Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (grupa I)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Gliwice 4 8 38:2
2. MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 4 8 27:13
3. UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 4 6 27:13
4. LKS Strażak Mikołów 4 6 22:18
5. LKS Grom Złota Dama Poczesna 4 5 21:19
6. Liswarta Lisów 4 5 20:20
7. KŚ AZS Politechnika Gliwice 4 5 20:20
8. LKS Wilki Wilcza 4 4 20:20
9. MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 4 4 19:21
10. KS Unia Kalety 4 3 22:18
11. ATS Ligota Łabędzka 4 3 17:23
12. KS MAWA SPIN Częstochowa 4 3 12:28
13. KU AZS UŚ Katowice 4 2 20:20
14. UKS Ikar Mierzęcice 4 2 18:22
15. TRS Millenium Myszków 4 0 9:31
16. UKS Feniks Pyskowice 4 0 8:32

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-19
g. 19:00
W: pozytywna
119
3LMI 1
ATS Ligota Łabędzka TRS Millenium Myszków 6:4 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2018-09-19
g. 18:00
W: pozytywna
120
3LMI 1
Liswarta Lisów LKS Wilki Wilcza 7:3 Szczegóły
SG: Henryk Malcher
2018-09-19
g. 18:00
W: pozytywna
121
3LMI 1
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 7:3 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2018-09-19
g. 18:00
W: pozytywna
122
3LMI 1
LKS Strażak Mikołów UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 3:7 Szczegóły
SG: Janusz Kowalski
2018-09-19
g. 18:00
W: negatywna
123
3LMI 1
KS MAWA SPIN Częstochowa KU AZS UŚ Katowice 0:10 Szczegóły
SG: Rafał Michalak
2018-09-20
g. 19:00
W: pozytywna
124
3LMI 1
KŚ AZS Politechnika Gliwice KS Unia Kalety 5:5 Szczegóły
SG: Marek Sajdak
2018-09-19
g. 18:30
W: pozytywna
125
3LMI 1
LKS Grom Złota Dama Poczesna UKS Ikar Mierzęcice 5:5 Szczegóły
SG: Dariusz Molenda
2018-09-19
g. 19:00
W: pozytywna
126
3LMI 1
KTS II Gliwice UKS Feniks Pyskowice 8:2 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2018-09-26
g. 19:00
W: pozytywna
127
3LMI 2
KTS II Gliwice TRS Millenium Myszków 10:0 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2018-09-26
g. 18:00
W: pozytywna
128
3LMI 2
UKS Feniks Pyskowice LKS Grom Złota Dama Poczesna 2:8 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2018-09-27
g. 19:30
W: pozytywna
129
3LMI 2
UKS Ikar Mierzęcice KŚ AZS Politechnika Gliwice 4:6 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2018-09-27
g. 19:00
W: pozytywna
130
3LMI 2
KS Unia Kalety KS MAWA SPIN Częstochowa 10:0 Szczegóły
SG: Rafał Michalak
2018-09-26
g. 18:00
W: pozytywna
131
3LMI 2
KU AZS UŚ Katowice LKS Strażak Mikołów 4:6 Szczegóły
SG: Marta Nowak
2018-09-26
g. 17:30
W: pozytywna
132
3LMI 2
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 4:6 Szczegóły
SG: Tadeusz Siwicki
2018-09-27
g. 18:00
W: pozytywna
133
3LMI 2
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry Liswarta Lisów 5:5 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2018-09-27
g. 18:00
W: pozytywna
134
3LMI 2
LKS Wilki Wilcza ATS Ligota Łabędzka 6:4 Szczegóły
SG: Ryszard Stawiarz
2018-10-04
g. 17:30
135
3LMI 3
TRS Millenium Myszków LKS Wilki Wilcza 3:7 Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2018-10-03
g. 19:00
W: pozytywna
136
3LMI 3
ATS Ligota Łabędzka MKS Skarbek III Tarnowskie Góry 5:5 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2018-10-03
g. 18:00
