Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS VIRET CMC Zawiercie 22 42 164:56
2. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 22 38 162:58
3. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 27 122:98
4. KS Naprzód Borucin 22 27 126:94
5. MKS Czechowice-Dziedzice 22 26 124:96
6. LZS BLYSS Kujakowice 22 24 119:101
7. UKS Huragan Sosnowiec 22 23 110:110
8. UKTS Sokół II Orzesze 22 17 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. AKS Mikołów 22 25 120:100
2. ATS Ligota Łabędzka 22 23 115:105
3. MUKS Jedynka Pszów 22 22 106:114
4. LITS Meble Anders Żywiec 22 21 111:109
5. SKS Spartakus Gliwice 22 19 105:115
6. LKS Liswarta Lisów 22 11 80:140
7. LZS Chespa Żywocice 22 6 51:169
8. LZS Odra Kąty Opolskie 22 1 44:176
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-15
g. 18:00
W: pozytywna
001
2LM 1
AKS Mikołów UKTS Sokół II Orzesze 4:6 Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2017-09-15
g. 18:00
W: pozytywna
002
2LM 1
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza LZS Chespa Żywocice 9:1 Szczegóły
SG: Leszek Mrozik
2017-09-15
g. 18:00
W: pozytywna
003
2LM 1
KS Naprzód Borucin SKS Spartakus Gliwice 6:4 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2017-09-15
g. 18:00
W: pozytywna
004
2LM 1
LZS Odra Kąty Opolskie ATS Ligota Łabędzka 2:8 Szczegóły
SG:
2017-09-15
g. 18:00
W: pozytywna
005
2LM 1
MUKS Jedynka Pszów MKS Czechowice-Dziedzice 2:8 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2017-09-15
g. 18:00
W: pozytywna
006
2LM 1
KS VIRET CMC Zawiercie LKS Liswarta Lisów 9:1 Szczegóły
SG: Katarzyna Mucha
2017-09-15
g. 18:00
W: pozytywna
007
2LM 1
LZS BLYSS Kujakowice UKS Huragan Sosnowiec 10:0 Szczegóły
SG:
2017-09-15
g. 18:00
W: pozytywna
008
2LM 1
LITS Meble Anders Żywiec MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2017-09-22
g. 18:00
W: pozytywna
009
2LM 2
LZS Chespa Żywocice AKS Mikołów 2:8 Szczegóły
SG:
2017-09-22
g. 18:00
W: pozytywna
010
2LM 2
SKS Spartakus Gliwice UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 2:8 Szczegóły
SG: Edward Ciesielski
2017-09-22
g. 18:00
W: pozytywna
011
2LM 2
LZS Odra Kąty Opolskie KS Naprzód Borucin 1:9 Szczegóły
SG:
2017-09-22
g. 18:00
W: pozytywna
012
2LM 2
ATS Ligota Łabędzka MUKS Jedynka Pszów 4:6 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2017-09-22
g. 18:00
W: pozytywna
013
2LM 2
LKS Liswarta Lisów MKS Czechowice-Dziedzice 1:9 Szczegóły
SG: Henryk Malcher
2017-09-22
g. 18:00
W: pozytywna
014
2LM 2
UKS Huragan Sosnowiec KS VIRET CMC Zawiercie 1:9 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2017-09-22
g. 18:00
W: pozytywna
015
2LM 2
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry LZS BLYSS Kujakowice 4:6 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2017-09-22
g. 19:00
W: pozytywna
016
2LM 2
UKTS Sokół II Orzesze LITS Meble Anders Żywiec 7:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Ziętara
2017-09-29
g. 18:00
W: pozytywna
017
2LM 3
AKS Mikołów SKS Spartakus Gliwice 7:3 Szczegóły
SG: Michał Wolny
2017-09-29
g. 18:00
W: pozytywna
018
2LM 3
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza LZS Odra Kąty Opolskie 9:1 Szczegóły
SG: Leszek Mrozik
2017-09-25
g. 18:00
W: pozytywna
019
2LM 3
KS Naprzód Borucin MUKS Jedynka Pszów 7:3 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2017-09-29
g. 18:00
W: pozytywna
020
2LM 3
LKS Liswarta Lisów ATS Ligota Łabędzka 5:5 Szczegóły
SG: Henryk Malcher
2017-09-29
g. 18:00
W: pozytywna
021
2LM 3
MKS Czechowice-Dziedzice UKS Huragan Sosnowiec 7:3 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2017-09-28
g. 18:00
