Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (grupa II)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TS Kuźnia MARTEX Rybnik 22 40 186:34
2. UKTS Sokół IV Orzesze 22 33 136:84
3. KS Bojanów 22 30 130:90
4. Talent Sferawent Cieszyn 22 28 119:101
5. LUKS Węgierska Górka 22 27 133:87
6. LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 22 27 125:95
7. KTS Lędziny 22 21 104:116
8. LKS Orzeł Kozy 22 21 96:124
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 25 126:94
2. UKTS Sokół III Orzesze 22 21 101:119
3. ULKTS Pszczyna 22 20 97:123
4. PKS Olimpijczyk Gilowice 22 17 92:128
5. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 16 91:129
6. LITS Meble Anders II Żywiec 22 14 88:132
7. LKS Pogórze 22 7 73:147
8. RKS Cukrownik Chybie 22 5 63:157
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-27
g. 18:00
W: pozytywna
307
3LMII 1
TS Kuźnia MARTEX Rybnik PKS Olimpijczyk Gilowice 10:0 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2017-09-28
g. 19:00
W: pozytywna
308
3LMII 1
UKTS Sokół III Orzesze UKTS Sokół IV Orzesze 2:8 Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2017-09-27
g. 18:00
W: pozytywna
309
3LMII 1
LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów ULKTS Pszczyna 8:2 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2017-09-25
g. 17:30
W: pozytywna
310
3LMII 1
KTS Lędziny RKS Cukrownik Chybie 7:3 Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2017-09-27
g. 18:00
W: pozytywna
311
3LMII 1
LKS Pogórze KS Bojanów 5:5 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2017-09-27
g. 18:30
W: pozytywna
312
3LMII 1
LITS Meble Anders II Żywiec LKS Orzeł Kozy 3:7 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2017-09-27
g. 18:00
W: pozytywna
313
3LMII 1
LKS Lesznianka Leszna Górna Talent Sferawent Cieszyn 3:7 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2017-09-27
g. 18:00
W: pozytywna
314
3LMII 1
KS Ogniwo Rogoźna Żory LUKS Węgierska Górka 1:9 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2017-10-04
g. 18:30
W: negatywna
315
3LMII 2
UKTS Sokół IV Orzesze TS Kuźnia MARTEX Rybnik 0:10 Szczegóły
SG: Grzegorz Ziętara
2017-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
316
3LMII 2
PKS Olimpijczyk Gilowice UKTS Sokół III Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Ireneusz Krutak
2017-10-05
g. 18:00
W: pozytywna
317
3LMII 2
ULKTS Pszczyna KTS Lędziny 4:6 Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2017-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
318
3LMII 2
RKS Cukrownik Chybie LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 3:7 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2017-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
319
3LMII 2
KS Bojanów LITS Meble Anders II Żywiec 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2017-10-02
g. 18:00
W: pozytywna
320
3LMII 2
LKS Orzeł Kozy LKS Pogórze 6:4 Szczegóły
SG:
2017-10-04
g. 18:30
W: pozytywna
321
3LMII 2
Talent Sferawent Cieszyn KS Ogniwo Rogoźna Żory 8:2 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2017-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
322
3LMII 2
LUKS Węgierska Górka LKS Lesznianka Leszna Górna 9:1 Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2017-10-11
g. 18:00
W: pozytywna
323
3LMII 3
TS Kuźnia MARTEX Rybnik ULKTS Pszczyna 10:0 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2017-10-11
g. 18:30
W: pozytywna
324
3LMII 3
UKTS Sokół III Orzesze RKS Cukrownik Chybie 6:4 Szczegóły
SG: Patrycja Loewe
2017-10-11
g. 18:00
W: pozytywna
325
3LMII 3
LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów PKS Olimpijczyk Gilowice 7:3 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2017-10-09
g. 17:30
W: pozytywna
326
3LMII 3
KTS Lędziny UKTS Sokół IV Orzesze 3:7 Szczegóły
