Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Liga Okręgowa (gr. I)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 15 28 116:34
2. LKS Lesznianka II Leszna Górna 15 27 116:34
3. UGKS Sokół Zebrzydowice 16 26 116:44
4. LKS Pogórze 15 25 111:39
5. JKTS Jastrzębie 15 24 112:38
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 15 16 77:73
7. LITS Meble Anders III Żywiec 15 10 51:99
8. UKS Wisła Wiślanie 17 10 47:123
9. ULKS II Pszczyna 15 9 57:93
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 17 7 52:118
11. Fundacja Talent II Cieszyn 15 2 40:110
12. PKS Olimpijczyk II Gilowice 16 2 35:125
13. 0 0 :
14. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-04
g. 17:00
W: pozytywna
192
LOI 1
Fundacja Talent II Cieszyn LKS Pogórze 2:8 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2018-10-03
g. 18:00
W: pozytywna
193
LOI 1
RKS Cukrownik Chybie UGKS Sokół Zebrzydowice 10:0 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2018-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
194
LOI 1
LKS Lesznianka III Leszna Górna LKS Lesznianka II Leszna Górna 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2018-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
195
LOI 1
PKS Olimpijczyk II Gilowice ULKS II Pszczyna 4:6 Szczegóły
SG: Marian Ormaniec
2018-10-03
g. 18:30
W: pozytywna
196
LOI 1
LITS Meble Anders III Żywiec LITS Meble Anders IV Żywiec 7:3 Szczegóły
SG: Krzysztof Białek
2018-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
197
LOI 1
UKS Wisła Wiślanie JKTS Jastrzębie 0:10 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2018-10-11
g. 18:00
W: pozytywna
198
LOI 2
UGKS Sokół Zebrzydowice LKS Pogórze 4:6 Szczegóły
SG: Wojciech Giza
2018-10-11
g. 18:00
W: pozytywna
199
LOI 2
LKS Lesznianka II Leszna Górna RKS Cukrownik Chybie 5:5 Szczegóły
SG: Artur Jahn
2018-10-11
g. 18:00
W: pozytywna
200
LOI 2
ULKS II Pszczyna LKS Lesznianka III Leszna Górna 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Baborski
2018-10-10
g. 18:30
W: pozytywna
201
LOI 2
LITS Meble Anders IV Żywiec PKS Olimpijczyk II Gilowice 8:2 Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2018-10-11
g. 18:00
W: pozytywna
202
LOI 2
JKTS Jastrzębie LITS Meble Anders III Żywiec 9:1 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2018-10-16
g. 16:30
W: pozytywna
203
LOI 2
UKS Wisła Wiślanie Fundacja Talent II Cieszyn 7:3 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2018-10-17
g. 18:15
W: pozytywna
204
LOI 3
LKS Pogórze LKS Lesznianka II Leszna Górna 6:4 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2018-10-17
g. 18:00
W: pozytywna
205
LOI 3
RKS Cukrownik Chybie ULKS II Pszczyna 9:1 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2018-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
206
LOI 3
LKS Lesznianka III Leszna Górna LITS Meble Anders IV Żywiec 6:4 Szczegóły
SG: Witold Nowakowski
2018-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
207
LOI 3
PKS Olimpijczyk II Gilowice JKTS Jastrzębie 0:10 Szczegóły
SG: Marian Ormaniec
2018-10-17
g. 18:30
W: pozytywna
208
LOI 3
LITS Meble Anders III Żywiec Fundacja Talent II Cieszyn 7:3 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2018-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
209
LOI 3
UKS Wisła Wiślanie UGKS Sokół Zebrzydowice 0:10 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2018-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
210
LOI 4
ULKS II Pszczyna LKS Pogórze 1:9 Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2018-10-24
g. 18:30
W: pozytywna
211
LOI 4
LITS Meble Anders IV Żywiec RKS Cukrownik Chybie 3:7 Szczegóły
SG: Krzysztof Białek
2018-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
212
LOI 4
JKTS Jastrzębie LKS Lesznianka III Leszna Górna 6:4 Szczegóły
SG: Jacek Paszek
2018-11-07
g. 18:00
W: pozytywna
213
LOI 4