W: pozytywna
022
2LM 3
KS VIRET CMC Zawiercie MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
SG: Katarzyna Mucha
2017-09-29
g. 18:00
W: pozytywna
023
2LM 3
LZS BLYSS Kujakowice UKTS Sokół II Orzesze 7:3 Szczegóły
SG:
2017-09-29
g. 18:30
W: pozytywna
024
2LM 3
LITS Meble Anders Żywiec LZS Chespa Żywocice 8:2 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2017-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
025
2LM 4
LZS Odra Kąty Opolskie AKS Mikołów 4:6 Szczegóły
SG:
2017-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
026
2LM 4
MUKS Jedynka Pszów UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 1:9 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2017-10-02
g. 18:00
W: pozytywna
027
2LM 4
KS Naprzód Borucin LKS Liswarta Lisów 8:2 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2017-10-04
g. 19:00
W: pozytywna
028
2LM 4
ATS Ligota Łabędzka UKS Huragan Sosnowiec 7:3 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2017-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
029
2LM 4
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry MKS Czechowice-Dziedzice 5:5 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2017-10-06
g. 19:00
W: pozytywna
030
2LM 4
UKTS Sokół II Orzesze KS VIRET CMC Zawiercie 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2017-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
031
2LM 4
LZS Chespa Żywocice LZS BLYSS Kujakowice 1:9 Szczegóły
SG:
2017-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
032
2LM 4
SKS Spartakus Gliwice LITS Meble Anders Żywiec 6:4 Szczegóły
SG: Alfred Kędzierski
2017-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
033
2LM 5
AKS Mikołów MUKS Jedynka Pszów 5:5 Szczegóły
SG: Henryk Różalski
2017-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
034
2LM 5
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza LKS Liswarta Lisów 8:2 Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2017-10-13
g. 19:00
W: pozytywna
035
2LM 5
UKS Huragan Sosnowiec KS Naprzód Borucin 5:5 Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak
2017-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
036
2LM 5
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry ATS Ligota Łabędzka 5:5 Szczegóły
SG: Wojciech Romik
2017-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
037
2LM 5
MKS Czechowice-Dziedzice UKTS Sokół II Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2017-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
038
2LM 5
KS VIRET CMC Zawiercie LZS Chespa Żywocice 8:2 Szczegóły
SG: Katarzyna Mucha
2017-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
039
2LM 5
LZS BLYSS Kujakowice SKS Spartakus Gliwice 7:3 Szczegóły
SG:
2017-10-13
g. 18:30
W: pozytywna
040
2LM 5
LITS Meble Anders Żywiec LZS Odra Kąty Opolskie 9:1 Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2017-11-03
g. 18:00
W: pozytywna
041
2LM 6
LKS Liswarta Lisów AKS Mikołów 4:6 Szczegóły
SG: Henryk Malcher
2017-11-03
g. 19:00
W: pozytywna
042
2LM 6
UKS Huragan Sosnowiec UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 5:5 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2017-11-09
g. 18:00
W: pozytywna
043
2LM 6
KS Naprzód Borucin MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 5:5 Szczegóły
SG: Marek Ciemienga
2017-11-18
g. 11:30
W: pozytywna
044
2LM 6
ATS Ligota Łabędzka UKTS Sokół II Orzesze 3:7 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2017-11-03
g. 18:00
W: pozytywna
045
2LM 6
LZS Chespa Żywocice MKS Czechowice-Dziedzice 0:10 Szczegóły
SG:
2017-10-30
g. 18:00
W: pozytywna
046
2LM 6
