Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Liga Okręgowa (gr. II)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 20 36 160:40
2. LKS Wilki Wilcza 20 36 143:57
3. ATS II Ligota Łabędzka 20 31 141:59
4. LKS Młodość Rudno 20 27 115:85
5. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 20 21 90:110
6. GKS Gwarek Ornontowice 20 17 93:107
7. ULKS Ruch Pniów 20 17 84:116
8. LKS Naprzód Świbie 20 16 90:110
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Naprzód Żernica 18 20 100:80
2. LKS Strażak II Mikołów 18 15 82:98
3. ATS Cornilleau Gliwice 18 12 74:106
4. ULKS Pławniowice 18 10 59:121
5. UKS Feniks II Pyskowice 18 7 63:117
6. UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze 18 3 46:134
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-19
g. 18:00
W: pozytywna
500
LOII 1
ULKS Ruch Pniów ATS II Ligota Łabędzka 2:8 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2017-10-18
g. 17:30
W: pozytywna
501
LOII 1
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze 10:0 Szczegóły
SG: Tadeusz Siwicki
2017-10-19
g. 18:45
W: pozytywna
502
LOII 1
ATS Cornilleau Gliwice UKS Feniks II Pyskowice 8:2 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2017-10-19
g. 18:00
W: pozytywna
503
LOII 1
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka ULKS Pławniowice 7:3 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2017-10-19
g. 18:00
W: pozytywna
504
LOII 1
LKS Wilki Wilcza LKS Naprzód Świbie 8:2 Szczegóły
SG: Ryszard Stawiarz
2017-10-19
g. 18:00
W: pozytywna
505
LOII 1
GKS Gwarek Ornontowice LKS Strażak II Mikołów 7:3 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2017-10-18
g. 17:30
W: pozytywna
506
LOII 1
LKS Naprzód Żernica LKS Młodość Rudno 7:3 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2017-10-27
g. 17:30
W: pozytywna
507
LOII 2
UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze ULKS Ruch Pniów 3:7 Szczegóły
SG: Marcin Krause
2017-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
508
LOII 2
UKS Feniks II Pyskowice UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 0:10 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2017-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
509
LOII 2
ULKS Pławniowice ATS Cornilleau Gliwice 2:8 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2017-11-02
g. 18:00
W: pozytywna
510
LOII 2
LKS Naprzód Świbie ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 8:2 Szczegóły
SG:
2017-10-23
g. 18:30
W: pozytywna
511
LOII 2
LKS Strażak II Mikołów LKS Wilki Wilcza 2:8 Szczegóły
SG: Kazimierz Kuchta
2017-10-26
g. 18:00
W: pozytywna
512
LOII 2
LKS Młodość Rudno GKS Gwarek Ornontowice 6:4 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2017-10-25
g. 17:30
W: pozytywna
513
LOII 2
LKS Naprzód Żernica ATS II Ligota Łabędzka 1:9 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2017-11-09
g. 18:00
W: pozytywna
514
LOII 3
ULKS Ruch Pniów UKS Feniks II Pyskowice 6:4 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2017-11-08
g. 17:30
W: pozytywna
515
LOII 3
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze ULKS Pławniowice 9:1 Szczegóły
SG: Tadeusz Siwicki
2017-11-09
g. 18:45
W: pozytywna
516
LOII 3
ATS Cornilleau Gliwice LKS Naprzód Świbie 4:6 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2017-11-09
g. 18:00
W: pozytywna
517
LOII 3
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka LKS Strażak II Mikołów 6:4 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2017-11-09
g. 18:00
W: pozytywna
518
LOII 3
LKS Wilki Wilcza LKS Młodość Rudno 8:2 Szczegóły
SG: Piotr Wiciok
2017-11-09
g. 18:00
W: pozytywna
519
LOII 3
GKS Gwarek Ornontowice LKS Naprzód Żernica 8:2 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2017-11-08
g. 19:00
W: pozytywna
520
LOII 3
ATS II Ligota Łabędzka UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze 9:1 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2017-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
521
LOII 4
ULKS Pławniowice ULKS Ruch Pniów 4:6 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2017-11-16
g. 18:00
W: pozytywna
522
LOII 4
LKS Naprzód Świbie UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 5:5 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2017-11-13
g. 18:30
W: pozytywna
523
LOII 4
LKS Strażak II Mikołów ATS Cornilleau Gliwice 6:4 Szczegóły
SG: Sebastian Kuchta
2017-11-16
g. 18:00
W: pozytywna
524
LOII 4
LKS Młodość Rudno ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 9:1 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2017-11-15
g. 17:30
W: pozytywna
525
LOII 4
LKS Naprzód Żernica LKS Wilki Wilcza 2:8 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2017-11-16
g. 18:00
W: pozytywna
526
LOII 4
GKS Gwarek Ornontowice ATS II Ligota Łabędzka 4:6 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2017-11-15
g. 18:00
W: negatywna
527
LOII 4
UKS Feniks II Pyskowice UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze 10:0 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2017-11-23
g. 18:00
W: pozytywna
528
LOII 5
ULKS Ruch Pniów LKS Naprzód Świbie 3:7 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2017-11-22
g. 17:30
W: pozytywna
529
LOII 5
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze LKS Strażak II Mikołów 10:0 Szczegóły
SG: Tadeusz Siwicki
2017-11-23
g. 18:45
W: pozytywna
530
LOII 5
ATS Cornilleau Gliwice LKS Młodość Rudno 2:8 Szczegóły
SG: Jarosław Tomicki
2017-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
531
LOII 5
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka LKS Naprzód Żernica 6:4 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2017-11-23
g. 18:00
W: pozytywna
532
LOII 5
LKS Wilki Wilcza GKS Gwarek Ornontowice 8:2 Szczegóły
SG: Ryszard Stawiarz
2017-11-22
g. 19:00
W: pozytywna
533
LOII 5
ATS II Ligota Łabędzka UKS Feniks II Pyskowice 10:0 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2017-11-24
g. 17:30
W: pozytywna
534
LOII 5
UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze ULKS Pławniowice 4:6 Szczegóły
SG: Tadeusz Siwicki
2017-11-27
g. 18:30
W: pozytywna
535
LOII 6
LKS Strażak II Mikołów ULKS Ruch Pniów 8:2 Szczegóły
SG: Janusz Kowalski
2017-11-30
g. 18:00
W: pozytywna
536
LOII 6
LKS Młodość Rudno UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 1:9 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2017-11-29
g. 17:30
W: pozytywna
537
LOII 6
LKS Naprzód Żernica ATS Cornilleau Gliwice 4:6 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2017-11-30
g. 18:00
W: pozytywna
538
LOII 6
GKS Gwarek Ornontowice ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 4:6 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2017-11-30
g. 18:00
W: pozytywna
539
LOII 6
LKS Wilki Wilcza ATS II Ligota Łabędzka 6:4 Szczegóły
SG: Piotr Wiciok
2017-11-30
g. 18:00
W: pozytywna
540
LOII 6
LKS Naprzód Świbie UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze 6:4 Szczegóły
SG: Rafał Kobiński
2017-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
541
LOII 6
ULKS Pławniowice UKS Feniks II Pyskowice 5:5 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2017-12-07
g. 18:00
W: pozytywna
542
LOII 7
ULKS Ruch Pniów LKS Młodość Rudno 2:8 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2017-12-11
g. 17:30
W: pozytywna
543
LOII 7
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze LKS Naprzód Żernica 7:3 Szczegóły
SG: Tadeusz Siwicki
2017-12-07
g. 18:45
W: pozytywna
544
LOII 7
ATS Cornilleau Gliwice GKS Gwarek Ornontowice 4:6 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2017-12-07
g. 18:00
W: pozytywna
545
LOII 7
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka LKS Wilki Wilcza 3:7 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2017-12-06
g. 19:00
W: pozytywna
546
LOII 7
ATS II Ligota Łabędzka ULKS Pławniowice 9:1 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2017-12-06
g. 18:00
W: pozytywna
547
LOII 7
UKS Feniks II Pyskowice LKS Naprzód Świbie 2:8 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2017-12-08
g. 17:30
W: pozytywna
548
LOII 7
UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze LKS Strażak II Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Marcin Krause
2017-12-13
g. 17:30
W: pozytywna
549
LOII 8
LKS Naprzód Żernica ULKS Ruch Pniów 4:6 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2017-12-14
g. 18:00
W: pozytywna
550
LOII 8
GKS Gwarek Ornontowice UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 2:8 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2017-12-14
g. 18:00
W: pozytywna
551
LOII 8
LKS Wilki Wilcza ATS Cornilleau Gliwice 10:0 Szczegóły
SG: Ryszard Stawiarz
2017-12-14
g. 18:00
W: pozytywna
552
LOII 8
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka ATS II Ligota Łabędzka 1:9 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2017-12-14
g. 18:00
W: pozytywna
553
LOII 8
LKS Młodość Rudno UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze 8:2 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2017-12-11
g. 18:30
W: pozytywna
554
LOII 8
LKS Strażak II Mikołów UKS Feniks II Pyskowice 8:2 Szczegóły
SG: Dominik Rzepka
2017-12-14
g. 18:00
W: pozytywna
555
LOII 8
LKS Naprzód Świbie ULKS Pławniowice 7:3 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2017-12-21
g. 18:00
W: pozytywna
556
LOII 9
ULKS Ruch Pniów GKS Gwarek Ornontowice 6:4 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2017-12-20
g. 17:30
W: pozytywna
557
LOII 9
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze LKS Wilki Wilcza 8:2 Szczegóły
SG: Tadeusz Siwicki
2017-12-28
g. 18:45
W: pozytywna
558
LOII 9
ATS Cornilleau Gliwice ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 3:7 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2017-12-20
g. 19:00
W: pozytywna
559
LOII 9
ATS II Ligota Łabędzka LKS Naprzód Świbie 9:1 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2017-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
560
LOII 9
ULKS Pławniowice LKS Strażak II Mikołów 2:8 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2017-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
561
LOII 9
UKS Feniks II Pyskowice LKS Młodość Rudno 2:8 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2017-12-22
g. 17:30
W: pozytywna
562
LOII 9
UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze LKS Naprzód Żernica 0:10 Szczegóły
SG: Marcin Krause
2018-01-04
g. 18:00
W: pozytywna
563
LOII 10
LKS Wilki Wilcza ULKS Ruch Pniów 7:3 Szczegóły
SG: Piotr Wiciok
2018-01-04
g. 18:00
W: pozytywna
564
LOII 10
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 5:5 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2018-01-04
g. 18:45
W: pozytywna
565
LOII 10
ATS Cornilleau Gliwice ATS II Ligota Łabędzka 1:9 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2018-01-04
g. 18:00
W: pozytywna
566
LOII 10
LKS Strażak II Mikołów LKS Naprzód Świbie 5:5 Szczegóły
SG: Janusz Kowalski
2018-01-04
g. 18:00
W: pozytywna
567
LOII 10
LKS Młodość Rudno ULKS Pławniowice 10:0 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2018-01-03
g. 17:30
W: pozytywna
568
LOII 10
LKS Naprzód Żernica UKS Feniks II Pyskowice 7:3 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2018-01-04
g. 18:00
W: pozytywna
569
LOII 10
GKS Gwarek Ornontowice UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze 8:2 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2018-01-11
g. 18:00
W: pozytywna
570
LOII 11
ULKS Ruch Pniów ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 5:5 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2018-01-10
g. 17:30
W: pozytywna
571
LOII 11
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze ATS Cornilleau Gliwice 9:1 Szczegóły
SG: Tadeusz Siwicki
2018-01-10
g. 19:00
W: pozytywna
572
LOII 11
ATS II Ligota Łabędzka LKS Strażak II Mikołów 7:3 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2018-01-11
g. 18:00
W: pozytywna
573
LOII 11
LKS Naprzód Świbie LKS Młodość Rudno 3:7 Szczegóły
SG: Rafał Kobiński
2018-01-10
g. 18:00
W: pozytywna
574
LOII 11
ULKS Pławniowice LKS Naprzód Żernica 2:8 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2018-01-10
g. 18:00
W: pozytywna
575
LOII 11
UKS Feniks II Pyskowice GKS Gwarek Ornontowice 4:6 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2018-01-12
g. 17:30
W: pozytywna
576
LOII 11
UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze LKS Wilki Wilcza 1:9 Szczegóły
SG: Marcin Krause
2018-01-18
g. 18:45
W: pozytywna
577
LOII 12
ATS Cornilleau Gliwice ULKS Ruch Pniów 2:8 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2018-01-17
g. 17:30
W: pozytywna
578
LOII 12
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze ATS II Ligota Łabędzka 7:3 Szczegóły
SG: Tadeusz Siwicki
2018-01-18
g. 18:00
W: pozytywna
579
LOII 12
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze 8:2 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2018-01-18
g. 18:00
W: pozytywna
580
LOII 12
LKS Wilki Wilcza UKS Feniks II Pyskowice 7:3 Szczegóły
SG: Ryszard Stawiarz
2018-01-18
g. 18:00
W: pozytywna
581
LOII 12
GKS Gwarek Ornontowice ULKS Pławniowice 7:3 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2018-01-17
g. 17:30
W: pozytywna
582
LOII 12
LKS Naprzód Żernica LKS Naprzód Świbie 7:3 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2018-01-23
g. 18:00
W: pozytywna
583
LOII 12
LKS Młodość Rudno LKS Strażak II Mikołów 8:2 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2018-01-25
g. 18:00
W: pozytywna
584
LOII 13
ULKS Ruch Pniów UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 3:7 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2018-01-24
g. 19:00
W: pozytywna
585
LOII 13
ATS II Ligota Łabędzka LKS Młodość Rudno 5:5 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2018-01-22
g. 18:30
W: pozytywna
586
LOII 13
LKS Strażak II Mikołów LKS Naprzód Żernica 3:7 Szczegóły
SG: Sebastian Kuchta
2018-01-25
g. 18:00
W: pozytywna
587
LOII 13
LKS Naprzód Świbie GKS Gwarek Ornontowice 5:5 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2018-01-24
g. 18:00
W: pozytywna
588
LOII 13
ULKS Pławniowice LKS Wilki Wilcza 1:9 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2018-01-24
g. 18:00
W: pozytywna
589
LOII 13
UKS Feniks II Pyskowice ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 4:6 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2018-01-26
g. 17:30
W: pozytywna
590
LOII 13
UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze ATS Cornilleau Gliwice 5:5 Szczegóły
SG: Marcin Krause
2018-02-21
g. 17:30
W: pozytywna
1001
LOII 14
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze GKS Gwarek Ornontowice 9:1 Szczegóły
SG: Tadeusz Siwicki
2018-02-19
g. 18:30
W: pozytywna
1007
LOII 14
LKS Strażak II Mikołów ULKS Pławniowice 4:6 Szczegóły
SG: Janusz Kowalski
2018-02-21
g. 17:30
W: pozytywna
1009
LOII 14
LKS Naprzód Żernica UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze 7:3 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2018-02-21
g. 18:00
W: pozytywna
1025
LOII 14
UKS Feniks II Pyskowice ATS Cornilleau Gliwice 5:5 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2018-02-22
g. 18:00
W: pozytywna
1042
LOII 14
ULKS Ruch Pniów LKS Wilki Wilcza 3:7 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2018-02-22
g. 18:00
W: pozytywna
1043
LOII 14
LKS Naprzód Świbie ATS II Ligota Łabędzka 2:8 Szczegóły
SG: Rafał Kobiński
2018-02-22
g. 18:00
W: pozytywna
1044
LOII 14
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka LKS Młodość Rudno 3:7 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2018-02-28
g. 17:30
W: pozytywna
1310
LOII 15
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze ULKS Ruch Pniów 9:1 Szczegóły
SG: Tadeusz Siwicki
2018-02-28
g. 17:30
W: pozytywna
1311
LOII 15
LKS Naprzód Żernica ULKS Pławniowice 4:6 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2018-02-28
g. 18:00
W: pozytywna
1316
LOII 15
UKS Feniks II Pyskowice LKS Strażak II Mikołów 3:7 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2018-02-28
g. 19:00
W: pozytywna
1319
LOII 15
ATS II Ligota Łabędzka ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 5:5 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2018-03-01
g. 18:00
W: pozytywna
1324
LOII 15
GKS Gwarek Ornontowice LKS Młodość Rudno 4:6 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2018-03-01
g. 18:00
W: pozytywna
1325
LOII 15
LKS Naprzód Świbie LKS Wilki Wilcza 4:6 Szczegóły
SG: Piotr Klencz
2018-03-01
g. 18:45
W: pozytywna
1326
LOII 15
ATS Cornilleau Gliwice UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze 7:3 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2018-03-05
g. 18:30
W: pozytywna
1330
LOII 16
LKS Strażak II Mikołów UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze 8:2 Szczegóły
SG: Dominik Rzepka
2018-03-07
g. 17:30
W: pozytywna
1331
LOII 16
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze LKS Naprzód Świbie 8:2 Szczegóły
SG: Tadeusz Siwicki
2018-03-07
g. 18:00
W: pozytywna
1336
LOII 16
UKS Feniks II Pyskowice ULKS Pławniowice 7:3 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2018-03-08
g. 18:00
W: pozytywna
1341
LOII 16
GKS Gwarek Ornontowice ULKS Ruch Pniów 5:5 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2018-03-08
g. 18:00
W: pozytywna
1342
LOII 16
LKS Wilki Wilcza ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 9:1 Szczegóły
SG: Piotr Wiciok
2018-03-08
g. 18:00
W: pozytywna
1343
LOII 16
LKS Młodość Rudno ATS II Ligota Łabędzka 5:5 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2018-03-08
g. 18:45
W: pozytywna
1348
LOII 16
ATS Cornilleau Gliwice LKS Naprzód Żernica 4:6 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2018-03-14
g. 17:30
W: pozytywna
1352
LOII 17
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 10:0 Szczegóły
SG: Tadeusz Siwicki
2018-03-14
g. 18:00
W: pozytywna
1355
LOII 17
ULKS Pławniowice UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze 6:4 Szczegóły
SG: Leszek Pięta
2018-03-14
g. 18:00
W: pozytywna
1356
LOII 17
UKS Feniks II Pyskowice LKS Naprzód Żernica 2:8 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2018-03-14
g. 19:00
W: pozytywna
1359
LOII 17
ATS II Ligota Łabędzka GKS Gwarek Ornontowice 9:1 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2018-03-15
g. 18:00
W: pozytywna
1361
LOII 17
LKS Młodość Rudno LKS Wilki Wilcza 2:8 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2018-03-15
g. 18:00
W: pozytywna
1362
LOII 17
LKS Naprzód Świbie ULKS Ruch Pniów 3:7 Szczegóły
SG: Rafał Kobiński
2018-03-15
g. 18:45
W: pozytywna
1370
LOII 17
ATS Cornilleau Gliwice LKS Strażak II Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2018-03-21
g. 17:30
W: pozytywna
1373
LOII 18
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze LKS Młodość Rudno 9:1 Szczegóły
SG: Tadeusz Siwicki
2018-03-21
g. 17:30
W: pozytywna
1374
LOII 18
LKS Naprzód Żernica LKS Strażak II Mikołów 9:1 Szczegóły
SG: Rajnard Dyrszka
2018-03-21
g. 19:00
W: pozytywna
1378
LOII 18
ATS II Ligota Łabędzka LKS Wilki Wilcza 6:4 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2018-03-22
g. 18:00
W: pozytywna
1383
LOII 18
GKS Gwarek Ornontowice LKS Naprzód Świbie 5:5 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2018-04-03
g. 19:00
W: pozytywna
1384
LOII 18
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka ULKS Ruch Pniów 8:2 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2018-03-22
g. 18:45
W: pozytywna
1389
LOII 18
ATS Cornilleau Gliwice ULKS Pławniowice 5:5 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2018-03-23
g. 17:30
W: pozytywna
1390
LOII 18
UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze UKS Feniks II Pyskowice 5:5 Szczegóły
SG: Tadeusz Siwicki
2018-04-04
g. 19:00
W: pozytywna
1396
LOII 19
ATS II Ligota Łabędzka UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 3:7 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2018-04-05
g. 18:00
W: pozytywna
1398
LOII 19
GKS Gwarek Ornontowice LKS Wilki Wilcza 4:6 Szczegóły
SG: Henryk Orłowski
2018-04-05
g. 18:00
W: pozytywna
1399
LOII 19
LKS Młodość Rudno ULKS Ruch Pniów 5:5 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2018-04-05
g. 18:00
W: pozytywna
1400
LOII 19
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka LKS Naprzód Świbie 6:4 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2018-04-11
g. 19:00
W: pozytywna
1407
LOII 20
ATS II Ligota Łabędzka ULKS Ruch Pniów 8:2 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2018-04-12
g. 18:00
W: pozytywna
1411
LOII 20
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka GKS Gwarek Ornontowice 4:6 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2018-04-12
g. 18:00
W: pozytywna
1412
LOII 20
LKS Młodość Rudno LKS Naprzód Świbie 6:4 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2018-04-12
g. 18:00
W: pozytywna
1413
LOII 20
LKS Wilki Wilcza UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 6:4 Szczegóły
SG: Ryszard Stawiarz