Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka
3. Śląska Liga Amatorów (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Czerwionka-Leszczyny Hala sportowa przy Zespole Szkół w Czerwionce, ul. 3 Maja 42
Telefon:
881635177
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Czerwionka-Leszczyny Hala sportowa przy Zespole Szkół w Czerwionce, ul. 3 Maja 42
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Smołka Grzegorz
881635177
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Ogniwo Rogoźna Żory 9 17 71:19
2. UKS Wolej II Ruda Śląska 9 14 62:28
3. KTS Tajfun II Tychy 9 13 60:30
4. UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy 9 13 57:33
5. ATS Ligota Łabędzka 9 8 47:43
6. Chełm Masters 9 8 44:46
7. LKS Wilki II Wilcza 9 8 39:51
8. MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 9 7 49:41
9. UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy 9 2 21:69
10. KTS II Gliwice 9 0 0:90
11. - 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Tadeusz Budzyn Polska 19.08.1974 18 9 18:9
Janusz Wendlocha Polska 21.01.1972 14 13 14:13
Andrzej Grochla Polska - 11 13 11:13
Grzegorz Włoczko Polska 19.03.1970 0 1 0:1
Zdzisław Sołtys Polska 09.04.1960 0 2 0:2
Dariusz Kurpanik Polska 06.01.1970 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-11-25
g. 18:00

1
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka Chełm Masters 2:8 Szczegóły
2020-11-12
g. 19:00

2
LKS Wilki II Wilcza MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 3:7 Szczegóły
2020-10-07
g. 17:00

3
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka ATS Ligota Łabędzka 4:6 Szczegóły
2020-10-22
g. 17:30

4
UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 7:3 Szczegóły
2020-11-02
g. 19:00

5
KTS II Gliwice MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 0:10 Szczegóły
2020-11-19
g. 19:00

6
UKS Wolej II Ruda Śląska MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 6:4 Szczegóły
2020-11-25
g. 18:00

7
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy 10:0 Szczegóły
2020-12-09
g. 18:00

8
KTS Tajfun II Tychy MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 6:4 Szczegóły
2020-12-16
g. 18:00

9
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka KS Ogniwo Rogoźna Żory 5:5 Szczegóły
2021-04-22
g. 18:30

10
Chełm Masters MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka -:- Szczegóły
2021-03-16
g. 18:00

11
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka UKS Wolej II Ruda Śląska -:- Szczegóły
2021-03-25
g. 18:00

12
KS Ogniwo Rogoźna Żory MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka -:- Szczegóły
2021-03-30
g. 18:00

13
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka KTS Tajfun II Tychy -:- Szczegóły
2021-04-13
g. 18:00

14
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka LKS Wilki II Wilcza -:- Szczegóły
2021-04-19
g. 18:00

15
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy -:- Szczegóły
2021-04-26
g. 18:00

16
ATS Ligota Łabędzka MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka -:- Szczegóły
2021-05-10
g. 18:00

17
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka - -:- Szczegóły
2021-05-17
g. 18:00

18
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka KTS II Gliwice -:- Szczegóły