SKS Spartakus Gliwice KS VIRET CMC Zawiercie 4:6 Szczegóły
SG: Łukasz Humeniuk
2017-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
047
2LM 6
LZS Odra Kąty Opolskie LZS BLYSS Kujakowice 2:8 Szczegóły
SG:
2017-11-07
g. 18:00
W: pozytywna
048
2LM 6
MUKS Jedynka Pszów LITS Meble Anders Żywiec 5:5 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2017-11-10
g. 18:00
W: pozytywna
049
2LM 7
AKS Mikołów UKS Huragan Sosnowiec 3:7 Szczegóły
SG: Michał Wolny
2017-11-10
g. 18:00
W: pozytywna
050
2LM 7
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
SG: Lucjan Zawartka
2017-12-17
g. 19:00
W: pozytywna
051
2LM 7
UKTS Sokół II Orzesze KS Naprzód Borucin 3:7 Szczegóły
SG: Marian Spendel
2017-11-10
g. 18:00
W: pozytywna
052
2LM 7
LZS Chespa Żywocice ATS Ligota Łabędzka 4:6 Szczegóły
SG:
2017-11-10
g. 18:00
W: pozytywna
053
2LM 7
MKS Czechowice-Dziedzice SKS Spartakus Gliwice 7:3 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2017-11-10
g. 18:00
W: pozytywna
054
2LM 7
KS VIRET CMC Zawiercie LZS Odra Kąty Opolskie 10:0 Szczegóły
SG: Katarzyna Mucha
2017-11-10
g. 18:00
W: pozytywna
055
2LM 7
LZS BLYSS Kujakowice MUKS Jedynka Pszów 5:5 Szczegóły
SG: ? Morawiec
2017-11-10
g. 18:30
W: pozytywna
056
2LM 7
LITS Meble Anders Żywiec LKS Liswarta Lisów 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2017-11-17
g. 18:00
W: pozytywna
057
2LM 8
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry AKS Mikołów 7:3 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2017-11-17
g. 19:00
W: pozytywna
058
2LM 8
UKTS Sokół II Orzesze UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 0:10 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2017-11-13
g. 18:00
W: pozytywna
059
2LM 8
KS Naprzód Borucin LZS Chespa Żywocice 9:1 Szczegóły
SG: Marek Ciemienga
2017-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
060
2LM 8
SKS Spartakus Gliwice ATS Ligota Łabędzka 7:3 Szczegóły
SG: Edward Ciesielski
2017-11-17
g. 18:00
W: pozytywna
061
2LM 8
LZS Odra Kąty Opolskie MKS Czechowice-Dziedzice 1:9 Szczegóły
SG: ? Kobienia
2017-11-17
g. 18:00
W: pozytywna
062
2LM 8
MUKS Jedynka Pszów KS VIRET CMC Zawiercie 2:8 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2017-11-17
g. 18:00
W: pozytywna
063
2LM 8
LZS BLYSS Kujakowice LKS Liswarta Lisów 7:3 Szczegóły
SG: ? Kosiński
2017-11-17
g. 19:00
W: pozytywna
064
2LM 8
UKS Huragan Sosnowiec LITS Meble Anders Żywiec 6:4 Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2017-11-24
g. 18:30
W: pozytywna
065
2LM 9
LITS Meble Anders Żywiec AKS Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2017-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
066
2LM 9
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza LZS BLYSS Kujakowice 10:0 Szczegóły
SG: Leszek Mrozik
2017-11-20
g. 18:00
W: pozytywna
067
2LM 9
KS Naprzód Borucin KS VIRET CMC Zawiercie 4:6 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2017-11-22
g. 19:00
W: pozytywna
068
2LM 9
ATS Ligota Łabędzka MKS Czechowice-Dziedzice 5:5 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2017-12-04
g. 18:00
W: pozytywna
069
2LM 9
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry UKTS Sokół II Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2017-11-24
g. 19:00
W: pozytywna
070
2LM 9
UKS Huragan Sosnowiec LZS Chespa Żywocice 9:1 Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2017-11-28
g. 18:00
W: pozytywna
071
2LM 9
LKS Liswarta Lisów SKS Spartakus Gliwice 5:5 Szczegóły
SG: Henryk Malcher
2017-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
072
2LM 9
