Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Kobiet
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKTS Sokół I Orzesze 14 28 113:27
2. MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry 14 21 91:49
3. MKS Czechowice Dziedzice 14 16 77:63
4. KKS Kolejarz Gliwice 14 15 73:67
5. KU AZS UŚ Katowice 14 14 72:68
6. UKTS Sokół II Orzesze 14 7 51:89
7. RKS Cukrownik II Chybie 14 7 46:94
8. ATS II Cornilleau Gliwice 14 4 37:103

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
427
3LK 1
UKTS Sokół II Orzesze UKTS Sokół I Orzesze 0:10 Szczegóły
SG: Grzegorz Ziętara
2017-10-19
g. 17:00
W: pozytywna
428
3LK 1
KKS Kolejarz Gliwice RKS Cukrownik II Chybie 4:6 Szczegóły
SG: Marian Kwodawski
2017-10-18
g. 19:00
W: pozytywna
429
3LK 1
ATS II Cornilleau Gliwice KU AZS UŚ Katowice 1:9 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2017-10-17
g. 18:00
W: pozytywna
430
3LK 1
MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry MKS Czechowice Dziedzice 5:5 Szczegóły
SG: Jakub Michalski
2017-10-24
g. 18:00
W: pozytywna
431
3LK 2
MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry UKTS Sokół II Orzesze 7:3 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2017-10-25
g. 18:30
W: pozytywna
432
3LK 2
MKS Czechowice Dziedzice ATS II Cornilleau Gliwice 4:6 Szczegóły
SG: Dagmara Sikora
2017-10-27
g. 18:00
W: pozytywna
433
3LK 2
KU AZS UŚ Katowice KKS Kolejarz Gliwice 6:4 Szczegóły
SG: Piotr Luksa
2017-10-27
g. 18:00
W: pozytywna
434
3LK 2
RKS Cukrownik II Chybie UKTS Sokół I Orzesze 3:7 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2017-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
435
3LK 3
UKTS Sokół II Orzesze MKS Czechowice Dziedzice 4:6 Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2017-11-10
g. 18:00
W: pozytywna
436
3LK 3
KU AZS UŚ Katowice MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry 2:8 Szczegóły
SG: Piotr Kamiński
2017-11-08
g. 19:00
W: pozytywna
437
3LK 3
ATS II Cornilleau Gliwice RKS Cukrownik II Chybie 3:7 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2017-11-09
g. 17:00
W: pozytywna
438
3LK 3
KKS Kolejarz Gliwice UKTS Sokół I Orzesze 3:7 Szczegóły
SG: Marian Kwodawski
2017-11-30
g. 17:00
W: pozytywna
439
3LK 4
KKS Kolejarz Gliwice UKTS Sokół II Orzesze 7:3 Szczegóły
SG: Marian Kwodawski
2017-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
440
3LK 4
UKTS Sokół I Orzesze ATS II Cornilleau Gliwice 10:0 Szczegóły
SG: Robert Tomaszewski
2017-11-21
g. 18:00
W: pozytywna
441
3LK 4
MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry RKS Cukrownik II Chybie 8:2 Szczegóły
SG: Wojciech Romik SL: Wojciech Romik
2017-11-22
g. 18:30
W: pozytywna
442
3LK 4
MKS Czechowice Dziedzice KU AZS UŚ Katowice 5:5 Szczegóły
SG: Karolina Kłaptocz
2018-01-12
g. 18:00
W: pozytywna
443
3LK 5
KU AZS UŚ Katowice UKTS Sokół II Orzesze 7:3 Szczegóły
SG: Piotr Luksa
2017-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
444
3LK 5
RKS Cukrownik II Chybie MKS Czechowice Dziedzice 4:6 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2017-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
445
3LK 5
UKTS Sokół I Orzesze MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
SG: Patrycja Loewe
2017-12-21
g. 19:00
W: pozytywna
446
3LK 5
ATS II Cornilleau Gliwice KKS Kolejarz Gliwice 3:7 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2018-01-10
g. 18:00
W: pozytywna
447
3LK 6
UKTS Sokół II Orzesze ATS II Cornilleau Gliwice 8:2 Szczegóły
SG: Patrycja Loewe
2018-01-09
g. 18:00
W: pozytywna
448
3LK 6
MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry KKS Kolejarz Gliwice 6:4 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2018-01-10
g. 18:30
W: pozytywna
449
3LK 6
MKS Czechowice Dziedzice UKTS Sokół I Orzesze 3:7 Szczegóły
SG: Dagmara Sikora
2018-01-10
g. 18:00
W: pozytywna
450
3LK 6
RKS Cukrownik II Chybie KU AZS UŚ Katowice 2:8 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2018-01-17
g. 18:00
W: pozytywna
451
3LK 7
UKTS Sokół II Orzesze RKS Cukrownik II Chybie 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2018-01-17
g. 18:00
W: pozytywna
452
3LK 7
UKTS Sokół I Orzesze KU AZS UŚ Katowice 8:2 Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2018-01-18
g. 17:00
W: pozytywna
453
3LK 7
