Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Kobiet
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska


Tabela ligowa
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-15
g. 18:00
W: pozytywna
121
2LK 1
MKS Bruk Śląski Skarbek II Tarnowskie Góry MKS Płotbud Skarbek I Tarnowskie Góry 2:8 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2017-09-15
g. 19:30
W: pozytywna
122
2LK 1
JKTS II Jastrzębie Zdrój JKTS I Jastrzębie Zdrój 1:9 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2017-09-15
g. 19:00
W: pozytywna
123
2LK 1
UKS Huragan Sosnowiec KTS Mysłowice 7:3 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2017-09-13
g. 19:00
W: pozytywna
124
2LK 1
ATS Cornilleau Gliwice ULKS Ruch Pniów 7:3 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2017-09-15
g. 18:00
W: pozytywna
125
2LK 1
ULKTS Pszczyna PSKS Beskidy Bielsko Biała 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Baborski SL: Janusz Friebe
2017-09-29
g. 19:30
W: pozytywna
128
2LK 2
JKTS I Jastrzębie Zdrój ULKTS Pszczyna 10:0 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2017-09-29
g. 18:00
W: pozytywna
129
2LK 2
PSKS Beskidy Bielsko Biała KTS Mysłowice 2:8 Szczegóły
SG: Grzegorz Blachura
2017-09-29
g. 18:00
W: pozytywna
130
2LK 2
MKS Bruk Śląski Skarbek II Tarnowskie Góry ULKS Ruch Pniów 10:0 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2017-09-29
g. 19:30
W: pozytywna
131
2LK 2
JKTS II Jastrzębie Zdrój KU AZS AJD II Częstochowa 2:8 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2017-10-14
g. 19:00
W: pozytywna
132
2LK 2
ATS Cornilleau Gliwice UKS Huragan Sosnowiec 5:5 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2017-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
133
2LK 3
ULKTS Pszczyna MKS Płotbud Skarbek I Tarnowskie Góry 2:8 Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2017-10-06
g. 19:00
W: pozytywna
134
2LK 3
UKS Huragan Sosnowiec KU AZS AJD II Częstochowa 4:6 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2017-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
135
2LK 3
ULKS Ruch Pniów JKTS II Jastrzębie Zdrój 6:4 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2017-10-11
g. 17:00
W: pozytywna
136
2LK 3
KTS Mysłowice MKS Bruk Śląski Skarbek II Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
SG: Henryk Różalski
2017-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
137
2LK 3
PSKS Beskidy Bielsko Biała JKTS I Jastrzębie Zdrój 1:9 Szczegóły
SG: Grzegorz Blachura
2017-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
139
2LK 4
MKS Płotbud Skarbek I Tarnowskie Góry PSKS Beskidy Bielsko Biała 8:2 Szczegóły
SG: Eugeniusz Romik
2017-10-13
g. 19:30
W: pozytywna
140
2LK 4
JKTS I Jastrzębie Zdrój MKS Bruk Śląski Skarbek II Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2017-10-13
g. 19:30
W: pozytywna
141
2LK 4
JKTS II Jastrzębie Zdrój KTS Mysłowice 2:8 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2017-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
142
2LK 4
ULKS Ruch Pniów UKS Huragan Sosnowiec 4:6 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2017-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
143
2LK 4
KU AZS AJD II Częstochowa ATS Cornilleau Gliwice 5:5 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2017-11-03
g. 18:00
W: pozytywna
145
2LK 5