MUKS Jedynka Pszów LZS Odra Kąty Opolskie 9:1 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2017-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
073
2LM 10
AKS Mikołów LZS BLYSS Kujakowice 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras
2017-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
074
2LM 10
KS VIRET CMC Zawiercie UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 7:3 Szczegóły
SG: Katarzyna Mucha
2017-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
075
2LM 10
MKS Czechowice-Dziedzice KS Naprzód Borucin 7:3 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2017-11-29
g. 19:00
W: pozytywna
076
2LM 10
ATS Ligota Łabędzka LITS Meble Anders Żywiec 8:2 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2017-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
077
2LM 10
LZS Chespa Żywocice MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 2:8 Szczegóły
SG:
2017-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
078
2LM 10
SKS Spartakus Gliwice UKS Huragan Sosnowiec 4:6 Szczegóły
SG: Edward Ciesielski
2017-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
079
2LM 10
LZS Odra Kąty Opolskie LKS Liswarta Lisów 4:6 Szczegóły
SG:
2017-12-01
g. 19:00
W: pozytywna
080
2LM 10
UKTS Sokół II Orzesze MUKS Jedynka Pszów 7:3 Szczegóły
SG: Marian Spendel
2017-12-22
g. 18:00
W: pozytywna
081
2LM 11
AKS Mikołów KS VIRET CMC Zawiercie 3:7 Szczegóły
SG: Marek Wolny
2017-12-22
g. 18:00
W: pozytywna
082
2LM 11
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza MKS Czechowice-Dziedzice 7:3 Szczegóły
SG: Lucjan Zawartka
2017-12-18
g. 18:00
W: pozytywna
083
2LM 11
KS Naprzód Borucin LITS Meble Anders Żywiec 9:1 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2018-01-07
g. 16:00
W: pozytywna
084
2LM 11
LZS BLYSS Kujakowice ATS Ligota Łabędzka 8:2 Szczegóły
SG: ? Morawiec
2017-12-22
g. 18:00
W: pozytywna
085
2LM 11
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry SKS Spartakus Gliwice 8:2 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2017-12-22
g. 19:00
W: pozytywna
086
2LM 11
UKS Huragan Sosnowiec LZS Odra Kąty Opolskie 10:0 Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2017-12-22
g. 18:00
W: pozytywna
087
2LM 11
LKS Liswarta Lisów UKTS Sokół II Orzesze 3:7 Szczegóły
SG: Henryk Malcher
2017-12-22
g. 18:00
W: pozytywna
088
2LM 11
MUKS Jedynka Pszów LZS Chespa Żywocice 7:3 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2018-02-09
g. 18:00
W: pozytywna
089
2LM 12
MKS Czechowice-Dziedzice AKS Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2017-12-05
g. 18:30
W: pozytywna
090
2LM 12
LITS Meble Anders Żywiec UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 1:9 Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2017-12-09
g. 17:00
W: pozytywna
091
2LM 12
LZS BLYSS Kujakowice KS Naprzód Borucin 5:5 Szczegóły
SG: ? Kosiński
2017-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
092
2LM 12
ATS Ligota Łabędzka KS VIRET CMC Zawiercie 0:10 Szczegóły
SG: Jarosław Tomicki
2017-12-29
g. 18:00
W: pozytywna
093
2LM 12
LZS Odra Kąty Opolskie MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 1:9 Szczegóły
SG: ? Kobienia
2017-12-29
g. 19:00
W: pozytywna
094
2LM 12
UKTS Sokół II Orzesze UKS Huragan Sosnowiec 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2017-12-29
g. 18:00
W: pozytywna
095
2LM 12
LKS Liswarta Lisów LZS Chespa Żywocice 7:3 Szczegóły
SG: Henryk Malcher
2017-12-29
g. 18:00
W: pozytywna
096
2LM 12
SKS Spartakus Gliwice MUKS Jedynka Pszów 6:4 Szczegóły
SG: Łukasz Humeniuk
2018-01-05
g. 18:00
W: pozytywna
097
2LM 13
AKS Mikołów ATS Ligota Łabędzka 6:4 Szczegóły
SG: Michał Wolny
