Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (grupa II)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 9 18 81:9
2. LKS Orzeł Kozy 9 15 60:30
3. LKS Lesznianka Leszna Górna 10 15 63:37
4. KTS Lędziny 9 12 57:33
5. UKTS Sokół II Orzesze 8 12 52:28
6. KS Bojanów 9 12 54:36
7. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 9 11 52:38
8. LITS Meble Anders II Żywiec 9 11 49:41
9. KS Ogniwo Rogoźna Żory 9 10 46:44
10. ULKTS Pszczyna 10 9 47:53
11. MKS II Czechowice Dziedzice 8 8 43:37
12. AKS II Mikołów 9 3 32:58
13. KRS TKKF Relaks Wodzisław 9 2 26:64
14. Fundacja Talent Cieszyn 9 2 21:69
15. PKS Olimpijczyk Gilowice 9 2 20:70
16. LKS Rój Żory 9 2 17:73
17. 0 0 :
18. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-12
g. 19:00
W: pozytywna
001
3LMII 1
UKTS Sokół II Orzesze KRS TKKF Relaks Wodzisław 9:1 Szczegóły
SG: Patrycja Loewe
2018-09-21
g. 18:00
W: pozytywna
002
3LMII 1
KS Bojanów LITS Meble Anders II Żywiec 9:1 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2018-09-20
g. 19:00
W: pozytywna
003
3LMII 1
Fundacja Talent Cieszyn LKS Lesznianka Leszna Górna 1:9 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2018-09-19
g. 18:30
W: pozytywna
004
3LMII 1
LUKS Węgierska Górka PKS Olimpijczyk Gilowice 9:1 Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2018-09-17
g. 17:30
W: pozytywna
005
3LMII 1
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów ULKTS Pszczyna 4:6 Szczegóły
SG: ? Kaptur
2018-09-17
g. 17:30
W: pozytywna
006
3LMII 1
KTS Lędziny AKS II Mikołów 6:4 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2018-09-17
g. 18:00
W: pozytywna
007
3LMII 1
LKS Orzeł Kozy KS Ogniwo Rogoźna Żory 7:3 Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2018-09-19
g. 19:00
W: negatywna
008
3LMII 1
MKS II Czechowice Dziedzice LKS Rój Żory 10:0 Szczegóły
SG: Dagmara Sikora
2018-09-28
g. 18:15
W: pozytywna
009
3LMII 2
LITS Meble Anders II Żywiec UKTS Sokół II Orzesze 4:6 Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2018-09-26
g. 18:00
W: pozytywna
010
3LMII 2
LKS Lesznianka Leszna Górna KS Bojanów 7:3 Szczegóły
SG: Artur Jahn
2018-09-26
g. 18:00
W: pozytywna
011
3LMII 2
PKS Olimpijczyk Gilowice Fundacja Talent Cieszyn 6:4 Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2018-09-27
g. 18:00
W: pozytywna
012
3LMII 2
ULKTS Pszczyna LUKS Węgierska Górka 1:9 Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2018-09-27
g. 18:30
W: pozytywna
013
3LMII 2
AKS II Mikołów LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 4:6 Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2018-09-26
g. 18:00
W: pozytywna
014
3LMII 2
KS Ogniwo Rogoźna Żory KTS Lędziny 7:3 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2018-09-24
g. 18:00
W: pozytywna
015
3LMII 2
LKS Rój Żory LKS Orzeł Kozy 2:8 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2018-09-26
g. 18:00
W: pozytywna
016
3LMII 2
KRS TKKF Relaks Wodzisław MKS II Czechowice Dziedzice 2:8 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2018-10-05
g. 19:00
W: pozytywna
017
3LMII 3
UKTS Sokół II Orzesze LKS Lesznianka Leszna Górna 4:6 Szczegóły
SG: Patrycja Loewe
2018-10-05
g. 18:00
W: pozytywna
018
3LMII 3
KS Bojanów PKS Olimpijczyk Gilowice 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2018-10-04
g. 19:00
W: pozytywna
019
3LMII 3