MKS Płotbud Skarbek I Tarnowskie Góry JKTS II Jastrzębie Zdrój 10:0 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2018-01-05
g. 19:30
W: pozytywna
146
2LK 5
JKTS I Jastrzębie Zdrój UKS Huragan Sosnowiec 8:2 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2017-11-03
g. 18:00
W: pozytywna
147
2LK 5
KTS Mysłowice ATS Cornilleau Gliwice 5:5 Szczegóły
SG: Henryk Różalski
2017-11-03
g. 18:00
W: pozytywna
148
2LK 5
KU AZS AJD II Częstochowa ULKS Ruch Pniów 8:2 Szczegóły
SG: Rafał Michalak
2017-11-03
g. 18:00
W: pozytywna
149
2LK 5
MKS Bruk Śląski Skarbek II Tarnowskie Góry ULKTS Pszczyna 10:0 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2017-11-10
g. 19:00
W: pozytywna
151
2LK 6
UKS Huragan Sosnowiec MKS Płotbud Skarbek I Tarnowskie Góry 2:8 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2017-11-10
g. 18:00
W: pozytywna
152
2LK 6
ULKTS Pszczyna JKTS II Jastrzębie Zdrój 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Baborski
2017-11-29
g. 19:00
W: pozytywna
153
2LK 6
ATS Cornilleau Gliwice JKTS I Jastrzębie Zdrój 3:7 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2017-12-06
g. 17:00
W: pozytywna
154
2LK 6
KTS Mysłowice KU AZS AJD II Częstochowa 1:9 Szczegóły
SG: Henryk Różalski
2017-11-10
g. 18:00
W: pozytywna
155
2LK 6
PSKS Beskidy Bielsko Biała MKS Bruk Śląski Skarbek II Tarnowskie Góry 4:6 Szczegóły
SG: Grzegorz Blachura
2017-11-15
g. 19:00
W: pozytywna
157
2LK 7
ATS Cornilleau Gliwice MKS Płotbud Skarbek I Tarnowskie Góry 2:8 Szczegóły
SG: Jarosław Tomicki
2017-11-17
g. 18:00
W: pozytywna
158
2LK 7
KU AZS AJD II Częstochowa JKTS I Jastrzębie Zdrój 2:8 Szczegóły
SG: Rafał Michalak
2017-11-17
g. 18:00
W: pozytywna
159
2LK 7
ULKS Ruch Pniów KTS Mysłowice 2:8 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2017-11-17
g. 19:00
W: pozytywna
160
2LK 7
UKS Huragan Sosnowiec ULKTS Pszczyna 6:4 Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2017-11-17
g. 19:30
W: pozytywna
161
2LK 7
JKTS II Jastrzębie Zdrój PSKS Beskidy Bielsko Biała 6:4 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2017-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
163
2LK 8
MKS Płotbud Skarbek I Tarnowskie Góry KU AZS AJD II Częstochowa 6:4 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2017-12-01
g. 19:30
W: pozytywna
164
2LK 8
JKTS I Jastrzębie Zdrój ULKS Ruch Pniów 8:2 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2017-12-01
g. 19:30
W: pozytywna
165
2LK 8
JKTS II Jastrzębie Zdrój MKS Bruk Śląski Skarbek II Tarnowskie Góry 1:9 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2017-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
166
2LK 8
PSKS Beskidy Bielsko Biała UKS Huragan Sosnowiec 4:6 Szczegóły
SG: Grzegorz Blachura
2017-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
167
2LK 8
ULKTS Pszczyna ATS Cornilleau Gliwice 2:8 Szczegóły
SG: Andrzej Baborski
2017-12-14
g. 18:00
W: pozytywna
169
2LK 9
ULKS Ruch Pniów MKS Płotbud Skarbek I Tarnowskie Góry 1:9 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2017-12-20
g. 17:00
W: pozytywna
170
2LK 9
KTS Mysłowice JKTS I Jastrzębie Zdrój 2:8 Szczegóły
SG: Andrzej Marciniec
2017-12-22
g. 18:00
W: pozytywna
171
2LK 9
KU AZS AJD II Częstochowa ULKTS Pszczyna 7:3 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2017-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