2018-01-05
g. 18:00
W: pozytywna
098
2LM 13
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza KS Naprzód Borucin 5:5 Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2018-01-05
g. 18:00
W: pozytywna
099
2LM 13
MKS Czechowice-Dziedzice LITS Meble Anders Żywiec 3:7 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2018-01-05
g. 18:00
W: pozytywna
100
2LM 13
KS VIRET CMC Zawiercie LZS BLYSS Kujakowice 5:5 Szczegóły
SG: Katarzyna Mucha
2018-01-05
g. 18:00
W: pozytywna
101
2LM 13
MUKS Jedynka Pszów MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 3:7 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2018-01-05
g. 19:00
W: pozytywna
102
2LM 13
UKS Huragan Sosnowiec LKS Liswarta Lisów 7:3 Szczegóły
SG:
2018-01-05
g. 18:00
W: pozytywna
103
2LM 13
LZS Odra Kąty Opolskie UKTS Sokół II Orzesze 0:10 Szczegóły
SG: ? Eksternowicz
2018-01-05
g. 18:00
W: pozytywna
104
2LM 13
LZS Chespa Żywocice SKS Spartakus Gliwice 5:5 Szczegóły
SG: ? Wodniak
2018-01-08
g. 18:00
W: pozytywna
105
2LM 14
KS Naprzód Borucin AKS Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2018-01-10
g. 19:00
W: pozytywna
106
2LM 14
ATS Ligota Łabędzka UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 2:8 Szczegóły
SG: Rudolf Steuer
2018-01-12
g. 18:00
W: pozytywna
107
2LM 14
LZS BLYSS Kujakowice MKS Czechowice-Dziedzice 4:6 Szczegóły
SG: ? Morawiec
2018-01-12
g. 18:00
W: pozytywna
108
2LM 14
KS VIRET CMC Zawiercie LITS Meble Anders Żywiec 7:3 Szczegóły
SG: Katarzyna Mucha
2018-01-08
g. 18:00
W: pozytywna
109
2LM 14
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry LKS Liswarta Lisów 6:4 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2018-01-12
g. 19:00
W: pozytywna
110
2LM 14
UKS Huragan Sosnowiec MUKS Jedynka Pszów 9:1 Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2018-01-12
g. 18:00
W: pozytywna
111
2LM 14
LZS Chespa Żywocice LZS Odra Kąty Opolskie 7:3 Szczegóły
SG: ? Linek
2018-01-10
g. 18:00
W: pozytywna
112
2LM 14
SKS Spartakus Gliwice UKTS Sokół II Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Edward Ciesielski
2018-02-16
g. 18:00
W: pozytywna
113
2LM 15
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza AKS Mikołów 7:3 Szczegóły
SG: Leszek Mrozik
2018-02-14
g. 19:00
W: pozytywna
114
2LM 15
ATS Ligota Łabędzka KS Naprzód Borucin 5:5 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2018-01-19
g. 18:00
W: pozytywna
115
2LM 15
MKS Czechowice-Dziedzice KS VIRET CMC Zawiercie 4:6 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2018-02-10
g. 18:30
W: pozytywna
116
2LM 15
LITS Meble Anders Żywiec LZS BLYSS Kujakowice 7:3 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2018-02-28
g. 18:00
W: pozytywna
117
2LM 15
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry UKS Huragan Sosnowiec 6:4 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2018-02-16
g. 18:00
W: pozytywna
118
2LM 15
LKS Liswarta Lisów MUKS Jedynka Pszów 4:6 Szczegóły
SG: Henryk Malcher
2018-01-22
g. 18:00
W: pozytywna
119
2LM 15
SKS Spartakus Gliwice LZS Odra Kąty Opolskie 5:5 Szczegóły
SG: Edward Ciesielski
2018-02-16
g. 19:00
W: pozytywna
120
2LM 15
UKTS Sokół II Orzesze LZS Chespa Żywocice 10:0 Szczegóły
SG: Marian Spendel
2018-03-21
g. 18:00
W: pozytywna
1054
2LM 16
KS Naprzód Borucin LZS BLYSS Kujakowice 6:4 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2018-02-28
g. 19:00
W: pozytywna
1068
2LM 16
ATS Ligota Łabędzka LZS Chespa Żywocice 6:4 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2018-03-02
g. 17:30
W: pozytywna
1078
2LM 16
MUKS Jedynka Pszów SKS Spartakus Gliwice 7:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2018-03-02