W: pozytywna
137
3LMI 3
Liswarta Lisów UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 2:8 Szczegóły
SG: Henryk Malcher
2018-10-03
g. 18:00
W: pozytywna
138
3LMI 3
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry KU AZS UŚ Katowice 8:2 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2018-10-03
g. 18:00
W: pozytywna
139
3LMI 3
LKS Strażak Mikołów KS Unia Kalety 7:3 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2018-10-03
g. 18:00
W: pozytywna
140
3LMI 3
KS MAWA SPIN Częstochowa UKS Ikar Mierzęcice 5:5 Szczegóły
SG: Michał Minda
2018-10-03
g. 20:00
W: pozytywna
141
3LMI 3
KŚ AZS Politechnika Gliwice UKS Feniks Pyskowice 9:1 Szczegóły
SG: Marek Sajdak
2018-10-03
g. 18:30
W: pozytywna
142
3LMI 3
LKS Grom Złota Dama Poczesna KTS II Gliwice 0:10 Szczegóły
SG: Henryk Pałasz
2018-10-10
g. 18:30
W: pozytywna
143
3LMI 4
LKS Grom Złota Dama Poczesna TRS Millenium Myszków 8:2 Szczegóły
SG: Dariusz Molenda
2018-10-17
g. 19:00
W: pozytywna
144
3LMI 4
KTS II Gliwice KŚ AZS Politechnika Gliwice 10:0 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2018-10-10
g. 18:00
W: pozytywna
145
3LMI 4
UKS Feniks Pyskowice KS MAWA SPIN Częstochowa 3:7 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2018-10-11
g. 19:30
W: pozytywna
146
3LMI 4
UKS Ikar Mierzęcice LKS Strażak Mikołów 4:6 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2018-10-11
g. 19:00
W: pozytywna
147
3LMI 4
KS Unia Kalety MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 4:6 Szczegóły
SG: Wojciech Romik
2018-10-10
g. 18:00
W: pozytywna
148
3LMI 4
KU AZS UŚ Katowice Liswarta Lisów 4:6 Szczegóły
SG: Marta Nowak
2018-10-10
g. 17:30
W: pozytywna
149
3LMI 4
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze ATS Ligota Łabędzka 8:2 Szczegóły
SG: Julian Staroń
2018-10-10
g. 18:00
W: pozytywna
150
3LMI 4
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry LKS Wilki Wilcza 6:4 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2018-10-25
g. 17:30
151
3LMI 5
TRS Millenium Myszków MKS Skarbek III Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Tomasz Żbikowski
2018-10-25
g. 18:00
152
3LMI 5
LKS Wilki Wilcza UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze -:- Szczegóły
SG: Piotr Wiciok
2018-10-24
g. 19:00
153
3LMI 5
ATS Ligota Łabędzka KU AZS UŚ Katowice -:- Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2018-10-24
g. 18:00
154
3LMI 5
Liswarta Lisów KS Unia Kalety -:- Szczegóły
SG: Henryk Malcher
2018-10-24
g. 18:00
155
3LMI 5
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry UKS Ikar Mierzęcice -:- Szczegóły
SG: Adam Michalik
2018-10-24
g. 18:00
156
3LMI 5
LKS Strażak Mikołów UKS Feniks Pyskowice -:- Szczegóły
SG: Dominik Rzepka
2018-10-24
g. 18:00
157
3LMI 5
KS MAWA SPIN Częstochowa KTS II Gliwice -:- Szczegóły
SG: Rafał Michalak
2018-10-24
g. 19:00
158
3LMI 5
KŚ AZS Politechnika Gliwice LKS Grom Złota Dama Poczesna -:- Szczegóły
SG: Marek Sajdak
2018-11-08
g. 17:00
159
3LMI 6
KŚ AZS Politechnika Gliwice TRS Millenium Myszków -:- Szczegóły
SG: Marek Sajdak
2018-11-07
g. 18:30
160
3LMI 6
LKS Grom Złota Dama Poczesna KS MAWA SPIN Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Henryk Pałasz
2018-11-07
g. 19:00
161
3LMI 6
KTS II Gliwice LKS Strażak Mikołów -:- Szczegóły
SG: Anna Rusin
