Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Liga Okręgowa (gr. III)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia Martex II Rybnik 22 39 169:51
2. GKS Gwarek Ornontowice 22 37 162:58
3. LKS Czarni I Gorzyce 22 32 139:81
4. MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 22 30 122:98
5. KS II Bojanów 22 28 137:83
6. MUKS Jedynka II Pszów 22 27 122:98
7. Naprzód II Borucin 22 18 89:131
8. MOSIR Łaziska Górne 22 17 107:113
9. LKS Strażak II Mikołów 22 17 95:125
10. TS Kuźnia Martex III Rybnik 22 10 69:151
11. GKS Gwarek II Ornontowice 22 5 58:162
12. UKTS Sokół III Orzesze 22 4 51:169

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
067
LOIII 1
KS II Bojanów Naprzód II Borucin 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2018-10-03
g. 17:30
W: pozytywna
068
LOIII 1
LKS Czarni I Gorzyce UKTS Sokół III Orzesze 10:0 Szczegóły
SG: Krystian Maciończyk
2018-10-03
g. 17:30
W: pozytywna
069
LOIII 1
TS Kuźnia Martex II Rybnik TS Kuźnia Martex III Rybnik 9:1 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2018-10-04
g. 17:30
W: pozytywna
070
LOIII 1
MUKS Jedynka II Pszów MOSIR Łaziska Górne 6:4 Szczegóły
SG: Łukasz Borek
2018-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
071
LOIII 1
GKS Gwarek Ornontowice GKS Gwarek II Ornontowice 10:0 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2018-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
072
LOIII 1
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska LKS Strażak II Mikołów 6:4 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2018-10-10
g. 18:00
W: pozytywna
073
LOIII 2
UKTS Sokół III Orzesze KS II Bojanów 1:9 Szczegóły
SG: Z Menżyk
2018-10-10
g. 17:30
W: pozytywna
074
LOIII 2
TS Kuźnia Martex III Rybnik LKS Czarni I Gorzyce 0:10 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2018-10-11
g. 18:00
W: pozytywna
075
LOIII 2
MOSIR Łaziska Górne TS Kuźnia Martex II Rybnik 2:8 Szczegóły
SG: Zenon Szczęsny
2018-10-11
g. 18:00
W: pozytywna
076
LOIII 2
GKS Gwarek II Ornontowice MUKS Jedynka II Pszów 2:8 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2018-10-08
g. 18:30
W: pozytywna
077
LOIII 2
LKS Strażak II Mikołów GKS Gwarek Ornontowice 2:8 Szczegóły
SG: ? Lachowski
2018-10-11
g. 18:00
W: pozytywna
078
LOIII 2
Naprzód II Borucin MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 6:4 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2018-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
079
LOIII 3
KS II Bojanów TS Kuźnia Martex III Rybnik 10:0 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2018-10-17
g. 17:30
W: pozytywna
080
LOIII 3
LKS Czarni I Gorzyce MOSIR Łaziska Górne 6:4 Szczegóły
SG: Krystian Maciończyk
2018-10-17
g. 17:00
W: pozytywna
081
LOIII 3
TS Kuźnia Martex II Rybnik GKS Gwarek II Ornontowice 10:0 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2018-10-18
g. 17:30
W: pozytywna
082
LOIII 3
MUKS Jedynka II Pszów LKS Strażak II Mikołów 7:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2018-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
083
LOIII 3
GKS Gwarek Ornontowice Naprzód II Borucin 6:4 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2018-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
084
LOIII 3
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska UKTS Sokół III Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2018-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
085
LOIII 4
MOSIR Łaziska Górne KS II Bojanów 3:7 Szczegóły
SG: Zenon Szczęsny
2018-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
086
LOIII 4
GKS Gwarek II Ornontowice LKS Czarni I Gorzyce 1:9 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2018-10-22
g. 18:30
W: pozytywna
087
LOIII 4
LKS Strażak II Mikołów TS Kuźnia Martex II Rybnik 2:8 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2018-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
088
LOIII 4
Naprzód II Borucin MUKS Jedynka II Pszów 2:8 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2018-10-24
g. 18:00
W: pozytywna
089
LOIII 4
