Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Śląska Liga Amatorów
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS III Chorzów 18 36 151:29
2. MDK Ruda Śląska 18 28 112:68
3. TKKF Aut Łagisza Będzin 18 26 121:59
4. Bartek Siemianowice 18 23 114:66
5. UKS Huragan Sosnowiec 18 20 105:75
6. MOSiR Czeladź 18 13 74:106
7. LKS 45 Bujaków 18 11 62:118
8. Bartek II Siemianowice 18 10 53:127
9. Spartakus Katowice 18 7 61:119
10. OSiR Skałka II Świętochłowice 18 6 47:133

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-25
g. 17:30
W: pozytywna

2SLA 1
Bartek II Siemianowice UKS III Chorzów 1:9 Szczegóły
2017-09-25
g. 16:30
W: pozytywna

2SLA 1
Spartakus Katowice Bartek Siemianowice 2:8 Szczegóły
2017-09-28
g. 16:30
W: pozytywna

2SLA 1
OSiR Skałka II Świętochłowice TKKF Aut Łagisza Będzin 0:10 Szczegóły
2017-09-26
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 1
MOSiR Czeladź UKS Huragan Sosnowiec 2:8 Szczegóły
2017-09-22
g. 18:15
W: pozytywna

2SLA 1
LKS 45 Bujaków MDK Ruda Śląska 6:4 Szczegóły
2017-10-05
g. 17:30
W: pozytywna

2SLA 2
UKS III Chorzów Spartakus Katowice 10:0 Szczegóły
2017-10-04
g. 17:30
W: pozytywna

2SLA 2
Bartek Siemianowice Bartek II Siemianowice 9:1 Szczegóły
2017-10-05
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 2
UKS Huragan Sosnowiec OSiR Skałka II Świętochłowice 10:0 Szczegóły
2017-10-05
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 2
TKKF Aut Łagisza Będzin LKS 45 Bujaków 6:4 Szczegóły
2017-10-02
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 2
MDK Ruda Śląska MOSiR Czeladź 7:3 Szczegóły
2017-10-20
g. 18:15
W: pozytywna

2SLA 3
LKS 45 Bujaków UKS III Chorzów 1:9 Szczegóły
2017-10-20
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 3
MOSiR Czeladź Bartek Siemianowice 2:8 Szczegóły
2017-10-16
g. 17:30
W: pozytywna

2SLA 3
Bartek II Siemianowice TKKF Aut Łagisza Będzin 0:10 Szczegóły
2017-10-16
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 3
MDK Ruda Śląska UKS Huragan Sosnowiec 6:4 Szczegóły
2017-10-16
g. 16:30
W: pozytywna

2SLA 3
OSiR Skałka II Świętochłowice Spartakus Katowice 6:4 Szczegóły
2017-10-26
g. 17:30
W: pozytywna

2SLA 4
UKS III Chorzów MOSiR Czeladź 10:0 Szczegóły
2017-10-25
g. 17:30
W: pozytywna

2SLA 4
Bartek Siemianowice OSiR Skałka II Świętochłowice 10:0 Szczegóły
2017-11-02
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 4
TKKF Aut Łagisza Będzin MDK Ruda Śląska 3:7 Szczegóły
2017-10-26
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 4
UKS Huragan Sosnowiec Bartek II Siemianowice 10:0 Szczegóły
2017-10-23
g. 16:30
W: pozytywna

2SLA 4
Spartakus Katowice LKS 45 Bujaków 8:2 Szczegóły
2017-11-06
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 5
MDK Ruda Śląska UKS III Chorzów 2:8 Szczegóły
2017-11-10
g. 18:15
W: pozytywna

2SLA 5
LKS 45 Bujaków Bartek Siemianowice 4:6 Szczegóły
2017-11-10
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 5
MOSiR Czeladź TKKF Aut Łagisza Będzin 1:9 Szczegóły
2017-11-09
g. 16:30
W: pozytywna

2SLA 5
Spartakus Katowice UKS Huragan Sosnowiec 3:7 Szczegóły
2017-11-06
g. 16:30
W: pozytywna

2SLA 5
OSiR Skałka II Świętochłowice Bartek II Siemianowice 7:3 Szczegóły
2017-11-29
g. 16:00
W: pozytywna

2SLA 6
UKS III Chorzów OSiR Skałka II Świętochłowice 8:2 Szczegóły
2017-11-22
g. 17:30
W: pozytywna

2SLA 6
Bartek Siemianowice MDK Ruda Śląska 5:5 Szczegóły
2017-11-23
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 6
TKKF Aut Łagisza Będzin Spartakus Katowice 10:0 Szczegóły
2017-11-23
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 6
UKS Huragan Sosnowiec LKS 45 Bujaków 8:2 Szczegóły
2017-11-20
g. 17:30
W: pozytywna

2SLA 6
Bartek II Siemianowice MOSiR Czeladź 3:7 Szczegóły
2017-12-07
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 7
UKS Huragan Sosnowiec UKS III Chorzów 2:8 Szczegóły
2017-12-07
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 7
TKKF Aut Łagisza Będzin Bartek Siemianowice 6:4 Szczegóły
2017-12-04
g. 16:30
W: pozytywna

2SLA 7
OSiR Skałka II Świętochłowice LKS 45 Bujaków 5:5 Szczegóły
2017-12-04
g. 18:00
W: pozytywna

2SLA 7
MDK Ruda Śląska Bartek II Siemianowice 7:3 Szczegóły
2017-12-08
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 7
MOSiR Czeladź Spartakus Katowice 5:5 Szczegóły
2018-01-11
g. 17:30
W: pozytywna

2SLA 8
UKS III Chorzów TKKF Aut Łagisza Będzin 8:2 Szczegóły
2018-01-10
g. 17:30
W: pozytywna

2SLA 8
Bartek Siemianowice UKS Huragan Sosnowiec 7:3 Szczegóły
2018-01-12
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 8
MOSiR Czeladź OSiR Skałka II Świętochłowice 8:2 Szczegóły
2018-01-11
g. 16:30
W: pozytywna

2SLA 8
Spartakus Katowice MDK Ruda Śląska 4:6 Szczegóły
2018-01-12
g. 18:15
W: pozytywna

2SLA 8
LKS 45 Bujaków Bartek II Siemianowice 7:3 Szczegóły
2018-01-24
g. 17:30
W: pozytywna

2SLA 9
Bartek Siemianowice UKS III Chorzów 4:6 Szczegóły
2018-01-25
g. 17:00
W: pozytywna

2SLA 9
TKKF Aut Łagisza Będzin UKS Huragan Sosnowiec 7:3 Szczegóły
2018-01-22
g. 16:30
W: pozytywna

2SLA 9
OSiR Skałka II Świętochłowice MDK Ruda Śląska 4:6 Szczegóły
2018-01-26
g. 18:15
W: pozytywna

2SLA 9
LKS 45 Bujaków MOSiR Czeladź 6:4 Szczegóły
2018-01-22
g. 17:30
W: pozytywna

2SLA 9
Bartek II Siemianowice Spartakus Katowice 6:4 Szczegóły
2018-02-15
g. 17:30
W: pozytywna
046
2SLA 10
UKS III Chorzów Bartek II Siemianowice 10:0 Szczegóły
2018-02-15
g. 16:30
W: pozytywna
047
2SLA 10
Spartakus Katowice TKKF Aut Łagisza Będzin 4:6 Szczegóły
2018-02-12
g. 18:00
W: pozytywna
048
2SLA 10
MDK Ruda Śląska OSiR Skałka II Świętochłowice 9:1 Szczegóły
2018-02-14
g. 17:30
W: pozytywna
049
2SLA 10
Bartek Siemianowice MOSiR Czeladź 8:2 Szczegóły
2018-02-23
g. 18:15
W: pozytywna
050
2SLA 10
LKS 45 Bujaków UKS Huragan Sosnowiec 4:6 Szczegóły
2018-03-01
g. 16:30
W: pozytywna
051
2SLA 11
Spartakus Katowice UKS III Chorzów 3:7 Szczegóły
2018-03-01
g. 17:00
W: pozytywna
052
2SLA 11
TKKF Aut Łagisza Będzin MOSiR Czeladź 6:4 Szczegóły
2018-03-09
g. 18:00
W: pozytywna
053
2SLA 11
MDK Ruda Śląska LKS 45 Bujaków 7:3 Szczegóły
2018-03-01
g. 18:00
W: pozytywna
054
2SLA 11
UKS Huragan Sosnowiec Bartek Siemianowice 8:2 Szczegóły
2018-02-26
g. 17:30
W: pozytywna
055
2SLA 11
Bartek II Siemianowice OSiR Skałka II Świętochłowice 8:2 Szczegóły
2018-03-08
g. 17:30
W: pozytywna
056
2SLA 12
OSiR Skałka II Świętochłowice UKS III Chorzów 0:10 Szczegóły
2018-03-08
g. 17:00
W: pozytywna
057
2SLA 12
UKS Huragan Sosnowiec TKKF Aut Łagisza Będzin 2:8 Szczegóły
2018-03-05
g. 18:00
W: pozytywna
058
2SLA 12
MDK Ruda Śląska Bartek Siemianowice 7:3 Szczegóły
2018-03-08
g. 16:30
W: pozytywna
059
2SLA 12
Spartakus Katowice MOSiR Czeladź 2:8 Szczegóły
2018-03-05
g. 17:30
W: pozytywna
060
2SLA 12
Bartek II Siemianowice LKS 45 Bujaków 8:2 Szczegóły
2018-03-23
g. 17:00
W: pozytywna
061
2SLA 13
MOSiR Czeladź UKS III Chorzów 0:10 Szczegóły
2018-03-19
g. 18:00
W: pozytywna
062
2SLA 13
MDK Ruda Śląska TKKF Aut Łagisza Będzin 6:4 Szczegóły
2018-03-19
g. 17:30
W: pozytywna
063
2SLA 13
Bartek II Siemianowice Bartek Siemianowice 6:4 Szczegóły
2018-03-22
g. 18:00
W: pozytywna
064
2SLA 13
UKS Huragan Sosnowiec Spartakus Katowice 8:2 Szczegóły
2018-04-20
g. 18:15
W: pozytywna
065
2SLA 13
LKS 45 Bujaków OSiR Skałka II Świętochłowice 6:4 Szczegóły
2018-04-05
g. 17:30
W: pozytywna
066
2SLA 14
UKS III Chorzów LKS 45 Bujaków 10:0 Szczegóły
2018-04-05
g. 17:00
W: pozytywna
067
2SLA 14
TKKF Aut Łagisza Będzin Bartek II Siemianowice 9:1 Szczegóły
2018-04-02
g. 18:00
W: pozytywna
068
2SLA 14
MDK Ruda Śląska Spartakus Katowice 9:1 Szczegóły
2018-04-04
g. 16:30
W: pozytywna
069
2SLA 14
OSiR Skałka II Świętochłowice Bartek Siemianowice 1:9 Szczegóły
2018-04-05
g. 18:00
W: pozytywna
070
2SLA 14
UKS Huragan Sosnowiec MOSiR Czeladź 9:1 Szczegóły
2018-04-07
g. 17:30
W: pozytywna
071
2SLA 15
UKS III Chorzów UKS Huragan Sosnowiec 7:3 Szczegóły
2018-04-12
g. 17:00
W: pozytywna
072
2SLA 15
TKKF Aut Łagisza Będzin OSiR Skałka II Świętochłowice 8:2 Szczegóły
2018-04-20
g. 17:00
W: pozytywna
073
2SLA 15
MOSiR Czeladź MDK Ruda Śląska 4:6 Szczegóły
2018-04-11
g. 17:30
W: pozytywna
074
2SLA 15
Bartek Siemianowice LKS 45 Bujaków 10:0 Szczegóły
2018-04-12
g. 16:30
W: pozytywna
075
2SLA 15
Spartakus Katowice Bartek II Siemianowice 9:1 Szczegóły
2018-04-19
g. 17:30
W: pozytywna
076
2SLA 16
UKS III Chorzów Bartek Siemianowice 9:1 Szczegóły
2018-04-27
g. 18:15
W: pozytywna
077
2SLA 16
LKS 45 Bujaków TKKF Aut Łagisza Będzin 1:9 Szczegóły
2018-04-26
g. 18:00
W: pozytywna
078
2SLA 16
UKS Huragan Sosnowiec MDK Ruda Śląska 5:5 Szczegóły
2018-04-27
g. 17:00
W: pozytywna
079
2SLA 16
MOSiR Czeladź Bartek II Siemianowice 8:2 Szczegóły
2018-04-26
g. 16:30
W: pozytywna
080
2SLA 16
Spartakus Katowice OSiR Skałka II Świętochłowice 6:4 Szczegóły
2018-05-15
g. 17:30
W: pozytywna
081
2SLA 17
UKS III Chorzów MDK Ruda Śląska 6:4 Szczegóły
2018-05-09
g. 17:30
W: pozytywna
082
2SLA 17
Bartek Siemianowice TKKF Aut Łagisza Będzin 6:4 Szczegóły
2018-05-07
g. 17:30
W: pozytywna
083
2SLA 17
Bartek II Siemianowice UKS Huragan Sosnowiec 6:4 Szczegóły
2018-05-11
g. 18:15
W: pozytywna
084
2SLA 17
LKS 45 Bujaków Spartakus Katowice 6:4 Szczegóły
2018-05-09
g. 16:30
W: pozytywna
085
2SLA 17
OSiR Skałka II Świętochłowice MOSiR Czeladź 2:8 Szczegóły
2018-05-24
g. 17:00
W: pozytywna
086
2SLA 18
TKKF Aut Łagisza Będzin UKS III Chorzów 4:6 Szczegóły
2018-05-21
g. 17:30
W: pozytywna
087
2SLA 18
Bartek II Siemianowice MDK Ruda Śląska 1:9 Szczegóły
2018-05-23
g. 17:30
W: pozytywna
088
2SLA 18
Bartek Siemianowice Spartakus Katowice 10:0 Szczegóły
2018-05-23
g. 16:30
W: pozytywna
089
2SLA 18
OSiR Skałka II Świętochłowice UKS Huragan Sosnowiec 5:5 Szczegóły
2018-05-25
g. 17:00
090
2SLA 18
MOSiR Czeladź LKS 45 Bujaków 7:3 Szczegóły