Fundacja Talent II Cieszyn PKS Olimpijczyk II Gilowice 5:5 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2018-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
214
LOI 4
UGKS Sokół Zebrzydowice LITS Meble Anders III Żywiec 10:0 Szczegóły
SG: Wojciech Giza
2018-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
215
LOI 4
LKS Lesznianka II Leszna Górna UKS Wisła Wiślanie 9:1 Szczegóły
SG: Artur Jahn
2018-11-07
g. 18:15
W: pozytywna
216
LOI 5
LKS Pogórze LITS Meble Anders IV Żywiec 9:1 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2018-11-07
g. 18:00
W: pozytywna
217
LOI 5
RKS Cukrownik Chybie JKTS Jastrzębie 6:4 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2018-11-08
g. 18:30
W: pozytywna
218
LOI 5
LKS Lesznianka III Leszna Górna Fundacja Talent II Cieszyn 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2018-11-08
g. 18:00
W: pozytywna
219
LOI 5
PKS Olimpijczyk II Gilowice UGKS Sokół Zebrzydowice 1:9 Szczegóły
SG: Marian Ormaniec
2018-11-07
g. 18:30
W: pozytywna
220
LOI 5
LITS Meble Anders III Żywiec LKS Lesznianka II Leszna Górna 1:9 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2018-11-08
g. 18:00
W: pozytywna
221
LOI 5
UKS Wisła Wiślanie ULKS II Pszczyna 5:5 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2018-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
222
LOI 6
JKTS Jastrzębie LKS Pogórze 8:2 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2018-11-15
g. 17:00
W: pozytywna
223
LOI 6
Fundacja Talent II Cieszyn RKS Cukrownik Chybie 2:8 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2018-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
224
LOI 6
UGKS Sokół Zebrzydowice LKS Lesznianka III Leszna Górna 6:4 Szczegóły
SG: Wojciech Giza
2018-11-15
g. 18:30
W: pozytywna
225
LOI 6
LKS Lesznianka II Leszna Górna PKS Olimpijczyk II Gilowice 9:1 Szczegóły
SG: Artur Jahn
2018-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
226
LOI 6
ULKS II Pszczyna LITS Meble Anders III Żywiec 10:0 Szczegóły
SG: Krzysztof Lewczak
2018-11-14
g. 18:30
W: pozytywna
227
LOI 6
LITS Meble Anders IV Żywiec UKS Wisła Wiślanie 4:6 Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2018-11-21
g. 18:15
W: pozytywna
228
LOI 7
LKS Pogórze UKS Wisła Wiślanie 8:2 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2018-11-21
g. 18:00
W: pozytywna
229
LOI 7
RKS Cukrownik Chybie LITS Meble Anders III Żywiec 10:0 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2018-11-22
g. 18:30
W: pozytywna
230
LOI 7
LKS Lesznianka III Leszna Górna PKS Olimpijczyk II Gilowice 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2018-11-21
g. 18:30
W: pozytywna
231
LOI 7
LITS Meble Anders IV Żywiec JKTS Jastrzębie 2:8 Szczegóły
SG: Krzysztof Białek
2018-11-22
g. 18:00
W: pozytywna
232
LOI 7
ULKS II Pszczyna Fundacja Talent II Cieszyn 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Baborski
2018-11-22
g. 18:00
W: pozytywna
233
LOI 7
UGKS Sokół Zebrzydowice LKS Lesznianka II Leszna Górna 4:6 Szczegóły
SG: Wojciech Giza
2018-11-28
g. 18:30
W: pozytywna
234
LOI 8
LITS Meble Anders III Żywiec LKS Pogórze 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2018-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
235
LOI 8
PKS Olimpijczyk II Gilowice RKS Cukrownik Chybie 2:8 Szczegóły
SG: Marian Ormaniec
2018-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
236
LOI 8
UKS Wisła Wiślanie LKS Lesznianka III Leszna Górna 4:6 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2018-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
237
LOI 8
JKTS Jastrzębie ULKS II Pszczyna 8:2 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2018-11-29
g. 17:00
W: pozytywna
238
LOI 8
Fundacja Talent II Cieszyn LKS Lesznianka II Leszna Górna 2:8 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2018-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
