Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
KTS II Gliwice
3. Śląska Liga Amatorów (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
ktsgliwice.com
Adres hali podstawowej:
Gliwice ul.Partyzantów 25, Hala "Łabędź"
Prezes Klubu:
Dariusz Steuer

Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Jaworski
601467338
Osoba odpowiedzialna:
Dariusz Steuer
607442978
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Cornilleau
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Ogniwo Rogoźna Żory 9 17 71:19
2. UKS Wolej II Ruda Śląska 9 14 62:28
3. KTS Tajfun II Tychy 9 13 60:30
4. UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy 9 13 57:33
5. ATS Ligota Łabędzka 9 8 47:43
6. Chełm Masters 9 8 44:46
7. LKS Wilki II Wilcza 9 8 39:51
8. MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 9 7 49:41
9. UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy 9 2 21:69
10. KTS II Gliwice 9 0 0:90
11. - 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Daniil Ustinov Polska 02.08.1998 0 0 0:0
Daria Shvets Polska 23.04.2003 0 27 0:27
Łukasz Stopka Polska 05.09.1987 0 27 0:27
Tomasz Jaworski Polska 26.03.1970 0 27 0:27

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-21
g. 18:00

1
UKS Wolej II Ruda Śląska KTS II Gliwice 10:0 Szczegóły
2020-09-28
g. 17:30

2
UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy KTS II Gliwice 10:0 Szczegóły
2020-10-05
g. 19:00

3
KTS II Gliwice Chełm Masters 0:10 Szczegóły
2020-10-20
g. 19:00

4
LKS Wilki II Wilcza KTS II Gliwice 10:0 Szczegóły
2020-11-02
g. 19:00

5
KTS II Gliwice MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 0:10 Szczegóły
2020-11-16
g. 19:00

6
KTS II Gliwice KTS Tajfun II Tychy 0:10 Szczegóły
2020-11-26
g. 18:00

7
KS Ogniwo Rogoźna Żory KTS II Gliwice 10:0 Szczegóły
2020-12-07
g. 17:30

8
UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy KTS II Gliwice 10:0 Szczegóły
2020-12-14
g. 19:00

9
KTS II Gliwice ATS Ligota Łabędzka 0:10 Szczegóły
2021-03-08
g. 19:00

10
KTS II Gliwice KS Ogniwo Rogoźna Żory -:- Szczegóły
2021-04-19
g. 19:00

11
KTS II Gliwice UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy -:- Szczegóły
2021-04-26
g. 19:00

12
KTS II Gliwice UKS Wolej II Ruda Śląska -:- Szczegóły
2021-03-29
g. 18:00

13
KTS II Gliwice - -:- Szczegóły
2021-04-14
g. 19:00

14
KTS Tajfun II Tychy KTS II Gliwice -:- Szczegóły
2021-04-19
g. 18:00

15
ATS Ligota Łabędzka KTS II Gliwice -:- Szczegóły
2021-04-26
g. 18:00

16
Chełm Masters KTS II Gliwice -:- Szczegóły
2021-05-10
g. 18:00

17
KTS II Gliwice LKS Wilki II Wilcza -:- Szczegóły
2021-05-17
g. 18:00

18
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka KTS II Gliwice -:- Szczegóły