g. 18:00
W: pozytywna
1085
2LM 16
KS VIRET CMC Zawiercie UKTS Sokół II Orzesze 9:1 Szczegóły
SG: Katarzyna Mucha
2018-03-02
g. 18:00
W: pozytywna
1086
2LM 16
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza UKS Huragan Sosnowiec 9:1 Szczegóły
SG: Lucjan Zawartka
2018-03-02
g. 18:00
W: pozytywna
1087
2LM 16
MKS Czechowice-Dziedzice MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 4:6 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2018-03-02
g. 18:00
W: pozytywna
1088
2LM 16
AKS Mikołów LZS Odra Kąty Opolskie 8:2 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2018-03-02
g. 18:00
W: pozytywna
1089
2LM 16
LKS Liswarta Lisów LITS Meble Anders Żywiec 2:8 Szczegóły
SG: Henryk Malcher
2018-03-05
g. 18:00
W: pozytywna
1092
2LM 17
KS Naprzód Borucin UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 5:5 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2018-03-07
g. 19:00
W: pozytywna
1105
2LM 17
ATS Ligota Łabędzka LKS Liswarta Lisów 9:1 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2018-03-09
g. 18:00
W: pozytywna
1117
2LM 17
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry KS VIRET CMC Zawiercie 2:8 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2018-03-09
g. 18:00
W: pozytywna
1118
2LM 17
MKS Czechowice-Dziedzice LZS BLYSS Kujakowice 3:7 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2018-03-09
g. 18:00
W: pozytywna
1119
2LM 17
LZS Odra Kąty Opolskie SKS Spartakus Gliwice 2:8 Szczegóły
SG:
2018-03-09
g. 18:00
W: pozytywna
1120
2LM 17
AKS Mikołów LZS Chespa Żywocice 9:1 Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2018-03-09
g. 18:30
W: pozytywna
1130
2LM 17
LITS Meble Anders Żywiec MUKS Jedynka Pszów 9:1 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2018-03-09
g. 19:00
W: pozytywna
1131
2LM 17
UKS Huragan Sosnowiec UKTS Sokół II Orzesze 7:3 Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2018-03-12
g. 18:00
W: pozytywna
1136
2LM 18
KS Naprzód Borucin MKS Czechowice-Dziedzice 5:5 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2018-03-16
g. 17:30
W: pozytywna
1159
2LM 18
MUKS Jedynka Pszów ATS Ligota Łabędzka 6:4 Szczegóły
SG: Robert Szymik
2018-03-16
g. 18:00
W: pozytywna
1165
2LM 18
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 4:6 Szczegóły
SG: Wojciech Romik
2018-03-16
g. 18:00
W: pozytywna
1166
2LM 18
KS VIRET CMC Zawiercie UKS Huragan Sosnowiec 8:2 Szczegóły
SG: Katarzyna Mucha
2018-03-16
g. 18:00
W: pozytywna
1167
2LM 18
LZS Odra Kąty Opolskie LZS Chespa Żywocice 4:6 Szczegóły
SG:
2018-03-16
g. 18:00
W: pozytywna
1168
2LM 18
AKS Mikołów LKS Liswarta Lisów 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Marciniec
2018-03-16
g. 18:30
W: pozytywna
1169
2LM 18
LITS Meble Anders Żywiec SKS Spartakus Gliwice 5:5 Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2018-03-16
g. 19:00
W: pozytywna
1171
2LM 18
UKTS Sokół II Orzesze LZS BLYSS Kujakowice 6:4 Szczegóły
SG: Marian Spendel
2018-03-19
g. 18:00
W: pozytywna
1173
2LM 19
KS Naprzód Borucin UKS Huragan Sosnowiec 5:5 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2018-03-21
g. 19:00
W: pozytywna
1187
2LM 19
ATS Ligota Łabędzka SKS Spartakus Gliwice 7:3 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2018-03-23
g. 17:30
W: pozytywna
1196
2LM 19
MUKS Jedynka Pszów AKS Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Miler
2018-04-07
g. 19:00
W: pozytywna
1202
2LM 19
LZS BLYSS Kujakowice KS VIRET CMC Zawiercie 2:8 Szczegóły
SG:
2018-03-23
g. 18:00
W: pozytywna
1203
2LM 19
