Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKTS Sokół Orzesze
2. Liga Kobiet
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
SP nr 5, Orzesze-Zazdrość, ul. Żorska 101
Telefon:
E-mail:
ukts.sokolorzesze@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Uczniowska 1, Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 7 w Orzeszu Gardawicach
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Jurowicz Grzegorz
502298539
Osoba odpowiedzialna:
Karolina Januś
794236161
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03262 Patrycja Mikołajec Polska 19.10.1997 0 0 0:0
03242 Aleksandra Kałuża Polska 08.10.2013 0 0 0:0
08278 Dajana Jastrzębska Polska 01.03.1996 0 0 0:0
Daria Shvets Polska 23.04.2003 0 0 0:0
03250 Alicja Rzepka Polska 06.02.2012 0 0 0:0
03249 Kornelia Piontek Polska 26.04.2006 0 0 0:0
03247 Justyna Czyrnia Polska 16.07.2005 0 0 0:0
03267 Martyna Radzik Polska 07.08.2002 0 0 0:0
03255 Monika Baraniok Polska 03.04.1996 0 0 0:0
03260 Kinga Krawczyk Polska 03.03.2002 0 0 0:0
03258 Karolina Januś Polska 23.03.1999 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-06
g. 18:30
W: pozytywna
9
2LK 2
MKS Czechowice Dziedzice UKTS Sokół Orzesze 4:6 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2021-10-20
g. 17:30
W: pozytywna
18
2LK 4
UKS Energia Siewierz UKTS Sokół Orzesze 2:8 Szczegóły
SG: Adam Duch
2021-11-08
g. 18:00
W: pozytywna
27
2LK 6
LZS Victoria Chróścice UKTS Sokół Orzesze 8:2 Szczegóły
SG:
2021-12-07
g. 18:30
W: pozytywna
45
2LK 9
MKS Płotbut Skarbek II Tarnowskie Góry UKTS Sokół Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2022-03-18
g. 19:00
W: pozytywna
15
2LK 13
KTS II Gliwice UKTS Sokół Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2022-04-01
g. 18:00
W: pozytywna
18
2LK 14
KU AZS UJD II Częstochowa UKTS Sokół Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2022-04-08
g. 19:30
W: pozytywna
24
2LK 15
JKTS III Jastrzębie Zdrój UKTS Sokół Orzesze 5:5 Szczegóły
SG: Roman Fajkus