Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Liga Okręgowa (gr. I)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Pogórze 3 6 20:10
2. RKS Cukrownik Chybie 3 5 24:6
3. JKTS Jastrzębie 2 4 19:1
4. LKS Lesznianka III Leszna Górna 3 4 16:14
5. LITS Meble Anders III Żywiec 3 4 15:15
6. LKS Lesznianka II Leszna Górna 3 3 16:14
7. LITS Meble Anders IV Żywiec 3 2 15:15
8. UGKS Sokół Zebrzydowice 3 2 14:16
9. ULKS II Pszczyna 3 2 10:20
10. UKS Wisła Wiślanie 3 2 7:23
11. PKS Olimpijczyk II Gilowice 2 0 6:14
12. Fundacja Talent II Cieszyn 3 0 8:22
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-04
g. 17:00
192
LOI 1
Fundacja Talent II Cieszyn LKS Pogórze 2:8 Szczegóły
2018-10-03
g. 18:00
W: pozytywna
193
LOI 1
RKS Cukrownik Chybie UGKS Sokół Zebrzydowice 10:0 Szczegóły
2018-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
194
LOI 1
LKS Lesznianka III Leszna Górna LKS Lesznianka II Leszna Górna 3:7 Szczegóły
2018-10-04
g. 18:00
195
LOI 1
PKS Olimpijczyk II Gilowice ULKS II Pszczyna 4:6 Szczegóły
2018-10-03
g. 18:30
W: pozytywna
196
LOI 1
LITS Meble Anders III Żywiec LITS Meble Anders IV Żywiec 7:3 Szczegóły
2018-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
197
LOI 1
UKS Wisła Wiślanie JKTS Jastrzębie 0:10 Szczegóły
2018-10-11
g. 18:00
W: pozytywna
198
LOI 2
UGKS Sokół Zebrzydowice LKS Pogórze 4:6 Szczegóły
2018-10-11
g. 18:00
W: pozytywna
199
LOI 2
LKS Lesznianka II Leszna Górna RKS Cukrownik Chybie 5:5 Szczegóły
2018-10-11
g. 18:00
W: pozytywna
200
LOI 2
ULKS II Pszczyna LKS Lesznianka III Leszna Górna 3:7 Szczegóły
2018-10-10
g. 18:30
W: pozytywna
201
LOI 2
LITS Meble Anders IV Żywiec PKS Olimpijczyk II Gilowice 8:2 Szczegóły
2018-10-11
g. 18:00
202
LOI 2
JKTS Jastrzębie LITS Meble Anders III Żywiec 9:1 Szczegóły
2018-10-16
g. 16:30
W: pozytywna
203
LOI 2
UKS Wisła Wiślanie Fundacja Talent II Cieszyn 7:3 Szczegóły
2018-10-17
g. 18:15
204
LOI 3
LKS Pogórze LKS Lesznianka II Leszna Górna 6:4 Szczegóły
2018-10-17
g. 18:00
205
LOI 3
RKS Cukrownik Chybie ULKS II Pszczyna 9:1 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:00
206
LOI 3
LKS Lesznianka III Leszna Górna LITS Meble Anders IV Żywiec 6:4 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:00
207
LOI 3
PKS Olimpijczyk II Gilowice JKTS Jastrzębie -:- Szczegóły
2018-10-17
g. 18:30
208
LOI 3
LITS Meble Anders III Żywiec Fundacja Talent II Cieszyn 7:3 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:00
209
LOI 3
UKS Wisła Wiślanie UGKS Sokół Zebrzydowice 0:10 Szczegóły
2018-10-25
g. 18:00
210
LOI 4
ULKS II Pszczyna LKS Pogórze -:- Szczegóły
2018-10-24
g. 18:30
211
LOI 4
LITS Meble Anders IV Żywiec RKS Cukrownik Chybie -:- Szczegóły
2018-10-25
g. 18:00
212
LOI 4
JKTS Jastrzębie LKS Lesznianka III Leszna Górna -:- Szczegóły
2018-10-25
g. 17:00
213
LOI 4
Fundacja Talent II Cieszyn PKS Olimpijczyk II Gilowice -:- Szczegóły
2018-10-25
g. 18:00
214
LOI 4
UGKS Sokół Zebrzydowice LITS Meble Anders III Żywiec -:- Szczegóły
2018-10-25
g. 18:00
215
LOI 4
LKS Lesznianka II Leszna Górna UKS Wisła Wiślanie -:- Szczegóły
2018-11-07
g. 18:15
216
LOI 5
LKS Pogórze LITS Meble Anders IV Żywiec -:- Szczegóły
2018-11-07
g. 18:00
217
LOI 5
RKS Cukrownik Chybie JKTS Jastrzębie -:- Szczegóły
2018-11-08
g. 18:00
218
LOI 5
LKS Lesznianka III Leszna Górna Fundacja Talent II Cieszyn -:- Szczegóły
2018-11-08
g. 18:00
219
LOI 5
PKS Olimpijczyk II Gilowice UGKS Sokół Zebrzydowice -:- Szczegóły
2018-11-07
g. 18:30
220
LOI 5