SG: Roman Długajczyk
2017-10-11
g. 18:00
W: pozytywna
327
3LMII 3
LKS Pogórze LUKS Węgierska Górka 2:8 Szczegóły
SG: Jerzy Hojnacki
2017-10-11
g. 18:30
W: pozytywna
328
3LMII 3
LITS Meble Anders II Żywiec Talent Sferawent Cieszyn 1:9 Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2017-10-11
g. 18:00
W: pozytywna
329
3LMII 3
LKS Lesznianka Leszna Górna LKS Orzeł Kozy 4:6 Szczegóły
SG: Artur Jahn
2017-10-11
g. 18:00
W: pozytywna
330
3LMII 3
KS Ogniwo Rogoźna Żory KS Bojanów 3:7 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2017-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
331
3LMII 4
RKS Cukrownik Chybie TS Kuźnia MARTEX Rybnik 2:8 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2017-10-19
g. 18:00
W: pozytywna
332
3LMII 4
ULKTS Pszczyna UKTS Sokół III Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Krzysztof Lewczak
2017-10-18
g. 18:30
W: pozytywna
333
3LMII 4
UKTS Sokół IV Orzesze LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2017-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
334
3LMII 4
PKS Olimpijczyk Gilowice KTS Lędziny 2:8 Szczegóły
SG: Ireneusz Krutak
2017-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
335
3LMII 4
KS Bojanów LKS Lesznianka Leszna Górna 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2017-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
336
3LMII 4
LUKS Węgierska Górka LITS Meble Anders II Żywiec 9:1 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2017-10-18
g. 18:30
W: pozytywna
337
3LMII 4
Talent Sferawent Cieszyn LKS Pogórze 6:4 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2017-10-16
g. 18:00
W: pozytywna
338
3LMII 4
LKS Orzeł Kozy KS Ogniwo Rogoźna Żory 6:4 Szczegóły
SG: Piotr Jarosz
2017-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
339
3LMII 5
TS Kuźnia MARTEX Rybnik KS Bojanów 8:2 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2017-10-25
g. 18:30
W: pozytywna
340
3LMII 5
UKTS Sokół III Orzesze LKS Orzeł Kozy 3:7 Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2017-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
341
3LMII 5
LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów Talent Sferawent Cieszyn 4:6 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2017-10-23
g. 17:30
W: pozytywna
342
3LMII 5
KTS Lędziny LUKS Węgierska Górka 5:5 Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2017-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
343
3LMII 5
LKS Pogórze PKS Olimpijczyk Gilowice 3:7 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2017-10-25
g. 18:30
W: pozytywna
344
3LMII 5
LITS Meble Anders II Żywiec UKTS Sokół IV Orzesze 2:8 Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2017-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
345
3LMII 5
LKS Lesznianka Leszna Górna ULKTS Pszczyna 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2017-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
346
3LMII 5
KS Ogniwo Rogoźna Żory RKS Cukrownik Chybie 8:2 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2017-11-06
g. 18:00
W: pozytywna
347
3LMII 6
LKS Orzeł Kozy TS Kuźnia MARTEX Rybnik 0:10 Szczegóły
SG: Adam Graboń
2017-11-10
g. 18:00
W: pozytywna
348
3LMII 6
KS Bojanów UKTS Sokół III Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2017-11-10
g. 18:00
W: pozytywna
349
3LMII 6
LUKS Węgierska Górka LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 7:3 Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2017-11-08
g. 18:30
W: pozytywna
350
3LMII 6
Talent Sferawent Cieszyn KTS Lędziny 8:2 Szczegóły
SG: Arkadiusz Krajewski
2017-11-08
g. 18:00
W: pozytywna
351
3LMII 6
PKS Olimpijczyk Gilowice LITS Meble Anders II Żywiec 4:6 Szczegóły
SG: Ireneusz Krutak
2018-01-12
g. 18:30
W: pozytywna
352
3LMII 6