Fundacja Talent Cieszyn ULKTS Pszczyna 1:9 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2018-10-03
g. 18:30
W: pozytywna
020
3LMII 3
LUKS Węgierska Górka AKS II Mikołów 10:0 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2018-10-03
g. 18:00
W: pozytywna
021
3LMII 3
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów KS Ogniwo Rogoźna Żory 8:2 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2018-10-01
g. 17:30
W: pozytywna
022
3LMII 3
KTS Lędziny LKS Rój Żory 10:0 Szczegóły
SG: Roman Długajczyk
2018-10-01
g. 18:00
W: pozytywna
023
3LMII 3
LKS Orzeł Kozy KRS TKKF Relaks Wodzisław 7:3 Szczegóły
SG: Krzysztof Mirek
2018-10-03
g. 19:00
W: pozytywna
024
3LMII 3
MKS II Czechowice Dziedzice LITS Meble Anders II Żywiec 0:10 Szczegóły
SG: Dagmara Sikora
2018-10-10
g. 18:00
W: pozytywna
025
3LMII 4
PKS Olimpijczyk Gilowice UKTS Sokół II Orzesze 2:8 Szczegóły
SG: Krystyna Wróbel
2018-10-12
g. 18:00
W: pozytywna
026
3LMII 4
ULKTS Pszczyna KS Bojanów 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Baborski
2018-10-11
g. 18:30
W: pozytywna
027
3LMII 4
AKS II Mikołów Fundacja Talent Cieszyn 4:6 Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2018-10-10
g. 18:00
W: pozytywna
028
3LMII 4
KS Ogniwo Rogoźna Żory LUKS Węgierska Górka 1:9 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2018-10-08
g. 18:00
W: pozytywna
029
3LMII 4
LKS Rój Żory LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 3:7 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2018-10-10
g. 18:00
W: pozytywna
030
3LMII 4
KRS TKKF Relaks Wodzisław KTS Lędziny 3:7 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2018-10-12
g. 18:15
W: pozytywna
031
3LMII 4
LITS Meble Anders II Żywiec LKS Orzeł Kozy 6:4 Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2018-10-10
g. 18:00
W: pozytywna
032
3LMII 4
LKS Lesznianka Leszna Górna MKS II Czechowice Dziedzice 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2018-10-26
g. 19:00
W: pozytywna
033
3LMII 5
UKTS Sokół II Orzesze ULKTS Pszczyna 5:5 Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2018-10-26
g. 18:00
W: pozytywna
034
3LMII 5
KS Bojanów AKS II Mikołów 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2018-10-25
g. 19:00
W: pozytywna
035
3LMII 5
Fundacja Talent Cieszyn KS Ogniwo Rogoźna Żory 3:7 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2018-10-24
g. 18:30
W: pozytywna
036
3LMII 5
LUKS Węgierska Górka LKS Rój Żory 10:0 Szczegóły
SG: Ireneusz Krutak
2018-10-24
g. 18:00
W: pozytywna
037
3LMII 5
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów KRS TKKF Relaks Wodzisław 9:1 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2018-10-22
g. 17:30
W: pozytywna
038
3LMII 5
KTS Lędziny LITS Meble Anders II Żywiec 3:7 Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2018-10-22
g. 18:00
W: pozytywna
039
3LMII 5
LKS Orzeł Kozy LKS Lesznianka Leszna Górna 5:5 Szczegóły
SG: Adam Graboń
2018-10-24
g. 19:00
W: pozytywna
040
3LMII 5
MKS II Czechowice Dziedzice PKS Olimpijczyk Gilowice 9:1 Szczegóły
SG: Dagmara Sikora
2018-11-08
g. 18:30
W: pozytywna
041
3LMII 6
AKS II Mikołów UKTS Sokół II Orzesze 3:7 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2018-11-07
g. 18:00
W: pozytywna
042
3LMII 6
KS Ogniwo Rogoźna Żory KS Bojanów 8:2 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2018-11-05
g. 18:00
