Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Kobiet
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. JKTS I Jastrzębie Zdrój 9 18 81:9
2. KU AZS UJD II Częstochowa 9 16 74:16
3. KTS Gliwice 9 12 45:45
4. ULKS Ruch Pniów 9 10 41:49
5. UKS Huragan Sosnowiec 8 9 39:41
6. UKTS Sokół Orzesze 9 8 41:49
7. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 9 4 32:58
8. JKTS II Jastrzębie Zdrój 9 3 28:62
9. KU AZS UJD III Częstochowa 9 0 19:71

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-15
g. 18:30
W: pozytywna
001
2LK 1
KU AZS UJD II Częstochowa KU AZS UJD III Częstochowa 9:1 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2018-10-10
g. 19:30
W: pozytywna
002
2LK 1
JKTS I Jastrzębie Zdrój JKTS II Jastrzębie Zdrój 9:1 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2018-10-12
g. 19:00
W: pozytywna
003
2LK 1
UKS Huragan Sosnowiec UKTS Sokół Orzesze 7:3 Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2018-10-12
g. 18:00
W: pozytywna
004
2LK 1
ULKS Ruch Pniów KTS Gliwice 2:8 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2018-10-19
g. 18:00
W: pozytywna
005
2LK 2
ULKS Ruch Pniów UKTS Sokół Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2018-10-17
g. 19:00
W: pozytywna
006
2LK 2
KTS Gliwice KU AZS UJD II Częstochowa 2:8 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2018-10-19
g. 18:00
W: pozytywna
007
2LK 2
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry JKTS I Jastrzębie Zdrój 1:9 Szczegóły
SG: Marta Nowak
2018-10-19
g. 19:30
W: pozytywna
008
2LK 2
JKTS II Jastrzębie Zdrój UKS Huragan Sosnowiec 5:5 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2018-11-08
g. 18:00
W: pozytywna
009
2LK 3
UKTS Sokół Orzesze JKTS II Jastrzębie Zdrój 7:3 Szczegóły
SG: ? Woźniak
2018-10-26
g. 19:00
W: pozytywna
010
2LK 3
UKS Huragan Sosnowiec MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 7:3 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2018-10-26
g. 19:30
W: pozytywna
011
2LK 3
JKTS I Jastrzębie Zdrój KU AZS UJD III Częstochowa 10:0 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2018-10-26
g. 19:30
W: pozytywna
012
2LK 3
KU AZS UJD II Częstochowa ULKS Ruch Pniów 10:0 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2018-11-09
g. 18:00
W: pozytywna
013
2LK 4
KU AZS UJD II Częstochowa UKTS Sokół Orzesze 7:3 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2018-11-07
g. 19:00
W: pozytywna
014
2LK 4
KTS Gliwice JKTS I Jastrzębie Zdrój 0:10 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2018-11-09
g. 18:00
W: pozytywna
015
2LK 4
KU AZS UJD III Częstochowa UKS Huragan Sosnowiec 4:6 Szczegóły
SG: Michał Minda
2018-11-09
g. 18:00
W: pozytywna
016
2LK 4
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry JKTS II Jastrzębie Zdrój 7:3 Szczegóły
SG: Marta Nowak
2018-11-26
g. 19:00
W: pozytywna
017
2LK 5
UKTS Sokół Orzesze MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2018-11-16
g. 19:30
W: negatywna
018
2LK 5
JKTS II Jastrzębie Zdrój KU AZS UJD III Częstochowa 10:0 Szczegóły
SG: Izabela Maciejewska Paszek
2018-11-16
g. 19:00
W: pozytywna
019
2LK 5
UKS Huragan Sosnowiec KTS Gliwice 7:3 Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak
2018-11-16
g. 19:30
W: pozytywna
020
2LK 5
JKTS I Jastrzębie Zdrój ULKS Ruch Pniów 10:0 Szczegóły
SG: Jacek Paszek
2019-01-11
g. 18:00
W: pozytywna
021
2LK 6
KU AZS UJD II Częstochowa JKTS I Jastrzębie Zdrój 4:6 Szczegóły
SG: Michał Minda
2018-11-30
g. 18:00
W: pozytywna
022
2LK 6
ULKS Ruch Pniów UKS Huragan Sosnowiec 6:4 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2018-11-28
g. 19:00
W: pozytywna
023
2LK 6
KTS Gliwice JKTS II Jastrzębie Zdrój 6:4 Szczegóły
SG: Michał Wolny
2018-11-30
g. 18:00
W: pozytywna
024
2LK 6
KU AZS UJD III Częstochowa MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 3:7 Szczegóły
SG: Rafał Michalak
2018-12-14
g. 19:00
W: pozytywna
025
2LK 7
UKTS Sokół Orzesze KU AZS UJD III Częstochowa 7:3 Szczegóły
SG: Marian Spendel
2018-12-07
g. 18:00
W: pozytywna
026
2LK 7
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry KTS Gliwice 3:7 Szczegóły
SG: Jakub Michalski
2018-12-07
g. 19:30
W: negatywna
027
2LK 7
JKTS II Jastrzębie Zdrój ULKS Ruch Pniów 0:10 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2018-12-07
g. 19:00
028
2LK 7
UKS Huragan Sosnowiec KU AZS UJD II Częstochowa 2:8 Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2019-01-10
g. 18:00
029
2LK 8
JKTS I Jastrzębie Zdrój UKTS Sokół Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2018-11-30
g. 18:00
W: pozytywna
030
2LK 8
KU AZS UJD II Częstochowa JKTS II Jastrzębie Zdrój 8:2 Szczegóły
SG: Rafał Michalak
2019-01-11
g. 18:00
031
2LK 8
ULKS Ruch Pniów MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 7:3 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2019-01-11
g. 18:00
W: pozytywna
032
2LK 8
KTS Gliwice KU AZS UJD III Częstochowa 6:4 Szczegóły