UKTS Sokół IV Orzesze LKS Pogórze 9:1 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2017-11-09
g. 18:00
W: pozytywna
353
3LMII 6
ULKTS Pszczyna KS Ogniwo Rogoźna Żory 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Baborski
2017-11-10
g. 18:00
W: pozytywna
354
3LMII 6
RKS Cukrownik Chybie LKS Lesznianka Leszna Górna 3:7 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2017-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
355
3LMII 7
TS Kuźnia MARTEX Rybnik Talent Sferawent Cieszyn 4:6 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2017-11-15
g. 18:30
W: pozytywna
356
3LMII 7
UKTS Sokół III Orzesze LUKS Węgierska Górka 2:8 Szczegóły
SG: Grzegorz Ziętara
2017-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
357
3LMII 7
LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów LKS Orzeł Kozy 10:0 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2017-11-13
g. 17:30
W: pozytywna
358
3LMII 7
KTS Lędziny KS Bojanów 5:5 Szczegóły
SG: Roman Długajczyk
2017-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
359
3LMII 7
LKS Pogórze ULKTS Pszczyna 4:6 Szczegóły
SG: Jerzy Hojnacki
2017-11-15
g. 18:30
W: pozytywna
360
3LMII 7
LITS Meble Anders II Żywiec RKS Cukrownik Chybie 6:4 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2017-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
361
3LMII 7
LKS Lesznianka Leszna Górna PKS Olimpijczyk Gilowice 7:3 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2017-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
362
3LMII 7
KS Ogniwo Rogoźna Żory UKTS Sokół IV Orzesze 4:6 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2017-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
363
3LMII 8
LUKS Węgierska Górka TS Kuźnia MARTEX Rybnik 4:6 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2017-11-22
g. 18:30
W: pozytywna
364
3LMII 8
Talent Sferawent Cieszyn UKTS Sokół III Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2017-11-20
g. 18:00
W: pozytywna
365
3LMII 8
LKS Orzeł Kozy KTS Lędziny 3:7 Szczegóły
SG: Piotr Jarosz
2017-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
366
3LMII 8
KS Bojanów LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 9:1 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2017-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
367
3LMII 8
RKS Cukrownik Chybie LKS Pogórze 5:5 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2017-11-23
g. 18:00
W: pozytywna
368
3LMII 8
ULKTS Pszczyna LITS Meble Anders II Żywiec 6:4 Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2017-11-22
g. 18:30
W: pozytywna
369
3LMII 8
UKTS Sokół IV Orzesze LKS Lesznianka Leszna Górna 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2017-11-22
g. 18:00
W: pozytywna
370
3LMII 8
PKS Olimpijczyk Gilowice KS Ogniwo Rogoźna Żory 4:6 Szczegóły
SG: Ireneusz Krutak
2017-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
371
3LMII 9
TS Kuźnia MARTEX Rybnik KS Ogniwo Rogoźna Żory 8:2 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2017-11-29
g. 18:30
W: pozytywna
372
3LMII 9
UKTS Sokół III Orzesze LKS Lesznianka Leszna Górna 4:6 Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2017-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
373
3LMII 9
LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów LITS Meble Anders II Żywiec 6:4 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2017-11-27
g. 17:30
W: pozytywna
374
3LMII 9
KTS Lędziny LKS Pogórze 9:1 Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2017-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
375
3LMII 9
LUKS Węgierska Górka PKS Olimpijczyk Gilowice 9:1 Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2017-12-07
g. 18:30
W: pozytywna
376
3LMII 9
Talent Sferawent Cieszyn UKTS Sokół IV Orzesze 5:5 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2017-11-30
