STS II Żernica 9:1 Szczegóły
SG: Marcin Krause
2019-02-19
g. 18:00
W: pozytywna
003
LT 8
LKS Wilki II Wilcza LKS Naprzód II Świbie 6:4 Szczegóły
SG: Ryszard Stawiarz
2019-03-06
g. 17:00
004
LT 9
KŚ AZS Politechnika II Gliwice STS II Żernica -:- Szczegóły
SG: Marek Sajdak
2019-03-08
g. 17:30
005
LT 9
UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze LKS Naprzód II Świbie -:- Szczegóły
SG: Julian Staroń
2019-03-08
g. 18:00
006
LT 9
LKS Strażak III Mikołów ULKS Ruch II Pniów -:- Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2019-03-15
g. 18:00
007
LT 10
LKS Naprzód II Świbie KŚ AZS Politechnika II Gliwice -:- Szczegóły
SG: Rafał Kobiński
2019-03-12
g. 18:30
008
LT 10
ULKS Ruch II Pniów LKS Wilki II Wilcza -:- Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2019-03-15
g. 18:00
009
LT 10
STS II Żernica LKS Strażak III Mikołów -:- Szczegóły
SG: Daniel Nosiadek
2019-03-19
g. 18:30
010
LT 11
ULKS Ruch II Pniów UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze -:- Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2019-03-19
g. 18:00
011
LT 11
LKS Wilki II Wilcza STS II Żernica -:- Szczegóły
SG: Piotr Wiciok
2019-03-22
g. 18:00
012
LT 11
LKS Naprzód II Świbie LKS Strażak III Mikołów -:- Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2019-03-29
g. 18:00
013
LT 12
LKS Strażak III Mikołów KŚ AZS Politechnika II Gliwice -:- Szczegóły
SG: Sebastian Kuchta
2019-03-26
g. 18:00
014
LT 12
LKS Wilki II Wilcza UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze -:- Szczegóły
SG: Ryszard Stawiarz
2019-03-29
g. 18:00
015
LT 12
STS II Żernica LKS Naprzód II Świbie -:- Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2019-04-03
g. 17:00
016
LT 13
KŚ AZS Politechnika II Gliwice LKS Wilki II Wilcza -:- Szczegóły
SG: Marek Sajdak
2019-04-05
g. 17:30
017
LT 13
UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze LKS Strażak III Mikołów -:- Szczegóły
SG: Julian Staroń
2019-04-05
g. 18:00
018
LT 13
LKS Naprzód II Świbie ULKS Ruch II Pniów -:- Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2019-04-10
g. 17:00
019
LT 14
KŚ AZS Politechnika II Gliwice UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze -:- Szczegóły
SG: Marek Sajdak
2019-04-12
g. 18:00
020
LT 14
LKS Strażak III Mikołów LKS Wilki II Wilcza -:- Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2019-04-09
g. 18:30
021
LT 14
ULKS Ruch II Pniów STS II Żernica -:- Szczegóły
SG: Leszek Biliński