2018-11-07
g. 18:00
162
3LMI 6
UKS Feniks Pyskowice MKS Skarbek II Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Jan Sopel
2018-11-08
g. 19:30
163
3LMI 6
UKS Ikar Mierzęcice Liswarta Lisów -:- Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2018-11-08
g. 19:00
164
3LMI 6
KS Unia Kalety ATS Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
SG: Wojciech Romik
2018-11-07
g. 18:00
165
3LMI 6
KU AZS UŚ Katowice LKS Wilki Wilcza -:- Szczegóły
SG: Marta Nowak
2018-11-07
g. 17:30
166
3LMI 6
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze MKS Skarbek III Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Tadeusz Siwicki
2018-11-15
g. 17:30
167
3LMI 7
TRS Millenium Myszków UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze -:- Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2018-11-14
g. 18:00
168
3LMI 7
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry KU AZS UŚ Katowice -:- Szczegóły
SG: Marian Michalski
2018-11-15
g. 18:00
169
3LMI 7
LKS Wilki Wilcza KS Unia Kalety -:- Szczegóły
SG: Ryszard Stawiarz
2018-11-14
g. 19:00
170
3LMI 7
ATS Ligota Łabędzka UKS Ikar Mierzęcice -:- Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2018-11-14
g. 18:00
171
3LMI 7
Liswarta Lisów UKS Feniks Pyskowice -:- Szczegóły
SG: Henryk Malcher
2018-11-14
g. 18:00
172
3LMI 7
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry KTS II Gliwice -:- Szczegóły
SG: Eugeniusz Romik
2018-11-14
g. 18:00
173
3LMI 7
LKS Strażak Mikołów LKS Grom Złota Dama Poczesna -:- Szczegóły
SG: Sebastian Kuchta
2018-11-14
g. 18:00
174
3LMI 7
KS MAWA SPIN Częstochowa KŚ AZS Politechnika Gliwice -:- Szczegóły
SG: Michał Minda
2018-11-21
g. 18:00
175
3LMI 8
KS MAWA SPIN Częstochowa TRS Millenium Myszków -:- Szczegóły
SG: Rafał Michalak
2018-11-22
g. 17:00
176
3LMI 8
KŚ AZS Politechnika Gliwice LKS Strażak Mikołów -:- Szczegóły
SG: Marek Sajdak
2018-11-21
g. 18:30
177
3LMI 8
LKS Grom Złota Dama Poczesna MKS Skarbek II Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Dariusz Molenda
2018-11-21
g. 19:00
178
3LMI 8
KTS II Gliwice Liswarta Lisów -:- Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2018-11-21
g. 18:00
179
3LMI 8
UKS Feniks Pyskowice ATS Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
SG: Jan Sopel
2018-11-22
g. 19:30
180
3LMI 8
UKS Ikar Mierzęcice LKS Wilki Wilcza -:- Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2018-11-22
g. 19:00
181
3LMI 8
KS Unia Kalety MKS Skarbek III Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Wojciech Romik
2018-11-21
g. 18:00
182
3LMI 8
KU AZS UŚ Katowice UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze -:- Szczegóły
SG: Marta Nowak
2018-12-06
g. 17:30
183
3LMI 9
TRS Millenium Myszków KU AZS UŚ Katowice -:- Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2018-12-05
g. 17:30
184
3LMI 9
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze KS Unia Kalety -:- Szczegóły
SG: Julian Staroń
2018-12-05
g. 18:00
185
3LMI 9
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry UKS Ikar Mierzęcice -:- Szczegóły
SG: Wojciech Romik
2018-12-06
g. 18:00
186
3LMI 9
LKS Wilki Wilcza UKS Feniks Pyskowice -:- Szczegóły
SG: Piotr Wiciok
2018-12-05
g. 19:00
187
3LMI 9
ATS Ligota Łabędzka KTS II Gliwice -:- Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2018-12-05
