Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Kobiet
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-15
g. 18:30
W: pozytywna
001
2LK 1
KU AZS UJD II Częstochowa KU AZS UJD III Częstochowa 9:1 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2018-10-10
g. 19:30
W: pozytywna
002
2LK 1
JKTS I Jastrzębie Zdrój JKTS II Jastrzębie Zdrój 9:1 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2018-10-12
g. 19:00
003
2LK 1
UKS Huragan Sosnowiec UKTS Sokół Orzesze 7:3 Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2018-10-12
g. 18:00
W: pozytywna
004
2LK 1
ULKS Ruch Pniów KTS Gliwice 2:8 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2018-10-19
g. 18:00
005
2LK 2
ULKS Ruch Pniów UKTS Sokół Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2018-10-17
g. 19:00
W: pozytywna
006
2LK 2
KTS Gliwice KU AZS UJD II Częstochowa 2:8 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2018-10-19
g. 18:00
007
2LK 2
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry JKTS I Jastrzębie Zdrój 1:9 Szczegóły
SG: Marta Nowak
2018-10-19
g. 19:30
008
2LK 2
JKTS II Jastrzębie Zdrój UKS Huragan Sosnowiec 5:5 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2018-10-26
g. 19:00
009
2LK 3
UKTS Sokół Orzesze JKTS II Jastrzębie Zdrój -:- Szczegóły
SG: ? Woźniak
2018-10-26
g. 19:00
010
2LK 3
UKS Huragan Sosnowiec MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2018-10-26
g. 19:30
011
2LK 3
JKTS I Jastrzębie Zdrój KU AZS UJD III Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2018-10-26
g. 19:30
012
2LK 3
KU AZS UJD II Częstochowa ULKS Ruch Pniów -:- Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2018-11-09
g. 18:00
013
2LK 4
KU AZS UJD II Częstochowa UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2018-11-07
g. 19:00
014
2LK 4
KTS Gliwice JKTS I Jastrzębie Zdrój -:- Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2018-11-09
g. 18:00
015
2LK 4
KU AZS UJD III Częstochowa UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
SG: Michał Minda
2018-11-09
g. 18:00
016
2LK 4
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry JKTS II Jastrzębie Zdrój -:- Szczegóły
SG: Marta Nowak
2018-11-16
g. 19:00
017
2LK 5
UKTS Sokół Orzesze MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2018-11-16
g. 19:30
018
2LK 5
JKTS II Jastrzębie Zdrój KU AZS UJD III Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Izabela Maciejewska Paszek
2018-11-16
g. 19:00
019
2LK 5
UKS Huragan Sosnowiec KTS Gliwice -:- Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak
2018-11-16
g. 19:30
020
2LK 5
JKTS I Jastrzębie Zdrój ULKS Ruch Pniów -:- Szczegóły
SG: Jacek Paszek
2018-11-30
g. 18:00
021
2LK 6
KU AZS UJD II Częstochowa JKTS I Jastrzębie Zdrój -:- Szczegóły
SG: Michał Minda
2018-11-30
g. 18:00
022
2LK 6
ULKS Ruch Pniów UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2018-11-28
g. 19:00
023
2LK 6
KTS Gliwice JKTS II Jastrzębie Zdrój -:- Szczegóły
SG: Michał Wolny
2018-11-30
g. 18:00
024
2LK 6
KU AZS UJD III Częstochowa MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Rafał Michalak
2018-12-07
g. 19:00
025
2LK 7
UKTS Sokół Orzesze KU AZS UJD III Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Marian Spendel
2018-12-07
g. 18:00
026
2LK 7
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry KTS Gliwice -:- Szczegóły
SG: Jakub Michalski
2018-12-07
g. 19:30
027
2LK 7
JKTS II Jastrzębie Zdrój ULKS Ruch Pniów -:- Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2018-12-07
g. 19:00
028
2LK 7
UKS Huragan Sosnowiec KU AZS UJD II Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2019-01-11
g. 19:30
029
2LK 8
JKTS I Jastrzębie Zdrój UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2019-01-11
g. 18:00
030
2LK 8
KU AZS UJD II Częstochowa JKTS II Jastrzębie Zdrój -:- Szczegóły
SG: Rafał Michalak
2019-01-11
g. 18:00
031
2LK 8
ULKS Ruch Pniów MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Jan Sopel
2019-01-09
g. 19:00
032
2LK 8
KTS Gliwice KU AZS UJD III Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Kazimierz Paszkowski
2019-01-25
g. 19:00
033
2LK 9
UKTS Sokół Orzesze KTS Gliwice -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2019-01-25
g. 18:00
034
2LK 9
KU AZS UJD III Częstochowa ULKS Ruch Pniów -:- Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2019-01-25
g. 18:00
035
2LK 9
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry KU AZS UJD II Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Marta Nowak
2019-01-25
g. 19:00
036
2LK 9
UKS Huragan Sosnowiec JKTS I Jastrzębie Zdrój -:- Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak