Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
1. Śląska Liga Amatorów
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. OSiR Skałka Świętochłowice 16 29 124:36
2. UKS Chorzów 16 29 117:43
3. UKS Wolej Ruda Śląska 16 18 83:77
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 16 17 89:71
5. UKS II Chorzów 16 16 81:79
6. UKS Quo Vadis Zabrze 16 16 78:82
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Strażak Mikołów 16 19 85:75
2. DDK Brzeziny Śląskie 16 16 82:78
3. ATS Ligota Łabędzka 16 14 74:86
4. Schodbud Mysłowice 16 12 66:94
5. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 16 6 58:102
6. MORiS Chorzów 16 0 23:137
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-22
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 1
MORiS Chorzów OSiR Skałka Świętochłowice 1:9 Szczegóły
2017-09-18
g. 19:00
W: pozytywna

1SLA 1
ATS Ligota Łabędzka KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 3:7 Szczegóły
2017-09-19
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 1
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza UKS Chorzów 1:9 Szczegóły
2017-09-18
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 1
Schodbud Mysłowice DDK Brzeziny Śląskie 2:8 Szczegóły
2017-09-18
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 1
LKS Strażak Mikołów UKS Quo Vadis Zabrze 5:5 Szczegóły
2017-09-21
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 1
UKS Wolej Ruda Śląska UKS II Chorzów 4:6 Szczegóły
2017-11-20
g. 16:30
W: pozytywna

1SLA 2
OSiR Skałka Świętochłowice ATS Ligota Łabędzka 9:1 Szczegóły
2017-09-29
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 2
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 8:2 Szczegóły
2017-09-28
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 2
UKS Chorzów Schodbud Mysłowice 8:2 Szczegóły
2017-09-25
g. 16:30
W: pozytywna

1SLA 2
DDK Brzeziny Śląskie LKS Strażak Mikołów 9:1 Szczegóły
2017-09-28
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 2
UKS Quo Vadis Zabrze UKS Wolej Ruda Śląska 5:5 Szczegóły
2017-09-28
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 2
UKS II Chorzów MORiS Chorzów 10:0 Szczegóły
2017-10-03
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 3
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza OSiR Skałka Świętochłowice 2:8 Szczegóły
2017-10-02
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 3
Schodbud Mysłowice KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 2:8 Szczegóły
2017-10-02
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 3
LKS Strażak Mikołów UKS Chorzów 2:8 Szczegóły
2017-10-02
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 3
UKS Wolej Ruda Śląska DDK Brzeziny Śląskie 6:4 Szczegóły
2017-10-06
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 3
MORiS Chorzów UKS Quo Vadis Zabrze 3:7 Szczegóły
2017-10-02
g. 19:00
W: pozytywna

1SLA 3
ATS Ligota Łabędzka UKS II Chorzów 3:7 Szczegóły
2017-10-16
g. 16:30
W: pozytywna

1SLA 4
OSiR Skałka Świętochłowice Schodbud Mysłowice 10:0 Szczegóły
2017-10-20
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 4
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski LKS Strażak Mikołów 10:0 Szczegóły
2017-10-19
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 4
UKS Chorzów UKS Wolej Ruda Śląska 7:3 Szczegóły
2017-11-03
g. 16:30
W: pozytywna

1SLA 4
DDK Brzeziny Śląskie MORiS Chorzów 8:2 Szczegóły
2017-10-20
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 4
UKS Quo Vadis Zabrze ATS Ligota Łabędzka 6:4 Szczegóły
2017-10-19
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 4
UKS II Chorzów UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 7:3 Szczegóły
2017-10-30
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 5
LKS Strażak Mikołów OSiR Skałka Świętochłowice 0:10 Szczegóły
2017-10-23
g. 18:30
W: pozytywna

1SLA 5
UKS Wolej Ruda Śląska KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 5:5 Szczegóły
2017-11-02
g. 17:00
W: pozytywna

1SLA 5
MORiS Chorzów UKS Chorzów 0:10 Szczegóły
2017-10-23
g. 19:00
W: pozytywna

1SLA 5
ATS Ligota Łabędzka DDK Brzeziny Śląskie 1:9 Szczegóły
2017-10-24
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 5
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza UKS Quo Vadis Zabrze 3:7 Szczegóły
2017-10-23
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 5
Schodbud Mysłowice UKS II Chorzów 1:9 Szczegóły
2017-11-06
g. 16:30
W: pozytywna

1SLA 6
OSiR Skałka Świętochłowice UKS Wolej Ruda Śląska 7:3 Szczegóły
2017-11-10
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 6
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski MORiS Chorzów 10:0 Szczegóły
2017-11-09
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 6
UKS Chorzów ATS Ligota Łabędzka 9:1 Szczegóły
2017-11-06
g. 16:30
W: pozytywna

1SLA 6
DDK Brzeziny Śląskie UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 6:4 Szczegóły
2017-11-10
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 6
UKS Quo Vadis Zabrze Schodbud Mysłowice 6:4 Szczegóły
2017-11-09
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 6
UKS II Chorzów LKS Strażak Mikołów 3:7 Szczegóły
2017-11-16
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 7
UKS II Chorzów OSiR Skałka Świętochłowice 1:9 Szczegóły
2017-11-16
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 7
UKS Chorzów KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 7:3 Szczegóły
2017-11-13
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 7
UKS Quo Vadis Zabrze DDK Brzeziny Śląskie 5:5 Szczegóły
2017-11-17
g. 17:00
W: pozytywna

1SLA 7
MORiS Chorzów UKS Wolej Ruda Śląska 2:8 Szczegóły
2017-11-13
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 7
LKS Strażak Mikołów Schodbud Mysłowice 7:3 Szczegóły
2017-11-13
g. 19:00
W: pozytywna

1SLA 7
ATS Ligota Łabędzka UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 3:7 Szczegóły
2017-11-27
g. 16:30
W: pozytywna

1SLA 8
OSiR Skałka Świętochłowice UKS Quo Vadis Zabrze 8:2 Szczegóły
2017-12-01
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 8
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski DDK Brzeziny Śląskie 10:0 Szczegóły
2017-10-12
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 8
UKS II Chorzów UKS Chorzów 4:6 Szczegóły
2017-11-27
g. 18:30
W: pozytywna

1SLA 8
UKS Wolej Ruda Śląska ATS Ligota Łabędzka 7:3 Szczegóły
2017-11-27
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 8
Schodbud Mysłowice MORiS Chorzów 9:1 Szczegóły
2017-11-28
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 8
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza LKS Strażak Mikołów 4:6 Szczegóły
2017-12-18
g. 16:30
W: pozytywna

1SLA 9
DDK Brzeziny Śląskie OSiR Skałka Świętochłowice 2:8 Szczegóły
2017-12-15
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 9
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski UKS II Chorzów 6:4 Szczegóły
2017-11-23
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 9
UKS Chorzów UKS Quo Vadis Zabrze 8:2 Szczegóły
2017-12-12
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 9
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza UKS Wolej Ruda Śląska 2:8 Szczegóły
2017-12-11
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 9
LKS Strażak Mikołów MORiS Chorzów 8:2 Szczegóły
2017-12-11
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 9
Schodbud Mysłowice ATS Ligota Łabędzka 2:8 Szczegóły
2018-01-22
g. 16:30
W: pozytywna

1SLA 10
OSiR Skałka Świętochłowice UKS Chorzów 5:5 Szczegóły
2018-01-19
g. 18:00
W: pozytywna

1SLA 10
UKS Quo Vadis Zabrze KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 7:3 Szczegóły
2018-01-08
g. 16:30
W: pozytywna

1SLA 10
DDK Brzeziny Śląskie UKS II Chorzów 5:5 Szczegóły
2018-01-08
g. 18:30
W: pozytywna

1SLA 10
UKS Wolej Ruda Śląska Schodbud Mysłowice 8:2 Szczegóły
2018-01-08
g. 19:00
W: pozytywna

1SLA 10
ATS Ligota Łabędzka LKS Strażak Mikołów 7:3 Szczegóły
2018-01-12
g. 17:00
W: pozytywna

1SLA 10
MORiS Chorzów UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 1:9 Szczegóły
2018-01-26
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 11
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski OSiR Skałka Świętochłowice 3:7 Szczegóły
2018-01-25
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 11
UKS Chorzów DDK Brzeziny Śląskie 6:4 Szczegóły
2018-01-11
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 11
UKS II Chorzów UKS Quo Vadis Zabrze 5:5 Szczegóły
2018-01-23
g. 17:30
W: pozytywna

1SLA 11
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza Schodbud Mysłowice 4:6 Szczegóły
2018-01-26
g. 17:00
W: pozytywna

1SLA 11
MORiS Chorzów ATS Ligota Łabędzka 3:7 Szczegóły
2018-01-22
g. 18:00
W: pozytywna
1007
1SLA 11
LKS Strażak Mikołów UKS Wolej Ruda Śląska 9:1 Szczegóły
2018-02-19
g. 18:30
W: pozytywna
067
1SLA 12
UKS Wolej Ruda Śląska UKS Chorzów 2:8 Szczegóły
2018-02-21
g. 16:30
W: pozytywna
068
1SLA 12
OSiR Skałka Świętochłowice UKS II Chorzów 10:0 Szczegóły
2018-02-23
g. 17:30
W: pozytywna
069
1SLA 12
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski UKS Quo Vadis Zabrze 5:5 Szczegóły
2018-02-23
g. 17:00
W: pozytywna
070
1SLA 12
MORiS Chorzów DDK Brzeziny Śląskie 1:9 Szczegóły
2018-02-19
g. 18:00
W: pozytywna
071
1SLA 12
LKS Strażak Mikołów UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 8:2 Szczegóły
2018-02-19
g. 19:00
W: pozytywna
072
1SLA 12
ATS Ligota Łabędzka Schodbud Mysłowice 7:3 Szczegóły
2018-04-16
g. 17:30
W: pozytywna
073
1SLA 13
UKS Chorzów UKS II Chorzów 6:4 Szczegóły
2018-03-07
g. 16:30
W: pozytywna
074
1SLA 13
OSiR Skałka Świętochłowice KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 8:2 Szczegóły
2018-03-05
g. 18:30
W: pozytywna
075
1SLA 13
UKS Wolej Ruda Śląska UKS Quo Vadis Zabrze 5:5 Szczegóły
2018-03-06
g. 17:30
W: pozytywna
076
1SLA 13
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza DDK Brzeziny Śląskie 3:7 Szczegóły
2018-03-05
g. 18:00
W: pozytywna
077
1SLA 13
LKS Strażak Mikołów ATS Ligota Łabędzka 9:1 Szczegóły
2018-03-09
g. 17:00
W: pozytywna
078
1SLA 13
MORiS Chorzów Schodbud Mysłowice 3:7 Szczegóły
2018-03-16
g. 18:00
W: pozytywna
079
1SLA 14
UKS Quo Vadis Zabrze UKS Chorzów 3:7 Szczegóły
2018-03-19
g. 18:30
W: pozytywna
080
1SLA 14
UKS Wolej Ruda Śląska OSiR Skałka Świętochłowice 6:4 Szczegóły
2018-03-22
g. 17:30
W: pozytywna
081
1SLA 14
UKS II Chorzów KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski 5:5 Szczegóły
2018-03-19
g. 16:30
W: pozytywna
082
1SLA 14
DDK Brzeziny Śląskie Schodbud Mysłowice 4:6 Szczegóły
2018-03-23
g. 17:00
W: pozytywna
083
1SLA 14
MORiS Chorzów LKS Strażak Mikołów 3:7 Szczegóły
2018-03-20
g. 17:30
W: pozytywna
084
1SLA 14
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza ATS Ligota Łabędzka 2:8 Szczegóły
2018-04-13
g. 17:30
W: pozytywna
085
1SLA 15
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski UKS Chorzów 1:9 Szczegóły
2018-04-10
g. 18:00
W: pozytywna
086
1SLA 15
UKS Quo Vadis Zabrze OSiR Skałka Świętochłowice 4:6 Szczegóły
2018-04-12
g. 17:30
W: pozytywna
087
1SLA 15
UKS II Chorzów UKS Wolej Ruda Śląska 5:5 Szczegóły
2018-04-09
g. 16:30
W: pozytywna
088
1SLA 15
DDK Brzeziny Śląskie ATS Ligota Łabędzka 2:8 Szczegóły
2018-04-09
g. 18:00
W: pozytywna
089
1SLA 15
Schodbud Mysłowice LKS Strażak Mikołów 7:3 Szczegóły
2018-04-10
g. 17:30
W: pozytywna
090
1SLA 15
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza MORiS Chorzów 10:0 Szczegóły
2018-04-26
g. 20:00
W: pozytywna
091
1SLA 16
UKS Chorzów OSiR Skałka Świętochłowice 4:6 Szczegóły
2018-04-27
g. 17:30
W: pozytywna
092
1SLA 16
KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski UKS Wolej Ruda Śląska 3:7 Szczegóły
2018-04-18
g. 18:00
W: pozytywna
093
1SLA 16
UKS Quo Vadis Zabrze UKS II Chorzów 4:6 Szczegóły
2018-04-23
g. 18:00
W: pozytywna
094
1SLA 16
LKS Strażak Mikołów DDK Brzeziny Śląskie 10:0 Szczegóły
2018-04-23
g. 19:00
W: pozytywna
095
1SLA 16
ATS Ligota Łabędzka MORiS Chorzów 9:1 Szczegóły
2018-04-23
g. 18:00
W: pozytywna
096
1SLA 16
Schodbud Mysłowice UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 10:0 Szczegóły