239
LOI 8
UGKS Sokół Zebrzydowice LITS Meble Anders IV Żywiec 10:0 Szczegóły
SG: Wojciech Giza
2018-12-05
g. 18:15
W: pozytywna
240
LOI 9
LKS Pogórze PKS Olimpijczyk II Gilowice 9:1 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2018-12-05
g. 18:00
W: pozytywna
241
LOI 9
RKS Cukrownik Chybie LKS Lesznianka III Leszna Górna 8:2 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2018-12-06
g. 18:00
W: pozytywna
242
LOI 9
UKS Wisła Wiślanie LITS Meble Anders III Żywiec 5:5 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2018-12-12
g. 18:30
W: pozytywna
243
LOI 9
LKS Lesznianka II Leszna Górna JKTS Jastrzębie 7:3 Szczegóły
SG: Witold Nowakowski
2018-12-06
g. 17:00
W: pozytywna
244
LOI 9
Fundacja Talent II Cieszyn UGKS Sokół Zebrzydowice 2:8 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2018-11-27
g. 17:00
W: pozytywna
245
LOI 9
LITS Meble Anders IV Żywiec ULKS II Pszczyna 1:9 Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2018-12-13
g. 18:30
W: pozytywna
246
LOI 10
LKS Lesznianka III Leszna Górna LKS Pogórze 7:3 Szczegóły
SG: Witold Nowakowski
2018-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
247
LOI 10
UKS Wisła Wiślanie RKS Cukrownik Chybie 2:8 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2018-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
248
LOI 10
PKS Olimpijczyk II Gilowice LITS Meble Anders III Żywiec 4:6 Szczegóły
SG: Marian Ormaniec
2018-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
249
LOI 10
JKTS Jastrzębie UGKS Sokół Zebrzydowice 4:6 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2018-12-12
g. 18:30
W: pozytywna
250
LOI 10
LITS Meble Anders IV Żywiec Fundacja Talent II Cieszyn 6:4 Szczegóły
SG: Krzysztof Białek
2018-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
251
LOI 10
ULKS II Pszczyna LKS Lesznianka II Leszna Górna 3:7 Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2018-12-19
g. 18:15
W: pozytywna
252
LOI 11
LKS Pogórze RKS Cukrownik Chybie 5:5 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2018-12-19
g. 18:30
W: pozytywna
253
LOI 11
LITS Meble Anders III Żywiec LKS Lesznianka III Leszna Górna 4:6 Szczegóły
SG: Krzysztof Białek
2018-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
254
LOI 11
UKS Wisła Wiślanie PKS Olimpijczyk II Gilowice 7:3 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2018-12-20
g. 17:00
W: pozytywna
255
LOI 11
Fundacja Talent II Cieszyn JKTS Jastrzębie 2:8 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2018-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
256
LOI 11
UGKS Sokół Zebrzydowice ULKS II Pszczyna 8:2 Szczegóły
SG: Wojciech Giza
2018-12-19
g. 18:30
W: pozytywna
257
LOI 11
LITS Meble Anders IV Żywiec LKS Lesznianka II Leszna Górna 0:10 Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2019-01-16
g. 18:00
W: pozytywna
001
LOI 12
RKS Cukrownik Chybie PKS Olimpijczyk II Gilowice 8:2 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2019-01-17
g. 18:30
W: pozytywna
002
LOI 12
LKS Lesznianka II Leszna Górna LKS Lesznianka III Leszna Górna 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2019-01-16
g. 18:15
W: pozytywna
003
LOI 12
LKS Pogórze Fundacja Talent II Cieszyn 10:0 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2019-01-17
g. 18:00
W: pozytywna
004
LOI 12
JKTS Jastrzębie UKS Wisła Wiślanie 9:1 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2019-01-17
g. 18:00
W: pozytywna
005
LOI 12
ULKS II Pszczyna UGKS Sokół Zebrzydowice 2:8 Szczegóły
SG: Andrzej Baborski
2019-01-16
g. 18:30
W: pozytywna
006
LOI 12
LITS Meble Anders IV Żywiec LITS Meble Anders III Żywiec 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2019-01-24
g. 18:30
W: pozytywna
007
LOI 13
LKS Lesznianka III Leszna Górna RKS Cukrownik Chybie 4:6 Szczegóły
SG: Artur Jahn
2019-01-24
g. 18:30
W: pozytywna