g. 18:00
188
3LMI 9
Liswarta Lisów LKS Grom Złota Dama Poczesna -:- Szczegóły
SG: Henryk Malcher
2018-12-05
g. 18:00
189
3LMI 9
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry KŚ AZS Politechnika Gliwice -:- Szczegóły
SG: Marian Michalski
2018-12-05
g. 18:00
190
3LMI 9
LKS Strażak Mikołów KS MAWA SPIN Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Janusz Kowalski
2018-12-12
g. 18:00
191
3LMI 10
LKS Strażak Mikołów TRS Millenium Myszków -:- Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2018-12-12
g. 18:00
192
3LMI 10
KS MAWA SPIN Częstochowa MKS Skarbek II Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Jakub Michalski
2018-12-13
g. 17:00
193
3LMI 10
KŚ AZS Politechnika Gliwice Liswarta Lisów -:- Szczegóły
SG: Marek Sajdak
2018-12-12
g. 18:30
194
3LMI 10
LKS Grom Złota Dama Poczesna ATS Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
SG: Henryk Pałasz
2018-12-12
g. 19:00
195
3LMI 10
KTS II Gliwice LKS Wilki Wilcza -:- Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2018-12-12
g. 18:00
196
3LMI 10
UKS Feniks Pyskowice MKS Skarbek III Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Jan Sopel
2018-12-13
g. 19:30
197
3LMI 10
UKS Ikar Mierzęcice UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze -:- Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2018-12-13
g. 19:00
198
3LMI 10
KS Unia Kalety KU AZS UŚ Katowice -:- Szczegóły
SG: Eugeniusz Romik
2018-12-20
g. 17:30
199
3LMI 11
TRS Millenium Myszków KS Unia Kalety -:- Szczegóły
SG: Tomasz Żbikowski
2018-12-19
g. 18:00
200
3LMI 11
KU AZS UŚ Katowice UKS Ikar Mierzęcice -:- Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2018-12-19
g. 17:30
201
3LMI 11
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze UKS Feniks Pyskowice -:- Szczegóły
SG: Tadeusz Siwicki
2018-12-19
g. 18:00
202
3LMI 11
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry KTS II Gliwice -:- Szczegóły
SG: Marian Michalski
2018-12-20
g. 18:00
203
3LMI 11
LKS Wilki Wilcza LKS Grom Złota Dama Poczesna -:- Szczegóły
SG: Ryszard Stawiarz
2018-12-19
g. 19:00
204
3LMI 11
ATS Ligota Łabędzka KŚ AZS Politechnika Gliwice -:- Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2018-12-19
g. 18:00
205
3LMI 11
Liswarta Lisów KS MAWA SPIN Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Henryk Malcher
2018-12-19
g. 18:00
206
3LMI 11
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry LKS Strażak Mikołów -:- Szczegóły
SG: Eugeniusz Romik
2019-01-16
g. 18:00
207
3LMI 12
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry TRS Millenium Myszków -:- Szczegóły
SG: Marian Michalski
2019-01-16
g. 18:00
208
3LMI 12
LKS Strażak Mikołów Liswarta Lisów -:- Szczegóły
SG: Dominik Rzepka
2019-01-16
g. 18:00
209
3LMI 12
KS MAWA SPIN Częstochowa ATS Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
SG: Michał Minda
2019-01-17
g. 17:00
210
3LMI 12
KŚ AZS Politechnika Gliwice LKS Wilki Wilcza -:- Szczegóły
SG: Marek Sajdak
2019-01-16
g. 18:30
211
3LMI 12
LKS Grom Złota Dama Poczesna MKS Skarbek III Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Dariusz Molenda
2019-01-16
g. 19:00
212
3LMI 12
KTS II Gliwice UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze -:- Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2019-01-16