MKS Czechowice-Dziedzice UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 2:8 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2018-03-19
g. 18:00
W: pozytywna
1204
2LM 19
LZS Odra Kąty Opolskie LITS Meble Anders Żywiec 4:6 Szczegóły
SG:
2018-03-23
g. 18:00
W: pozytywna
1205
2LM 19
LZS Chespa Żywocice LKS Liswarta Lisów 5:5 Szczegóły
SG:
2018-03-23
g. 19:00
W: pozytywna
1207
2LM 19
UKTS Sokół II Orzesze MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 4:6 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2018-04-04
g. 18:00
W: pozytywna
1227
2LM 20
SKS Spartakus Gliwice AKS Mikołów 6:4 Szczegóły
SG: Edward Ciesielski
2018-04-06
g. 18:00
W: pozytywna
1243
2LM 20
LZS BLYSS Kujakowice UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 3:7 Szczegóły
SG:
2018-04-06
g. 18:00
W: pozytywna
1244
2LM 20
KS VIRET CMC Zawiercie KS Naprzód Borucin 7:3 Szczegóły
SG: Katarzyna Mucha
2018-04-06
g. 18:00
W: pozytywna
1245
2LM 20
LKS Liswarta Lisów LZS Odra Kąty Opolskie 7:3 Szczegóły
SG: Henryk Malcher
2018-04-11
g. 18:00
W: pozytywna
1246
2LM 20
LZS Chespa Żywocice MUKS Jedynka Pszów 0:10 Szczegóły
SG:
2018-04-06
g. 18:30
W: pozytywna
1247
2LM 20
LITS Meble Anders Żywiec ATS Ligota Łabędzka 2:8 Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2018-04-06
g. 19:00
W: pozytywna
1248
2LM 20
UKTS Sokół II Orzesze MKS Czechowice-Dziedzice 4:6 Szczegóły
SG: Marian Spendel
2018-04-06
g. 19:00
W: pozytywna
1249
2LM 20
UKS Huragan Sosnowiec MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2018-04-11
g. 18:00
W: negatywna
1264
2LM 21
SKS Spartakus Gliwice LZS Chespa Żywocice 10:0 Szczegóły
SG: Edward Ciesielski
2018-04-11
g. 19:00
W: pozytywna
1270
2LM 21
ATS Ligota Łabędzka LZS Odra Kąty Opolskie 9:1 Szczegóły
SG: Jarosław Tomicki
2018-04-13
g. 17:30
W: pozytywna
1277
2LM 21
MUKS Jedynka Pszów LKS Liswarta Lisów 7:3 Szczegóły
SG: Łukasz Borek
2018-04-13
g. 18:00
W: pozytywna
1281
2LM 21
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza UKTS Sokół II Orzesze 9:1 Szczegóły
SG: Leszek Mrozik
2018-04-13
g. 18:00
W: pozytywna
1282
2LM 21
KS VIRET CMC Zawiercie MKS Czechowice-Dziedzice 8:2 Szczegóły
SG: Katarzyna Mucha
2018-04-13
g. 18:00
W: pozytywna
1283
2LM 21
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry KS Naprzód Borucin 6:4 Szczegóły
SG: Eugeniusz Romik
2018-04-13
g. 18:00
W: pozytywna
1284
2LM 21
AKS Mikołów LITS Meble Anders Żywiec 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Marciniec
2018-04-13
g. 19:00
W: pozytywna
1286
2LM 21
UKS Huragan Sosnowiec LZS BLYSS Kujakowice 5:5 Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak
2018-04-16
g. 18:00
W: pozytywna
1288
2LM 22
KS Naprzód Borucin UKTS Sokół II Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2018-04-18
g. 18:00
W: pozytywna
1291
2LM 22
SKS Spartakus Gliwice LKS Liswarta Lisów 5:5 Szczegóły
SG: Łukasz Humeniuk
2018-04-19
g. 19:00
W: pozytywna
1292
2LM 22
ATS Ligota Łabędzka AKS Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2018-04-20
g. 18:00
W: pozytywna
1300
2LM 22
LZS BLYSS Kujakowice MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 5:5 Szczegóły
SG:
2018-04-20
g. 18:00
W: pozytywna
1301
2LM 22
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza KS VIRET CMC Zawiercie 5:5 Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2018-04-20
g. 18:00
W: pozytywna
1302
2LM 22
LZS Odra Kąty Opolskie MUKS Jedynka Pszów 2:8 Szczegóły
SG:
2018-04-20
g. 18:00
W: pozytywna
1303
2LM 22
LZS Chespa Żywocice LITS Meble Anders Żywiec 1:9 Szczegóły
SG:
2018-04-20
g. 19:00
W: pozytywna
1304
2LM 22
UKS Huragan Sosnowiec MKS Czechowice-Dziedzice 4:6 Szczegóły
SG: Jacek Lilien