Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
KTS Tajfun II Tychy
3. Śląska Liga Amatorów (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Tychy, ul Młodzieżowa 7 Szkoła Podstawowa nr 21
Telefon:
501720188
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Łaziska Górne, ul. Ogrodowa 50 Hala sportowa MOSiR (mała sala)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Braksator Andrzej
501720188
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Tychy, ul Młodzieżowa 7 Szkoła Podstawowa nr 21
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Ogniwo Rogoźna Żory 9 17 71:19
2. UKS Wolej II Ruda Śląska 9 14 62:28
3. KTS Tajfun II Tychy 9 13 60:30
4. UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy 9 13 57:33
5. ATS Ligota Łabędzka 9 8 47:43
6. Chełm Masters 9 8 44:46
7. LKS Wilki II Wilcza 9 8 39:51
8. MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 9 7 49:41
9. UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy 9 2 21:69
10. KTS II Gliwice 9 0 0:90
11. - 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Andrzej Kowol Polska - 15 8 15:8
Andrzej Podsiadły Polska - 12 6 12:6
Tomasz Sorek Polska - 11 8 11:8
Robert Markiewka Polska - 10 2 10:2
Stanisław Szczęsnowicz Polska 30.01.1952 3 0 3:0
Tadeusz Bilgoń Polska - 1 2 1:2
Andrzej Braksator Polska - 0 0 0:0
Andrzej Rafa Polska - 0 0 0:0
Ryszard Wielgat Polska - 0 0 0:0
Mirosław Bator Polska - 0 0 0:0
Mirosław Grzesica Polska - 0 0 0:0
Wojciech Zwara Polska - 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-23
g. 18:00

1
KTS Tajfun II Tychy LKS Wilki II Wilcza 8:2 Szczegóły
2020-10-01
g. 18:00

2
KS Ogniwo Rogoźna Żory KTS Tajfun II Tychy 7:3 Szczegóły
2020-10-07
g. 18:00

3
KTS Tajfun II Tychy UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy 5:5 Szczegóły
2020-10-22
g. 19:00

4
UKS Wolej II Ruda Śląska KTS Tajfun II Tychy 3:7 Szczegóły
2020-11-04
g. 18:00

5
KTS Tajfun II Tychy Chełm Masters 9:1 Szczegóły
2020-11-16
g. 19:00

6
KTS II Gliwice KTS Tajfun II Tychy 0:10 Szczegóły
2020-11-23
g. 19:00

7
ATS Ligota Łabędzka KTS Tajfun II Tychy 6:4 Szczegóły
2020-12-09
g. 18:00

8
KTS Tajfun II Tychy MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 6:4 Szczegóły
2020-12-14
g. 17:30

9
UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy KTS Tajfun II Tychy 2:8 Szczegóły
2021-04-18
g. 18:00

10
KTS Tajfun II Tychy ATS Ligota Łabędzka -:- Szczegóły
2021-04-25
g. 17:30

11
Chełm Masters KTS Tajfun II Tychy -:- Szczegóły
2021-04-22
g. 17:30

12
LKS Wilki II Wilcza KTS Tajfun II Tychy -:- Szczegóły
2021-03-30
g. 18:00

13
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka KTS Tajfun II Tychy -:- Szczegóły
2021-04-14
g. 19:00

14
KTS Tajfun II Tychy KTS II Gliwice -:- Szczegóły
2021-04-19
g. 18:00

15
KTS Tajfun II Tychy - -:- Szczegóły
2021-04-26
g. 18:00

16
KTS Tajfun II Tychy UKS Wolej II Ruda Śląska -:- Szczegóły
2021-05-10
g. 18:00

17
KTS Tajfun II Tychy KS Ogniwo Rogoźna Żory -:- Szczegóły
2021-05-17
g. 18:00

18
UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy KTS Tajfun II Tychy -:- Szczegóły