Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy
3. Śląska Liga Amatorów (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Zabrze, ul. Daleka 2 Szkoła Podstawowa nr 23
Telefon:
502107390
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zabrze-Maciejów ul. Fontanusa 3 przy SP nr 23 w Zabrzu
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Siwicki Tadeusz
502107390
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Ogniwo Rogoźna Żory 9 17 71:19
2. UKS Wolej II Ruda Śląska 9 14 62:28
3. KTS Tajfun II Tychy 9 13 60:30
4. UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy 9 13 57:33
5. ATS Ligota Łabędzka 9 8 47:43
6. Chełm Masters 9 8 44:46
7. LKS Wilki II Wilcza 9 8 39:51
8. MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 9 7 49:41
9. UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy 9 2 21:69
10. KTS II Gliwice 9 0 0:90
11. - 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Tadeusz Siwicki Polska - 6 12 6:12
Piotr Pawlik Polska - 5 7 5:7
Edward Wojciechowski Polska 22.09.1964 4 23 4:23
Rafał Kot Polska - 3 6 3:6
Janusz Ryczko Polska - 1 2 1:2
Sebastian Kłaczka Polska 21.12.1989 0 0 0:0
Dawid Ogaza Polska 24.10.1992 0 0 0:0
Zbigniew Dec Polska - 0 9 0:9
Adam Knapik Polska - 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-21
g. 18:00

1
UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy KS Ogniwo Rogoźna Żory 1:9 Szczegóły
2020-10-01
g. 18:30

2
Chełm Masters UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy 8:2 Szczegóły
2020-10-05
g. 17:30

3
UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy UKS Wolej II Ruda Śląska 0:10 Szczegóły
2020-10-19
g. 19:00

4
ATS Ligota Łabędzka UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy 8:2 Szczegóły
2020-11-02
g. 17:30

5
UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy 1:9 Szczegóły
2020-11-17
g. 19:00

6
LKS Wilki II Wilcza UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy 7:3 Szczegóły
2020-11-25
g. 18:00

7
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy 10:0 Szczegóły
2020-12-07
g. 17:30

8
UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy KTS II Gliwice 10:0 Szczegóły
2020-12-14
g. 17:30

9
UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy KTS Tajfun II Tychy 2:8 Szczegóły