Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
3. Liga Mężczyzn (gr. IV)
Rok powstania:  
Trener:  Rudolf Steuer
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
782468502
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Ligota Łabędzka, ul. Szkolna 1
Prezes Klubu:
Rudolf Steuer
782468502
Osoba odpowiedzialna:
Rudolf Steuer
782468502
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
DHS
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS IV Gliwice 18 34 131:49
2. LKS Młodość Rudno 18 33 138:42
3. LKS Strażak Mikołów 18 28 125:55
4. UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska 18 18 94:86
5. UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 18 16 90:90
6. KTS V Gliwice 18 15 92:88
7. LKS Naprzód Świbie 18 14 74:106
8. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 18 10 62:118
9. TTS Polonia III Bytom 18 10 53:127
10. ULKS Ruch Pniów 18 2 41:139
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Adrian Burkacki Polska 10.06.1988 16 8 16:8
Tadeusz Wandas Polska 18.10.1969 15 20 15:20
Rudolf Steuer Polska 10.02.1960 12 22 12:22
11970 Grzegorz Procek Polska 25.03.1984 7 3 7:3
Krzysztof Wandas Polska 21.07.1992 2 22 2:22
Marian Strzałka Polska 28.12.1952 0 17 0:17
Iwona Steuer Polska 01.03.1984 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-09-29
g. 19:00
5
1
UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 6:4 Szczegóły
2021-10-04
g. 18:00
7
2
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka LKS Strażak Mikołów 3:7 Szczegóły
2021-10-13
g. 19:00
14
3
LKS Młodość Rudno ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 9:1 Szczegóły
2021-10-18
g. 18:00
18
4
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 4:6 Szczegóły
2021-10-29
g. 19:00
23
5
KTS IV Gliwice ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 8:2 Szczegóły
2021-12-06
g. 18:00
29
6
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka ULKS Ruch Pniów 6:4 Szczegóły
2021-11-18
g. 18:00
32
7
TTS Polonia III Bytom ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 7:3 Szczegóły
2021-11-22
g. 18:00
40
8
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka LKS Naprzód Świbie 4:6 Szczegóły
2021-12-08
g. 19:00
41
9
KTS V Gliwice ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 8:2 Szczegóły
2022-01-24
g. 18:00
2
10
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka KTS IV Gliwice 0:10 Szczegóły
2022-02-07
g. 18:00
10
11
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka LKS Młodość Rudno 1:9 Szczegóły
2022-03-03
g. 19:00
11
12
ULKS Ruch Pniów ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 2:8 Szczegóły
2022-03-07
g. 18:00
20
13
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka TTS Polonia III Bytom 8:2 Szczegóły
2022-03-16
g. 18:00
22
14
UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 10:0 Szczegóły
2022-03-28
g. 18:00
29
15
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska 7:3 Szczegóły
2022-04-06
g. 18:00
33
16
LKS Naprzód Świbie ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 9:1 Szczegóły
2022-04-18
g. 18:00
38
17
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka KTS V Gliwice 7:3 Szczegóły
2022-04-27
g. 18:00
44
18
LKS Strażak Mikołów ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 9:1 Szczegóły