008
LOI 13
LKS Lesznianka II Leszna Górna Fundacja Talent II Cieszyn 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2019-01-24
g. 18:00
W: pozytywna
009
LOI 13
UKS Wisła Wiślanie LKS Pogórze 0:10 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2019-01-24
g. 18:00
W: pozytywna
010
LOI 13
ULKS II Pszczyna JKTS Jastrzębie 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Baborski
2019-01-23
g. 18:30
W: pozytywna
011
LOI 13
LITS Meble Anders IV Żywiec UGKS Sokół Zebrzydowice 2:8 Szczegóły
SG: Krzysztof Białek
2019-01-23
g. 18:30
W: pozytywna
012
LOI 13
LITS Meble Anders III Żywiec PKS Olimpijczyk II Gilowice 5:5 Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2019-01-30
g. 18:00
W: pozytywna
013
LOI 14
RKS Cukrownik Chybie Fundacja Talent II Cieszyn 8:2 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2019-01-31
g. 18:00
W: pozytywna
014
LOI 14
UKS Wisła Wiślanie LKS Lesznianka II Leszna Górna 0:10 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2019-01-30
g. 18:15
W: pozytywna
015
LOI 14
LKS Pogórze ULKS II Pszczyna 8:2 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2019-01-31
g. 18:00
W: pozytywna
016
LOI 14
JKTS Jastrzębie LITS Meble Anders IV Żywiec 8:2 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2019-01-31
g. 18:00
W: pozytywna
017
LOI 14
UGKS Sokół Zebrzydowice PKS Olimpijczyk II Gilowice 10:0 Szczegóły
SG: Paweł Mysz
2019-01-31
g. 18:30
W: pozytywna
018
LOI 14
LKS Lesznianka III Leszna Górna LITS Meble Anders III Żywiec 7:3 Szczegóły
SG: Artur Jahn
2019-02-06
g. 18:00
W: pozytywna
019
LOI 15
RKS Cukrownik Chybie UKS Wisła Wiślanie 10:0 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2019-02-07
g. 18:30
W: pozytywna
020
LOI 15
LKS Lesznianka II Leszna Górna ULKS II Pszczyna 9:1 Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2019-02-06
g. 18:30
W: pozytywna
021
LOI 15
LITS Meble Anders IV Żywiec LKS Pogórze 0:10 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2019-02-07
g. 18:00
W: pozytywna
022
LOI 15
JKTS Jastrzębie PKS Olimpijczyk II Gilowice 10:0 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2019-02-07
g. 18:30
W: pozytywna
023
LOI 15
LKS Lesznianka III Leszna Górna UGKS Sokół Zebrzydowice 4:6 Szczegóły
SG: Artur Jahn
2019-02-07
g. 17:00
W: pozytywna
024
LOI 15
Fundacja Talent II Cieszyn LITS Meble Anders III Żywiec 5:5 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2019-03-07
g. 18:00
025
LOI 16
ULKS II Pszczyna RKS Cukrownik Chybie -:- Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2019-03-07
g. 18:30
026
LOI 16
LKS Lesznianka II Leszna Górna LITS Meble Anders IV Żywiec -:- Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2019-03-07
g. 18:00
027
LOI 16
PKS Olimpijczyk II Gilowice LKS Pogórze -:- Szczegóły
SG: Marian Ormaniec
2019-03-07
g. 18:30
028
LOI 16
LKS Lesznianka III Leszna Górna JKTS Jastrzębie -:- Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2019-03-07
g. 18:00
029
LOI 16
UGKS Sokół Zebrzydowice Fundacja Talent II Cieszyn -:- Szczegóły
SG: Wojciech Giza
2019-03-06
g. 18:30
030
LOI 16
LITS Meble Anders III Żywiec UKS Wisła Wiślanie -:- Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2019-03-13
g. 18:00
031
LOI 17
RKS Cukrownik Chybie LITS Meble Anders IV Żywiec -:- Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2019-03-14
g. 18:00
032
LOI 17
PKS Olimpijczyk II Gilowice LKS Lesznianka II Leszna Górna -:- Szczegóły
SG: Marian Ormaniec
2019-03-13
g. 18:15
033
LOI 17
LKS Pogórze LKS Lesznianka III Leszna Górna -:- Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2019-03-14
g. 18:00
034
LOI 17
JKTS Jastrzębie Fundacja Talent II Cieszyn -:- Szczegóły
SG: Jacek Paszek
2019-02-19
g. 18:00
W: pozytywna
035
LOI 17
UGKS Sokół Zebrzydowice UKS Wisła Wiślanie 9:1 Szczegóły
SG: Wojciech Giza
2019-03-14
g. 18:00
036
LOI 17