W: pozytywna
043
3LMII 6
LKS Rój Żory Fundacja Talent Cieszyn 8:2 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2018-11-07
g. 18:00
W: pozytywna
044
3LMII 6
KRS TKKF Relaks Wodzisław LUKS Węgierska Górka 0:10 Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2018-11-08
g. 18:15
W: pozytywna
045
3LMII 6
LITS Meble Anders II Żywiec LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 8:2 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2018-11-07
g. 18:00
W: pozytywna
046
3LMII 6
LKS Lesznianka Leszna Górna KTS Lędziny 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2018-11-07
g. 18:00
047
3LMII 6
PKS Olimpijczyk Gilowice LKS Orzeł Kozy 4:6 Szczegóły
SG: Krystyna Wróbel
2018-11-08
g. 18:00
W: pozytywna
048
3LMII 6
ULKTS Pszczyna MKS II Czechowice Dziedzice 6:4 Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2018-11-16
g. 19:00
W: pozytywna
049
3LMII 7
UKTS Sokół II Orzesze KS Ogniwo Rogoźna Żory 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2018-11-16
g. 18:00
W: pozytywna
050
3LMII 7
KS Bojanów LKS Rój Żory 10:0 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2018-11-15
g. 19:00
W: pozytywna
051
3LMII 7
Fundacja Talent Cieszyn KRS TKKF Relaks Wodzisław 0:10 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2018-11-14
g. 18:30
W: pozytywna
052
3LMII 7
LUKS Węgierska Górka LITS Meble Anders II Żywiec 10:0 Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2018-11-14
g. 18:00
W: pozytywna
053
3LMII 7
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów LKS Lesznianka Leszna Górna 5:5 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2018-11-12
g. 17:30
W: pozytywna
054
3LMII 7
KTS Lędziny PKS Olimpijczyk Gilowice 9:1 Szczegóły
SG: Roman Długajczyk
2018-11-19
g. 18:00
W: pozytywna
055
3LMII 7
LKS Orzeł Kozy ULKTS Pszczyna 7:3 Szczegóły
SG: Krzysztof Mirek
2018-11-14
g. 19:00
W: pozytywna
056
3LMII 7
MKS II Czechowice Dziedzice AKS II Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Dagmara Sikora
2018-11-26
g. 18:00
W: pozytywna
057
3LMII 8
LKS Rój Żory UKTS Sokół II Orzesze 2:8 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2018-11-21
g. 18:00
W: pozytywna
058
3LMII 8
KRS TKKF Relaks Wodzisław KS Bojanów 4:6 Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2018-11-21
g. 18:15
W: pozytywna
059
3LMII 8
LITS Meble Anders II Żywiec Fundacja Talent Cieszyn 8:2 Szczegóły
SG: Krzysztof Białek
2018-11-21
g. 18:00
060
3LMII 8
LKS Lesznianka Leszna Górna LUKS Węgierska Górka 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2018-11-15
g. 18:00
061
3LMII 8
PKS Olimpijczyk Gilowice LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 1:9 Szczegóły
SG: Krystyna Wróbel
2018-11-22
g. 18:00
062
3LMII 8
ULKTS Pszczyna KTS Lędziny 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Baborski
2018-11-29
g. 18:30
W: pozytywna
063
3LMII 8
AKS II Mikołów LKS Orzeł Kozy 2:8 Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2018-11-21
g. 18:00
W: pozytywna
064
3LMII 8
KS Ogniwo Rogoźna Żory MKS II Czechowice Dziedzice 5:5 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2018-12-14
g. 19:00
065
3LMII 9
UKTS Sokół II Orzesze MKS II Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2018-12-03
g. 18:00
W: pozytywna
066
3LMII 9
LKS Orzeł Kozy KS Bojanów 8:2 Szczegóły
SG: Adam Graboń
2018-12-06
g. 19:00
W: pozytywna
067
3LMII 9
Fundacja Talent Cieszyn KTS Lędziny 2:8 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2018-12-05
g. 18:30
068
3LMII 9
LUKS Węgierska Górka LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 8:2 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2018-12-05
g. 18:00
W: pozytywna
069
3LMII 9
KS Ogniwo Rogoźna Żory LKS Rój Żory 8:2 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2018-12-06
g. 18:30
W: pozytywna
070
3LMII 9
AKS II Mikołów KRS TKKF Relaks Wodzisław 8:2 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2018-12-06
g. 18:00
071
3LMII 9
ULKTS Pszczyna LITS Meble Anders II Żywiec 5:5 Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2018-12-05
g. 18:00
W: pozytywna
072
3LMII 9
PKS Olimpijczyk Gilowice LKS Lesznianka Leszna Górna 2:8 Szczegóły
SG: Krystyna Wróbel
2018-12-10
g. 18:00
073
3LMII 10
LKS Orzeł Kozy UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
SG: Krzysztof Mirek
2018-12-12
g. 19:00
074
3LMII 10
MKS II Czechowice Dziedzice KS Bojanów -:- Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2018-12-12
g. 18:00
075
3LMII 10
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów Fundacja Talent Cieszyn -:- Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2018-12-10
g. 17:30
076
3LMII 10
KTS Lędziny LUKS Węgierska Górka -:- Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2018-12-10
g. 18:00
077
3LMII 10
LKS Rój Żory AKS II Mikołów -:- Szczegóły
SG: Robert Szymik
2018-12-12
g. 18:00
078
3LMII 10
KRS TKKF Relaks Wodzisław KS Ogniwo Rogoźna Żory -:- Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2018-12-13
g. 18:15
079
3LMII 10
LITS Meble Anders II Żywiec PKS Olimpijczyk Gilowice -:- Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2018-12-12
g. 18:00
080
3LMII 10
LKS Lesznianka Leszna Górna ULKTS Pszczyna 5:5 Szczegóły
SG: Artur Jahn
2018-12-21
g. 19:00
081
3LMII 11
UKTS Sokół II Orzesze KTS Lędziny -:- Szczegóły
SG: Patrycja Loewe
2018-12-21
g. 18:00
082
3LMII 11
KS Bojanów LKS Gwiazda Seger Skrzyszów -:- Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2018-12-20
g. 19:00
083
3LMII 11
Fundacja Talent Cieszyn MKS II Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2018-12-19
g. 18:30
084
3LMII 11
LUKS Węgierska Górka LKS Orzeł Kozy -:- Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2018-12-20
g. 18:00
085
3LMII 11
ULKTS Pszczyna LKS Rój Żory -:- Szczegóły
SG: Andrzej Baborski
2018-12-19
g. 18:00
086
3LMII 11
PKS Olimpijczyk Gilowice KRS TKKF Relaks Wodzisław -:- Szczegóły
SG: Krystyna Wróbel
2018-12-19
g. 18:00
087
3LMII 11
KS Ogniwo Rogoźna Żory LITS Meble Anders II Żywiec -:- Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2018-12-20
g. 18:30
088
3LMII 11
AKS II Mikołów LKS Lesznianka Leszna Górna -:- Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2019-01-16
g. 18:00
089
3LMII 12
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2019-01-14
g. 17:30
090
3LMII 12
KTS Lędziny KS Bojanów -:- Szczegóły
SG: Roman Długajczyk
2019-01-14
g. 18:00
091
3LMII 12
LKS Orzeł Kozy Fundacja Talent Cieszyn -:- Szczegóły
SG: Krzysztof Mirek
2019-01-16
g. 19:00
092
3LMII 12
MKS II Czechowice Dziedzice LUKS Węgierska Górka -:- Szczegóły
SG: Karolina Kłaptocz
2019-01-14
g. 18:00
093
3LMII 12
LKS Rój Żory PKS Olimpijczyk Gilowice -:- Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2019-01-16