SG: Kazimierz Paszkowski
2019-01-16
g. 18:00
W: pozytywna
033
2LK 9
UKTS Sokół Orzesze KTS Gliwice 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2019-01-18
g. 18:00
W: pozytywna
034
2LK 9
KU AZS UJD III Częstochowa ULKS Ruch Pniów 4:6 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2019-01-18
g. 18:00
W: pozytywna
035
2LK 9
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry KU AZS UJD II Częstochowa 0:10 Szczegóły
SG: Marta Nowak
2019-01-18
g. 19:00
W: pozytywna
036
2LK 9
UKS Huragan Sosnowiec JKTS I Jastrzębie Zdrój 1:9 Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak
2019-02-08
g. 18:00
W: negatywna
001
2LK 10
KU AZS UJD III Częstochowa JKTS I Jastrzębie Zdrój 0:10 Szczegóły
SG: Michał Minda
2019-02-08
g. 19:30
W: pozytywna
002
2LK 10
JKTS II Jastrzębie Zdrój KU AZS UJD II Częstochowa 0:10 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2019-02-06
g. 19:00
W: pozytywna
003
2LK 10
KTS Gliwice MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2019-02-19
g. 19:00
W: pozytywna
004
2LK 10
UKTS Sokół Orzesze ULKS Ruch Pniów 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2019-03-15
g. 19:30
005
2LK 11
JKTS II Jastrzębie Zdrój JKTS I Jastrzębie Zdrój -:- Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2019-03-15
g. 18:00
006
2LK 11
KU AZS UJD II Częstochowa MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2019-03-13
g. 19:00
007
2LK 11
KTS Gliwice UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
SG: Szymon Mitręga
2019-03-15
g. 19:00
008
2LK 11
UKS Huragan Sosnowiec KU AZS UJD III Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2019-03-22
g. 19:30
009
2LK 12
JKTS I Jastrzębie Zdrój MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2019-03-22
g. 19:00
010
2LK 12
UKTS Sokół Orzesze KU AZS UJD II Częstochowa -:- Szczegóły
SG: ? Woźniak
2019-03-22
g. 19:00
011
2LK 12
UKS Huragan Sosnowiec ULKS Ruch Pniów -:- Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2019-03-22
g. 18:00
012
2LK 12
KU AZS UJD III Częstochowa JKTS II Jastrzębie Zdrój -:- Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2019-03-29
g. 19:00
013
2LK 13
UKTS Sokół Orzesze JKTS I Jastrzębie Zdrój -:- Szczegóły
SG: Marian Spendel
2019-03-27
g. 19:00
014
2LK 13
KTS Gliwice UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
SG: Kazimierz Paszkowski
2019-03-29
g. 18:00
015
2LK 13
ULKS Ruch Pniów KU AZS UJD III Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Jan Sopel
2019-03-29
g. 19:30
016
2LK 13
JKTS II Jastrzębie Zdrój MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2019-04-05
g. 18:00
017
2LK 14
KU AZS UJD II Częstochowa UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2019-04-03
g. 19:00
018
2LK 14
KTS Gliwice ULKS Ruch Pniów -:- Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2019-04-05
g. 19:30
019
2LK 14
JKTS II Jastrzębie Zdrój UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
SG: Jacek Paszek
2019-04-05
g. 18:00
020
2LK 14
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry KU AZS UJD III Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Marta Nowak
2019-04-12
g. 19:30
021
2LK 15
JKTS I Jastrzębie Zdrój UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2019-04-12
g. 18:00
022
2LK 15
ULKS Ruch Pniów KU AZS UJD II Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Jan Sopel
2019-04-12
g. 18:00
023
2LK 15
KU AZS UJD III Częstochowa KTS Gliwice -:- Szczegóły
SG: Rafał Michalak
2019-04-12
g. 18:00
024
2LK 15
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2019-05-10
g. 18:00
025
2LK 16
ULKS Ruch Pniów JKTS I Jastrzębie Zdrój -:- Szczegóły
SG: Jan Sopel
2019-05-10
g. 18:00
026
2LK 16
KU AZS UJD II Częstochowa KTS Gliwice -:- Szczegóły
SG: Rafał Michalak
2019-05-10
g. 19:00
027
2LK 16
UKS Huragan Sosnowiec JKTS II Jastrzębie Zdrój -:- Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak
2019-05-10
g. 18:00
028
2LK 16
KU AZS UJD III Częstochowa UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2019-05-17
g. 19:30
029
2LK 17
JKTS I Jastrzębie Zdrój KTS Gliwice -:- Szczegóły
SG: Jacek Paszek
2019-05-17
g. 18:00
030
2LK 17
KU AZS UJD III Częstochowa KU AZS UJD II Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2019-05-17
g. 18:00
031
2LK 17
ULKS Ruch Pniów JKTS II Jastrzębie Zdrój -:- Szczegóły
SG: Jan Sopel
2019-05-17
g. 18:00
032
2LK 17
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
SG: Marta Nowak
2019-05-24
g. 19:30
033
2LK 18
JKTS I Jastrzębie Zdrój KU AZS UJD II Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2019-05-24
g. 19:30
034
2LK 18
JKTS II Jastrzębie Zdrój KTS Gliwice -:- Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2019-05-24
g. 18:00
035
2LK 18
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry ULKS Ruch Pniów -:- Szczegóły
SG: Andrzej Jędras
2019-05-24
g. 19:00
036
2LK 18
UKTS Sokół Orzesze UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz