Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Liga Okręgowa (gr. I)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 16 31 129:31
2. KTS II Lędziny 16 25 104:56
3. LKS Lesznianka III Leszna Górna 16 20 95:65
4. LKS Lesznianka II Leszna Górna 16 16 85:75
5. LZS 45 Bujaków 16 15 72:88
6. PKS Olimpijczyk II Gilowice 16 14 78:82
7. UKS Wisła Wiślanie 16 12 68:92
8. Talent Sferawent II Cieszyn 16 7 53:107
9. LITS Meble Anders III Żywiec 16 4 36:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-26
g. 17:30
W: pozytywna
456
LOI 1
LKS Lesznianka III Leszna Górna LKS Lesznianka II Leszna Górna 6:4 Szczegóły
2017-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
457
LOI 1
PKS Olimpijczyk II Gilowice LZS 45 Bujaków 5:5 Szczegóły
2017-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
458
LOI 1
MKS II Czechowice Dziedzice KTS II Lędziny 6:4 Szczegóły
2017-10-26
g. 18:00
W: pozytywna
459
LOI 1
UKS Wisła Wiślanie Talent Sferawent II Cieszyn 8:2 Szczegóły
2017-11-08
g. 18:30
W: pozytywna
460
LOI 2
LITS Meble Anders III Żywiec LKS Lesznianka III Leszna Górna 1:9 Szczegóły
2017-11-09
g. 17:30
W: pozytywna
461
LOI 2
LKS Lesznianka II Leszna Górna PKS Olimpijczyk II Gilowice 8:2 Szczegóły
2017-11-08
g. 18:00
W: pozytywna
462
LOI 2
LZS 45 Bujaków MKS II Czechowice Dziedzice 1:9 Szczegóły
2017-11-09
g. 18:30
W: pozytywna
463
LOI 2
KTS II Lędziny UKS Wisła Wiślanie 7:3 Szczegóły
2017-11-15
g. 18:00
W: negatywna
465
LOI 3
PKS Olimpijczyk II Gilowice LITS Meble Anders III Żywiec 10:0 Szczegóły
2017-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
466
LOI 3
MKS II Czechowice Dziedzice LKS Lesznianka II Leszna Górna 9:1 Szczegóły
2017-11-16
g. 18:00
W: pozytywna
467
LOI 3
UKS Wisła Wiślanie LZS 45 Bujaków 5:5 Szczegóły
2017-11-16
g. 18:30
W: pozytywna
468
LOI 3
Talent Sferawent II Cieszyn KTS II Lędziny 2:8 Szczegóły
2017-11-22
g. 18:30
W: pozytywna
470
LOI 4
LITS Meble Anders III Żywiec MKS II Czechowice Dziedzice 0:10 Szczegóły
2017-11-23
g. 17:30
W: pozytywna
471
LOI 4
LKS Lesznianka II Leszna Górna UKS Wisła Wiślanie 7:3 Szczegóły
2017-11-22
g. 18:00
W: pozytywna
472
LOI 4
LZS 45 Bujaków Talent Sferawent II Cieszyn 4:6 Szczegóły
2017-11-23
g. 17:30
W: pozytywna
474
LOI 4
LKS Lesznianka III Leszna Górna PKS Olimpijczyk II Gilowice 5:5 Szczegóły
2017-11-30
g. 18:00
W: pozytywna
475
LOI 5
UKS Wisła Wiślanie LITS Meble Anders III Żywiec 6:4 Szczegóły
2017-11-30
g. 18:30
W: pozytywna
476
LOI 5
Talent Sferawent II Cieszyn LKS Lesznianka II Leszna Górna 1:9 Szczegóły
2017-12-04
g. 18:30
W: pozytywna
477
LOI 5
KTS II Lędziny LZS 45 Bujaków 9:1 Szczegóły
2017-12-11
g. 17:00
W: pozytywna
478
LOI 5
MKS II Czechowice Dziedzice LKS Lesznianka III Leszna Górna 6:4 Szczegóły
2017-12-06
g. 18:30
W: pozytywna
480
LOI 6
LITS Meble Anders III Żywiec Talent Sferawent II Cieszyn 5:5 Szczegóły
2017-12-07
g. 17:30
W: pozytywna
481
LOI 6
LKS Lesznianka II Leszna Górna KTS II Lędziny 5:5 Szczegóły
2017-12-07
g. 17:30
W: pozytywna
483
LOI 6
LKS Lesznianka III Leszna Górna UKS Wisła Wiślanie 6:4 Szczegóły
2017-12-06
g. 18:00
W: pozytywna
484
LOI 6
PKS Olimpijczyk II Gilowice MKS II Czechowice Dziedzice 1:9 Szczegóły
2017-12-14
g. 18:30
W: pozytywna
485
LOI 7
KTS II Lędziny LITS Meble Anders III Żywiec 8:2 Szczegóły
2017-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
486
LOI 7
LZS 45 Bujaków LKS Lesznianka II Leszna Górna 5:5 Szczegóły
2017-12-14
g. 18:30
W: pozytywna
487
LOI 7
Talent Sferawent II Cieszyn LKS Lesznianka III Leszna Górna 2:8 Szczegóły
2017-12-14
g. 18:00
W: pozytywna
488
LOI 7
UKS Wisła Wiślanie PKS Olimpijczyk II Gilowice 7:3 Szczegóły
2018-01-10
g. 18:30
W: pozytywna
490
LOI 8
LITS Meble Anders III Żywiec LZS 45 Bujaków 3:7 Szczegóły
2018-01-11
g. 17:30
W: pozytywna
492
LOI 8
LKS Lesznianka III Leszna Górna KTS II Lędziny 5:5 Szczegóły
2018-01-10
g. 18:00
W: pozytywna
493
LOI 8
PKS Olimpijczyk II Gilowice Talent Sferawent II Cieszyn 7:3 Szczegóły
2018-01-10
g. 18:00
W: pozytywna
494
LOI 8
MKS II Czechowice Dziedzice UKS Wisła Wiślanie 10:0 Szczegóły
2018-01-18
g. 17:30
W: pozytywna
495
LOI 9
LKS Lesznianka II Leszna Górna LITS Meble Anders III Żywiec 9:1 Szczegóły
2018-01-17
g. 18:00
W: pozytywna
496
LOI 9
LZS 45 Bujaków LKS Lesznianka III Leszna Górna 2:8 Szczegóły
2018-01-18
g. 18:30
W: pozytywna
497
LOI 9
KTS II Lędziny PKS Olimpijczyk II Gilowice 5:5 Szczegóły
2018-01-18
g. 18:30
W: pozytywna
498
LOI 9
Talent Sferawent II Cieszyn MKS II Czechowice Dziedzice 2:8 Szczegóły
2018-02-21
g. 18:00
W: pozytywna
1022
LOI 10
PKS Olimpijczyk II Gilowice UKS Wisła Wiślanie 5:5 Szczegóły
2018-02-22
g. 17:30
W: negatywna
1031
LOI 10
LKS Lesznianka III Leszna Górna LITS Meble Anders III Żywiec 10:0 Szczegóły
2018-02-22
g. 17:30
W: pozytywna
1032
LOI 10
LKS Lesznianka II Leszna Górna LZS 45 Bujaków 4:6 Szczegóły
2018-02-22
g. 18:30
W: pozytywna
1047
LOI 10
KTS II Lędziny Talent Sferawent II Cieszyn 8:2 Szczegóły
2018-02-28
g. 18:00
W: pozytywna
1314
LOI 11
MKS II Czechowice Dziedzice LITS Meble Anders III Żywiec 9:1 Szczegóły
2018-02-28
g. 18:00
W: pozytywna
1315
LOI 11
PKS Olimpijczyk II Gilowice LKS Lesznianka II Leszna Górna 4:6 Szczegóły
2018-03-01
g. 17:30
W: pozytywna
1321
LOI 11
LKS Lesznianka III Leszna Górna LZS 45 Bujaków 4:6 Szczegóły
2018-03-01
g. 18:00
W: pozytywna
1323
LOI 11
UKS Wisła Wiślanie KTS II Lędziny 3:7 Szczegóły
2018-03-07
g. 18:00
W: pozytywna
1333
LOI 12
PKS Olimpijczyk II Gilowice LKS Lesznianka III Leszna Górna 5:5 Szczegóły
2018-03-07
g. 18:00
W: pozytywna
1334
LOI 12
MKS II Czechowice Dziedzice Talent Sferawent II Cieszyn 9:1 Szczegóły
2018-03-07
g. 18:00
W: pozytywna
1335
LOI 12
LZS 45 Bujaków LITS Meble Anders III Żywiec 7:3 Szczegóły
2018-03-08
g. 18:30
W: pozytywna
1347
LOI 12
KTS II Lędziny LKS Lesznianka II Leszna Górna 7:3 Szczegóły
2018-03-19
g. 18:00
W: pozytywna
1354
LOI 13
MKS II Czechowice Dziedzice LZS 45 Bujaków 8:2 Szczegóły
2018-03-14
g. 18:30
W: pozytywna
1358
LOI 13
LITS Meble Anders III Żywiec PKS Olimpijczyk II Gilowice 2:8 Szczegóły
2018-03-15
g. 18:30
W: pozytywna
1368
LOI 13
Talent Sferawent II Cieszyn UKS Wisła Wiślanie 5:5 Szczegóły
2018-03-15
g. 18:30
W: pozytywna
1369
LOI 13
KTS II Lędziny LKS Lesznianka III Leszna Górna 7:3 Szczegóły
2018-03-21
g. 18:00
W: pozytywna
1376
LOI 14
LZS 45 Bujaków PKS Olimpijczyk II Gilowice 5:5 Szczegóły
2018-03-22
g. 17:30
W: pozytywna
1380
LOI 14
LKS Lesznianka II Leszna Górna Talent Sferawent II Cieszyn 7:3 Szczegóły
2018-03-22
g. 18:00
W: pozytywna
1382
LOI 14
UKS Wisła Wiślanie MKS II Czechowice Dziedzice 2:8 Szczegóły
2018-03-22
g. 18:30
W: pozytywna
1388
LOI 14
LITS Meble Anders III Żywiec KTS II Lędziny 1:9 Szczegóły
2018-04-04
g. 18:00
W: pozytywna
1394
LOI 15
LZS 45 Bujaków KTS II Lędziny 4:6 Szczegóły
2018-04-04
g. 18:00
W: pozytywna
1395
LOI 15
MKS II Czechowice Dziedzice PKS Olimpijczyk II Gilowice 8:2 Szczegóły
2018-04-05
g. 18:00
W: pozytywna
1397
LOI 15
UKS Wisła Wiślanie LKS Lesznianka II Leszna Górna 3:7 Szczegóły
2018-04-05
g. 18:30
W: pozytywna
1401
LOI 15
LKS Lesznianka III Leszna Górna Talent Sferawent II Cieszyn 7:3 Szczegóły
2018-04-11
g. 18:00
W: pozytywna
1404
LOI 16
PKS Olimpijczyk II Gilowice KTS II Lędziny 4:6 Szczegóły
2018-04-12
g. 17:30
W: pozytywna
1408
LOI 16
LKS Lesznianka II Leszna Górna MKS II Czechowice Dziedzice 2:8 Szczegóły
2018-04-12
g. 18:00
W: pozytywna
1410
LOI 16
UKS Wisła Wiślanie LKS Lesznianka III Leszna Górna 6:4 Szczegóły
2018-04-12
g. 18:30
W: pozytywna
1415
LOI 16
Talent Sferawent II Cieszyn LITS Meble Anders III Żywiec 8:2 Szczegóły
2018-04-18
g. 18:30
W: pozytywna
1422
LOI 17
LITS Meble Anders III Żywiec UKS Wisła Wiślanie 5:5 Szczegóły
2018-04-19
g. 17:30
W: pozytywna
1423
LOI 17
LKS Lesznianka II Leszna Górna LKS Lesznianka III Leszna Górna 4:6 Szczegóły
2018-04-19
g. 18:30
W: pozytywna
1425
LOI 17
KTS II Lędziny MKS II Czechowice Dziedzice 3:7 Szczegóły
2018-04-19
g. 18:30
W: pozytywna
1426
LOI 17
Talent Sferawent II Cieszyn LZS 45 Bujaków 5:5 Szczegóły
2018-04-25
g. 18:00
W: pozytywna
1427
LOI 18
LZS 45 Bujaków UKS Wisła Wiślanie 7:3 Szczegóły
2018-04-26
g. 18:30
W: pozytywna
1428
LOI 18
Talent Sferawent II Cieszyn PKS Olimpijczyk II Gilowice 3:7 Szczegóły
2018-04-25
g. 18:30
W: pozytywna
1429
LOI 18
LITS Meble Anders III Żywiec LKS Lesznianka II Leszna Górna 6:4 Szczegóły
2018-04-26
g. 17:30
W: pozytywna
1430
LOI 18
LKS Lesznianka III Leszna Górna MKS II Czechowice Dziedzice 5:5 Szczegóły