UKTS Sokół III Orzesze GKS Gwarek Ornontowice 1:9 Szczegóły
SG: Zbigniew Fijałkowski
2018-10-24
g. 17:00
W: pozytywna
090
LOIII 4
TS Kuźnia Martex III Rybnik MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 5:5 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2018-11-08
g. 18:00
W: pozytywna
091
LOIII 5
KS II Bojanów GKS Gwarek II Ornontowice 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2018-11-07
g. 17:30
W: pozytywna
092
LOIII 5
LKS Czarni I Gorzyce LKS Strażak II Mikołów 7:3 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2018-11-28
g. 17:00
W: pozytywna
093
LOIII 5
TS Kuźnia Martex II Rybnik Naprzód II Borucin 5:5 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2018-11-08
g. 17:30
W: pozytywna
094
LOIII 5
MUKS Jedynka II Pszów UKTS Sokół III Orzesze 7:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2018-11-08
g. 18:00
W: pozytywna
095
LOIII 5
GKS Gwarek Ornontowice TS Kuźnia Martex III Rybnik 10:0 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2018-11-08
g. 18:00
W: pozytywna
096
LOIII 5
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska MOSIR Łaziska Górne 6:4 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2018-11-12
g. 18:30
W: pozytywna
097
LOIII 6
LKS Strażak II Mikołów KS II Bojanów 5:5 Szczegóły
SG: Sebastian Kuchta
2018-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
098
LOIII 6
Naprzód II Borucin LKS Czarni I Gorzyce 4:6 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2018-11-14
g. 18:00
W: pozytywna
099
LOIII 6
UKTS Sokół III Orzesze TS Kuźnia Martex II Rybnik 1:9 Szczegóły
SG: M Kulas
2018-11-14
g. 17:00
W: pozytywna
100
LOIII 6
TS Kuźnia Martex III Rybnik MUKS Jedynka II Pszów 2:8 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2018-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
101
LOIII 6
MOSIR Łaziska Górne GKS Gwarek Ornontowice 2:8 Szczegóły
SG: Czesław Kołodziej
2018-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
102
LOIII 6
GKS Gwarek II Ornontowice MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 0:10 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2018-12-04
g. 18:00
W: pozytywna
103
LOIII 7
KS II Bojanów MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2018-11-21
g. 17:30
W: pozytywna
104
LOIII 7
LKS Czarni I Gorzyce GKS Gwarek Ornontowice 4:6 Szczegóły
SG: Krystian Maciończyk
2018-11-21
g. 17:00
W: pozytywna
105
LOIII 7
TS Kuźnia Martex II Rybnik MUKS Jedynka II Pszów 8:2 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2018-11-22
g. 18:00
W: pozytywna
106
LOIII 7
GKS Gwarek II Ornontowice LKS Strażak II Mikołów 2:8 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2018-11-22
g. 18:00
W: pozytywna
107
LOIII 7
Naprzód II Borucin MOSIR Łaziska Górne 5:5 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2018-11-21
g. 17:00
W: pozytywna
108
LOIII 7
TS Kuźnia Martex III Rybnik UKTS Sokół III Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2018-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
109
LOIII 8
GKS Gwarek Ornontowice KS II Bojanów 3:7 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2018-11-29
g. 17:30
W: pozytywna
110
LOIII 8
MUKS Jedynka II Pszów LKS Czarni I Gorzyce 4:6 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2018-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
111
LOIII 8
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska TS Kuźnia Martex II Rybnik 3:7 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2018-11-26
g. 18:30
W: pozytywna
112
LOIII 8
LKS Strażak II Mikołów MOSIR Łaziska Górne 5:5 Szczegóły
SG: Dominik Rzepka
2018-11-28
g. 17:00
W: pozytywna
113
LOIII 8
TS Kuźnia Martex III Rybnik Naprzód II Borucin 4:6 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2018-11-28
g. 18:00
W: pozytywna
114
LOIII 8
UKTS Sokół III Orzesze GKS Gwarek II Ornontowice 6:4 Szczegóły
SG: Zbigniew Fijałkowski
2018-12-06
g. 18:00
W: pozytywna
115
LOIII 9
KS II Bojanów MUKS Jedynka II Pszów 9:1 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2018-12-05
g. 17:30
W: pozytywna
116
LOIII 9
LKS Czarni I Gorzyce TS Kuźnia Martex II Rybnik 5:5 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2018-12-06
g. 18:00
W: pozytywna
117
LOIII 9
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska GKS Gwarek Ornontowice 5:5 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2018-12-05
g. 17:00
W: pozytywna
118
LOIII 9
TS Kuźnia Martex III Rybnik LKS Strażak II Mikołów 1:9 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2018-12-11
g. 18:00
W: pozytywna
119
LOIII 9
Naprzód II Borucin UKTS Sokół III Orzesze 1:9 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2018-12-06
g. 18:00
W: pozytywna
120
LOIII 9
GKS Gwarek II Ornontowice MOSIR Łaziska Górne 3:7 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2018-12-12
g. 17:00
W: pozytywna
121
LOIII 10
TS Kuźnia Martex II Rybnik KS II Bojanów 7:3 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2018-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
122
LOIII 10
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska LKS Czarni I Gorzyce 6:4 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2018-12-13
g. 17:30
W: pozytywna
123
LOIII 10
MUKS Jedynka II Pszów GKS Gwarek Ornontowice 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2018-12-10
g. 18:30
W: pozytywna
124
LOIII 10
LKS Strażak II Mikołów UKTS Sokół III Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: ? Lachowski
2018-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
125
LOIII 10
GKS Gwarek II Ornontowice Naprzód II Borucin 4:6 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2018-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
126
LOIII 10
MOSIR Łaziska Górne TS Kuźnia Martex III Rybnik 8:2 Szczegóły
SG: Zenon Szczęsny
2018-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
127
LOIII 11
KS II Bojanów LKS Czarni I Gorzyce 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2018-12-20
g. 17:30
W: pozytywna
128
LOIII 11
MUKS Jedynka II Pszów MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2018-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
129
LOIII 11
GKS Gwarek Ornontowice TS Kuźnia Martex II Rybnik 3:7 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2018-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
130
LOIII 11
Naprzód II Borucin LKS Strażak II Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2018-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
131
LOIII 11
UKTS Sokół III Orzesze MOSIR Łaziska Górne 3:7 Szczegóły
SG: Z Menżyk
2018-12-19
g. 17:00
W: pozytywna
132
LOIII 11
TS Kuźnia Martex III Rybnik GKS Gwarek II Ornontowice 7:3 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2019-01-17
g. 18:00
W: pozytywna
001
LOIII 12
GKS Gwarek II Ornontowice TS Kuźnia Martex II Rybnik 1:9 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2019-01-16
g. 18:00
W: pozytywna
002
LOIII 12
UKTS Sokół III Orzesze LKS Czarni I Gorzyce 0:10 Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2019-01-16
g. 17:30
W: pozytywna
003
LOIII 12
TS Kuźnia Martex III Rybnik GKS Gwarek Ornontowice 2:8 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2019-01-17
g. 18:00
W: pozytywna
004
LOIII 12
KS II Bojanów MOSIR Łaziska Górne 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2019-02-18
g. 18:30
W: pozytywna
005
LOIII 12
LKS Strażak II Mikołów MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 3:7 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2019-01-17
g. 17:30
W: pozytywna
006
LOIII 12
MUKS Jedynka II Pszów Naprzód II Borucin 8:2 Szczegóły
SG: Łukasz Borek
2019-01-23
g. 17:30
W: pozytywna
007
LOIII 13
TS Kuźnia Martex II Rybnik UKTS Sokół III Orzesze 9:1 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2019-01-23
g. 17:30
W: pozytywna
008
LOIII 13
LKS Czarni I Gorzyce TS Kuźnia Martex III Rybnik 8:2 Szczegóły
SG: Krystian Maciończyk
2019-01-24
g. 18:00
W: pozytywna
009
LOIII 13
GKS Gwarek Ornontowice MOSIR Łaziska Górne 8:2 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2019-01-24
g. 18:00
W: pozytywna
010
LOIII 13
KS II Bojanów LKS Strażak II Mikołów 10:0 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2019-01-24
g. 18:00
W: pozytywna