g. 18:00
W: pozytywna
377
3LMII 9
LKS Orzeł Kozy ULKTS Pszczyna 8:2 Szczegóły
SG: Adam Graboń
2017-12-07
g. 18:00
W: pozytywna
378
3LMII 9
KS Bojanów RKS Cukrownik Chybie 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2017-12-06
g. 18:00
W: pozytywna
379
3LMII 10
KS Ogniwo Rogoźna Żory UKTS Sokół III Orzesze 7:3 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2017-12-06
g. 18:00
W: pozytywna
380
3LMII 10
LKS Lesznianka Leszna Górna TS Kuźnia MARTEX Rybnik 0:10 Szczegóły
SG: Artur Jahn
2017-12-06
g. 18:30
W: pozytywna
381
3LMII 10
LITS Meble Anders II Żywiec KTS Lędziny 3:7 Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2017-12-06
g. 18:00
W: pozytywna
382
3LMII 10
LKS Pogórze LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 2:8 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2017-12-06
g. 18:00
W: pozytywna
383
3LMII 10
PKS Olimpijczyk Gilowice Talent Sferawent Cieszyn 1:9 Szczegóły
SG: Ireneusz Krutak
2017-12-06
g. 18:30
W: pozytywna
384
3LMII 10
UKTS Sokół IV Orzesze LUKS Węgierska Górka 5:5 Szczegóły
SG: Patrycja Loewe
2017-12-07
g. 18:00
W: pozytywna
385
3LMII 10
ULKTS Pszczyna KS Bojanów 5:5 Szczegóły
SG: Krzysztof Lewczak
2017-12-08
g. 18:00
W: pozytywna
386
3LMII 10
RKS Cukrownik Chybie LKS Orzeł Kozy 2:8 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2017-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
387
3LMII 11
TS Kuźnia MARTEX Rybnik LITS Meble Anders II Żywiec 10:0 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2017-12-13
g. 18:30
W: pozytywna
388
3LMII 11
UKTS Sokół III Orzesze LKS Pogórze 7:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Ziętara
2017-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
389
3LMII 11
LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów LKS Lesznianka Leszna Górna 4:6 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2017-12-11
g. 17:30
W: pozytywna
390
3LMII 11
KTS Lędziny KS Ogniwo Rogoźna Żory 6:4 Szczegóły
SG: Roman Długajczyk
2017-12-13
g. 18:30
W: pozytywna
391
3LMII 11
Talent Sferawent Cieszyn ULKTS Pszczyna 4:6 Szczegóły
SG: Arkadiusz Krajewski
2017-12-15
g. 18:00
W: pozytywna
392
3LMII 11
LUKS Węgierska Górka RKS Cukrownik Chybie 9:1 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2017-12-22
g. 18:00
W: pozytywna
393
3LMII 11
KS Bojanów UKTS Sokół IV Orzesze 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2017-12-12
g. 18:00
W: pozytywna
394
3LMII 11
LKS Orzeł Kozy PKS Olimpijczyk Gilowice 6:4 Szczegóły
SG: Piotr Jarosz
2017-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
395
3LMII 12
LKS Pogórze TS Kuźnia MARTEX Rybnik 1:9 Szczegóły
SG: Jerzy Hojnacki
2017-12-20
g. 18:30
W: pozytywna
396
3LMII 12
LITS Meble Anders II Żywiec UKTS Sokół III Orzesze 3:7 Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2017-12-27
g. 18:00
W: pozytywna
397
3LMII 12
LKS Lesznianka Leszna Górna KTS Lędziny 2:8 Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2017-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
398
3LMII 12
KS Ogniwo Rogoźna Żory LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 4:6 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2017-12-21
g. 18:00
W: pozytywna
399
3LMII 12
ULKTS Pszczyna LUKS Węgierska Górka 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Baborski
2017-12-21
g. 18:00
W: pozytywna
400
3LMII 12
RKS Cukrownik Chybie Talent Sferawent Cieszyn 3:7 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2017-01-19
g. 18:30
W: pozytywna
401
3LMII 12
UKTS Sokół IV Orzesze LKS Orzeł Kozy 7:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2017-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
402
3LMII 12
PKS Olimpijczyk Gilowice KS Bojanów 7:3 Szczegóły
SG: Ireneusz Krutak
2018-01-10
g. 18:00
W: pozytywna
403
3LMII 13