LITS Meble Anders III Żywiec LKS Lesznianka II Leszna Górna -:- Szczegóły
2018-11-08
g. 18:00
221
LOI 5
UKS Wisła Wiślanie ULKS II Pszczyna -:- Szczegóły
2018-11-15
g. 18:00
222
LOI 6
JKTS Jastrzębie LKS Pogórze -:- Szczegóły
2018-11-15
g. 17:00
223
LOI 6
Fundacja Talent II Cieszyn RKS Cukrownik Chybie -:- Szczegóły
2018-11-15
g. 18:00
224
LOI 6
UGKS Sokół Zebrzydowice LKS Lesznianka III Leszna Górna -:- Szczegóły
2018-11-15
g. 18:00
225
LOI 6
LKS Lesznianka II Leszna Górna PKS Olimpijczyk II Gilowice -:- Szczegóły
2018-11-15
g. 18:00
226
LOI 6
ULKS II Pszczyna LITS Meble Anders III Żywiec -:- Szczegóły
2018-11-14
g. 18:30
227
LOI 6
LITS Meble Anders IV Żywiec UKS Wisła Wiślanie -:- Szczegóły
2018-11-21
g. 18:15
228
LOI 7
LKS Pogórze UKS Wisła Wiślanie -:- Szczegóły
2018-11-21
g. 18:00
229
LOI 7
RKS Cukrownik Chybie LITS Meble Anders III Żywiec -:- Szczegóły
2018-11-22
g. 18:00
230
LOI 7
LKS Lesznianka III Leszna Górna PKS Olimpijczyk II Gilowice -:- Szczegóły
2018-11-21
g. 18:30
231
LOI 7
LITS Meble Anders IV Żywiec JKTS Jastrzębie -:- Szczegóły
2018-11-22
g. 18:00
232
LOI 7
ULKS II Pszczyna Fundacja Talent II Cieszyn -:- Szczegóły
2018-11-22
g. 18:00
233
LOI 7
UGKS Sokół Zebrzydowice LKS Lesznianka II Leszna Górna -:- Szczegóły
2018-11-28
g. 18:30
234
LOI 8
LITS Meble Anders III Żywiec LKS Pogórze -:- Szczegóły
2018-11-29
g. 18:00
235
LOI 8
PKS Olimpijczyk II Gilowice RKS Cukrownik Chybie -:- Szczegóły
2018-11-29
g. 18:00
236
LOI 8
UKS Wisła Wiślanie LKS Lesznianka III Leszna Górna -:- Szczegóły
2018-11-29
g. 18:00
237
LOI 8
JKTS Jastrzębie ULKS II Pszczyna -:- Szczegóły
2018-11-29
g. 17:00
238
LOI 8
Fundacja Talent II Cieszyn LKS Lesznianka II Leszna Górna -:- Szczegóły
2018-11-29
g. 18:00
239
LOI 8
UGKS Sokół Zebrzydowice LITS Meble Anders IV Żywiec -:- Szczegóły
2018-12-05
g. 18:15
240
LOI 9
LKS Pogórze PKS Olimpijczyk II Gilowice -:- Szczegóły
2018-12-05
g. 18:00
241
LOI 9
RKS Cukrownik Chybie LKS Lesznianka III Leszna Górna -:- Szczegóły
2018-12-06
g. 18:00
242
LOI 9
UKS Wisła Wiślanie LITS Meble Anders III Żywiec -:- Szczegóły
2018-12-06
g. 18:00
243
LOI 9
LKS Lesznianka II Leszna Górna JKTS Jastrzębie -:- Szczegóły
2018-12-06
g. 17:00
244
LOI 9
Fundacja Talent II Cieszyn UGKS Sokół Zebrzydowice -:- Szczegóły
2018-12-05
g. 18:30
245
LOI 9
LITS Meble Anders IV Żywiec ULKS II Pszczyna -:- Szczegóły
2018-12-13
g. 18:00
246
LOI 10
LKS Lesznianka III Leszna Górna LKS Pogórze -:- Szczegóły
2018-12-13
g. 18:00
247
LOI 10
UKS Wisła Wiślanie RKS Cukrownik Chybie -:- Szczegóły
2018-12-13
g. 18:00
248
LOI 10
PKS Olimpijczyk II Gilowice LITS Meble Anders III Żywiec -:- Szczegóły
2018-12-13
g. 18:00
249
LOI 10
JKTS Jastrzębie UGKS Sokół Zebrzydowice -:- Szczegóły
2018-12-12
g. 18:30
250
LOI 10
LITS Meble Anders IV Żywiec Fundacja Talent II Cieszyn -:- Szczegóły
2018-12-13
g. 18:00
251
LOI 10
ULKS II Pszczyna LKS Lesznianka II Leszna Górna -:- Szczegóły
2018-12-19
g. 18:15
252
LOI 11
LKS Pogórze RKS Cukrownik Chybie -:- Szczegóły
2018-12-19
g. 18:30
253
LOI 11
LITS Meble Anders III Żywiec LKS Lesznianka III Leszna Górna -:- Szczegóły
2018-12-20
g. 18:00
254
LOI 11
UKS Wisła Wiślanie PKS Olimpijczyk II Gilowice -:- Szczegóły
2018-12-20
g. 17:00
255
LOI 11
Fundacja Talent II Cieszyn JKTS Jastrzębie -:- Szczegóły
2018-12-20
g. 18:00
256
LOI 11
UGKS Sokół Zebrzydowice ULKS II Pszczyna -:- Szczegóły
2018-12-19
g. 18:30
257
LOI 11
LITS Meble Anders IV Żywiec LKS Lesznianka II Leszna Górna -:- Szczegóły