172
2LK 9
PSKS Beskidy Bielsko Biała ATS Cornilleau Gliwice 2:8 Szczegóły
SG: Grzegorz Blachura
2017-12-22
g. 18:00
W: pozytywna
173
2LK 9
MKS Bruk Śląski Skarbek II Tarnowskie Góry UKS Huragan Sosnowiec 4:6 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2018-01-05
g. 18:00
W: pozytywna
175
2LK 10
MKS Płotbud Skarbek I Tarnowskie Góry KTS Mysłowice 9:1 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2018-01-05
g. 18:00
W: pozytywna
176
2LK 10
ULKTS Pszczyna ULKS Ruch Pniów 3:7 Szczegóły
SG: Krzysztof Lewczak
2018-01-05
g. 18:00
W: pozytywna
177
2LK 10
KU AZS AJD II Częstochowa PSKS Beskidy Bielsko Biała 9:1 Szczegóły
SG: Rafał Michalak
2018-01-03
g. 19:00
W: pozytywna
178
2LK 10
ATS Cornilleau Gliwice MKS Bruk Śląski Skarbek II Tarnowskie Góry 5:5 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2018-01-05
g. 19:00
W: pozytywna
179
2LK 10
UKS Huragan Sosnowiec JKTS II Jastrzębie Zdrój 8:2 Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2018-01-12
g. 19:30
W: pozytywna
181
2LK 11
JKTS I Jastrzębie Zdrój MKS Płotbud Skarbek I Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2018-01-10
g. 17:00
W: pozytywna
182
2LK 11
KTS Mysłowice ULKTS Pszczyna 9:1 Szczegóły
SG: Bartłomiej Różalski
2018-01-12
g. 18:00
W: pozytywna
183
2LK 11
ULKS Ruch Pniów PSKS Beskidy Bielsko Biała 6:4 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2018-01-12
g. 18:00
W: pozytywna
184
2LK 11
MKS Bruk Śląski Skarbek II Tarnowskie Góry KU AZS AJD II Częstochowa 4:6 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2018-01-12
g. 19:30
W: pozytywna
185
2LK 11
JKTS II Jastrzębie Zdrój ATS Cornilleau Gliwice 3:7 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2018-03-06
g. 18:00
W: pozytywna
1081
2LK 12
ULKS Ruch Pniów JKTS I Jastrzębie Zdrój 0:10 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2018-04-06
g. 18:00
W: pozytywna
1082
2LK 12
MKS Płotbud Skarbek I Tarnowskie Góry MKS Bruk Śląski Skarbek II Tarnowskie Góry 7:3 Szczegóły
SG: Wojciech Romik
2018-03-02
g. 18:00
W: pozytywna
1083
2LK 12
KU AZS AJD II Częstochowa KTS Mysłowice 3:7 Szczegóły
SG: Rafał Michalak
2018-03-02
g. 18:00
W: pozytywna
1084
2LK 12
PSKS Beskidy Bielsko Biała ULKTS Pszczyna 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Blachura
2018-03-02
g. 19:00
W: pozytywna
1090
2LK 12
UKS Huragan Sosnowiec ATS Cornilleau Gliwice 3:7 Szczegóły
SG: Zbigniew Rodek
2018-03-09
g. 18:00
W: pozytywna
1114
2LK 13
KU AZS AJD II Częstochowa UKS Huragan Sosnowiec 4:6 Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2018-03-28
g. 18:00
W: pozytywna
1115
2LK 13
MKS Płotbud Skarbek I Tarnowskie Góry ATS Cornilleau Gliwice 8:2 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2018-03-09
g. 18:00
W: pozytywna
1116
2LK 13
ULKS Ruch Pniów MKS Bruk Śląski Skarbek II Tarnowskie Góry 4:6 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2018-03-09
g. 19:30
W: pozytywna
1132
2LK 13
JKTS I Jastrzębie Zdrój KTS Mysłowice 9:1 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2018-03-09
g. 19:30
W: pozytywna
1133
2LK 13
JKTS II Jastrzębie Zdrój ULKTS Pszczyna 9:1 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2018-03-14
g. 19:00
W: pozytywna
1153
2LK 14
ATS Cornilleau Gliwice KU AZS AJD II Częstochowa 8:2 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2018-03-16
