Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
KS Ogniwo Rogoźna Żory
3. Śląska Liga Amatorów (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Żory, ul. Wodzisławska 119 Sala Sportowa Żorskiego Centrum Organizacji Pozarządowych
Telefon:
536226460
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Żory, ul. Wodzisławska 119 Sala Sportowa Żorskiego Centrum Organizacji Pozarządowych
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Tyniecki Marek
536226460
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Ogniwo Rogoźna Żory 9 17 71:19
2. UKS Wolej II Ruda Śląska 9 14 62:28
3. KTS Tajfun II Tychy 9 13 60:30
4. UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy 9 13 57:33
5. ATS Ligota Łabędzka 9 8 47:43
6. Chełm Masters 9 8 44:46
7. LKS Wilki II Wilcza 9 8 39:51
8. MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 9 7 49:41
9. UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy 9 2 21:69
10. KTS II Gliwice 9 0 0:90
11. - 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Marcin Klama Polska - 21 4 21:4
Dawid Czyż Polska 10.06.1991 18 6 18:6
Maciej Krawczyk Polska - 14 5 14:5
Piotr Grabowski Polska 03.04.1977 10 0 10:0
Kazimierz Rybak Polska 18.01.1961 3 0 3:0
Marcin Gołdyka Polska - 0 0 0:0
Dawid Szatkowski Polska - 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-21
g. 18:00

1
UKS Quo Vadis III Zabrze Makoszowy KS Ogniwo Rogoźna Żory 1:9 Szczegóły
2020-10-01
g. 18:00

2
KS Ogniwo Rogoźna Żory KTS Tajfun II Tychy 7:3 Szczegóły
2020-10-08
g. 18:00

3
KS Ogniwo Rogoźna Żory LKS Wilki II Wilcza 10:0 Szczegóły
2020-10-22
g. 18:30

4
Chełm Masters KS Ogniwo Rogoźna Żory 1:9 Szczegóły
2020-11-05
g. 18:00

5
KS Ogniwo Rogoźna Żory UKS Wolej II Ruda Śląska 6:4 Szczegóły
2020-11-16
g. 17:30

6
UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy KS Ogniwo Rogoźna Żory 2:8 Szczegóły
2020-11-26
g. 18:00

7
KS Ogniwo Rogoźna Żory KTS II Gliwice 10:0 Szczegóły
2020-12-10
g. 18:00

8
KS Ogniwo Rogoźna Żory ATS Ligota Łabędzka 7:3 Szczegóły
2020-12-16
g. 18:00

9
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka KS Ogniwo Rogoźna Żory 5:5 Szczegóły
2021-03-08
g. 19:00

10
KTS II Gliwice KS Ogniwo Rogoźna Żory -:- Szczegóły
2021-03-15
g. 18:00

11
KS Ogniwo Rogoźna Żory - -:- Szczegóły
2021-03-25
g. 18:00

12
KS Ogniwo Rogoźna Żory MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka -:- Szczegóły
2021-03-29
g. 19:00

13
ATS Ligota Łabędzka KS Ogniwo Rogoźna Żory -:- Szczegóły
2021-04-15
g. 18:00

14
KS Ogniwo Rogoźna Żory Chełm Masters -:- Szczegóły
2021-04-19
g. 18:00

15
LKS Wilki II Wilcza KS Ogniwo Rogoźna Żory -:- Szczegóły
2021-04-26
g. 18:00

16
KS Ogniwo Rogoźna Żory UKS Quo Vadis II Zabrze Makoszowy -:- Szczegóły
2021-05-10
g. 18:00

17
KTS Tajfun II Tychy KS Ogniwo Rogoźna Żory -:- Szczegóły
2021-05-17
g. 18:00

18
UKS Wolej II Ruda Śląska KS Ogniwo Rogoźna Żory -:- Szczegóły