g. 18:00
213
3LMI 12
UKS Feniks Pyskowice KU AZS UŚ Katowice -:- Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2019-01-17
g. 19:30
214
3LMI 12
UKS Ikar Mierzęcice KS Unia Kalety -:- Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2019-01-24
g. 17:30
215
3LMI 13
TRS Millenium Myszków UKS Ikar Mierzęcice -:- Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2019-01-24
g. 19:00
216
3LMI 13
KS Unia Kalety UKS Feniks Pyskowice -:- Szczegóły
SG: Wojciech Romik
2019-01-23
g. 18:00
217
3LMI 13
KU AZS UŚ Katowice KTS II Gliwice -:- Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2019-01-23
g. 17:30
218
3LMI 13
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze LKS Grom Złota Dama Poczesna -:- Szczegóły
SG: Julian Staroń
2019-01-23
g. 18:00
219
3LMI 13
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry KŚ AZS Politechnika Gliwice -:- Szczegóły
SG: Jakub Michalski
2019-01-24
g. 18:00
220
3LMI 13
LKS Wilki Wilcza KS MAWA SPIN Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Piotr Wiciok
2019-01-23
g. 19:00
221
3LMI 13
ATS Ligota Łabędzka LKS Strażak Mikołów -:- Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2019-01-23
g. 18:00
222
3LMI 13
Liswarta Lisów MKS Skarbek II Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Henryk Malcher
2019-01-30
g. 18:00
223
3LMI 14
Liswarta Lisów TRS Millenium Myszków -:- Szczegóły
SG: Henryk Malcher
2019-01-30
g. 18:00
224
3LMI 14
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry ATS Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
SG: Marian Michalski
2019-01-30
g. 18:00
225
3LMI 14
LKS Strażak Mikołów LKS Wilki Wilcza -:- Szczegóły
SG: Sebastian Kuchta
2019-01-30
g. 18:00
226
3LMI 14
KS MAWA SPIN Częstochowa MKS Skarbek III Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Michał Minda
2019-01-31
g. 17:00
227
3LMI 14
KŚ AZS Politechnika Gliwice UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze -:- Szczegóły
SG: Marek Sajdak
2019-01-30
g. 18:30
228
3LMI 14
LKS Grom Złota Dama Poczesna KU AZS UŚ Katowice -:- Szczegóły
SG: Henryk Pałasz
2019-01-30
g. 19:00
229
3LMI 14
KTS II Gliwice KS Unia Kalety -:- Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2019-01-30
g. 18:00
230
3LMI 14
UKS Feniks Pyskowice UKS Ikar Mierzęcice -:- Szczegóły
SG: Jan Sopel
2019-02-07
g. 17:30
231
3LMI 15
TRS Millenium Myszków UKS Feniks Pyskowice -:- Szczegóły
SG: Tomasz Żbikowski
2019-02-07
g. 19:30
232
3LMI 15
UKS Ikar Mierzęcice KTS II Gliwice -:- Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2019-02-07
g. 19:00
233
3LMI 15
KS Unia Kalety LKS Grom Złota Dama Poczesna -:- Szczegóły
SG: Wojciech Romik
2019-02-06
g. 18:00
234
3LMI 15
KU AZS UŚ Katowice KŚ AZS Politechnika Gliwice -:- Szczegóły
SG: Marta Nowak
2019-02-06
g. 17:30
235
3LMI 15
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze KS MAWA SPIN Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Tadeusz Siwicki
2019-02-06
g. 18:00
236
3LMI 15
MKS Skarbek III Tarnowskie Góry LKS Strażak Mikołów -:- Szczegóły
SG: Jakub Michalski
2019-02-07
g. 18:00
237
3LMI 15
LKS Wilki Wilcza MKS Skarbek II Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Ryszard Stawiarz
2019-02-07
g. 19:00
238
3LMI 15
ATS Ligota Łabędzka Liswarta Lisów -:- Szczegóły
SG: Dariusz Steuer