011
LOIII 13
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska Naprzód II Borucin 5:5 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2019-01-24
g. 17:30
W: pozytywna
012
LOIII 13
MUKS Jedynka II Pszów GKS Gwarek II Ornontowice 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2019-01-30
g. 17:30
W: pozytywna
013
LOIII 14
TS Kuźnia Martex III Rybnik TS Kuźnia Martex II Rybnik 4:6 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2019-01-31
g. 18:00
W: pozytywna
014
LOIII 14
MOSIR Łaziska Górne LKS Czarni I Gorzyce 5:5 Szczegóły
SG: Wojciech Drwięga
2019-01-31
g. 18:00
W: pozytywna
015
LOIII 14
GKS Gwarek Ornontowice LKS Strażak II Mikołów 9:1 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2019-01-31
g. 18:00
W: pozytywna
016
LOIII 14
Naprzód II Borucin KS II Bojanów 5:5 Szczegóły
SG: Marek Ciemienga
2019-01-31
g. 18:00
W: pozytywna
017
LOIII 14
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska GKS Gwarek II Ornontowice 7:3 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2019-01-30
g. 18:00
W: pozytywna
018
LOIII 14
UKTS Sokół III Orzesze MUKS Jedynka II Pszów 2:8 Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2019-02-27
g. 17:30
W: pozytywna
019
LOIII 15
TS Kuźnia Martex II Rybnik MOSIR Łaziska Górne 7:3 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2019-02-13
g. 18:30
W: pozytywna
020
LOIII 15
LKS Strażak II Mikołów LKS Czarni I Gorzyce 1:9 Szczegóły
SG: Sebastian Kuchta
2019-02-07
g. 18:00
W: pozytywna
021
LOIII 15
Naprzód II Borucin GKS Gwarek Ornontowice 3:7 Szczegóły
SG: Marek Ciemienga
2019-02-07
g. 18:00
W: pozytywna
022
LOIII 15
GKS Gwarek II Ornontowice KS II Bojanów 2:8 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2019-02-06
g. 18:00
W: pozytywna
023
LOIII 15
UKTS Sokół III Orzesze MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 4:6 Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2019-02-07
g. 17:30
W: pozytywna
024
LOIII 15
MUKS Jedynka II Pszów TS Kuźnia Martex III Rybnik 8:2 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2019-03-06
g. 17:30
W: pozytywna
025
LOIII 16
TS Kuźnia Martex II Rybnik LKS Strażak II Mikołów 9:1 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2019-03-06
g. 17:30
W: pozytywna
026
LOIII 16
LKS Czarni I Gorzyce Naprzód II Borucin 5:5 Szczegóły
SG: Krystian Maciończyk
2019-03-07
g. 18:00
W: pozytywna
027
LOIII 16
GKS Gwarek II Ornontowice GKS Gwarek Ornontowice 0:10 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2019-03-07
g. 18:00
W: pozytywna
028
LOIII 16
KS II Bojanów UKTS Sokół III Orzesze 10:0 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2019-03-07
g. 18:00
W: pozytywna
029
LOIII 16
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska TS Kuźnia Martex III Rybnik 7:3 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2019-03-07
g. 18:00
W: pozytywna
030
LOIII 16
MOSIR Łaziska Górne MUKS Jedynka II Pszów 5:5 Szczegóły
SG: Wojciech Drwięga
2019-03-14
g. 18:00
W: pozytywna
031
LOIII 17
Naprzód II Borucin TS Kuźnia Martex II Rybnik 0:10 Szczegóły
SG: Marek Ciemienga
2019-03-13
g. 17:30
W: pozytywna
032
LOIII 17
LKS Czarni I Gorzyce GKS Gwarek II Ornontowice 9:1 Szczegóły
SG: Krystian Maciończyk
2019-03-14
g. 18:00
W: pozytywna
033
LOIII 17
GKS Gwarek Ornontowice UKTS Sokół III Orzesze 10:0 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2019-03-13
g. 17:30
W: pozytywna
034
LOIII 17
TS Kuźnia Martex III Rybnik KS II Bojanów 2:8 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2019-03-14
g. 18:00
W: pozytywna
035
LOIII 17
MOSIR Łaziska Górne MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 4:6 Szczegóły
SG: Wojciech Drwięga
2019-03-10
g. 18:30
W: pozytywna
036
LOIII 17
LKS Strażak II Mikołów MUKS Jedynka II Pszów 2:8 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2019-03-21
g. 17:30
W: pozytywna
037
LOIII 18
MUKS Jedynka II Pszów TS Kuźnia Martex II Rybnik 1:9 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2019-03-20
g. 17:30
W: pozytywna
038
LOIII 18
LKS Czarni I Gorzyce MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 6:4 Szczegóły