TS Kuźnia MARTEX Rybnik KTS Lędziny 8:2 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2018-01-10
g. 18:30
W: pozytywna
404
3LMII 13
UKTS Sokół III Orzesze LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 6:4 Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2018-01-10
g. 18:00
W: pozytywna
405
3LMII 13
LKS Pogórze KS Ogniwo Rogoźna Żory 2:8 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2018-01-10
g. 18:30
W: pozytywna
406
3LMII 13
LITS Meble Anders II Żywiec LKS Lesznianka Leszna Górna 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2018-01-12
g. 18:00
W: pozytywna
407
3LMII 13
LUKS Węgierska Górka LKS Orzeł Kozy 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2018-01-10
g. 18:30
W: pozytywna
408
3LMII 13
Talent Sferawent Cieszyn KS Bojanów 6:4 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2018-01-10
g. 18:00
W: pozytywna
409
3LMII 13
PKS Olimpijczyk Gilowice RKS Cukrownik Chybie 7:3 Szczegóły
SG: Ireneusz Krutak
2018-01-10
g. 18:30
W: pozytywna
410
3LMII 13
UKTS Sokół IV Orzesze ULKTS Pszczyna 9:1 Szczegóły
SG: Patrycja Loewe
2018-01-17
g. 18:00
W: pozytywna
411
3LMII 14
LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów TS Kuźnia MARTEX Rybnik 2:8 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2018-01-15
g. 17:30
W: pozytywna
412
3LMII 14
KTS Lędziny UKTS Sokół III Orzesze 7:3 Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2018-01-17
g. 18:00
W: pozytywna
413
3LMII 14
KS Ogniwo Rogoźna Żory LITS Meble Anders II Żywiec 6:4 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2018-01-17
g. 18:00
W: pozytywna
414
3LMII 14
LKS Lesznianka Leszna Górna LKS Pogórze 5:5 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2018-01-15
g. 18:00
W: pozytywna
415
3LMII 14
LKS Orzeł Kozy Talent Sferawent Cieszyn 4:6 Szczegóły
SG: Piotr Jarosz
2018-01-17
g. 18:30
W: pozytywna
416
3LMII 14
UKTS Sokół IV Orzesze RKS Cukrownik Chybie 8:2 Szczegóły
SG: Grzegorz Ziętara
2018-01-19
g. 18:00
W: pozytywna
417
3LMII 14
KS Bojanów LUKS Węgierska Górka 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2018-01-18
g. 18:00
W: pozytywna
418
3LMII 14
ULKTS Pszczyna PKS Olimpijczyk Gilowice 7:3 Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2018-01-24
g. 18:00
W: pozytywna
419
3LMII 15
TS Kuźnia MARTEX Rybnik UKTS Sokół III Orzesze 10:0 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2018-01-24
g. 18:00
W: pozytywna
420
3LMII 15
LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów KTS Lędziny 7:3 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2018-01-24
g. 18:30
W: pozytywna
421
3LMII 15
LITS Meble Anders II Żywiec LKS Pogórze 5:5 Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2018-01-24
g. 18:00
W: pozytywna
422
3LMII 15
LKS Lesznianka Leszna Górna KS Ogniwo Rogoźna Żory 5:5 Szczegóły
SG: Artur Jahn
2018-01-24
g. 18:00
W: pozytywna
423
3LMII 15
LUKS Węgierska Górka Talent Sferawent Cieszyn 4:6 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2018-01-22
g. 18:00
W: pozytywna
424
3LMII 15
LKS Orzeł Kozy KS Bojanów 3:7 Szczegóły
SG: Adam Graboń
2018-01-26
g. 18:00
W: pozytywna
425
3LMII 15
RKS Cukrownik Chybie ULKTS Pszczyna 2:8 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2018-01-24
g. 18:00
W: pozytywna
426
3LMII 15
PKS Olimpijczyk Gilowice UKTS Sokół IV Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Ireneusz Krutak
2018-02-21
g. 18:00
W: pozytywna
1019
3LMII 16
TS Kuźnia MARTEX Rybnik LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 9:1 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2018-02-21
g. 18:00
W: pozytywna
1020
3LMII 16
KS Ogniwo Rogoźna Żory LKS Pogórze 9:1 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2018-02-21
g. 18:00
W: pozytywna
1021
3LMII 16