LITS Meble Anders III Żywiec ULKS II Pszczyna -:- Szczegóły
SG: Krzysztof Białek
2019-03-20
g. 18:30
037
LOI 18
LITS Meble Anders III Żywiec RKS Cukrownik Chybie -:- Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2019-03-21
g. 18:30
038
LOI 18
LKS Lesznianka II Leszna Górna UGKS Sokół Zebrzydowice -:- Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2019-03-20
g. 18:15
039
LOI 18
LKS Pogórze JKTS Jastrzębie -:- Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2019-02-14
g. 18:00
W: pozytywna
040
LOI 18
PKS Olimpijczyk II Gilowice LITS Meble Anders IV Żywiec 3:7 Szczegóły
SG: Marian Ormaniec
2019-03-21
g. 18:30
041
LOI 18
LKS Lesznianka III Leszna Górna ULKS II Pszczyna -:- Szczegóły
SG: Artur Jahn
2019-03-21
g. 17:00
042
LOI 18
Fundacja Talent II Cieszyn UKS Wisła Wiślanie -:- Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2019-03-28
g. 18:00
043
LOI 19
UGKS Sokół Zebrzydowice RKS Cukrownik Chybie -:- Szczegóły
SG: Wojciech Giza
2019-03-28
g. 18:00
044
LOI 19
JKTS Jastrzębie LKS Lesznianka II Leszna Górna -:- Szczegóły
SG: Izabela Maciejewska Paszek
2019-03-27
g. 18:15
045
LOI 19
LKS Pogórze LITS Meble Anders III Żywiec -:- Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2019-03-28
g. 17:00
046
LOI 19
Fundacja Talent II Cieszyn LITS Meble Anders IV Żywiec -:- Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2019-03-28
g. 18:00
047
LOI 19
ULKS II Pszczyna PKS Olimpijczyk II Gilowice -:- Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2019-03-28
g. 18:30
048
LOI 19
LKS Lesznianka III Leszna Górna UKS Wisła Wiślanie -:- Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2019-04-04
g. 18:00
049
LOI 20
JKTS Jastrzębie RKS Cukrownik Chybie -:- Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2019-04-04
g. 18:30
050
LOI 20
LKS Lesznianka II Leszna Górna LKS Pogórze -:- Szczegóły
SG: Artur Jahn
2019-04-03
g. 18:30
051
LOI 20
LITS Meble Anders III Żywiec UGKS Sokół Zebrzydowice -:- Szczegóły
SG: Krzysztof Białek
2019-02-11
g. 18:00
W: pozytywna
052
LOI 20
UKS Wisła Wiślanie LITS Meble Anders IV Żywiec 6:4 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2019-04-04
g. 17:00
053
LOI 20
Fundacja Talent II Cieszyn ULKS II Pszczyna -:- Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2019-04-04
g. 18:00
054
LOI 20
PKS Olimpijczyk II Gilowice LKS Lesznianka III Leszna Górna -:- Szczegóły
SG: Marian Ormaniec
2019-04-10
g. 18:00
055
LOI 21
RKS Cukrownik Chybie LKS Pogórze -:- Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2019-04-11
g. 18:30
056
LOI 21
LKS Lesznianka II Leszna Górna LITS Meble Anders III Żywiec -:- Szczegóły
SG: Artur Jahn
2019-04-11
g. 18:00
057
LOI 21
UGKS Sokół Zebrzydowice JKTS Jastrzębie -:- Szczegóły
SG: Wojciech Giza
2019-04-11
g. 18:00
058
LOI 21
ULKS II Pszczyna LITS Meble Anders IV Żywiec -:- Szczegóły
SG: Krzysztof Lewczak
2019-04-11
g. 18:00
059
LOI 21
PKS Olimpijczyk II Gilowice UKS Wisła Wiślanie -:- Szczegóły
SG: Marian Ormaniec
2019-04-11
g. 17:00
060
LOI 21
Fundacja Talent II Cieszyn LKS Lesznianka III Leszna Górna -:- Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2019-04-24
g. 18:00
061
LOI 22
RKS Cukrownik Chybie LKS Lesznianka II Leszna Górna -:- Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2019-04-24
g. 18:15
062
LOI 22
LKS Pogórze UGKS Sokół Zebrzydowice -:- Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2019-04-24
g. 18:30
063
LOI 22
LITS Meble Anders III Żywiec JKTS Jastrzębie -:- Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2019-04-24
g. 18:30
064
LOI 22
LITS Meble Anders IV Żywiec LKS Lesznianka III Leszna Górna -:- Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2019-04-25
g. 18:00
065
LOI 22
ULKS II Pszczyna UKS Wisła Wiślanie -:- Szczegóły
SG: Krzysztof Lewczak
2019-04-25
g. 18:00
066
LOI 22
PKS Olimpijczyk II Gilowice Fundacja Talent II Cieszyn -:- Szczegóły
SG: Marian Ormaniec