SG: Krystian Maciończyk
2019-03-21
g. 18:00
W: pozytywna
039
LOIII 18
KS II Bojanów GKS Gwarek Ornontowice 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2019-03-18
g. 18:30
W: negatywna
040
LOIII 18
LKS Strażak II Mikołów Naprzód II Borucin 10:0 Szczegóły
SG: Sebastian Kuchta
2019-03-21
g. 18:00
W: pozytywna
041
LOIII 18
MOSIR Łaziska Górne GKS Gwarek II Ornontowice 10:0 Szczegóły
SG: Wojciech Drwięga
2019-03-20
g. 18:00
W: pozytywna
042
LOIII 18
UKTS Sokół III Orzesze TS Kuźnia Martex III Rybnik 3:7 Szczegóły
SG: Zbigniew Fijałkowski
2019-03-27
g. 17:30
W: pozytywna
043
LOIII 19
TS Kuźnia Martex II Rybnik MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 10:0 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2019-03-27
g. 17:30
W: pozytywna
044
LOIII 19
LKS Czarni I Gorzyce KS II Bojanów 7:3 Szczegóły
SG: Krystian Maciończyk
2019-03-28
g. 18:00
W: pozytywna
045
LOIII 19
GKS Gwarek Ornontowice MUKS Jedynka II Pszów 9:1 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2019-03-28
g. 18:00
W: pozytywna
046
LOIII 19
MOSIR Łaziska Górne Naprzód II Borucin 4:6 Szczegóły
SG: Wojciech Drwięga
2019-03-28
g. 18:00
W: pozytywna
047
LOIII 19
GKS Gwarek II Ornontowice TS Kuźnia Martex III Rybnik 5:5 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2019-03-27
g. 18:00
W: pozytywna
048
LOIII 19
UKTS Sokół III Orzesze LKS Strażak II Mikołów 3:7 Szczegóły
SG: Zbigniew Fijałkowski
2019-04-04
g. 18:00
W: pozytywna
049
LOIII 20
KS II Bojanów TS Kuźnia Martex II Rybnik 2:8 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2019-04-04
g. 18:00
W: pozytywna
050
LOIII 20
GKS Gwarek Ornontowice LKS Czarni I Gorzyce 8:2 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2019-04-04
g. 18:00
W: pozytywna
051
LOIII 20
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska MUKS Jedynka II Pszów 7:3 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2019-04-04
g. 18:00
W: pozytywna
052
LOIII 20
Naprzód II Borucin TS Kuźnia Martex III Rybnik 5:5 Szczegóły
SG: Marek Ciemienga
2019-04-04
g. 18:00
W: negatywna
053
LOIII 20
GKS Gwarek II Ornontowice UKTS Sokół III Orzesze 10:0 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2019-04-04
g. 18:00
W: pozytywna
054
LOIII 20
MOSIR Łaziska Górne LKS Strażak II Mikołów 7:3 Szczegóły
SG: Wojciech Drwięga
2019-04-10
g. 17:30
W: pozytywna
055
LOIII 21
TS Kuźnia Martex II Rybnik GKS Gwarek Ornontowice 4:6 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2019-04-10
g. 17:30
W: negatywna
056
LOIII 21
LKS Czarni I Gorzyce MUKS Jedynka II Pszów 0:10 Szczegóły
SG: Krystian Maciończyk
2019-04-11
g. 18:00
W: pozytywna
057
LOIII 21
MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska KS II Bojanów 7:3 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2019-04-10
g. 18:00
W: pozytywna
058
LOIII 21
UKTS Sokół III Orzesze Naprzód II Borucin 4:6 Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2019-04-08
g. 18:30
W: pozytywna
059
LOIII 21
LKS Strażak II Mikołów GKS Gwarek II Ornontowice 7:3 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2019-04-10
g. 17:30
W: pozytywna
060
LOIII 21
TS Kuźnia Martex III Rybnik MOSIR Łaziska Górne 5:5 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2019-04-24
g. 17:30
W: pozytywna
061
LOIII 22
TS Kuźnia Martex II Rybnik LKS Czarni I Gorzyce 5:5 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2019-04-25
g. 18:00
W: pozytywna
062
LOIII 22
GKS Gwarek Ornontowice MKS TAJFUN Kuźnia Raciborska 9:1 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2019-04-09
g. 17:30
W: pozytywna
063
LOIII 22
MUKS Jedynka II Pszów KS II Bojanów 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2019-04-25
g. 18:00
W: pozytywna
064
LOIII 22
Naprzód II Borucin GKS Gwarek II Ornontowice 3:7 Szczegóły
SG: Marek Ciemienga
2019-04-25
g. 18:00
W: pozytywna
065
LOIII 22
MOSIR Łaziska Górne UKTS Sokół III Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Wojciech Drwięga
2019-04-24
g. 18:30
W: pozytywna
066
LOIII 22
LKS Strażak II Mikołów TS Kuźnia Martex III Rybnik 6:4 Szczegóły
SG: Sebastian Kuchta