LKS Lesznianka Leszna Górna LITS Meble Anders II Żywiec 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2018-02-21
g. 18:30
W: pozytywna
1027
3LMII 16
Talent Sferawent Cieszyn LKS Orzeł Kozy 4:6 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2018-02-21
g. 19:00
W: pozytywna
1029
3LMII 16
UKTS Sokół IV Orzesze KS Bojanów 4:6 Szczegóły
SG: Grzegorz Ziętara
2018-02-21
g. 19:00
W: pozytywna
1030
3LMII 16
UKTS Sokół III Orzesze PKS Olimpijczyk Gilowice 8:2 Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2018-02-22
g. 18:00
W: pozytywna
1036
3LMII 16
ULKTS Pszczyna RKS Cukrownik Chybie 4:6 Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2018-02-23
g. 18:00
W: pozytywna
1051
3LMII 16
LUKS Węgierska Górka KTS Lędziny 8:2 Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2018-02-26
g. 17:30
W: pozytywna
1053
3LMII 17
KTS Lędziny Talent Sferawent Cieszyn 5:5 Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2018-02-28
g. 18:00
W: pozytywna
1062
3LMII 17
TS Kuźnia MARTEX Rybnik LKS Orzeł Kozy 8:2 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2018-02-28
g. 18:00
W: pozytywna
1063
3LMII 17
LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów KS Bojanów 5:5 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2018-02-28
g. 18:00
W: pozytywna
1064
3LMII 17
PKS Olimpijczyk Gilowice LKS Lesznianka Leszna Górna 7:3 Szczegóły
SG: Ireneusz Krutak
2018-02-28
g. 19:00
W: pozytywna
1067
3LMII 17
UKTS Sokół III Orzesze KS Ogniwo Rogoźna Żory 6:4 Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2018-03-01
g. 18:00
W: pozytywna
1075
3LMII 17
ULKTS Pszczyna LKS Pogórze 7:3 Szczegóły
SG: Krzysztof Lewczak
2018-03-02
g. 18:00
W: pozytywna
1079
3LMII 17
LUKS Węgierska Górka UKTS Sokół IV Orzesze 4:6 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2018-03-02
g. 18:00
W: pozytywna
1080
3LMII 17
RKS Cukrownik Chybie LITS Meble Anders II Żywiec 1:9 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2018-03-05
g. 17:30
W: pozytywna
1091
3LMII 18
KTS Lędziny LKS Orzeł Kozy 4:6 Szczegóły
SG: Roman Długajczyk
2018-03-07
g. 18:00
W: pozytywna
1098
3LMII 18
LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów LUKS Węgierska Górka 6:4 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2018-03-07
g. 18:00
W: pozytywna
1099
3LMII 18
LKS Pogórze UKTS Sokół III Orzesze 5:5 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2018-03-07
g. 18:00
W: pozytywna
1100
3LMII 18
KS Ogniwo Rogoźna Żory LKS Lesznianka Leszna Górna 9:1 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2018-03-07
g. 18:30
W: pozytywna
1102
3LMII 18
LITS Meble Anders II Żywiec ULKTS Pszczyna 5:5 Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2018-03-28
g. 19:00
W: pozytywna
1104
3LMII 18
UKTS Sokół IV Orzesze Talent Sferawent Cieszyn 10:0 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2018-03-09
g. 18:00
W: pozytywna
1112
3LMII 18
KS Bojanów TS Kuźnia MARTEX Rybnik 2:8 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2018-03-09
g. 18:00
W: pozytywna
1113
3LMII 18
RKS Cukrownik Chybie PKS Olimpijczyk Gilowice 3:7 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2018-03-12
g. 17:30
W: pozytywna
1134
3LMII 19
KTS Lędziny TS Kuźnia MARTEX Rybnik 1:9 Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2018-03-12
g. 18:00
W: pozytywna
1135
3LMII 19
LKS Orzeł Kozy UKTS Sokół IV Orzesze 3:7 Szczegóły
SG: Adam Graboń
2018-03-14
g. 18:00
W: pozytywna
1148
3LMII 19
LKS Pogórze LKS Lesznianka Leszna Górna 5:5 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2018-03-14
g. 18:30
W: pozytywna
1150
3LMII 19
Talent Sferawent Cieszyn LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 4:6 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2018-03-06
g. 18:00
W: pozytywna
1151
3LMII 19
LITS Meble Anders II Żywiec PKS Olimpijczyk Gilowice 6:4 Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2018-03-14
