Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKS Wolej II Ruda Śląska
3. Śląska Liga Amatorów (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Ruda Śląska, ul. 11 Listopada Szkoła Podstawowa nr 23
Telefon:
502565420
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Ruda Śląska, ul. 11 Listopada Szkoła Podstawowa nr 23
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Wolny Michał
502565420
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Ogniwo Rogoźna Żory 9 17 71:19
2. UKS Wolej II Ruda Śląska 9 14 62:28
3. KTS Tajfun II Tychy 9 13 60:30
4. UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy 9 13 57:33
5. ATS Ligota Łabędzka 9 8 47:43
6. Chełm Masters 9 8 44:46
7. LKS Wilki II Wilcza 9 8 39:51
8. MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 9 7 49:41
9. UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy 9 2 21:69
10. KTS II Gliwice 9 0 0:90
11. - 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Michał Wolny Polska 29.10.1952 24 3 24:3
Marek Wolny Polska - 18 7 18:7
Grażyna Wolny Polska - 13 13 13:13
Stefan Miszka Polska 02.07.1956 1 2 1:2
Tomasz Bluszcz Polska 18.01.1976 0 0 0:0
Piotr Stolarek Polska - 0 0 0:0
Mirosław Chmiel Polska 07.01.1967 0 0 0:0
Kordian Banisz Polska - 0 0 0:0
Rafał Smulski Polska - 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-21
g. 18:00

1
UKS Wolej II Ruda Śląska KTS II Gliwice 10:0 Szczegóły
2020-09-28
g. 19:00

2
ATS Ligota Łabędzka UKS Wolej II Ruda Śląska 2:8 Szczegóły
2020-10-05
g. 17:30

3
UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy UKS Wolej II Ruda Śląska 0:10 Szczegóły
2020-10-22
g. 19:00

4
UKS Wolej II Ruda Śląska KTS Tajfun II Tychy 3:7 Szczegóły
2020-11-05
g. 18:00

5
KS Ogniwo Rogoźna Żory UKS Wolej II Ruda Śląska 6:4 Szczegóły
2020-11-19
g. 19:00

6
UKS Wolej II Ruda Śląska MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 6:4 Szczegóły
2020-11-26
g. 19:00

7
UKS Wolej II Ruda Śląska LKS Wilki II Wilcza 7:3 Szczegóły
2020-12-10
g. 17:30

8
Chełm Masters UKS Wolej II Ruda Śląska 2:8 Szczegóły
2020-12-17
g. 19:00

9
UKS Wolej II Ruda Śląska UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy 6:4 Szczegóły
2021-03-08
g. 18:00

10
UKS Wolej II Ruda Śląska - -:- Szczegóły
2021-03-16
g. 18:00

11
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka UKS Wolej II Ruda Śląska -:- Szczegóły
2021-04-26
g. 19:00

12
KTS II Gliwice UKS Wolej II Ruda Śląska -:- Szczegóły
2021-03-30
g. 17:30

13
LKS Wilki II Wilcza UKS Wolej II Ruda Śląska -:- Szczegóły
2021-04-15
g. 19:00

14
UKS Wolej II Ruda Śląska ATS Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
2021-04-19
g. 18:00

15
UKS Wolej II Ruda Śląska Chełm Masters -:- Szczegóły
2021-04-26
g. 18:00

16
KTS Tajfun II Tychy UKS Wolej II Ruda Śląska -:- Szczegóły
2021-05-10
g. 18:00

17
UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy UKS Wolej II Ruda Śląska -:- Szczegóły
2021-05-17
g. 18:00

18
UKS Wolej II Ruda Śląska KS Ogniwo Rogoźna Żory -:- Szczegóły