KKS Kolejarz Gliwice MKS Czechowice Dziedzice 6:4 Szczegóły
SG: Marian Kwodawski
2018-01-17
g. 19:00
W: pozytywna
454
3LK 7
ATS II Cornilleau Gliwice MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry 3:7 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2018-02-21
g. 18:00
W: pozytywna
1011
3LK 8
UKTS Sokół II Orzesze MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry 2:8 Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2018-02-21
g. 18:30
W: pozytywna
1026
3LK 8
MKS Czechowice Dziedzice KKS Kolejarz Gliwice 6:4 Szczegóły
SG: Karolina Kłaptocz
2018-02-21
g. 19:00
W: pozytywna
1028
3LK 8
ATS II Cornilleau Gliwice UKTS Sokół I Orzesze 1:9 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2018-02-23
g. 18:00
W: pozytywna
1050
3LK 8
KU AZS UŚ Katowice RKS Cukrownik II Chybie 8:2 Szczegóły
SG: Piotr Luksa
2018-02-28
g. 18:00
W: pozytywna
1056
3LK 9
UKTS Sokół I Orzesze UKTS Sokół II Orzesze 10:0 Szczegóły
SG: Robert Tomaszewski
2018-02-28
g. 18:00
W: pozytywna
1057
3LK 9
RKS Cukrownik II Chybie ATS II Cornilleau Gliwice 5:5 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2018-02-28
g. 18:30
W: pozytywna
1065
3LK 9
MKS Czechowice Dziedzice MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry 3:7 Szczegóły
SG: Karolina Kłaptocz
2018-03-01
g. 17:00
W: pozytywna
1069
3LK 9
KKS Kolejarz Gliwice KU AZS UŚ Katowice 7:3 Szczegóły
SG: Marian Kwodawski
2018-03-06
g. 18:00
W: pozytywna
1093
3LK 10
MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry KU AZS UŚ Katowice 8:2 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2018-03-07
g. 18:00
W: pozytywna
1094
3LK 10
UKTS Sokół I Orzesze RKS Cukrownik II Chybie 10:0 Szczegóły
SG: Patrycja Loewe
2018-03-07
g. 18:30
W: pozytywna
1101
3LK 10
MKS Czechowice Dziedzice UKTS Sokół II Orzesze 7:3 Szczegóły
SG: Karolina Kłaptocz
2018-03-07
g. 19:00
W: pozytywna
1103
3LK 10
KKS Kolejarz Gliwice ATS II Cornilleau Gliwice 7:3 Szczegóły
SG: Jarosław Tomicki
2018-03-13
g. 18:00
W: pozytywna
1138
3LK 11
MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry ATS II Cornilleau Gliwice 8:2 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2018-03-28
g. 18:00
W: pozytywna
1140
3LK 11
UKTS Sokół I Orzesze MKS Czechowice Dziedzice 6:4 Szczegóły
SG: Marian Spendel
2018-03-23
g. 18:00
W: pozytywna
1141
3LK 11
RKS Cukrownik II Chybie KKS Kolejarz Gliwice 4:6 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2018-03-14
g. 18:00
W: pozytywna
1142
3LK 11
UKTS Sokół II Orzesze KU AZS UŚ Katowice 5:5 Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2018-03-21
g. 18:00
W: pozytywna
1175
3LK 12
UKTS Sokół I Orzesze KKS Kolejarz Gliwice 7:3 Szczegóły
SG: Marian Spendel
2018-03-21
g. 19:00
W: pozytywna
1185
3LK 12
ATS II Cornilleau Gliwice UKTS Sokół II Orzesze 5:5 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2018-03-23
g. 18:00
W: pozytywna
1197
3LK 12
RKS Cukrownik II Chybie MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry 0:10 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2018-03-23
g. 18:00
W: pozytywna
1208
3LK 12
KU AZS UŚ Katowice MKS Czechowice Dziedzice 3:7 Szczegóły
SG: Piotr Luksa
2018-04-04
g. 18:00
W: pozytywna
1216
3LK 13
RKS Cukrownik II Chybie UKTS Sokół II Orzesze 5:5 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2018-04-04
g. 19:00
W: pozytywna
1229
3LK 13
ATS II Cornilleau Gliwice MKS Czechowice Dziedzice 2:8 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2018-04-05
g. 17:00
W: pozytywna
1230
3LK 13
KKS Kolejarz Gliwice MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
SG: Marian Kwodawski
2018-04-11
g. 18:00
W: pozytywna
1237
3LK 13
KU AZS UŚ Katowice UKTS Sokół I Orzesze 3:7 Szczegóły
SG: Piotr Luksa
2018-04-10
g. 18:00
W: pozytywna
1253
3LK 14
MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry UKTS Sokół I Orzesze 1:9 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2018-04-11
g. 18:00
W: pozytywna
1255
3LK 14
UKTS Sokół II Orzesze KKS Kolejarz Gliwice 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Ziętara
2018-04-11
g. 18:30
W: pozytywna
1265
3LK 14
MKS Czechowice Dziedzice RKS Cukrownik II Chybie 9:1 Szczegóły
SG: Karolina Kłaptocz
2018-04-13
g. 18:00
W: pozytywna
1278
3LK 14
KU AZS UŚ Katowice ATS II Cornilleau Gliwice 9:1 Szczegóły
SG: Piotr Kamiński