g. 18:00
W: pozytywna
1162
2LK 14
MKS Bruk Śląski Skarbek II Tarnowskie Góry JKTS I Jastrzębie Zdrój 3:7 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2018-03-16
g. 18:00
W: pozytywna
1163
2LK 14
KTS Mysłowice MKS Płotbud Skarbek I Tarnowskie Góry 2:8 Szczegóły
SG: Bartłomiej Różalski
2018-03-16
g. 18:00
W: pozytywna
1164
2LK 14
PSKS Beskidy Bielsko Biała JKTS II Jastrzębie Zdrój 4:6 Szczegóły
SG: Grzegorz Blachura
2018-03-16
g. 19:00
W: pozytywna
1170
2LK 14
UKS Huragan Sosnowiec ULKS Ruch Pniów 6:4 Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2018-03-23
g. 18:00
W: pozytywna

2LK 15
ULKTS Pszczyna PSKS Beskidy Bielsko Biała 2:8 Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2018-03-23
g. 18:00
W: pozytywna
1199
2LK 15
KTS Mysłowice ULKS Ruch Pniów 4:6 Szczegóły
SG: Bartłomiej Różalski
2018-03-28
g. 18:00
W: pozytywna
1200
2LK 15
MKS Bruk Śląski Skarbek II Tarnowskie Góry ATS Cornilleau Gliwice 4:6 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2018-03-23
g. 18:00
W: pozytywna
1201
2LK 15
KU AZS AJD II Częstochowa MKS Płotbud Skarbek I Tarnowskie Góry 1:9 Szczegóły
SG: Rafał Michalak
2018-04-16
g. 19:30
W: pozytywna
1206
2LK 15
UKS Huragan Sosnowiec JKTS I Jastrzębie Zdrój 1:9 Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak
2018-04-06
g. 18:00
W: pozytywna

2LK 16
ULKTS Pszczyna JKTS II Jastrzębie Zdrój 1:9 Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2018-04-06
g. 18:00
W: pozytywna
1240
2LK 16
ULKS Ruch Pniów KU AZS AJD II Częstochowa 5:5 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2018-04-06
g. 18:00
W: pozytywna
1241
2LK 16
MKS Płotbud Skarbek I Tarnowskie Góry UKS Huragan Sosnowiec 10:0 Szczegóły
SG: Jakub Michalski
2018-04-06
g. 18:00
W: pozytywna
1242
2LK 16
MKS Bruk Śląski Skarbek II Tarnowskie Góry KTS Mysłowice 8:2 Szczegóły
SG: Jakub Michalski
2018-04-06
g. 19:30
W: pozytywna
1250
2LK 16
JKTS I Jastrzębie Zdrój ATS Cornilleau Gliwice 8:2 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2018-04-11
g. 19:00
W: pozytywna
1269
2LK 17
ATS Cornilleau Gliwice KTS Mysłowice 9:1 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2018-04-13
g. 18:00
W: pozytywna
1280
2LK 17
MKS Płotbud Skarbek I Tarnowskie Góry ULKS Ruch Pniów 10:0 Szczegóły
SG: Jakub Michalski
2018-04-13
g. 19:00
W: pozytywna
1285
2LK 17
UKS Huragan Sosnowiec MKS Bruk Śląski Skarbek II Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
SG: Bartłomiej Kulawiak
2018-04-13
g. 19:30
W: pozytywna
1287
2LK 17
JKTS I Jastrzębie Zdrój KU AZS AJD II Częstochowa 10:0 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2018-04-13
g. 18:00
W: pozytywna
2000
2LK 17
JKTS II Jastrzębie Zdrój PSKS Beskidy Bielsko Biała 9:1 Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2018-04-20
g. 18:00
W: pozytywna
1296
2LK 18
ULKS Ruch Pniów ATS Cornilleau Gliwice 1:9 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2018-04-20
g. 18:00
W: pozytywna
1297
2LK 18
KTS Mysłowice UKS Huragan Sosnowiec 4:6 Szczegóły
SG: Henryk Różalski
2018-04-20
g. 18:00
W: pozytywna
1298
2LK 18
KU AZS AJD II Częstochowa MKS Bruk Śląski Skarbek II Tarnowskie Góry 0:10 Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2018-04-20
g. 18:00
W: pozytywna
1299
2LK 18
MKS Płotbud Skarbek I Tarnowskie Góry JKTS I Jastrzębie Zdrój 7:3 Szczegóły
SG: Eugeniusz Romik