g. 19:00
W: pozytywna
1152
3LMII 19
UKTS Sokół III Orzesze ULKTS Pszczyna 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2018-03-16
g. 18:00
W: pozytywna
1160
3LMII 19
LUKS Węgierska Górka KS Bojanów 3:7 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2018-03-16
g. 18:00
W: pozytywna
1161
3LMII 19
RKS Cukrownik Chybie KS Ogniwo Rogoźna Żory 0:10 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2018-03-19
g. 18:00
W: pozytywna
1172
3LMII 20
LKS Orzeł Kozy LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 2:8 Szczegóły
SG: Piotr Jarosz
2018-03-21
g. 18:00
W: pozytywna
1179
3LMII 20
TS Kuźnia MARTEX Rybnik LUKS Węgierska Górka 10:0 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2018-03-21
g. 18:00
W: pozytywna
1180
3LMII 20
PKS Olimpijczyk Gilowice ULKTS Pszczyna 5:5 Szczegóły
SG: Ireneusz Krutak
2018-03-21
g. 18:00
W: pozytywna
1181
3LMII 20
LKS Lesznianka Leszna Górna UKTS Sokół III Orzesze 3:7 Szczegóły
SG: Artur Jahn
2018-03-21
g. 18:00
W: pozytywna
1182
3LMII 20
LKS Pogórze RKS Cukrownik Chybie 4:6 Szczegóły
SG: Jerzy Hojnacki
2018-03-21
g. 18:30
W: pozytywna
1184
3LMII 20
LITS Meble Anders II Żywiec KS Ogniwo Rogoźna Żory 4:6 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2018-03-21
g. 19:00
W: pozytywna
1186
3LMII 20
UKTS Sokół IV Orzesze KTS Lędziny 7:3 Szczegóły
SG: Patrycja Loewe
2018-03-23
g. 18:00
W: pozytywna
1198
3LMII 20
KS Bojanów Talent Sferawent Cieszyn 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2018-04-05
g. 17:30
W: pozytywna
1214
3LMII 21
KTS Lędziny LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 0:10 Szczegóły
SG: Roman Długajczyk
2018-04-04
g. 18:00
W: pozytywna
1224
3LMII 21
TS Kuźnia MARTEX Rybnik UKTS Sokół IV Orzesze 3:7 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2018-04-04
g. 18:00
W: pozytywna
1225
3LMII 21
KS Ogniwo Rogoźna Żory PKS Olimpijczyk Gilowice 8:2 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2018-04-04
g. 18:00
W: pozytywna
1226
3LMII 21
LKS Pogórze LITS Meble Anders II Żywiec 5:5 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2018-04-04
g. 18:30
W: pozytywna
1228
3LMII 21
Talent Sferawent Cieszyn LUKS Węgierska Górka 2:8 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2018-04-05
g. 18:00
W: pozytywna
1235
3LMII 21
ULKTS Pszczyna LKS Lesznianka Leszna Górna 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Baborski
2018-04-06
g. 18:00
W: pozytywna
1238
3LMII 21
KS Bojanów LKS Orzeł Kozy 9:1 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc
2018-04-06
g. 18:00
W: pozytywna
1239
3LMII 21
RKS Cukrownik Chybie UKTS Sokół III Orzesze 4:6 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2018-04-09
g. 18:00
W: pozytywna
1251
3LMII 22
LKS Orzeł Kozy LUKS Węgierska Górka 4:6 Szczegóły
SG: Adam Graboń
2018-04-11
g. 18:00
W: pozytywna
1260
3LMII 22
LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów UKTS Sokół IV Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2018-04-11
g. 18:00
W: pozytywna
1261
3LMII 22
KS Ogniwo Rogoźna Żory ULKTS Pszczyna 9:1 Szczegóły
SG: Marek Tyniecki
2018-04-11
g. 18:00
W: pozytywna
1262
3LMII 22
LKS Lesznianka Leszna Górna RKS Cukrownik Chybie 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2018-04-11
g. 18:00
W: pozytywna
1263
3LMII 22
PKS Olimpijczyk Gilowice LKS Pogórze 7:3 Szczegóły
SG: Ireneusz Krutak
2018-04-11
g. 18:30
W: pozytywna
1267
3LMII 22
Talent Sferawent Cieszyn TS Kuźnia MARTEX Rybnik 0:10 Szczegóły
SG: Jerzy Konieczny
2018-04-11
g. 19:00
W: pozytywna
1268
3LMII 22
UKTS Sokół III Orzesze LITS Meble Anders II Żywiec 6:4 Szczegóły
SG: Marian Spendel
2018-04-13
g. 18:00
W: pozytywna
1279
3LMII 22
KS Bojanów KTS Lędziny 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Kuc