g. 18:00
094
3LMII 12
KRS TKKF Relaks Wodzisław ULKTS Pszczyna -:- Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2019-01-17
g. 18:15
095
3LMII 12
LITS Meble Anders II Żywiec AKS II Mikołów -:- Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2019-01-16
g. 18:00
096
3LMII 12
LKS Lesznianka Leszna Górna KS Ogniwo Rogoźna Żory -:- Szczegóły
SG: Artur Jahn
2019-01-25
g. 19:00
097
3LMII 13
UKTS Sokół II Orzesze LUKS Węgierska Górka -:- Szczegóły
SG: ? Woźniak
2019-01-25
g. 18:00
098
3LMII 13
KS Bojanów Fundacja Talent Cieszyn -:- Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2019-01-23
g. 19:00
099
3LMII 13
MKS II Czechowice Dziedzice LKS Gwiazda Seger Skrzyszów -:- Szczegóły
SG: Dagmara Sikora
2019-01-21
g. 17:30
100
3LMII 13
KTS Lędziny LKS Orzeł Kozy -:- Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2019-01-23
g. 18:00
101
3LMII 13
LKS Lesznianka Leszna Górna LKS Rój Żory -:- Szczegóły
SG: Witold Nowakowski
2019-01-24
g. 18:15
102
3LMII 13
LITS Meble Anders II Żywiec KRS TKKF Relaks Wodzisław -:- Szczegóły
SG: Krzysztof Białek
2019-01-24
g. 18:00
103
3LMII 13
PKS Olimpijczyk Gilowice KS Ogniwo Rogoźna Żory -:- Szczegóły
SG: Krystyna Wróbel
2019-01-24
g. 18:00
104
3LMII 13
ULKTS Pszczyna AKS II Mikołów -:- Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2019-01-31
g. 19:00
105
3LMII 14
Fundacja Talent Cieszyn UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2019-01-30
g. 18:30
106
3LMII 14
LUKS Węgierska Górka KS Bojanów -:- Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2019-01-30
g. 18:00
107
3LMII 14
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów LKS Orzeł Kozy -:- Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2019-01-30
g. 19:00
108
3LMII 14
MKS II Czechowice Dziedzice KTS Lędziny -:- Szczegóły
SG: Dagmara Sikora
2019-01-28
g. 18:00
109
3LMII 14
LKS Rój Żory LITS Meble Anders II Żywiec -:- Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2019-01-30
g. 18:00
110
3LMII 14
KRS TKKF Relaks Wodzisław LKS Lesznianka Leszna Górna -:- Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2019-01-31
g. 18:30
111
3LMII 14
AKS II Mikołów PKS Olimpijczyk Gilowice -:- Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2019-01-30
g. 18:00
112
3LMII 14
KS Ogniwo Rogoźna Żory ULKTS Pszczyna -:- Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2019-02-08
g. 19:00
113
3LMII 15
UKTS Sokół II Orzesze KS Bojanów -:- Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2019-02-06
g. 18:30
114
3LMII 15
LUKS Węgierska Górka Fundacja Talent Cieszyn -:- Szczegóły
SG: Ireneusz Krutak
2019-02-04
g. 17:30
115
3LMII 15
KTS Lędziny LKS Gwiazda Seger Skrzyszów -:- Szczegóły
SG: Roman Długajczyk
2019-02-04
g. 18:00
116
3LMII 15
LKS Orzeł Kozy MKS II Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły
SG: Adam Graboń
2019-02-06
g. 18:00
117
3LMII 15
KRS TKKF Relaks Wodzisław LKS Rój Żory -:- Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2019-02-07
g. 18:15
118
3LMII 15
LITS Meble Anders II Żywiec LKS Lesznianka Leszna Górna -:- Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2019-02-07
g. 18:00
119
3LMII 15
ULKTS Pszczyna PKS Olimpijczyk Gilowice -:- Szczegóły
SG: Andrzej Baborski
2019-02-06
g. 18:00
120
3LMII 15
KS Ogniwo Rogoźna Żory AKS II Mikołów -:- Szczegóły
SG: Marek Tyniecki